Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytałam 🙂
a co się tak pusto zrobiło? Wszystkie siedzicie przy lodóweczkach?? 😜 😮
oby Adze szybko poszło 🙂 ciekawe czy taki żel działa???
no i mam pytanie z tych subiektywnych- jak się odczuwa skurcz? bo mnie dziś po wizycie(jakąś godzinę- dwie) bolał brzuch na dole, raczej nie jak na okres, jakos tak dziwnie, jednostajnie, nie falowo,nic mi sie nie rozchodziło, myslałam nawet, że to może cos z jelitami ale tez jakoś inaczej 😮 więc może to te słynne SKURCZE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
doczytałam 🙂
a co się tak pusto zrobiło? Wszystkie siedzicie przy lodóweczkach?? 😜 😮
oby Adze szybko poszło 🙂 ciekawe czy taki żel działa???
no i mam pytanie z tych subiektywnych- jak się odczuwa skurcz? bo mnie dziś po wizycie(jakąś godzinę- dwie) bolał brzuch na dole, raczej nie jak na okres, jakos tak dziwnie, jednostajnie, nie falowo,nic mi sie nie rozchodziło, myslałam nawet, że to może cos z jelitami ale tez jakoś inaczej 😮 więc może to te słynne SKURCZE???

ja to mam takie skurcze jak np skurcz łydki - złapie, boli cholernie i nie możesz się ruszyc, po kilku minutach puszcza. Skurcze mam takie w podbrzuszu, są tez takie delikatniejsze takie jakby spinanie sie brzuszka, nie bolą. najgorsze sa te co sie ruszyc nie mogę, i jest takie głosne ała, ała, ała 🤔 no i mój M wtedy przybiera rózne kolory teczy i pyta : jedziemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
doczytałam 🙂
a co się tak pusto zrobiło? Wszystkie siedzicie przy lodóweczkach?? 😜 😮
oby Adze szybko poszło 🙂 ciekawe czy taki żel działa???
no i mam pytanie z tych subiektywnych- jak się odczuwa skurcz? bo mnie dziś po wizycie(jakąś godzinę- dwie) bolał brzuch na dole, raczej nie jak na okres, jakos tak dziwnie, jednostajnie, nie falowo,nic mi sie nie rozchodziło, myslałam nawet, że to może cos z jelitami ale tez jakoś inaczej 😮 więc może to te słynne SKURCZE???

ja to mam takie skurcze jak np skurcz łydki - złapie, boli cholernie i nie możesz się ruszyc, po kilku minutach puszcza. Skurcze mam takie w podbrzuszu, są tez takie delikatniejsze takie jakby spinanie sie brzuszka, nie bolą. najgorsze sa te co sie ruszyc nie mogę, i jest takie głosne ała, ała, ała 🤔 no i mój M wtedy przybiera rózne kolory teczy i pyta : jedziemy?


No to mój jak słyszy ałla, ałla, to też przybiera różne kolorki i mówi : jeszcze nie, jeszcze nie, Emilka posłuchaj tatusia niech się tatusiowi chociaż żeberka zrosną . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
właśnie kukam na wyniki badań i w krwi wyszło mi podwyższone P-LCR delikatnie a tak to wsio w normie a w siuskach mam ciężar właściwy za niski 🤨 🤔 ciekawe co to ? nie roztrząsam już bo z rana wizyta więc się okaże 🙂


masz lekkie siuśki 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
właśnie kukam na wyniki badań i w krwi wyszło mi podwyższone P-LCR delikatnie a tak to wsio w normie a w siuskach mam ciężar właściwy za niski 🤨 🤔 ciekawe co to ? nie roztrząsam już bo z rana wizyta więc się okaże 🙂


masz lekkie siuśki 😜 😜


no własnie hahaha tak to można zinterpretować 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ciekawe co to za żel co Czarnulce mają podać 🤨 🤔
ahhh ale jej fajnie 🙂 jak szybciutko pójdzie to będzie miała Julię zaraz w ramionach 🙃 😁 odpływam ... ja już też chcę 😜


Też jestem ciekawa co to za żel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ciekawe co to za żel co Czarnulce mają podać 🤨 🤔
ahhh ale jej fajnie 🙂 jak szybciutko pójdzie to będzie miała Julię zaraz w ramionach 🙃 😁 odpływam ... ja już też chcę 😜


Też jestem ciekawa co to za żel

Aga pisała że to jakiś żel, który przyspiesza progres (cokolwiek to znaczy), bo nic nie zadziała a musi szybko urodzić, bo przepływy jedne są za duże,a drugie za małe 🤢 🤢
Co za ludzie, zamiast cesarkę zrobić, to będą jeszcze dziewczynę męczyć 😠 😠 😠
Szlag mnie trafia jak słyszę coś takiego....kuźwa!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
witam sie i ja...
jakies wiesci od Agi???

Od Agi na razie wieści brak....pewnie da znać, jak będzie po wszystkim. Asik a jak Szakirka przed pierwszym dniem szkoły 🙂 ?
zadowolona..sukienka lezy jak ulal,przed momentem byl u Niej Chrzesny kaska sypna 🙂dziecie szczesliwe 🙂
Okazalo sie ze moj braciszek cichaczem sie hajtnął i jutro leca do Tunezji na 2tyg ..podroz poslubna jak marzenie..hotel przepiekny..ach i och...
Mysle ,ze dobrze zrobili 🤪takze emocje jak niewiem i weszlam ...smutno,ze pozganaly sie z nami te ktore od poczatku byly ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
witam sie i ja...
jakies wiesci od Agi???

Od Agi na razie wieści brak....pewnie da znać, jak będzie po wszystkim. Asik a jak Szakirka przed pierwszym dniem szkoły 🙂 ?
zadowolona..sukienka lezy jak ulal,przed momentem byl u Niej Chrzesny kaska sypna 🙂dziecie szczesliwe 🙂
Okazalo sie ze moj braciszek cichaczem sie hajtnął i jutro leca do Tunezji na 2tyg ..podroz poslubna jak marzenie..hotel przepiekny..ach i och...
Mysle ,ze dobrze zrobili 🤪takze emocje jak niewiem i weszlam ...smutno,ze pozganaly sie z nami te ktore od poczatku byly ....

No to super że pierwszoklasistka zadowolona 🙂 🙂 to najważniejsze 🙂 No i Ty też pewnie podekscytowana!!!
A Braciszkowi zazdroszczę, do Tunezji też bym sobie poleciała teraz....ehhh plaża, morze, drineczki 🙂 🙂 Pomarzyć dobra rzecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Idę ubierać łóżeczko 🤪 🤪 🤪 🤪 dłużej już nie wytrzymam ☺️ ☺️ ☺️

Ahh kusiło długo kusiło 🙂 teraz bedziesz usmiechac sie do niego i obmacywac kilka razy na dzien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...