Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski zjadłam właśnie frytki i popiłam colą ☺️ ☺️ wiem że to nie zbyt zdrowe i to tym bardziej na noc....ale nie mogłam się powstrzymać ☺️
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych nocnych rewelacji po tym moim łakomstwie 🙂

ja przed chwilą podjadłam chipsów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny, które mają już starsze dzieci, wiem, że jestem głupia, ale mam wyrzuty sumienia względem mojego starszego synka, że pójdzie w odstawkę co bym niechciała, żeby tak się stało, ale widzę jak jest u innych i tak się dzieje niestety, ale pierwsze idzie w odstawke i rodzice wiecej uwagi i miłosci poswięcają już najmłodszemu, a może tak ma byc?
mysle ,ze nie mozemy na to pozwolic od samego poczatku..wiadomo,ze mimochodem wiecej absorbacji bedzie nas pochlanialo Malenstwo,jednak musimy sie kontrolowac,zeby nie zaniedbac relacji ze starszym bąblem ...mysle,ze jak "dopuścimy"starsze dziecie do malucha i pozwolimy cos niecos pomoc sobie przy,np.pielegnacji oseska to bedzie git! 🙂Tak mi sie wydaje,bo sama bylam roznicowanym dziecięciem i nie chce aby moje ktorekolwiek czulo odtracenie w jakikolwiek sposob i bede sie starac z calych sil...


ja będę się starała aby Grzesiu pomagał mi przy pielęgnacji, kąpieli -żeby czuł się potrzebny. Wiadomo, że na początku maluch potrzebuje więcej uwagi, ale będe się starała aby Grześ uczestniczył od narodzin w życiu Michałka i prez to moze nie byc aż taki zazdrosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski zjadłam właśnie frytki i popiłam colą ☺️ ☺️ wiem że to nie zbyt zdrowe i to tym bardziej na noc....ale nie mogłam się powstrzymać ☺️
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych nocnych rewelacji po tym moim łakomstwie 🙂

no i widac jak to w ciazy mozna sie pieknie odchudzic 🙂fryty na dobranoc cala ciaze i zgrabniocha jak cza! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski zjadłam właśnie frytki i popiłam colą ☺️ ☺️ wiem że to nie zbyt zdrowe i to tym bardziej na noc....ale nie mogłam się powstrzymać ☺️
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych nocnych rewelacji po tym moim łakomstwie 🙂

no i widac jak to w ciazy mozna sie pieknie odchudzic 🙂fryty na dobranoc cala ciaze i zgrabniocha jak cza! 🤪

heehehehe,ostatnio długo ich nie jadłam....na pizze się przerzuciłam 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
sie "namyślałam" kurde w mej wypowiedzi 🙂
tak prawde mowiac caly czas mysle o Adze ..bidna tam pewnie cierpi ,ale jakie uwienczenie bedzie cudne..



Też o niej myślę, ale nie piszę do niej, bo głowy pewnie nie ma do tego!! Na pewno da nam znać!!!
Ale siedzę jak na szpilach!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
sie "namyślałam" kurde w mej wypowiedzi 🙂
tak prawde mowiac caly czas mysle o Adze ..bidna tam pewnie cierpi ,ale jakie uwienczenie bedzie cudne..



Też o niej myślę, ale nie piszę do niej, bo głowy pewnie nie ma do tego!! Na pewno da nam znać!!!
Ale siedzę jak na szpilach!!!!!!!!!!!!!

ja to samo..a ona ma ten sam termin co ja i obok Ciebie Agatko jestesmy...czuje sie jakbyym na porodowce ja tam lezala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ja tez zmykam 🙂 mam nadzieję, że Aga daje tam radę 🤔 wszystkie dziewczyny w szpitalach-trzymajcie sie dzielnie!! 🙂
dobrej nocy wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂

dobrANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
sie "namyślałam" kurde w mej wypowiedzi 🙂
tak prawde mowiac caly czas mysle o Adze ..bidna tam pewnie cierpi ,ale jakie uwienczenie bedzie cudne..



Też o niej myślę, ale nie piszę do niej, bo głowy pewnie nie ma do tego!! Na pewno da nam znać!!!
Ale siedzę jak na szpilach!!!!!!!!!!!!!

ja to samo..a ona ma ten sam termin co ja i obok Ciebie Agatko jestesmy...czuje sie jakbyym na porodowce ja tam lezala 😉

Ja dokładnie tak samo, jakbym sam a rodziła!! A mój Tomek mówi, że oszalałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Pisała do mnie Asia z Krakowa...wywaliło ją i nie może wejsć do nas 😞
Jutro ma wizytę i ktg i po południu się odezwie 🙂
Chyba że urodzi, bo 2 dzień z rzędu lata do kibelka 🙂 🙂 🙂

no to sie zaczyna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie chce już wracać do tego tematu ale musze to z siebie wyrzucić...zastanawiałam sie czy mam dalej tutaj pisać ale nie dlatego,że sie obraziłam czy chowam głowe w piasek,bo m.in pojechałyście...każdy ma swoje zdanie i czy to Wam sie podoba czy nie trzeba je uszanować...powiem Wam tylko,że mam cholerny żal do Was tych które tak walczyły razem z kwietniówkami o to że gdy one nazwały Nas jebnię**mi zdzirami nie stanęłyście w Naszej obronie...ja jeżeli któraś z Wam byłaby obrażana obroniłabym mimo,że miałybyście inne zdanie niż ja..... Jedynie Dziękuje Naszej Kochanej Agusi Czarnej za to,że jako jedyna napisała że nie pozwala Nas obrażać mimo innego zdania!!! I mocno trzymam za Nią kciuki i za Julcie!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny nie chce już wracać do tego tematu ale musze to z siebie wyrzucić...zastanawiałam sie czy mam dalej tutaj pisać ale nie dlatego,że sie obraziłam czy chowam głowe w piasek,bo m.in pojechałyście...każdy ma swoje zdanie i czy to Wam sie podoba czy nie trzeba je uszanować...powiem Wam tylko,że mam cholerny żal do Was tych które tak walczyły razem z kwietniówkami o to że gdy one nazwały Nas jebnię**mi zdzirami nie stanęłyście w Naszej obronie...ja jeżeli któraś z Wam byłaby obrażana obroniłabym mimo,że miałybyście inne zdanie niż ja..... Jedynie Dziękuje Naszej Kochanej Agusi Czarnej za to,że jako jedyna napisała że nie pozwala Nas obrażać mimo innego zdania!!! I mocno trzymam za Nią kciuki i za Julcie!!!!! 😘 😘

Aniu ale widzisz ..nie da rady juz nic cofnac bylo ,minelo..musimy zyc dalej .a Aga naprawde jest kumpela na dobre i zle !!baba z jajami !Tez dziekuje Jej za wsparcie pomimo ataku z kazdej str i gdzies w sercu mam nadz .ze wroci tu lad i spokoj ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...