Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko sie uspokajam jak mysle sobie że trudno stanie sie co ma sie stac a ja bede miala swoja mała przy sobie i wiecej nie zobaczę tych ludzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 🙂 miała być ładna pogoda , miałam prać 😮 a tu 13st i leje jak opętany ten deszcz 😠 😠 😠 normalnie masakra 😮 🥴 🥴 🥴
ja dziś odziwo przespałam całą noc 🤪 nad ranem obudziłam się pierwszy raz do wc 🙃 hihi może już nie będę tyle spacerowała po nocy 😜
udanych wizyt i miłego 🙂 😘

Ja juz tez tyle nie latam ostatnio ,raz gora 2 leze do lazienki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
a ja sie ostatnio zdenerwowałam na mojego..
cały czas mi mówił od poczatku że chce byc przy porodzie i że nie wyobraza sobie żeby było inaczej.. ja sie juz nastawiłam na to a teraz jak kto go pyta to nie wiem czy sie zgrywa czy jak to odpowiada że pewnie bedzie w pracy i nie zdązy.. albo cos głupiego powie i daje do zrozumienia że nie bedzie go.. gadałm z nim na ten temat to mówi że nadal chce być a jak go ktos zapyta to znów odpowiada że pewnie nie..


ciężko ich czasami zrozumieć ale jak mówi Tobie, że będzie to będzie na pewno 🙂 pewnie się boi tylko nie chce tego przyznać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Witam brzuszkowe Mamusie
Wstałam, zjadłam śniadanko i byłam z Majką w lesie 🙂
U mnie zapowiada się w końcu ciepły,słoneczny dzień 🙂 🙂 🙂
Aga naprawdę się cieszę, że z Malą ok, przede wszystkim, że zmieniłaś lekarza...a tamtemu palantowi to się powinno łomot spuscic!!!!!!!!!!!
Malex trzymam kciuki, może jednak Cię nie zostawią w szpitalu 🙂
Laski, które mają wizyty,powodzenia, pięknych widoków i czekamy na relację 🙂
Mam nadzieję, że z Asiulką oki, napisałam do niej smsa,jak odpisze dam Wam znać od razu...a czy któraś wie co z Karoliną???


hej 😘 Karolina pewnie się z mężem żegna bo jakoś teraz miał znów wypłynąć także pewnie niebawem zajrzy do nas .. 🙂
ale Ci dobrze ... ja już mam dość tej pogody jesiennej 😮 😠

u mnie tyz piknie az milo!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Leer napisał(a):
a ja sie ostatnio zdenerwowałam na mojego..
cały czas mi mówił od poczatku że chce byc przy porodzie i że nie wyobraza sobie żeby było inaczej.. ja sie juz nastawiłam na to a teraz jak kto go pyta to nie wiem czy sie zgrywa czy jak to odpowiada że pewnie bedzie w pracy i nie zdązy.. albo cos głupiego powie i daje do zrozumienia że nie bedzie go.. gadałm z nim na ten temat to mówi że nadal chce być a jak go ktos zapyta to znów odpowiada że pewnie nie..


ciężko ich czasami zrozumieć ale jak mówi Tobie, że będzie to będzie na pewno 🙂 pewnie się boi tylko nie chce tego przyznać ☺️

Mój to ostatnio oczy wywalił jak oglądaliśmy "ciąze z zaskoczenia" i tam poród pokazywali i pytali ojca czy pępowine chce przeciąć..a ja do mojego i co? dalej bedziesz przy porodzie??Ania bede!!tylko tam zaglądał nie będe heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃


Dobrze,że jesteś!!Martwiłyśmy sie o Ciebie!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Leer napisał(a):
a ja sie ostatnio zdenerwowałam na mojego..
cały czas mi mówił od poczatku że chce byc przy porodzie i że nie wyobraza sobie żeby było inaczej.. ja sie juz nastawiłam na to a teraz jak kto go pyta to nie wiem czy sie zgrywa czy jak to odpowiada że pewnie bedzie w pracy i nie zdązy.. albo cos głupiego powie i daje do zrozumienia że nie bedzie go.. gadałm z nim na ten temat to mówi że nadal chce być a jak go ktos zapyta to znów odpowiada że pewnie nie..


ciężko ich czasami zrozumieć ale jak mówi Tobie, że będzie to będzie na pewno 🙂 pewnie się boi tylko nie chce tego przyznać ☺️

