Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski mam wiadomość od ASI Z ZIELONEJ 🙂
Wczoraj kiepsko się czuła, brzuszek się stawiał, nawet no spa nie pomogła 😞 Aż się bidulka wystraszyła. A dziś wszystko już ok, więc pewnie niedługo wpadnie tu do nas 🙂 🙂 🙂


No to super 🙂 Niech wpada i zarzuci jakimś dobrym tekstem 🤪 🤪

a masza to nutke! 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=iuODUm9MjKM&feature=related


Ołłł jeeee 😁 szejkuje pupką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Ale Malutka mi sie przewala to z lewej strony na prawą i na odwrót..czuje tylko takie twarde punkty na brzuszku... 🤪 też tak macie?

tez ,mnie to atakuje normalmnie przemoc w łonie !!! 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ale Malutka mi sie przewala to z lewej strony na prawą i na odwrót..czuje tylko takie twarde punkty na brzuszku... 🤪 też tak macie?

tez ,mnie to atakuje normalmnie przemoc w łonie !!! 😮 😲


Moja to mi tak jakby narządy przesuwa..okaże sie po porodzie ,że mam je wszystkie odwrotnie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
też 🙂 mi udąło sie nawet ostatnio dotknąć jej rączki 😉 a mężowi główki 😉 tak sie rozpychała że poczuliśmy jej ciałko 🙂 cudowne uczucie 😉
a moja nadia znów spokojna..
wczoraj w nocy mialam jakby "plaski brzuch"...a okazalo sie ,ze mala wspak sobie figlowala hehehehe glowke miala z prawej,a nozki z lewej str brzucha...jak to wygladalo...szeroki i plaski beben mialam,Andru podziwial,a jak skopala go jak nigdy dostal lomot za wsze czasy 😁a co ?tylko ja mam od dziecka obrywac??? 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
ja nie tylko boje sie bólu co tego że bede dziwacznie sie zachowywać.. rozumiecie.. 😁


Ja wiem tylko to,że mój Mąż będzie biedny..pewnie wyjdzie podrapany i ze zrytą psychiką.. 🤪 😁
mojego tez pewnie w kaftanie wytargaja z porodowki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
ja nie tylko boje sie bólu co tego że bede dziwacznie sie zachowywać.. rozumiecie.. 😁


Ja wiem tylko to,że mój Mąż będzie biedny..pewnie wyjdzie podrapany i ze zrytą psychiką.. 🤪 😁
mojego tez pewnie w kaftanie wytargaja z porodowki 🤢

hihi mój to nawet na sale porodowa nie wejdzie on słyszy słowo "porodówka"i blady sie robi 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴


Pewnie pomyślała,że z grubaskami sie nie zadaje 🤪 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej tez taki kupilismy tylko trzy kolowy i baze isofix do fotelika, w sumie wyszlo mi 1900 zl

mi mama rowniez dala pieniadze na wozek no i lozeczko tez ona kupila kilka lat temu dla bratanicy,
no ubranka 80% to ona kupila na ciuchach bo jest juz uzalezniona

co srode o 10 dzwoni do mnie co kupila 🙂

dzis ma dla mnie dwie sukienki koszule bluzke i dla malego troche rzeczy ale na 3 lata, bo zabronilam jej kupowac mniejsze.

poniewaz nie moge jezdzic w dalekie trasy mama do mnie przyjedzie w piatek i wszystko mi przywiezie, szczegolnie zalezy mi na lozeczku, bede mogla przemeblowac pokoj i za tydzien wssystko powinno byc gotowe na przyjscie mikolaja

wiecie co moj tak nisko lezy ze dzis ledwo wstalam wziasc prsyznic i juz nie moge chodzic mam wrazenie ze zaraz mi wyleci i ze taki jest ciezki.
na dodatek czytalam ze biegunka czasami bywa oznaka zblizajacego sie porodu, a ja w niedziele cala noc do 3 rano spedzilam w toalecie boje sie aby nie pojawil sie za szybko


