Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
CHYBA BEDZIE PIERWSZA NIUNIA WRZESNIOWA ....
MONIA-MALEX PISAŁA SMS
CHYBA BEDE PIERWSZA , JESTEM W SZPITALU , ZACZEŁY SIE SKURCZE......
NAPISAŁAM JEJ ZEBY SIE DZIELNIE TRZYMAŁA I JAK JUZ BEDZIE PO WSZYTSKIM NIECH PISZE
SUPER ........TO TERAZ SIE MOZE ZACZNIE 🤪 🤪 🤪


Oja 😮 😮 No to laski już nie ma przebacz! Trzymam kciuki!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Nie mówicie mi nawet o remontach, my jesteśmy w czarnej dupie, tamci właściciele wyprowadzą się dopiero 31, my też musimy zwolnić to mieszkanie 31 więc nie wiem jak to będzie... A mój jeszcze wymyślił sobie oprócz malowania i tapet, co jest koniecznością cyklinowanie podłogi i kładzenie jakiegoś kamienia na jedną ścianę, nie wspomnę, że meble trzeba wszystkie porozkręcać potem z powrotem złożyć, wszystko popakować, przewieźć, a ja nawet łóżeczka i materaca jeszcze nie mam hahaha.
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 dzialacie na mnie bardzo pocieszajaco 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎 😜 😜 😜 😜



😁 😁 😁 😁 Cieszę się, że moja niedola potrafi komuś innemu poprawić humor 🤪 🤪 😁 😁 🙃 🙃




i ja też 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha,Twoja Zosia to naprawde szogun...ona to na sam koniec Ci takie niespodziewanki funduje ,ze masakra ....Moze faktycznie Jej tam na dole podswietl tereny .... 🤔

nie mam latary żadnej.. zaraz chyba sama cesarkę przeprowadzę bo normalnie nie dam rady ... przynajmniej pierwsza będę 😉
a poważnie to to naprawdę boli.. no ale niech próbuje mała ..mże jej się uda wrócić na właściwe tory...
moze myszka od kompa...ja mam ze swiatelkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
żebys sie nie pojszczała od tej lodowatej wody wiesz 😜 😜 😜 😜 😜 😜


Żeby Ci kikuty z zimna poodpadały!!! 😠 😠 😠 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁


buaahhahah


ale jestescie niemile 😜 😁 😁 😁 Asia Was nie zaprosi nad strumyk hahaha 😁 😁 😁 a mnie zaprosi, tak?!?!?! 🤪 🤪 🤪
🤪 🤪 no ba!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
CHYBA BEDZIE PIERWSZA NIUNIA WRZESNIOWA ....
MONIA-MALEX PISAŁA SMS
CHYBA BEDE PIERWSZA , JESTEM W SZPITALU , ZACZEŁY SIE SKURCZE......
NAPISAŁAM JEJ ZEBY SIE DZIELNIE TRZYMAŁA I JAK JUZ BEDZIE PO WSZYTSKIM NIECH PISZE
SUPER ........TO TERAZ SIE MOZE ZACZNIE 🤪 🤪 🤪

suuuuper!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
słyszeliscie co w radiu mowili?

w Krakowie na rynku w sobote o 12 ma byc 50 stopni
jeszcze jakies pytania???


a w Chinach jest 60 st 😮 😮 😮poj******o ta pogode ubie ciepło i słońce ae nie w tym roku !!!!!!!! 20 st to jest maks kuźwa a nie 50!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja spadam na obiadek , zajrze potem 😘 🤪

smacznego ja dzisiaj na hawajach zupa szczawowa , buraczki i gulasz ....

no pychaaa! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
CHYBA BEDZIE PIERWSZA NIUNIA WRZESNIOWA ....
MONIA-MALEX PISAŁA SMS
CHYBA BEDE PIERWSZA , JESTEM W SZPITALU , ZACZEŁY SIE SKURCZE......
NAPISAŁAM JEJ ZEBY SIE DZIELNIE TRZYMAŁA I JAK JUZ BEDZIE PO WSZYTSKIM NIECH PISZE
SUPER ........TO TERAZ SIE MOZE ZACZNIE 🤪 🤪 🤪


Oja 😮 😮 No to laski już nie ma przebacz! Trzymam kciuki!!!!!


rowniez 3mam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha,Twoja Zosia to naprawde szogun...ona to na sam koniec Ci takie niespodziewanki funduje ,ze masakra ....Moze faktycznie Jej tam na dole podswietl tereny .... 🤔

nie mam latary żadnej.. zaraz chyba sama cesarkę przeprowadzę bo normalnie nie dam rady ... przynajmniej pierwsza będę 😉
a poważnie to to naprawdę boli.. no ale niech próbuje mała ..mże jej się uda wrócić na właściwe tory...


