Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Zocha napisał(a):
uff... moje małe siostrzeniątko sobie rośnie tak jak powinno!!!!! kamień z serca mi spadł 🙂 strasznie się denerwowałam a teraz czuję prawdziwą ulge 🙂 🙂 i wygląda na to ze Zosia będzie miała koleżankę do wożenia lalek 🙂 i torbiel się zmnijszyła czyli wszystko idzie w jak najlepszym kierunku!!!
nawet nie wiecie jak bardzo sie cieszę!!! 🤪


no i super!!!! 🤪 😁 😁 pogratuluj siostrze od wrześniówek!! 😁 😁


przyłączam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
No podjedliśmy w z Wojciechem obiadu , teraz przydało by się coś porobic ....


ja to mam dzisiaj lenia jedynie co zrobiłam to umyłam gary pokroiłam botwinke i zamroziłam no i umyłam włosy i położyłam intensywna maske na włosy i to wszystko 🙂aaaaaaaaaaaa i maluje paznokcie i nic wiecej nie zamierzam robic 🤪 😁


to i tak dużo 🤪 🤪 ja puki co pomyłam gary, zerwałam fasolkę na obiad i ją obrałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
No podjedliśmy w z Wojciechem obiadu , teraz przydało by się coś porobic ....


ja to mam dzisiaj lenia jedynie co zrobiłam to umyłam gary pokroiłam botwinke i zamroziłam no i umyłam włosy i położyłam intensywna maske na włosy i to wszystko 🙂aaaaaaaaaaaa i maluje paznokcie i nic wiecej nie zamierzam robic 🤪 😁


to tak jak i ja nigdzie nie wychodze 🙂rusze sie jutro bo musze Kubie kurtke kupic bo mi z obozu nie przywiózł a drugiej takiej nie mam


Hee no to sporo ... ja dziś mam dzien domatora czyli nigdzie nie wychodze .... wszystko mam ... ale samemu na głowe idzie dostac , dobrze ze mam tego Wojtka w brzuchu hee mogę pogadac z nim .... no i fajnie że mam też Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Zocha napisał(a):
uff... moje małe siostrzeniątko sobie rośnie tak jak powinno!!!!! kamień z serca mi spadł 🙂 strasznie się denerwowałam a teraz czuję prawdziwą ulge 🙂 🙂 i wygląda na to ze Zosia będzie miała koleżankę do wożenia lalek 🙂 i torbiel się zmnijszyła czyli wszystko idzie w jak najlepszym kierunku!!!
nawet nie wiecie jak bardzo sie cieszę!!! 🤪


no i super!!!! 🤪 😁 😁 pogratuluj siostrze od wrześniówek!! 😁 😁


Koniecznie !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
No podjedliśmy w z Wojciechem obiadu , teraz przydało by się coś porobic ....


ja to mam dzisiaj lenia jedynie co zrobiłam to umyłam gary pokroiłam botwinke i zamroziłam no i umyłam włosy i położyłam intensywna maske na włosy i to wszystko 🙂aaaaaaaaaaaa i maluje paznokcie i nic wiecej nie zamierzam robic 🤪 😁



Hee no to sporo ... ja dziś mam dzien domatora czyli nigdzie nie wychodze .... wszystko mam ... ale samemu na głowe idzie dostac , dobrze ze mam tego Wojtka w brzuchu hee mogę pogadac z nim .... no i fajnie że mam też Was


Brzuszek wciąga 😁 jak się zasiądzie przed kompem to później ciężko zabrać się do czegokolwiek 😮
mi się niedługo lenistwo skończy, w czwartek ruszamy z malowaniem pokoju dla Małej, tapeta, sprzątanie, rozłożymy łóżeczko,później popiorę ciuszki, prasowanie, układanie 🙂 cały przyszły tydzień będę miała co robić 😁 już się cieszę 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Zocha napisał(a):
uff... moje małe siostrzeniątko sobie rośnie tak jak powinno!!!!! kamień z serca mi spadł 🙂 strasznie się denerwowałam a teraz czuję prawdziwą ulge 🙂 🙂 i wygląda na to ze Zosia będzie miała koleżankę do wożenia lalek 🙂 i torbiel się zmnijszyła czyli wszystko idzie w jak najlepszym kierunku!!!
nawet nie wiecie jak bardzo sie cieszę!!! 🤪


