Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie! dzisiejsza nocka masakra, od 4 nie śpimy, to był chyba pierwszy atak kolki. mały miał wzdęty brzuszek i płakał... i tak do 9, potem się zmęczył... była położna (akurat jak była był grzeczny, ale jak tylko wyszła zaczęło się od nowa) i przytył maluszek i waży 3980 🙂 teraz maluszek śpi
no i położna poradziła mi koper włoski w saszetkach lekko zaparzyć i mu podać jak będzie się powtarzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
hejka
znalazlam troche czasu zeby napisac..
nadii od wczoraj jak wam napisalam ze zasnela i mam chwilke dla siebie oszalała..
płacze non stopa i w nocy i pomaga tylko noszenie jej na brzuszku a ile mozna..
do tego porobuje zwiekszyc laktacje wiec pomiedzy karmieniami mecze sie z głupim laktatorem i po 30 minutach marne 10 ml !!! 😞 jutro moze pojde ja zwazyc zobaczymy czy sie najada połozna mowi że na jej oko przybiera na wadze i to duzo wiec nie mam czym sie martwic a sciaganiem mam sie nie przejmowac bo moge wcale nie miec mleka przez odciaganie a malej z cycka leci i sie najada.. ehh 😞
do tego moja kuzynka rodzi od 2 dni i nadal nic 😞 szkoda mi jej.

powiedzcie mi czy wasze dzieci tez juz nie spia tyle ile przedtem? tzn moja nadia nie spi juz praktycznie wcale tylko robi sobie 15minutowe drzemki i to wszystko przez caly dzien..
brak sił i czegokolwiek.. a w nocy tak jak kahlanik ma o 4 ryk i koniec spania..
oo znow wzywa... 😞


Antos spal wczesniej tak po 15 min.. teraz juz lepiej, zwlaszvza jak chusta hest 😜 bo na nas spi dlugo za dnia, wiec u meza w chuscie tymbardziej 🤪 ja mam jeszcze problem go sobie wlozyc tam..
u nas jest o 9.30 ryk i nerwy ale to z reguly na kupe i jedzenie mu pomaga 😁 przepycha dalej 😜 😉
wieczorem zlych zachowan nie odnotowalam, zreszta kazdy bol bbrzuszka w chuscie mu przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do odciagania to ja co 2h odciagam i czasem 100 jest, czasem 50 :/ nie wiem od czego to zalezy 🥴 a i tak niewazne ile jest to Antos ostatnio i tak wola o wiecej a jak jest przy piersi to sie wnerwia, ze po odciagnieciu mu nie leci.. i ddodatkowo zaczal nie tyle co ukewac to chlustac, jak mu podaje moje mleko.. i tak czy inaczej mm trzeba dorobic.. z 30 zwykle.. 🥴
ale i tak jestem zadowolona, ze chociaz przy laktatorze leci cokolwiek, bo wczesniej jak ciagnal z piersi to byly cyrki.. i juz mi mm nie straszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po wizycie położnej i czekam teraz na tel znowu od niej bo Mody jest jeszcze lekko zóty i moze dzisiaj bede mu robia badanie na bilirubine i mam nadzieje ze nie bedzie za wysoka bo inaczej 2-3 dni w szpitalu nas czekaja a ja nie chce!!!!!!!!!no i pępuszek sie troche zle goi i mam kupic zwykły spirytus i nie stossowac Octoniseptu .Kurde troche w nerwach jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Jestem po tescie oksytocyny. Jakies skurcze byly ale przeszly. Moze za dwa dni podepna mi kroplowke. Pozdrawiam cieplutko

No to hawaje pełną parą... ja myslalam ze za dwa dni to juz wrocisz...
oby zaskoczylo szybciutko to wywolywanie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
witajcie! dzisiejsza nocka masakra, od 4 nie śpimy, to był chyba pierwszy atak kolki. mały miał wzdęty brzuszek i płakał... i tak do 9, potem się zmęczył... była położna (akurat jak była był grzeczny, ale jak tylko wyszła zaczęło się od nowa) i przytył maluszek i waży 3980 🙂 teraz maluszek śpi
no i położna poradziła mi koper włoski w saszetkach lekko zaparzyć i mu podać jak będzie się powtarzać

Juz jestem ogłupiona tym koprem 🙃 🙃 dawac nie dawac dawac nie dawac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie! dzisiejsza nocka masakra, od 4 nie śpimy, to był chyba pierwszy atak kolki. mały miał wzdęty brzuszek i płakał... i tak do 9, potem się zmęczył... była położna (akurat jak była był grzeczny, ale jak tylko wyszła zaczęło się od nowa) i przytył maluszek i waży 3980 🙂 teraz maluszek śpi
no i położna poradziła mi koper włoski w saszetkach lekko zaparzyć i mu podać jak będzie się powtarzać

Juz jestem ogłupiona tym koprem 🙃 🙃 dawac nie dawac dawac nie dawac....


dawaj- zobaczysz jak zareaguje, jesli gorzej to nie dawaj hehe 😁 a jelsi dajesz to odstaw i zobacz reakcje 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
my po wizycie położnej i czekam teraz na tel znowu od niej bo Mody jest jeszcze lekko zóty i moze dzisiaj bede mu robia badanie na bilirubine i mam nadzieje ze nie bedzie za wysoka bo inaczej 2-3 dni w szpitalu nas czekaja a ja nie chce!!!!!!!!!no i pępuszek sie troche zle goi i mam kupic zwykły spirytus i nie stossowac Octoniseptu .Kurde troche w nerwach jestem 😞