Mój to ostatnio oczy wywalił jak oglądaliśmy "ciąze z zaskoczenia" i tam poród pokazywali i pytali ojca czy pępowine chce przeciąć..a ja do mojego i co? dalej bedziesz przy porodzie??Ania bede!!tylko tam zaglądał nie będe heheheh

Mój nie musi tam zaglądać, nie musi przecinać pępowiny ma być po prostu przy nas i pełnić funkcję nadzorcy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Leer napisał(a):
a ja sie ostatnio zdenerwowałam na mojego..
cały czas mi mówił od poczatku że chce byc przy porodzie i że nie wyobraza sobie żeby było inaczej.. ja sie juz nastawiłam na to a teraz jak kto go pyta to nie wiem czy sie zgrywa czy jak to odpowiada że pewnie bedzie w pracy i nie zdązy.. albo cos głupiego powie i daje do zrozumienia że nie bedzie go.. gadałm z nim na ten temat to mówi że nadal chce być a jak go ktos zapyta to znów odpowiada że pewnie nie..


ciężko ich czasami zrozumieć ale jak mówi Tobie, że będzie to będzie na pewno 🙂 pewnie się boi tylko nie chce tego przyznać ☺️

Mój to ostatnio oczy wywalił jak oglądaliśmy "ciąze z zaskoczenia" i tam poród pokazywali i pytali ojca czy pępowine chce przeciąć..a ja do mojego i co? dalej bedziesz przy porodzie??Ania bede!!tylko tam zaglądał nie będe heheheh

Mój nie musi tam zaglądać, nie musi przecinać pępowiny ma być po prostu przy nas i pełnić funkcję nadzorcy 🙂 🙂 🙂


właśnie tak Mu powiedziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Leer napisał(a):
a ja sie ostatnio zdenerwowałam na mojego..
cały czas mi mówił od poczatku że chce byc przy porodzie i że nie wyobraza sobie żeby było inaczej.. ja sie juz nastawiłam na to a teraz jak kto go pyta to nie wiem czy sie zgrywa czy jak to odpowiada że pewnie bedzie w pracy i nie zdązy.. albo cos głupiego powie i daje do zrozumienia że nie bedzie go.. gadałm z nim na ten temat to mówi że nadal chce być a jak go ktos zapyta to znów odpowiada że pewnie nie..





ciężko ich czasami zrozumieć ale jak mówi Tobie, że będzie to będzie na pewno 🙂 pewnie się boi tylko nie chce tego przyznać ☺️

Mój to ostatnio oczy wywalił jak oglądaliśmy "ciąze z zaskoczenia" i tam poród pokazywali i pytali ojca czy pępowine chce przeciąć..a ja do mojego i co? dalej bedziesz przy porodzie??Ania bede!!tylko tam zaglądał nie będe heheheh

hehehehe mój jeszcze długo długo przed tym jak w ciazy bylam mówił, że chce być przy porodzie. Na szczeście nic sie nie zmieniło,cieszę sie bardzo, bo jakoś łatwiej jest mi sobie to wszystko wyobrazić dzieki temu, że nie będę sama 🙂 I dużo mi ta obecność jego pomoże, może nie fizycznie, ale psychicznie na pewno 🙂
I nie martwie się ze będę tam jakoś glupio wyglądać, czy że cos mogę wydalić że tak powiem...uważam ,że skoro jesteśmy razem, zdecydowaliśmy się na dziecko i kochamy się to wspolny poród jeszcze bardziej nas zbliży do siebie ( tym bardziej, że to żeby razem rodzić było wspolną decyzją).
Ale oczywiście rozumiem też facetów, którzy nie chcą w tym uczestniczyć...to pewnie nic miłegowidzieć ,jak boli Twoją ukochaną osobę i nie bardzo możesz jej pomóc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃


Dobrze,że jesteś!!Martwiłyśmy sie o Ciebie!! 😘

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
faktycznie nie było mnie tu długo mój był na urlopie ,cały czas rozjazdy i zalatwianie spraw teraz wakacje sie zaczeły i tez ciagle z dziecmi gdzies 🙂
teraz juz maz w pracy wiec mysle ,że juz bede na bierząco 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzucholki! Melduje sie po porannym śniadaniu które jadłam 40 minut ze względu na mdłości, i oczywiście już jednym rzigoletto ;/ mierzyłam ciśnienie 85/60.. ;/ ale u mnie to norma... Lęce kochane w miasto bo mi się troszkę polepszyło 🙂 może coś dla małego kupię 🙂 buziaki :*:**i lecę wyniki odebrać posiewuuu... CIAŁ :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Mykam na zakupy i do fryzjera 🙂 do później, papa!


