Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szotka napisał(a):
To teraz wam wyjaśnię o co chodzi z tymi imionami.Ja jestem Agnieszka Anna Alicja(po bierzmowaniu) i teraz tak;
Agnieszka-własne prywatne imię wybrane przez braci
Anna-moja mama ma tak na imię
Alicja-moja babcia mama mojej mamy 🙂
No i teraz jest ambaras 🙂

Twoja dzidzia bedzie miała Alicja Agnieszka .....a na bierzmowanie ANNA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze że jestescie bo do jutra to bym osiwiała z nerwów u mnie wszyscy przerażeni bardziej ode mnie chodzą a z wami to się mogę na chwile chociaż wyłączyć 🙂A jak mnie dłużej przytrzymać będą chcieli to neta zabieram ze soba choćby w komórce 🙂Mój to sie raczej z wami nie zgorszy.Wie jak gadam z koleżanką jak to przeżył to i rój brzuchatek też przeżyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Ja 12 .05 w czwartek ide na usg echa serca dzidzi w 3 d lub 4 d nie musze robić tego usg bo nie jestem grupie ryzyka ,ale strzezonego Pan Bóg strzeże a jeszcze jak Szotka napisała to co napisała to utwierdziłam soie w swojej decyzji 🙂

Dorcia ja mam tez 12.maja o 12tej usg polowkowe 🙂 🤪znowu zobacze Olunie moja Kochana 🙂
Asiu moja Ty najpiekniejsza ja musialam krotkie amory urzadzic i meza wyprawic do pracy na 13 ta ..a teraz ola boga nadrabiam ....
co do kilosow,to ja tez se nie zaluje ,jem na co mam ochote(oprocz surowizny , metki -a tak bym zjadla bule z cebuowa ...ach..,)po swietach 1kilogram w przod hahaha(przeciez ze nie w dol )
Ja przy wzroscie 1.64cm wazylam 61kg (bo tuz przed zajsciem przytylam jakos z 5 kg...normalnie ok55kg)teraz juz 69kg i mam to w nozdrzach haha,wazne ,ze dzidzia zdrowa i apetycik dopisuje nam ,ale nie zawsze ..Takze ja najwiecej na poczatku utylam (chyba przez brak ruchu,wciaz lezalam,faje rzucilam i nie mialam żigoletty ,bardziej mdlosci raz kiedys ..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Mi by sie przydało body z napisem np.Mam super brata albo kocham swojego brata

jest i mama ,jest i tata ,a itak najbardziej kocham mojego BRATA !!!haha 😜
Mi by sie przydalo tez cos takiego ,ale w wersji siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny nie wiedziałam ze bedzie tak cięzko z tym imieniem normalnie jestem niezdecydowana jak baba w ciąży he he

a Marcin,Dawid ,Daniel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny nie wiedziałam ze bedzie tak cięzko z tym imieniem normalnie jestem niezdecydowana jak baba w ciąży he he

Ja mam to samo ...moj tak chce juz Olke ,ze szok ,a mnie zaczyna sie raz podobac Aleksandra,a raz nie ..Ola Olenka ,nie jestem przekonana ...moj to uparty typ,zawzial sie,ale jakbym znalazla cos ciekawego to pewnie by udalo mi sie go przekonac...moze macie jakies na mysli..bo z kalendarzem w reku to rzadne mi sie imie nie widzi... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ktos z Twoich bliskich bedzie przy porodzie? rok temu przyjaciolka rodzila,przy porodzie mial byc jej maz ale byla ptasia grypa i rodzila sama. Rozmawialam dzisiaj z kolezankai mi doradzila zeby dopilnowac przy porodzie aby nie naciskali na brzuch bo w ten sposob mozna popekac w srodku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny nie wiedziałam ze bedzie tak cięzko z tym imieniem normalnie jestem niezdecydowana jak baba w ciąży he he

