Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez myslalam ze synek bedzie ale jak dowiedzialam sie ze coreczka to normalnie do gory z radosci skakalam 🙂 niby myslalam o chlopcu ale ciche nadzieje na dziewczynke mialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny co mozna zrobic z cukini na obiad .....POMOCY

wlasnie tak jak Ania pisze-jak schabowe ,jajo i bulka tarta 🙂ja tez uwielbiam kabaczek..pyyszota-robi sie go na patelni ,dusi jak bigosik (cos pysznego)z przyprawami,czosnkiem ,mozna odrobine koncentratu,koper -dawno nie robilam i szczerze nie pamietam dokladnie..je sie z chlebkiem ,albo do ziemniaczkow..mam juz chetke 🤪 🤪 🤪

no to mi kochana smaka narobiłas , ale dzisiaj bede schabowe hi hi...


LECZO!! A moja mama mówi na to bigos z cukinii 🙂 Pokroić w kostkę cukinię (jak wielką masz to bez ziaren) i pomidory, zostawić na ogniu aż zmięknie, przysmażyć kiełbasę z cebulką i dodać do tego gara, wszystko dusić aż cukinia się zacznie rozpływać, doprawić do smaku, PYCHA!


I papryke rewelacja am am am 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁

dla dzidzi to mi tylko kosmetyki do kupienia zostaly za to dla siebie nic jeszcze nie mam heh no jedynie odciagacz do pokarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faszerowane cukinie
Składnikidla 1 osoby
cukinia, 1
cebula, 1 - 2
mięso mielone chude, ok. 30 dkg
czosnek, wg uznania
koncentrat pomidorowy, 1/2 słoiczka
twarożek granulowany lub biały chudy ser, ok. 2 - 3 łyzki
czas przygotowania: do 45 min
1. Cebulę posiekaj dość drobno i podsmaż z wyciśniętym czosnkiem

2. Cukinię przekrój na pół i wydrąż delikatnie łyżeczką tak aby nie uszkodzić skórki. Wydrążony miąższ dorzuć do cebuli i smaż przez kilka minut. Jeśli cebula zacznie przywierać do patelni możesz dolać odrobinkę wody.

3. o cebuli i wnętrzności cukinii dodaj mięso mielone, podsmaż trochę, następnie dodaj koncentrat i dowolne przyprawy. Zostaw patelnię jeszcze chwilę na ogniu - niech się to wszystko jeszcze trochę poddusi.

4. Równomiernie napełnij farszem połówki cukinii i na koniec nałóż dowolną ilość twarogu.

5. Piecz w piekarniku nagrzanym do 180 stopni przez 20-25 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
moja ciocia mi ostatnio gadala ze ja jej wygladam na to ze chlopca bede miala ale to bylby szok a tyle ubranek rozowych wozek itd

mi w poprzedniej ciazy tez wszyscy mówili ,że chłopak bedzi ebo ładnei wygladam itp a tu dziolcha jak sie patrzy 😉
a no własnei tak najgorzej z tym rózowym ..co potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki 🙂 dopiero Was nadrobiłam bo od rana netu nie miałam. noc miałam okropną, prawie nie spałam a nad ranem przeszła taka burza, że szok 😮 wstałam o 6 z moim, wypiłam z nim kawkę. Poźniej porządkowałam i wynosiłam lżejsze pierdoły z pokoju małej bo jutro malowanie 😆 i tak mi zeszło...
muszę się pochwalić naszym wczorajszym zakupem 😆 upolowaliśmy na allegro wózek ROAN za 220zł 🤪 używany ale w stanie bdb tylko trzeba przeprać. Gondola ma chyba 85cm, wielkie pompowane koła, idealny na zimę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂

ja to tylko siedze i mysle co mi jeszcze brakuje heh mama mowi ze 10dzieci bym ubrala heh tyle ciuszkow kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AGA faszerowana cukinia miesem mielonym zapiekana z szerem wiejskim białym pychota 🙂

mięso surowe czy podsmażone powinno być??? i cukinie to rozumiem ze takie raczej małe i bez pestek i skóry , tak???
za tydzień mam imieniny i chce coś takiego co sie samo zrobi .. a to mi na coś takiego własnie wygląda.... 🙂
nie wiem jak sie będę czuła więc chcę tylko jakieś ciacha porobić i jedno jakieś ciepłe konkretne danie tak zeby jakaś flaszka mogła pójść w ruch i tyle...
a jedno z ciast - ze względu na to że mogę je zrobić duuuużo wześniej będzie takie... http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Mrozony-tort-bezowo-cytrynowy.html nigdy takiego nie jadłam ale wygląda że dobre być musi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁

Spoko Violka!! Ja jutro mam malowanie, ciuszki gdzieś poupychane w torbach czekają na pranie i prasowanie, łóżeczko u znajomych, materac i reszta do spania nie zamówiona, wózek wyprany nieposkładany... Także nie tylko Ty jesteś w polu 🙂 Ja mam zamiar tak fest ruszyć z robotą zaraz po malowaniu by czas mi szybciej leciał i bym mogła się spokojnie cieszyć oczekiwaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂


ja tez jestem daleko za murzynami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂

no ja niby tez tak na luzie bo w sumie jeszcze troche czasu ,ale jak czytam patrze dziewczyny juz zwarte i gotowe 😜to mówi eno nie trza sie zabrac po mału bo sie obudze z reką w nocniku we wrzesniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂

ja to tylko siedze i mysle co mi jeszcze brakuje heh mama mowi ze 10dzieci bym ubrala heh tyle ciuszkow kupilam 🙂

Ja się śmieję, że mam ciuszków w rozmiarze 56 tyle że oprócz mojej starczy i dla trojaczków. Poza ciuszkami i nianią nie mam nic 😁
A sorry, mam jeszcze 4 butelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do płci to też się śmieje, że będą jaja(dosłownie 😉 jak podczas porodu powiedzą: gratulujemy synka 😉 na ostatnim usg wydawało mi się, że lekarz powiedział ON choć może powiedział w sensie płodu bo oni się tak głupio wyrażają 🤔 no i moja niunia spora więc czasami mi przejdzie przez myśl, że może jednak jest niuńkiem 😜 co by nie było już je kocham 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂

ja to tylko siedze i mysle co mi jeszcze brakuje heh mama mowi ze 10dzieci bym ubrala heh tyle ciuszkow kupilam 🙂

ja z kolei wiekszosc ciuszkow mam w rozmiarze 62 i 68 56 mam zaledwie kilka ale tez nie wiadomo ile dzidzia cm bedzie miala a balam sie ze te w rozm 56 nawet bym jej nie zalozyla cos blizej porodu jak lekarzpowie ile mniej wiecej mala bedzie miala cm to wtedy ewentualnie jakies ciuszki kupie
Ja się śmieję, że mam ciuszków w rozmiarze 56 tyle że oprócz mojej starczy i dla trojaczków. Poza ciuszkami i nianią nie mam nic 😁
A sorry, mam jeszcze 4 butelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
hej Brzuszki 🙂 dopiero Was nadrobiłam bo od rana netu nie miałam. noc miałam okropną, prawie nie spałam a nad ranem przeszła taka burza, że szok 😮 wstałam o 6 z moim, wypiłam z nim kawkę. Poźniej porządkowałam i wynosiłam lżejsze pierdoły z pokoju małej bo jutro malowanie 😆 i tak mi zeszło...
muszę się pochwalić naszym wczorajszym zakupem 😆 upolowaliśmy na allegro wózek ROAN za 220zł 🤪 używany ale w stanie bdb tylko trzeba przeprać. Gondola ma chyba 85cm, wielkie pompowane koła, idealny na zimę 🙂
no to zakup udany su 😆 😆per
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej ja tak podczytuje ze wiekszosc z Was juz ma wszystko pokompletowane dla dzidzi i dla siebie to tylko ja w szczerym polu ze wszystkim 😮
trza sie chyba pomalu zabierac co by na ostatnią chwile sie nie zebrało 😁


nie jestes sama Kochana ja tez w zasadzie nic nie mam i jakos podchodze na luzie 🙂

ja to tylko siedze i mysle co mi jeszcze brakuje heh mama mowi ze 10dzieci bym ubrala heh tyle ciuszkow kupilam 🙂

Ja się śmieję, że mam ciuszków w rozmiarze 56 tyle że oprócz mojej starczy i dla trojaczków. Poza ciuszkami i nianią nie mam nic 😁
A sorry, mam jeszcze 4 butelki 🙂

no ja w zasadzie ubranka to mam po dziewczynach wiekszosc ,łozeczko,lezaczek ,nianie ,mate i tp ale nic nie uszykowane 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuśka ja nowe też prałam , jednak lepiej je odświeżyć bo nie wiadomo ile leżały i na pewno przykurzone są 🙂
Czarnulko ja jak prasowałam z kolei spodenki to nie dowierzałam że kolejny cycek w rodzinie 🙂 ale teraz już się tak przyzwyczaiłam że nie wiem jak bym zareagowała na małą Zuzie 🙂 😉 najważniejsze że zdrowe a co ma między nóżkami to już nie nasz wybór 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
a co do płci to też się śmieje, że będą jaja(dosłownie 😉 jak podczas porodu powiedzą: gratulujemy synka 😉 na ostatnim usg wydawało mi się, że lekarz powiedział ON choć może powiedział w sensie płodu bo oni się tak głupio wyrażają 🤔 no i moja niunia spora więc czasami mi przejdzie przez myśl, że może jednak jest niuńkiem 😜 co by nie było już je kocham 😘 😘

masz racje wazne zeby zdrowe bylo 🙂 najwyzej rozowo-fioletowym wozkiem malego wozic bede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...