no i super!!!! 🤪 😁 😁 pogratuluj siostrze od wrześniówek!! 😁 😁


Koniecznie !! 🙂

No to trzymamy kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie Siostrzeńcowi podgrzałam pizze..a że nie lubi papryki..sosu pomidorowego to kazał sobie wszystko ściągnąć..no to ściągnęłam do swojego brzucha..no i jeszcze pokroiłam na kawałki..ale przecież musiałam sprawdzić czy nie za gorąca no to myk kawałek do buziaka 😁 A później sobie przypomniałam żeby sprawdzić czy kawałki nie za duże..no ale przecież zapomniałam sprawdzić czy dobrze ją oczyściłam..to nic że "mały" ma 6 lat..każy pretekst jest dobry żeby sobie podjeść..połowe pizzy Mu pożarłam 😮 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja właśnie Siostrzeńcowi podgrzałam pizze..a że nie lubi papryki..sosu pomidorowego to kazał sobie wszystko ściągnąć..no to ściągnęłam do swojego brzucha..no i jeszcze pokroiłam na kawałki..ale przecież musiałam sprawdzić czy nie za gorąca no to myk kawałek do buziaka 😁 A później sobie przypomniałam żeby sprawdzić czy kawałki nie za duże..no ale przecież zapomniałam sprawdzić czy dobrze ją oczyściłam..to nic że "mały" ma 6 lat..każy pretekst jest dobry żeby sobie podjeść..połowe pizzy Mu pożarłam 😮 🤪 😁 😁


hahahahahah a na koniec dziecko głodne zostanie 😉 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Dzięki 🙂 kochane jesteście!!! Moja mam chyba oszaleje jak się jej w tak kótkim odstępie czasu 2 wnuczki urodzą- póki co ma jednego wnuka 🙂


Kochana u mnie ta sama sytuacja 🤪 😁 😁 Siostra ma już Syna i też jest teraz w ciąży 😁 No i ja 🙂 Tylko,że ja urodze Mamie Wnusie,a Siostra drugiego Wnusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siema laski ja wróciłam podrajcowana z zakupów 🙂 kupiłam półśpiochy i body z krótkim rekawem z napisem welcome on the word za 27zl w 5-10-15 ogólnie fajne rzeczy ale drozyzne maja 😮
w rossmanie w promocji oliatum za 20zl za 150ml bodajze chusteczki cleanic kindii z dwupak 8zl no i puderek i oliwkę nivea.
Z tymi płynami do kąpieli to jest tak że tylko johnsona który podobno uczula....i ziajka pisze ze od 1dnia ziajka jest natłuszczająca kosztuje w naturze 13zł za 200ml ale mocno pachnie dzidzia i tak bedzie mieć tych kosmetyków. Oliatum jest bezzapachowy, wiec ma plus.
Zaskoczyła mnie cena sudocremu za 250g 38zl masakra, jak macie linka na allegro może taniej to wrzucajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja właśnie Siostrzeńcowi podgrzałam pizze..a że nie lubi papryki..sosu pomidorowego to kazał sobie wszystko ściągnąć..no to ściągnęłam do swojego brzucha..no i jeszcze pokroiłam na kawałki..ale przecież musiałam sprawdzić czy nie za gorąca no to myk kawałek do buziaka 😁 A później sobie przypomniałam żeby sprawdzić czy kawałki nie za duże..no ale przecież zapomniałam sprawdzić czy dobrze ją oczyściłam..to nic że "mały" ma 6 lat..każy pretekst jest dobry żeby sobie podjeść..połowe pizzy Mu pożarłam 😮 🤪 😁 😁


hahahahahah a na koniec dziecko głodne zostanie 😉 🤪 🤪


Małej chyba pizza smakowała,bo sie rozpychaaaa 🙂 Ide sie zakręcić koło talerza jeszcze 🤪 albo nie..poczekam już do obiadu,bo wstawiłam..chyba wytrwam 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja właśnie Siostrzeńcowi podgrzałam pizze..a że nie lubi papryki..sosu pomidorowego to kazał sobie wszystko ściągnąć..no to ściągnęłam do swojego brzucha..no i jeszcze pokroiłam na kawałki..ale przecież musiałam sprawdzić czy nie za gorąca no to myk kawałek do buziaka 😁 A później sobie przypomniałam żeby sprawdzić czy kawałki nie za duże..no ale przecież zapomniałam sprawdzić czy dobrze ją oczyściłam..to nic że "mały" ma 6 lat..każy pretekst jest dobry żeby sobie podjeść..połowe pizzy Mu pożarłam 😮 🤪 😁 😁


hahahahahah a na koniec dziecko głodne zostanie 😉 🤪 🤪


Małej chyba pizza smakowała,bo sie rozpychaaaa 🙂 Ide sie zakręcić koło talerza jeszcze 🤪 albo nie..poczekam już do obiadu,bo wstawiłam..chyba wytrwam 🤪 😁 😁


