Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a jak wasze maluchy maja czkawke to czujecią ja tam gdzie mają główki tzn pw "kaśce" bo mój jest tą łepetynką do dołu ale czkawke czuje po prawej stronie nie na dole


ja czuje czkawke na wysokosci pępka a głowka tez juz niziutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a jak wasze maluchy maja czkawke to czujecią ja tam gdzie mają główki tzn pw "kaśce" bo mój jest tą łepetynką do dołu ale czkawke czuje po prawej stronie nie na dole


ja czuje czkawke na wysokosci pępka a głowka tez juz niziutko

aha no ja tak samo na wysokosci pepka po prawej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja Wam powiem ze mam całkiem odwrotnie jeśli chodzi o ruchy. Niko tak rozrabia że mój brzuch od środka to na bank ma siniaki 😉 od jakiegoś czasu leżał tak że dupkę miał z mojej lewej strony brzucha a stopami tak się mocno odpychał z lewej strony że mogłam go spokojnie za piętkę złapać. a dziś z moim brzuchem działy się rzeczy niesamowite , nagle wielkie szamotanie , jak kocur w worku , aż się wystraszyłam , ale po chwili wszystko jasne ... skubany tak się szarpał bo stwierdził że dupkę to on teraz powypina z prawej strony a z lewej się poodpycha stópkami... pomijając już fakt wbijania rączek w moje pachwiny.
a co do czkawki to mi lata cały brzuch , czasem tak że ludzie aż się dziwnie patrzą 😉
są oczywiście dni że jest spokojny , zwłaszcza jak się źle czuje , ale poza tym to normalnie jakieś ADHD ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja obiad zrobiłam ,łazienke posprzatalam i chate odkurzyłam ,Kubie ubranie naszykowałam-teraz czekam az go dziadek z dzialki przywiezie 🙂włosy umyłam czyli nie jest ze mna dzisiaj źle 🙂a do tego mój M montuje meble w kuchni z bratem i juz nie moge sie doczekac jak zobacze efekt koncowy jupi 🙂
Dziewczyny czy wiecie cos może o Leer?nie odzywa sie,a nie wiem czy przez nagonke wczorajsza czy moze dlatego że jest w szpitalu 🥴 🤔

Jakby była w szpitalu pewnie dałaby znać....Asi z ZG też nie ma dziś i Anulki... A z Anią od Pawełka co się dzieje?? Też se dawno nie odzywała



jakies dziwne mam odczucie ze sie po obrazały hmmm ale mam nadzieje ze sie myle Asia ZG to pewnei szakire do szkóly szykuje a co z innymi nie mam pojecia?!!!!! 🤔


a ja tez mialam nie miec ochoty tu wracac ale mi przeszlo 😁 😁 😁 😁
a ze asia nie gniewa sie zawymiane zdan tez mam nadzieje
a reszta dala by znac ze z nimi i dzidziolami jest wszystko dobrze,.. poczekamy zobaczymy


Też tak mi się wydaje że jakieś fochy się pojawiły u naszych koleżanek ale wierzę że im przejdzie przecież to wrześniówki 🙂
a i reszta by coś napisała jak u nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
a ja Wam powiem ze mam całkiem odwrotnie jeśli chodzi o ruchy. Niko tak rozrabia że mój brzuch od środka to na bank ma siniaki 😉 od jakiegoś czasu leżał tak że dupkę miał z mojej lewej strony brzucha a stopami tak się mocno odpychał z lewej strony że mogłam go spokojnie za piętkę złapać. a dziś z moim brzuchem działy się rzeczy niesamowite , nagle wielkie szamotanie , jak kocur w worku , aż się wystraszyłam , ale po chwili wszystko jasne ... skubany tak się szarpał bo stwierdził że dupkę to on teraz powypina z prawej strony a z lewej się poodpycha stópkami... pomijając już fakt wbijania rączek w moje pachwiny.
a co do czkawki to mi lata cały brzuch , czasem tak że ludzie aż się dziwnie patrzą 😉
są oczywiście dni że jest spokojny , zwłaszcza jak się źle czuje , ale poza tym to normalnie jakieś ADHD ...


