Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide na rybki o 🙂


ja też tam siedze 😎
😁wedkujemy a co!
A nie moge juz wysiedziec co tam z ta nasza Agulą...masakra ..nosi jak czorta mnie po chalupie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam aby Wam powiedziec dobranoc
Dzionek mi zleciał szybko .... ale zaszalałam dzis bo zjadłam mega deser lodowy z owocami ... i odziwo cukier był w normie wiec cuda są możliwe , na kolacje też poszalałam kulinarnie ale warto było bo jutro juz pyszności nie będzie a nudne żarcie szpitalne .... 🙃
Oj powiem Wam kochane że przez tą afere z Justyną i Leer to się jak to czyta to zrobiło sie jakoś tak niesmacznie ... a najgorsze jest to że się jakieś obce Laski nam tu wcięły w to 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Weszłam aby Wam powiedziec dobranoc
Dzionek mi zleciał szybko .... ale zaszalałam dzis bo zjadłam mega deser lodowy z owocami ... i odziwo cukier był w normie wiec cuda są możliwe , na kolacje też poszalałam kulinarnie ale warto było bo jutro juz pyszności nie będzie a nudne żarcie szpitalne .... 🙃
Oj powiem Wam kochane że przez tą afere z Justyną i Leer to się jak to czyta to zrobiło sie jakoś tak niesmacznie ... a najgorsze jest to że się jakieś obce Laski nam tu wcięły w to 😎

tia laski sraski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga pisala ,ze Antos spi po upojnym posilku ,wtulony w Mame ,jest cudowny ,pyzaty i wynagradza zle wspomnienia cc ..sciska nas


ale słodko 🙂 🙂 🙂 🙂


Mhmm 🙂) alez jest szczesliwa 🙂) błogo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy pospałyśmy dziś jak nigdy 🙃, od rana mamy przesłanie dla tych które chcą dziś urodzić - niech urodzą 🙂, te które wybrały sobie inny termin - niech jeszcze poczekają 🙂, Niech moc będzie z Nami 🙂, u nie dziś od rana piękne słoneczko i życzę aby takie samo pojowiło się na buźkach u wszystkich mam. 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
INFO OD ASI Z KRAKOWA

\"Mam rozwarcie na około 3cm, po masażu szyjki do 12 powinnam dostać skurczy, dziś albo jutro urodzę,Nie ma na co czekać bo mam za wysokie ciśnienie ii zatrucie. Trzęsę się i zajebiście boję, ale na ten dzień czekałam\"
Pozdrawia nas wszystkie 🙂

Tymek nadchodzi 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Witamy pospałyśmy dziś jak nigdy 🙃, od rana mamy przesłanie dla tych które chcą dziś urodzić - niech urodzą 🙂, te które wybrały sobie inny termin - niech jeszcze poczekają 🙂, Niech moc będzie z Nami 🙂, u nie dziś od rana piękne słoneczko i życzę aby takie samo pojowiło się na buźkach u wszystkich mam. 🙂 🙂 🙂:


bry 🙂
A widzisz odesłałam je do ciebie jak obiecałam hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
INFO OD ASI Z KRAKOWA

\"Mam rozwarcie na około 3cm, po masażu szyjki do 12 powinnam dostać skurczy, dziś albo jutro urodzę,Nie ma na co czekać bo mam za wysokie ciśnienie ii zatrucie. Trzęsę się i zajebiście boję, ale na ten dzień czekałam\"
Pozdrawia nas wszystkie 🙂

Tymek nadchodzi 🤪 🤪 🤪 🤪

Czekamy na kolejne wieści!!
Wrzesień dobrze się zaczął 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
No i zaczął się wrzesień 🤪 🤪 🤪
A ja chyba zwariuję z tych emocji 😁 😁 😁 😁
A ja przy końcu tabelki .................. o matko ile ja się do tego czasu narodzę 🙃 🙃 🙃

heeheheehhe, będziesz miała wprawę przed swoim porodem Ania 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...