Iza to masz super, że masz takiego kochanego "sponsora", a cena wózka jak jeszcze z bazą isofix to tanio znalazłaś. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴


Pewnie pomyślała,że z grubaskami sie nie zadaje 🤪 😁 😉


e no co wy laseczki ja to większy grubasek od Was 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
ja nie tylko boje sie bólu co tego że bede dziwacznie sie zachowywać.. rozumiecie.. 😁


Ja wiem tylko to,że mój Mąż będzie biedny..pewnie wyjdzie podrapany i ze zrytą psychiką.. 🤪 😁
mojego tez pewnie w kaftanie wytargaja z porodowki 🤢

hihi mój to nawet na sale porodowa nie wejdzie on słyszy słowo "porodówka"i blady sie robi 🙃 🙃

Mój się blady robił jak ze mną do ginekologa chodził. Na samym początku, to musiały się nim zająć pielęgniarki i chcieli pogotowie wzywać. Wspólny poród nie był brany pod uwagę, nie naciskałam i co życie samo weryfikuje plany, posłuchał,mojego brata który był przy porodzie, bratowej i sam przy wszystkich zadecydował, że musi być i musi mieć wszystko pod kontrolą 🙂 🙂 🙂 🙂. A teraz to się już nawet ginekologów nie boi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴


Pewnie pomyślała,że z grubaskami sie nie zadaje 🤪 😁 😉


e no co wy laseczki ja to większy grubasek od Was 😁 😁 😁 😁 😁


Chyba wszystkie jedziemy na tym samym wózku heheh 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴


Pewnie pomyślała,że z grubaskami sie nie zadaje 🤪 😁 😉


e no co wy laseczki ja to większy grubasek od Was 😁 😁 😁 😁 😁


Chyba wszystkie jedziemy na tym samym wózku heheh 😘

Chyba wozie drabiniastym 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴

to fakt 😆mnie do ostatniej wizyty ze 3 tyg temu to tylko 4 kg przybyło teraz pewnie jak pojade to już bedzie więcej 😉 😉

Pewnie pomyślała,że z grubaskami sie nie zadaje 🤪 😁 😉


e no co wy laseczki ja to większy grubasek od Was 😁 😁 😁 😁 😁


Chyba wszystkie jedziemy na tym samym wózku heheh 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam Was dziewczynki wieki mnie tu nie było 😮 ale zaczełam czytac co żeście tu naskrobały choć nie wiem czy do wrzesnia zdążę przeczytać hihihi tyle tego tu jest 🙃 🙃

no wkoncu!!witamy,a coz to sie dzialo z Pania,zadnego znaku ,ani nic ..czyzby juz sie mialo w zadku kolezanki z Brzuszka ????????/ 🥴


Pewnie pomyślała,że z grubaskami sie nie zadaje 🤪 😁 😉


e no co wy laseczki ja to większy grubasek od Was 😁 😁 😁 😁 😁


Chyba wszystkie jedziemy na tym samym wózku heheh 😘

Chyba wozie drabiniastym 😁 😁 😁

hehe 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
od rana tyle naskrobałyście, że dopiero doczytałam. Ja też dziś mam wizytę, na 15.30. Ciekawe ile moje maleństwo waży.Mam nadzieję, że wszystko jest ok. :-)


Na pewno wszystko ok 🙂 Czekamy na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
od rana tyle naskrobałyście, że dopiero doczytałam. Ja też dziś mam wizytę, na 15.30. Ciekawe ile moje maleństwo waży.Mam nadzieję, że wszystko jest ok. :-)

Czekamy na super wieści 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Mykam na zakupy i do fryzjera 🙂 do później, papa!