Moja kruszynka też szaleje i to bardzo, wypina się jak tylko można, boli strasznie a jak zacznie coś grzebać w okolicy pępka to masakra, jakby tam tymi swoimi małymi paluszkami z paznokietkami chciała dziurki porobić. Na ktg jest za to grzeczna ostatnio 15 min 🤪c 🤪czekałam aby ją poczuć schiza na maxa, ale ona się pięknie wierciła ale ja nie czułam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A już ja was nadrobiłam ...
Kamisia czeka dalej w szpitalu- trzymaj się tam dzielnie ... spoko że dobrze karmią chociaż hee
Asik - bidna znowu jakaś akcja i przygody ciekawe co tym razem ...
Aga nasza może bezie tulic już dziś dzieciątko - trzymam kciuki
A tak to dobrze że dobrze ... no własnie a co z Leer dawno nas nie odwiedzała ???
A ja byłam z poradni diabetologicznej podpytac o ten poród z cukrzycą i insulina i dupa nic nie wiem bo lekarka gówno wie za przeproszeniem nawet nie wie po co do szpitala juz w 38 tyg wiec dalej wiem ze nic nie wiem czas zmarnowałam tylko
Już jestem po obiadku i jadę z moim na MEGA LODY DO PALMIARNI niech żyje cukrzyca ....
i do sklepu wybrac wanienkę ... a wieczorkiem zaglądnę jeszcze by Was podczytac oczywiście i nie ominąc niczego ważnego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A już ja was nadrobiłam ...
Kamisia czeka dalej w szpitalu- trzymaj się tam dzielnie ... spoko że dobrze karmią chociaż hee
Asik - bidna znowu jakaś akcja i przygody ciekawe co tym razem ...
Aga nasza może bezie tulic już dziś dzieciątko - trzymam kciuki
A tak to dobrze że dobrze ... no własnie a co z Leer dawno nas nie odwiedzała ???
A ja byłam z poradni diabetologicznej podpytac o ten poród z cukrzycą i insulina i dupa nic nie wiem bo lekarka gówno wie za przeproszeniem nawet nie wie po co do szpitala juz w 38 tyg wiec dalej wiem ze nic nie wiem czas zmarnowałam tylko
Już jestem po obiadku i jadę z moim na MEGA LODY DO PALMIARNI niech żyje cukrzyca ....
i do sklepu wybrac wanienkę ... a wieczorkiem zaglądnę jeszcze by Was podczytac oczywiście i nie ominąc niczego ważnego ...

milego popoludnia 🙂 u Ciebie to 39tc 🤪 ciekawe co jutro zadecyduja w tym szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):

kuzwa te dzieciaczki juz chyba coraz mniej ruchliwe ja wspolczuje Asiulce jak sie musiala biedna zestresowac jak nie czula olenki ze az pojechala, ja np dzis moja dupke tylko raz poczulam , no masakra znow jej chyba obiad nie smakowal... i tak do wieczora bede sie martwic az przyjdzie jej pora na wypiecie dupencji kilka razy i czkawke

to i ja musze czkeac na ruchy, ale tez do tego podchodze tak jak mi dr tlumaczyla- ze to normalne przy koncowce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a jak wasze maluchy maja czkawke to czujecią ja tam gdzie mają główki tzn pw "kaśce" bo mój jest tą łepetynką do dołu ale czkawke czuje po prawej stronie nie na dole