Mnie tez lekarka powiedziala z enie stossowac octaniseptu jak nam poleciala krewka z pepuszka polecila riwanol i jak reka odjal zagoil sie i po ptakach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
laski
mam pytanie
czy jakja odciagam sobie mleko co dwie godzinki to czy moge je poźniej połaczyc w jednej butelce? czy musze podawac malej z kazdej butelki tyle ile odciagne? to bez sensu by było bo mi udaje sie odciagac po 20ml czasmai po 40ml po karmieniu ..?


pewnie z edo jednej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
laski
mam pytanie
czy jakja odciagam sobie mleko co dwie godzinki to czy moge je poźniej połaczyc w jednej butelce? czy musze podawac malej z kazdej butelki tyle ile odciagne? to bez sensu by było bo mi udaje sie odciagac po 20ml czasmai po 40ml po karmieniu ..?


Ja zlewam też do jednej-z całego dnia wtedy nazbiera się na jedno karmienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Landusia napisał(a):
laski
mam pytanie
czy jakja odciagam sobie mleko co dwie godzinki to czy moge je poźniej połaczyc w jednej butelce? czy musze podawac malej z kazdej butelki tyle ile odciagne? to bez sensu by było bo mi udaje sie odciagac po 20ml czasmai po 40ml po karmieniu ..?


Ja zlewam też do jednej-z całego dnia wtedy nazbiera się na jedno karmienie 🙂

mi tez polozna mowila ze tak mozna tylko trzeba przechowywac w lodówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Landusia napisał(a):
laski
mam pytanie
czy jakja odciagam sobie mleko co dwie godzinki to czy moge je poźniej połaczyc w jednej butelce? czy musze podawac malej z kazdej butelki tyle ile odciagne? to bez sensu by było bo mi udaje sie odciagac po 20ml czasmai po 40ml po karmieniu ..?


pewnie z edo jednej

Byle mialo podobna temperature jak dolewasz do mleka ktore juz masz w lodowde to to swieze najpierw schlodzic.... ale tez nie przekraczalabym wiecej niz 2-3 odciagniecia bo to jednak zupelnie inny sklad mleka - bynajmniej do mrozenia jest takie zalecenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
laski
mam pytanie
czy jakja odciagam sobie mleko co dwie godzinki to czy moge je poźniej połaczyc w jednej butelce? czy musze podawac malej z kazdej butelki tyle ile odciagne? to bez sensu by było bo mi udaje sie odciagac po 20ml czasmai po 40ml po karmieniu ..?


jak odciagasz 20ml po karminiu to i tak duzo. jak mialam kryzys laktacyjny to 20 odciagalam PRZED karmieniem. zreszta teraz znowu wrocil, bo idzie 30 :/ mam juz dosyc tego karmienia piersia.. tego jest mleko nie ma mleka.. 🥴 jakbym polegala tylko na piersi to dziecko z glodu by zeszlo.. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
my po wizycie położnej i czekam teraz na tel znowu od niej bo Mody jest jeszcze lekko zóty i moze dzisiaj bede mu robia badanie na bilirubine i mam nadzieje ze nie bedzie za wysoka bo inaczej 2-3 dni w szpitalu nas czekaja a ja nie chce!!!!!!!!!no i pępuszek sie troche zle goi i mam kupic zwykły spirytus i nie stossowac Octoniseptu .Kurde troche w nerwach jestem 😞


nie martw sie. mojemu tez zle sie goil. i rowniez oct... odstawilam i robilam wodka, szybko pomogla. Polozna mi mowila ze niektorym dzieciom gorzej sie goja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
ASIA ZG mam pytanie odnośnie tego BIOFERU...czy po nim boli Cię żołądek??????????? Mnie tak boli, że aż mnie skręca...od wczoraj go nie biorę i jest trochę lepiej. A jutro chyba podjadę z rańca pobrać krew i sprawdzić, czy m i tam co przyrosło 🙂

nie boli mnie ...moze na czczo nie bierz,ja zadnych witamin,ani lekow na czczo nie moge brac bo mam wlasnie bole zoladka i wymioty ,mdlosci..jA biore po albo w trakcie jedzonka -w ulotce jest napisane ,ze nie ma znaczenia czy przed ,czy po szamanku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
my po wizycie położnej i czekam teraz na tel znowu od niej bo Mody jest jeszcze lekko zóty i moze dzisiaj bede mu robia badanie na bilirubine i mam nadzieje ze nie bedzie za wysoka bo inaczej 2-3 dni w szpitalu nas czekaja a ja nie chce!!!!!!!!!no i pępuszek sie troche zle goi i mam kupic zwykły spirytus i nie stossowac Octoniseptu .Kurde troche w nerwach jestem 😞


nie martw sie. mojemu tez zle sie goil. i rowniez oct... odstawilam i robilam wodka, szybko pomogla. Polozna mi mowila ze niektorym dzieciom gorzej sie goja
u mnie to samo..ten oct drogie gowno i chujowe! chyba kupie fiolet albo spiryt,bo mnie szlag trafi
z jednej str odchodzi ladnie a na dole sie trzyma fest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...