Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia no faktycznie miałaś przejścia ale cóż jak są takie pedały na drodze, my w ostatni weekend widzieliśmy dwóch na motorach zasuwali przez wieś Grześ mówił że bankowo mieli 150 na liczniku to trzeba być debilem a jak by dziecko wybiegło na drogę 😮 bo widziałam nieraz po wsiach dzieciaki bawią się przy/na drodze.
Z zakupami to mnie raz przepuścili może dlatego że miałam tylko lody 😜
Dziewczyny u mnie burza przechodzi bokiem może się schłodzi przynajmniej, bo mi aż słabo się robi 😮

U mnie jest dziś super,chłodniutko i deszczowo. Odpoczywam po wczorajszej duchocie.
Nawet ból głowy mnie nie zbije z tropu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie dziś cały dzień pochmurno i chłodek przyjemny 🙂Jak było gorąco i się w pokoju nagrzewało to mój Patryk stawiał wiatrak w otwartym oknie, żeby trochę powietrza wlatywało bo mimo, że w całym domu okna pootwierane to zero przeciągu, troszkę było lepiej. Taka amatorska klimatyzacja 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Z tymi zakupami to tez jakas porazka,nie raz czlowiek mial caly koszyk zakupow a ci ludzie tak sie patrza i niewiadomo co sobie mysla


pewnie myślą- pójdzie do domu i zaraz to wszystko zje 😁 😁 😁 widać, że sobie dogadza 😁 😁


😁 😁
ja sobie własnie dogadzam serniczkiem i makowcem , i wrociłam z pycha obiadku od cioci mmm 🤪

hehe a ja walczę ze sobą żeby Grześkowi hitów nie zjeść 😜 potrza iść do biedry po arbuza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie widzę w pogodzie że na zachodzie chłodniej 😜 trik z wiatrakiem stosowaliśmy w tamtym roku w kuchni tylko teraz zapominam go przywieść od mamy, wogóle u mojej mamci taki duży stojący jest muszę rąbnąć bo brat zostawił a nie ma go w Polsce teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienko nie płacz 🙂 bedzie dobrze , słoneczko wyjdzie mąż wróci przytuli i znów bedzie dobrze:_)
ja juz odliczam godziny do powrotu mojego skarba 😉
a jak na razie zabawia mnie moja córeczka i rozpycha sie tak że brzuszek mi faluje raz w ta raz w tą; 🙂piękny widok, dosc dziwne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......

Aśia nie smutaj bo przecież wiesz że mały też czuje twój nastrój. Odpoczywaj Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......


Asia naprawde głowa do góry,jeszcze nic strasznego sie nie dzieje,trzeba poprostu wiecej lezec i odpoczywac,ja wiem ze to sie tak łatwo mówi ale ja tez i pewnie wiele innych babek ma lub miało ten przykaz trudno mus to mus,nadrobisz lektury ksiązkowo-gazetowe i seriale 😁będzie dobrze!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi kochane ile to trzeba kupić tych podkładów poporodowych,majtek(kupujecie jakieś specjalne?)oraz wkładek laktacyjnych?czy jak kupię te podkłady to potrzebuję jeszcze podpasek nocnych do szpitala?kupujecie takie nakładki silikonowe na piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja dopiero zauważyłam że Tobie wskoczył 30tydz. Jak ten czas leci 🤪 Już nie duzo Nam zostało i wszytkie będziemy tulić nasze maleństwa 🙂
o podkładach czytałam że 2opakowania by się przydały nie wiem ile jest w jednym..
Dobra zmykam do biedry pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
powiedzcie mi kochane ile to trzeba kupić tych podkładów poporodowych,majtek(kupujecie jakieś specjalne?)oraz wkładek laktacyjnych?czy jak kupię te podkłady to potrzebuję jeszcze podpasek nocnych do szpitala?kupujecie takie nakładki silikonowe na piersi?