ja czuje tam gdzioe glowka przy kasce i na gorze kolo pepka tam gdzie plecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A już ja was nadrobiłam ...
Kamisia czeka dalej w szpitalu- trzymaj się tam dzielnie ... spoko że dobrze karmią chociaż hee
Asik - bidna znowu jakaś akcja i przygody ciekawe co tym razem ...
Aga nasza może bezie tulic już dziś dzieciątko - trzymam kciuki
A tak to dobrze że dobrze ... no własnie a co z Leer dawno nas nie odwiedzała ???
A ja byłam z poradni diabetologicznej podpytac o ten poród z cukrzycą i insulina i dupa nic nie wiem bo lekarka gówno wie za przeproszeniem nawet nie wie po co do szpitala juz w 38 tyg wiec dalej wiem ze nic nie wiem czas zmarnowałam tylko
Już jestem po obiadku i jadę z moim na MEGA LODY DO PALMIARNI niech żyje cukrzyca ....
i do sklepu wybrac wanienkę ... a wieczorkiem zaglądnę jeszcze by Was podczytac oczywiście i nie ominąc niczego ważnego ...


Leer nas chyba nie lubi bo usunęła konto ..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam, o dziwo kupilam co mialam w planie i niczego nie zapomnialam 🤪
ale chyba juz koniec z samotnymi wycieczkami, znow zaczelo mnie lapac z prawejs tr takie bole jakw czoraj ale jak przystanelam to przestawalo jak bym wielcej niz kilka krokow zrobic nie mogla cos jak taka potezna kolka okresowo.. z prawej str 😞 i chyba juz nie bede sama wychodzic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolcia100 napisał(a):
Hej ! Słyszałam że ktoras z Was ma zalożony krążek ??? Chodzi o skracanie szyjki macic i porod przedwczesny - zapobiegnie. Dajcie znać, bo jestem ciekawa jak i co 🙂 a tez chyba mnie to czeka ;( Pozdrawiam

Kasia ma zalozony krazek i sprawdza sie u Niej bardzo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
wrocilam, o dziwo kupilam co mialam w planie i niczego nie zapomnialam 🤪
ale chyba juz koniec z samotnymi wycieczkami, znow zaczelo mnie lapac z prawejs tr takie bole jakw czoraj ale jak przystanelam to przestawalo jak bym wielcej niz kilka krokow zrobic nie mogla cos jak taka potezna kolka okresowo.. z prawej str 😞 i chyba juz nie bede sama wychodzic....


Luiza ja już od ponad tygodni anie wychodzę sama bo nie daję rady chodzić jak mi się brzuch stawia a sama na środku ulicy nie będę stałą jak parasol................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Wiolcia100 napisał(a):
Hej ! Słyszałam że ktoras z Was ma zalożony krążek ??? Chodzi o skracanie szyjki macic i porod przedwczesny - zapobiegnie. Dajcie znać, bo jestem ciekawa jak i co 🙂 a tez chyba mnie to czeka ;( Pozdrawiam

Kasia ma zalozony krazek i sprawdza sie u Niej bardzo dobrze 🙂


Kasia i to chyba po raz drugi bo z tego co pamiętam przy Grzesiu też miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
wrocilam, o dziwo kupilam co mialam w planie i niczego nie zapomnialam 🤪
ale chyba juz koniec z samotnymi wycieczkami, znow zaczelo mnie lapac z prawejs tr takie bole jakw czoraj ale jak przystanelam to przestawalo jak bym wielcej niz kilka krokow zrobic nie mogla cos jak taka potezna kolka okresowo.. z prawej str 😞 i chyba juz nie bede sama wychodzic....


Luiza ja już od ponad tygodni anie wychodzę sama bo nie daję rady chodzić jak mi się brzuch stawia a sama na środku ulicy nie będę stałą jak parasol................