mnie tez dzisiaj synek nie oszczedza 🤨 ale gin mi mowil, ze przy 1 dziecku nie ma sposobow na nakierowanie go w dol, przy drugim probuja tego obrotu przez polwoki brzuszne, ale to dopiero przy 2giej ciazy
ale skoro Zosia jest akrobatka to pewnie sie jeszcze obroci 😁
moj jest tylko sportowcem, bo jedynie kopie 😁 😁



no ja piatku nie moge sie doczekac bo mój synalek tez był dupcia odwrócony i mimo ze to moja 2 -ga ciaza to gin powiedziała ze jak sie nie przekreci to cc a ja sie tego boje jak cholera!!!!!!!!!!!

no właśnie Mateusz sie wnerwil bo sie rozpycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
CHYBA BEDZIE PIERWSZA NIUNIA WRZESNIOWA ....
MONIA-MALEX PISAŁA SMS
CHYBA BEDE PIERWSZA , JESTEM W SZPITALU , ZACZEŁY SIE SKURCZE......
NAPISAŁAM JEJ ZEBY SIE DZIELNIE TRZYMAŁA I JAK JUZ BEDZIE PO WSZYTSKIM NIECH PISZE
SUPER ........TO TERAZ SIE MOZE ZACZNIE 🤪 🤪 🤪



o żesz w morde az mi ciary przeszły!!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki za Monie i dawaj nam znac Agusiu jak bedziesz miała wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj zajecie sobie wymyslilam masakra od poczatku ciazy kupuje wszystkie gazety dla rodzicow typu bede mama,dziecko,itd i kurcze tyle ich sie nazbieralo ze postanowilam powycinac najwazniejsze rzeczy typu o karmieniu, o pielegnacji, zdrowiu maluszka itd i od 7do 15 to robilam heh pozniej pojade z ,mezem na zakupy do cerfura i kupie segregator i 100koszulek i poukladam sobie to heh normalnie padam na pysk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
ej wezcie ja tez mam na 16 i przed 10 nie zmaierzam sie rozpakowac, nie i kropka .

ide na sieste bo mnie stresujecie 😁 a ja dzis i tak marudna jestem i jeszcze asia mnie nad strumyk nie zaprosi...
😁 😁 😁 😁 zaprosi,zaprosi,pomarudzimy sobie w chlodku-az milo 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej wróciłam 🙂
oczywiscie biustonosza sobie nie kupiłam bo nie było mojego rozmiaru i musze zamówic na alegro z tych droższych bo tam maja mój rozmiar,ale zakupiłam te nowe pieluchy Huggies z dziurka na pępek,płyn do mycia MUSTELA 500 ml bo był przeceniony z 80 zł na 40zł sobie ten płyn na L....... tyle ze ginekollogiczny femina + i jeszcze pare pierduł np dla tych mamusiek co sie maluja to jednorazowe chusteczki do demakijazu 🙂i mojemu Siwulcowi w Reserved t-shirt z dł rekawem i koszulke polo a niech chłopina korzysta z tego ze ja teraz ciuchów sobie nie kupuje 🙂

Dziewczyny te co nie maja AVENTU czy słyszałyscie cos na temat TOMMY TEEPIE-czy jakos tak ?????????????

a teraz sproboje was podgonic 🙂

Dorcia a ktory zamowiszZ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej wróciłam 🙂
oczywiscie biustonosza sobie nie kupiłam bo nie było mojego rozmiaru i musze zamówic na alegro z tych droższych bo tam maja mój rozmiar,ale zakupiłam te nowe pieluchy Huggies z dziurka na pępek,płyn do mycia MUSTELA 500 ml bo był przeceniony z 80 zł na 40zł sobie ten płyn na L....... tyle ze ginekollogiczny femina + i jeszcze pare pierduł np dla tych mamusiek co sie maluja to jednorazowe chusteczki do demakijazu 🙂i mojemu Siwulcowi w Reserved t-shirt z dł rekawem i koszulke polo a niech chłopina korzysta z tego ze ja teraz ciuchów sobie nie kupuje 🙂

Dziewczyny te co nie maja AVENTU czy słyszałyscie cos na temat TOMMY TEEPIE-czy jakos tak ?????????????

a teraz sproboje was podgonic 🙂

Dorcia a ktory zamowiszZ????


pytasz o cyckonosz?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
ehhh... a ja lece zaraz na szkołe rodzenia ... jak wrócę to od razu zerknę... może będą już jakieś wieści dobre 😉
Zosia się chyba zmęczyła bo chwilowo odpuściła... ale ciało na brzuchu mnie boli jakby jeden wielki siniak 🥴


daje Co ostro w gnaty nie ma co 🙂 ale przynajmniej wiesz ze z mało jest oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...