Ja jeszcze sie za to nie zabrałam. Gatki ponoć w aptece można kupić takie siatkowane jakieś (chyba po 5 sztuk pakowane), a te podklady nie mam pojęcia ile tego musi być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia nie smutaj się, przeciez wszystko jest dobrze! Nawet jak Dzidzia będzie za nisko to zakładają szwy czy coś.Mi lekarz też jakiś czas temu powiedział, że ciąża jest nisko i, że mam krótka szyjkę. Przestraszyłam się, że będę leżeć plackiem. Czytałam wtedy dużo o tym i wszystkie dziewczyny pisały, że donosiły ciąże, że wszystko było ok. Teraz jest ok choc nie powiem, żebym jakoś szczegolnie się oszczędzała ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiu ja też mam ciąże nisko;_0
moja córcia ma główkę już w pachwinie u mnie i napiera na szyjkę, mam tez lezec i odpoczywać to wcale nie musi oznaczać tragedii 😉
izka tak już 30tc sama sie dziwie kiedy to przeleciało.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......

Mysza ,a nam tu bez Ciebie zle i smutno 😞
Obiadek wre 🙂brokula ,ziemniaki malutkie takie (sie naskrobalam uf..)sosik knorr ,ogoreczki gruntowe i jajo chyba sadzone do tego trzepne a na wierch koperek 🙂
ale bedziemy szamac ,ze hoho 🙂
Asiulek ,musisz byc silna 🙂wiem co czujesz ,kiedys pisalam tu o moich rzekomych odplynieciach wod plodowych...lezalam w szpitalu z nogami w gorz 2 tygodnie ,zaden lekarz nie dawal nadziei -to byl dramat..a widzis okazalo sie ze wszystko oki 🙂cora zdrowa jak cza!!!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......

Mysza ,a nam tu bez Ciebie zle i smutno 😞
Obiadek wre 🙂brokula ,ziemniaki malutkie takie (sie naskrobalam uf..)sosik knorr ,ogoreczki gruntowe i jajo chyba sadzone do tego trzepne a na wierch koperek 🙂
ale bedziemy szamac ,ze hoho 🙂
Asiulek ,musisz byc silna 🙂wiem co czujesz ,kiedys pisalam tu o moich rzekomych odplynieciach wod plodowych...lezalam w szpitalu z nogami w gorz 2 tygodnie ,zaden lekarz nie dawal nadziei -to byl dramat..a widzis okazalo sie ze wszystko oki 🙂cora zdrowa jak cza!!!! 🙂 😘

😲 to ja pierwsze słysze że miałaś takie przeżycie 😲
to musiało być dopiero ... wykupilam tą luteine już zaaplikowałam i mam nadzieje że w czwartek powie że choć ciut lepiej jest , tylko to mnie denerwuje że 2 tyg temu jak byłam to było wsio ok a w przeciągu 2 następnych tygodni takie jaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......

Mysza ,a nam tu bez Ciebie zle i smutno 😞
Obiadek wre 🙂brokula ,ziemniaki malutkie takie (sie naskrobalam uf..)sosik knorr ,ogoreczki gruntowe i jajo chyba sadzone do tego trzepne a na wierch koperek 🙂
ale bedziemy szamac ,ze hoho 🙂
Asiulek ,musisz byc silna 🙂wiem co czujesz ,kiedys pisalam tu o moich rzekomych odplynieciach wod plodowych...lezalam w szpitalu z nogami w gorz 2 tygodnie ,zaden lekarz nie dawal nadziei -to byl dramat..a widzis okazalo sie ze wszystko oki 🙂cora zdrowa jak cza!!!! 🙂 😘

😲 to ja pierwsze słysze że miałaś takie przeżycie 😲
to musiało być dopiero ... wykupilam tą luteine już zaaplikowałam i mam nadzieje że w czwartek powie że choć ciut lepiej jest , tylko to mnie denerwuje że 2 tyg temu jak byłam to było wsio ok a w przeciągu 2 następnych tygodni takie jaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga-Czarna pisze ,ze nie ma netu ,bez Brzuszka jak bez reki ...pozdrawia Was dziewczynki

biedna, cos o tym wiemy, nie Asiulka?? 🤪

hehe a no tak ..nad nami jakies fatum krazy chyba 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zrobiłam zupę na dzisiaj-miała być pomidorowa, ale powrzucałam jeszcze paprykę, fasol e czerwoną,kukurydzę,czosnek,oregano. Zagęściłam serkiem i posypałam koperkiem 🙂
Tylko że jak już sie upichcila, to nie mogę na nią patrzyć, bo mi się cofa od razu...uwielbiałam zupy i sosy pomidorowe a odkąd w ciązy jestem to mnie odrzuca!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...