wariatka 🤪 🤪
no ja z obiadem to poczekam bo po 12 śniadanie jadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha cieszymy się Waszym szczęściem 🙂 niech sobie teraz maleństwo dojrzewa spokojnie ! musi być dobrze !!!!
Letko super że po wizycie ok 🙂 a wagą to ja już sie też dawno nie przejmuję 😜 też jestem nadziei że szybciutko wrócę do formy 🤪 🙃
Karolinko tu masz link do tego bujaka http://allegro.pl/lezaczek-fisher-price-cudowna-planeta-t4145-hit-i1639062063.html obecnie nie mają wystawionych ale z reguły do 200zł zakupisz 🙂 ja miałam zamawiać dokładnie ten sam ale się okazało że nie muszę bo dostanę w prezencie 😁
jak patrzyłam po supermarketach to u mnie są dokladnie te same za 300zł 😮 więc się opłaca zamówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Dzięki 🙂 kochane jesteście!!! Moja mam chyba oszaleje jak się jej w tak kótkim odstępie czasu 2 wnuczki urodzą- póki co ma jednego wnuka 🙂


mojemu bratu na dniach się urodzi córeczka, nasza za jakieś 1,5m-ca i pierwsze dzieci w rodzinie 😎 😎 nie ma to jak od razu rodziców zrobić podwójnymi dziadkami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja właśnie Siostrzeńcowi podgrzałam pizze..a że nie lubi papryki..sosu pomidorowego to kazał sobie wszystko ściągnąć..no to ściągnęłam do swojego brzucha..no i jeszcze pokroiłam na kawałki..ale przecież musiałam sprawdzić czy nie za gorąca no to myk kawałek do buziaka 😁 A później sobie przypomniałam żeby sprawdzić czy kawałki nie za duże..no ale przecież zapomniałam sprawdzić czy dobrze ją oczyściłam..to nic że "mały" ma 6 lat..każy pretekst jest dobry żeby sobie podjeść..połowe pizzy Mu pożarłam 😮 🤪 😁 😁


hahahahahah a na koniec dziecko głodne zostanie 😉 🤪 🤪


Małej chyba pizza smakowała,bo sie rozpychaaaa 🙂 Ide sie zakręcić koło talerza jeszcze 🤪 albo nie..poczekam już do obiadu,bo wstawiłam..chyba wytrwam 🤪 😁 😁


wariatka 🤪 🤪
no ja z obiadem to poczekam bo po 12 śniadanie jadłam 🙂


Ja na 15 obiad szykuje,bo Jacek wraca z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu jest sudocrem 250g http://allegro.pl/sudocrem-krem-na-odparzenia-odpieluszkowe-250g-i1723676039.html
ale widziałam też 400g za trzydzieści kilka złotych ale nie mam tego w zakładkach.
ja kupuję 250g bo nie wiem ile tego schodzi, najwyżej dokupię później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
tu jest sudocrem 250g http://allegro.pl/sudocrem-krem-na-odparzenia-odpieluszkowe-250g-i1723676039.html
ale widziałam też 400g za trzydzieści kilka złotych ale nie mam tego w zakładkach.
ja kupuję 250g bo nie wiem ile tego schodzi, najwyżej dokupię później

Sudocrem to wiem że idzie sporo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
siema laski ja wróciłam podrajcowana z zakupów 🙂 kupiłam półśpiochy i body z krótkim rekawem z napisem welcome on the word za 27zl w 5-10-15 ogólnie fajne rzeczy ale drozyzne maja 😮
w rossmanie w promocji oliatum za 20zl za 150ml bodajze chusteczki cleanic kindii z dwupak 8zl no i puderek i oliwkę nivea.
Z tymi płynami do kąpieli to jest tak że tylko johnsona który podobno uczula....i ziajka pisze ze od 1dnia ziajka jest natłuszczająca kosztuje w naturze 13zł za 200ml ale mocno pachnie dzidzia i tak bedzie mieć tych kosmetyków. Oliatum jest bezzapachowy, wiec ma plus.
Zaskoczyła mnie cena sudocremu za 250g 38zl masakra, jak macie linka na allegro może taniej to wrzucajcie 🙂


http://allegro.pl/sudocrem-250-g-na-odparzenia-super-okazja-i1704539779.html
tu masz na promocji 🙂 dobrze wiedzieć ile na allegro kosztują żeby faktycznie nie przepłacić 🙂 zawsze to dycha do przodu w portfelu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...