Mnie sie nic a nic nie dzialo do tej pory i chyba zaskoczylo mnie tos trasznie wy juz dawno o takich roznych objawach pisalyscie a ja zielonaito chyba to samo mi sie dzieje, masz racje czlowiek sie zatrzymuje a ni w te ani we wte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biegunki cd .... 😮 😮 😮
a ja leżakuję bo nogi spuchły strasznie i bolą 🤢 🤢 🤢 i też od czasu do czasu podczytuję ale widzę że dalej puchy . Coś czuję po bokach fochy 🤨 🤔 szkoda ... na sam koniec się sztywno zrobiło ehh... zamiast się cieszyć razem to się popieprzyło wszystko 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZA RYBKA pisała Asi ZG ze jutro szykuje sie do porodu bo ma mało wód!!!!!!!!!
A Leer usunęła konto bo ...........no co będe pisała wszystkie wiemy dlaczego ale podobno da znac jak urodzi ale nie wiem czy do ogólnej info !!!!!!!!!!!!!
Co do czkawki to ja czuje na dole brzucha i by sie zgadzało Mały ułożony jest główka do góry to mu na dole brzuszek podskakuje !!!!!!!!!!
a tak wogóle to juz za moment mój starszy Orzeł przyfrunie do gniazda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny a jak wasze maluchy maja czkawke to czujecią ja tam gdzie mają główki tzn pw "kaśce" bo mój jest tą łepetynką do dołu ale czkawke czuje po prawej stronie nie na dole

ja czkawki czuje nisko, bardzo nisko


ja czkawkę z reguły w pachwinie prawie czuję 😜 baaaardzo nisko ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
IZA RYBKA pisała Asi ZG ze jutro szykuje sie do porodu bo ma mało wód!!!!!!!!!
A Leer usunęła konto bo ...........no co będe pisała wszystkie wiemy dlaczego ale podobno da znac jak urodzi ale nie wiem czy do ogólnej info !!!!!!!!!!!!!
Co do czkawki to ja czuje na dole brzucha i by sie zgadzało Mały ułożony jest główka do góry to mu na dole brzuszek podskakuje !!!!!!!!!!
a tak wogóle to juz za moment mój starszy Orzeł przyfrunie do gniazda 🙂


Ciesz się że przyfruwa bo za kilka lat odfrunie........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
biegunki cd .... 😮 😮 😮
a ja leżakuję bo nogi spuchły strasznie i bolą 🤢 🤢 🤢 i też od czasu do czasu podczytuję ale widzę że dalej puchy . Coś czuję po bokach fochy 🤨 🤔 szkoda ... na sam koniec się sztywno zrobiło ehh... zamiast się cieszyć razem to się popieprzyło wszystko 🤔 🤨


Asik mówię Ci że Ciebie weźmie niebawem 🙂 🙂 🙂
Jak ktoś fochuje...trudno, jego sprawa....
Ale mam nadzieję, że nikt nie fochuje i wszystkie wspólnie będziemy cieszyć się oczekiwaniem na nasze Bejbiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no popierzyło sie ale mam nadzieje ze za jakies dwa dni polepszy sie no bo wszystkie musimy strawic temat a nie ma co sie oszukiwac kazda z nas przezyła to na swoj sposob i nie jedna uroniła łezkę !!!!!!!!!mam nadzieje ze juz spokojnie dotrwamy do naszych porodów i bedziemy razem albo w wiekszym albo w mnijszym gronie bo przeciez zadna z nas nie bedzie tutaj siedziła na siłe !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
IZA RYBKA pisała Asi ZG ze jutro szykuje sie do porodu bo ma mało wód!!!!!!!!!
A Leer usunęła konto bo ...........no co będe pisała wszystkie wiemy dlaczego ale podobno da znac jak urodzi ale nie wiem czy do ogólnej info !!!!!!!!!!!!!
Co do czkawki to ja czuje na dole brzucha i by sie zgadzało Mały ułożony jest główka do góry to mu na dole brzuszek podskakuje !!!!!!!!!!
a tak wogóle to juz za moment mój starszy Orzeł przyfrunie do gniazda 🙂


to i nasza Rybka się doczekała po tylu katuszach w tym szpitalu ... dpbrze że coś w końcu zaczynaja działać w odpowiednią stronę .
A ja dosłownie 5 min temu skrobnełam sms do Leer ... może jednak dołączy do nas z powrotem 🤨 🤔 szkoda że tak się to porobiło wszystko ... nie komentowałam nic od początku i dalej zostanę bezstronna , mam nadzieje że to nikogo nie razi ale nie chcę się wypowiadać ...zresztą i tak temat chyba jest ostatecznie zakończony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...