Brykaj,brykaj,ja też muszę się wybrać do fryzjera, bo coś się ciemna na łbie zrobiłam 😞 ,nie dość że ciemna masa, to jeszcze łeb czrny 😁 😁 😁, oj wolę być durną blondynką 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Mykam na zakupy i do fryzjera 🙂 do później, papa!


Brykaj,brykaj,ja też muszę się wybrać do fryzjera, bo coś się ciemna na łbie zrobiłam 😞 ,nie dość że ciemna masa, to jeszcze łeb czrny 😁 😁 😁, oj wolę być durną blondynką 😁 😁 😁
heheeheheeh ja też bylam się rozjaśnić ostatnio 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
http://allegro.pl/x-lander-xa-24-elementy-gondola-fotel-maxi-cosi-i1693587112.html
do tego domówiłam torbę do wózka 🙂 moi rodzice dorzucają się do tego wydatku, więc odczujemy tą kwotę ale nie tak bardzo 🙂

super wozio!!!fajnie,ze rodzice sie dolozyli-zawsze lzej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Laseczki 😜 😘 😘

U mnie pogoda do bani. Wczoraj byłam na wizycie i moja gin powiedziała, że moja dzidzia jest za mała. I, że jak się urodzi to waga bd 2.600, 2.800. Więc nie byłam w humorze aby co kolwiek pisać. Mam nadzieje, że bd przynajmiej troszkę większa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej tez taki kupilismy tylko trzy kolowy i baze isofix do fotelika, w sumie wyszlo mi 1900 zl

mi mama rowniez dala pieniadze na wozek no i lozeczko tez ona kupila kilka lat temu dla bratanicy,
no ubranka 80% to ona kupila na ciuchach bo jest juz uzalezniona

co srode o 10 dzwoni do mnie co kupila 🙂

dzis ma dla mnie dwie sukienki koszule bluzke i dla malego troche rzeczy ale na 3 lata, bo zabronilam jej kupowac mniejsze.

poniewaz nie moge jezdzic w dalekie trasy mama do mnie przyjedzie w piatek i wszystko mi przywiezie, szczegolnie zalezy mi na lozeczku, bede mogla przemeblowac pokoj i za tydzien wssystko powinno byc gotowe na przyjscie mikolaja

wiecie co moj tak nisko lezy ze dzis ledwo wstalam wziasc prsyznic i juz nie moge chodzic mam wrazenie ze zaraz mi wyleci i ze taki jest ciezki.
na dodatek czytalam ze biegunka czasami bywa oznaka zblizajacego sie porodu, a ja w niedziele cala noc do 3 rano spedzilam w toalecie boje sie aby nie pojawil sie za szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w mieścinie i w okolicach..ostatnio dzieją sie dziwne rzeczy 😮 A to wypadek samochodowy..18-letnia Dziewczyna zginęła..a znałam Ją nie może na cześć ale z widzenia..łądna zdolna..Jej koleżanka prowadziła miała prawo jazdy 3 miesiące..nic Jej sie nie stało i Ich koledze też nic..a dzisiaj w innej okolicy w nocy 2 osoby zabite a sprawca popełnił samobójstwo 😮 masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski mam wiadomość od ASI Z ZIELONEJ 🙂
Wczoraj kiepsko się czuła, brzuszek się stawiał, nawet no spa nie pomogła 😞 Aż się bidulka wystraszyła. A dziś wszystko już ok, więc pewnie niedługo wpadnie tu do nas 🙂 🙂 🙂


No to super 🙂 Niech wpada i zarzuci jakimś dobrym tekstem 🤪 🤪

a masza to nutke! 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=iuODUm9MjKM&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej moje Drogiie 🙂Wczoraj w nocy Was nadrobilam,nie moglam dluuugo spac ,martwilam sie o Ole ,ale juz oki 😉Jemy sniadanko dopiero..obudzilam sie o 5tej jeszcze nikogo nie bylo ,do 7mej nie spalam ,a jak zasnelam w efekcie po 10tej.. 😮 😮 😮Agtaka dzieki za sms 😘
teraz znowu Was nadrobie 🙂


Dobrze,że już wszystko ok!! 😘

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...