Brykaj,brykaj,ja też muszę się wybrać do fryzjera, bo coś się ciemna na łbie zrobiłam 😞 ,nie dość że ciemna masa, to jeszcze łeb czrny 😁 😁 😁, oj wolę być durną blondynką 😁 😁 😁

hehhehe fajnie 😁 😁 😁 😁 😁 Mi sie czarnulki podobaja,zawsze chcialam miec krecone (nawet blond moglyby byc)wlosy i brazowe oczy 🙂 a tu ni chuchu ..ale core sobie wymarzylam 🙂Myslalam ,zeby miala brazowe oczy i blod wlosy 🙂Jej Tata to czarne oczy i sniada cera ,a moja Kami tez sie opala slicznie na brazik i oczka i wloski z "zamowienia "mam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
Hey Laseczki 😜 😘 😘

U mnie pogoda do bani. Wczoraj byłam na wizycie i moja gin powiedziała, że moja dzidzia jest za mała. I, że jak się urodzi to waga bd 2.600, 2.800. Więc nie byłam w humorze aby co kolwiek pisać. Mam nadzieje, że bd przynajmiej troszkę większa

Niewiem po jaki czort Ci lekarze takie bzdury pociskaja????!!! 😠 to jest orientacyjne,a dzidzia dopiero nabierze masy ,ze hohoho !poyeby,mnie przemuj sie naprawde ,nie ma sensu na zapas sie zamartwiac!uszy w gore 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laseczki 😜 😘 😘

U mnie pogoda do bani. Wczoraj byłam na wizycie i moja gin powiedziała, że moja dzidzia jest za mała. I, że jak się urodzi to waga bd 2.600, 2.800. Więc nie byłam w humorze aby co kolwiek pisać. Mam nadzieje, że bd przynajmiej troszkę większa

Niewiem po jaki czort Ci lekarze takie bzdury pociskaja????!!! 😠 to jest orientacyjne,a dzidzia dopiero nabierze masy ,ze hohoho !poyeby,mnie przemuj sie naprawde ,nie ma sensu na zapas sie zamartwiac!uszy w gore 😉


dokładnie , ja się osobiście nie sugeruje tym ostatnim USG bo tak jak Mariola pisała wcześniej to jest tylko orientacyjna waga która może być zupełnie inna i może się różnić od tej którą podają dlatego nie smutaj i nie przejmuj się Kochana bo nie ma czym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
U mnie w mieścinie i w okolicach..ostatnio dzieją sie dziwne rzeczy 😮 A to wypadek samochodowy..18-letnia Dziewczyna zginęła..a znałam Ją nie może na cześć ale z widzenia..łądna zdolna..Jej koleżanka prowadziła miała prawo jazdy 3 miesiące..nic Jej sie nie stało i Ich koledze też nic..a dzisiaj w innej okolicy w nocy 2 osoby zabite a sprawca popełnił samobójstwo 😮 masakra 🤢

Anulcia,a mojego Andru kolege przedwczoraj samochod pierdyknal..tak porzadnie,ze glowa mu odpadla..moj przezyl to strasznie.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski mam wiadomość od ASI Z ZIELONEJ 🙂
Wczoraj kiepsko się czuła, brzuszek się stawiał, nawet no spa nie pomogła 😞 Aż się bidulka wystraszyła. A dziś wszystko już ok, więc pewnie niedługo wpadnie tu do nas 🙂 🙂 🙂


No to super 🙂 Niech wpada i zarzuci jakimś dobrym tekstem 🤪 🤪

a masza to nutke! 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=iuODUm9MjKM&feature=related


Ołłł jeeee 😁 szejkuje pupką 😁

schaby w ruch!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
U mnie w mieścinie i w okolicach..ostatnio dzieją sie dziwne rzeczy 😮 A to wypadek samochodowy..18-letnia Dziewczyna zginęła..a znałam Ją nie może na cześć ale z widzenia..łądna zdolna..Jej koleżanka prowadziła miała prawo jazdy 3 miesiące..nic Jej sie nie stało i Ich koledze też nic..a dzisiaj w innej okolicy w nocy 2 osoby zabite a sprawca popełnił samobójstwo 😮 masakra 🤢

Anulcia,a mojego Andru kolege przedwczoraj samochod pierdyknal..tak porzadnie,ze glowa mu odpadla..moj przezyl to strasznie.... 😞


o masakra jakaś 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...