Ja mam to samo ...moj tak chce juz Olke ,ze szok ,a mnie zaczyna sie raz podobac Aleksandra,a raz nie ..Ola Olenka ,nie jestem przekonana ...moj to uparty typ,zawzial sie,ale jakbym znalazla cos ciekawego to pewnie by udalo mi sie go przekonac...moze macie jakies na mysli..bo z kalendarzem w reku to rzadne mi sie imie nie widzi... 😮
Ponoc wszystkie Ole sa roszczepane nie wiem ile w tym prawd ale najwyrazniej ziarenko w tym jest mam dowod po siostrze,jej chrzestnej i kuzynce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Moj sie boi isc na porodowke, a ja nie chce nalegac ale sama tez sie boje to moje pierwsze, przeraza mnie wizja odchodzacych wod wszystkiego we krwi i podobno mozna kupe z bolu zrobic
Moze jeszcze zmieni zdanie,zawsze mosze byc przy Tobie mama albo siostra czy kolezanka lepiej juz wybrac taki wariant niz rodzic samemu. Tez tak slyszalam,dlatego gdybym im sie skupciala lepiej zeby mi o tym nie powiedzieli..bo to najczesciej sie zdaza przy parciu. Ale czy oni przypadkiem nie robia przed porodem lewatywy,kobiety ponoc tez same przed pojsciem do szpitala robia w domu i najlepiej wtedy nic nie jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno juz nie robia lewatyw ale nie wiem
kolezanka ostatnio rodzila gdzies w gdansku i byla pijana polozna, jak powiedziala ze sobie nie rzyczy zeby ja obslugiwala to przyszedl lekarz i wydarl sie ze krolewnie sie rodzic nie chce, masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
No dziewczyny już jestem.Powiem wam że jestem przerażona.Żadnych dobrych wieści dla mnie nie mieli jutro na 8 mam się stawić na oddział patologii ciąży.Mojemu maleństwu serduszko za wolno bije.Jutro będa robić dokładne badania i najprawdopodobniej wyślą mnie do szczecina(mój szpital jest w koszalinie).Więc wychodzi na to że dobrze nie jest.

Szotka nie poddawaj sie ,jestesmy z Toba,musisz wierzyc ,ze bedzie wszysko dobrze ,nie lam sie i nie dopuszczaj zlych mysli ...
Ja mialam w ciazy z cora stwierdzenie od nie jednego lekarza odplywanie wod plodowych,wpadlam w depresje ..bylam w19tc ,ale do konca wierzylam,ze bedzie dobrze i z usg naewt chcialam zdjecie dzidzi(lekarka sie dziwila po co mi kiedy itak poronie ..)Lezalam z nogami u gory 2tyg.,basen i zero wstawani ... i codziennie mialam usg ...wszyscy lekarze byli jednoznacznie pewni ...ale nie ja 🙂
az ktoregos dnia mlody doktorek ,kiedy robil mi usg zadziwil sie dlaczego leze w szpitalu...Nie widzial,aby bylo za malo wod i to byl cud!!!!!Wypisali mnie do domku ,a ja bylam najszczesliwsza osoba na swiecie 🙂Kamila urodzila sie zdrowiutka 10pkt w skali Apgar 😎Ja wierze z Toba ,ze bedzie dobrze ,trzymaj sie Kochana 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za ludzie ;/ moja znajoma rodzila w tym samym szpitalu w ktorym ja bede,do szpitala przyjechala z torba to ja zjechali ze na wakacje przyjechala ze rzeczy powinno sie w reklamowce przywiezc. ja ich smole miesiac przed porodem juz sie spakuje i to wlasnie bedzie torba jeszcze ich tam zjebie jak beda cos do mnie sapac jeszcze musza czlowieka denerwowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
To dobrze, moja tez będzie Oleńka 🙂 a jakos musi sobie z rodzicami radzic:P

he he lepiej jak roztrzepane ,niz jak gburowate,falszywe ,albo co gorsza zlosliwe mialy by byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i gadatliwe strasznie, moja juz przejawia objawy cóćreczki tatusia, czasem kopie jak najeta, ja moge sobie reke polozyc i jej to nie przeszkadza dalej kopie, a Przemek jak polozy na brzuchu swoja goraca reke to sie momentalnie uspokaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...