Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Męzus mi zrobił niespodzianke i wrocił do domu , wiec razem spedzamy wolny czas ....
Matko co za tragedia , mam nadzije ze u nas wszytsko bedzie ok .....nie chce nawet dopuszczac mysli ze cos bedzie nie tak .......

dokładnie, ja w ogóle nie chcę myśleć o takich tragediach, po co się zamartwiać na zapas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
A Wy doświadczone mamusie co powiedzie o śpiworkach? taki z rękawkami czy bez? jak zapinany?
co myślicie o takim?
http://allegro.pl/spiworek-kombinezon-dwustronny-z-rekawkami-74-80-i1694542232.html


ja ci nie poradze bo nie miałam takie spiworka i jakos nie widze zastosowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
A Wy doświadczone mamusie co powiedzie o śpiworkach? taki z rękawkami czy bez? jak zapinany?
co myślicie o takim?
http://allegro.pl/spiworek-kombinezon-dwustronny-z-rekawkami-74-80-i1694542232.html


ciezko powiedziec, moja cora nie lubiala spiworkow, urzylam raz i tyle, ona to od maluskiego swobode czula, nawet zaraz po urodzeniu nie lubiala byc zawijana w rogalik ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
A Wy doświadczone mamusie co powiedzie o śpiworkach? taki z rękawkami czy bez? jak zapinany?
co myślicie o takim?
http://allegro.pl/spiworek-kombinezon-dwustronny-z-rekawkami-74-80-i1694542232.html


ubranko same w sobie ładne, aczkolwiek nie wiem czy praktyczne. Ja wolę tradycyjnie przykryć dziecko kołderką w łożeczku 🙂

dzis prawie cały zien prądu nie miałam 🤢

ostałam 2 torby ciuszków a w tym kolejne kombinezony na zimę, rożki, widziałam jeszcze jakieś spioszki. Później chce sobie podliczyc i dopiac do tabelki ciuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?


na 17 długich dni mam nadzieje ze jutro mi troche przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?


na 17 długich dni mam nadzieje ze jutro mi troche przejdzie 🙂

jesteś dzielna, dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?


na 17 długich dni mam nadzieje ze jutro mi troche przejdzie 🙂

jesteś dzielna, dasz radę 🙂



😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?


na 17 długich dni mam nadzieje ze jutro mi troche przejdzie 🙂


najgorszy chyba pierwszy dzien, a potem to juz lepiej bedzie,
Doris nie martw sie, synek jest pod dobra opieka, i swietnie sie bawi, a jakby faktycznie tesnil toby prosil, zeby zadzwonic do mamuni.. bedzie dobrze.. glowa do gory.. synek ma prawdziwe wakacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?


na 17 długich dni mam nadzieje ze jutro mi troche przejdzie 🙂


najgorszy chyba pierwszy dzien, a potem to juz lepiej bedzie,
Doris nie martw sie, synek jest pod dobra opieka, i swietnie sie bawi, a jakby faktycznie tesnil toby prosil, zeby zadzwonic do mamuni.. bedzie dobrze.. glowa do gory.. synek ma prawdziwe wakacje 🙂


wiem Kochana cały czas sobie właśnie tak tłumaczę i dziekuje za słowa otuchy 😘 😘
dobrze ze mam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a mnie znowu oczy łzami zaszły bo to czas spania i zastanawiam sie jak mój Kubuś dobrze ze pimpka do przytullania wzioł ło matko nie wiedziałam ze to takie trudne !!!!!!!!!!!!!!!!

trzymaj się dzielnie, pewnie on już kima po dniu pełnym wrażeń
na długo pojechał?


na 17 długich dni mam nadzieje ze jutro mi troche przejdzie 🙂


po to tu jestesmy 🙂

najgorszy chyba pierwszy dzien, a potem to juz lepiej bedzie,
Doris nie martw sie, synek jest pod dobra opieka, i swietnie sie bawi, a jakby faktycznie tesnil toby prosil, zeby zadzwonic do mamuni.. bedzie dobrze.. glowa do gory.. synek ma prawdziwe wakacje 🙂


wiem Kochana cały czas sobie właśnie tak tłumaczę i dziekuje za słowa otuchy 😘 😘
dobrze ze mam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
A Wy doświadczone mamusie co powiedzie o śpiworkach? taki z rękawkami czy bez? jak zapinany?
co myślicie o takim?
http://allegro.pl/spiworek-kombinezon-dwustronny-z-rekawkami-74-80-i1694542232.html


ubranko same w sobie ładne, aczkolwiek nie wiem czy praktyczne. Ja wolę tradycyjnie przykryć dziecko kołderką w łożeczku 🙂

dzis prawie cały zien prądu nie miałam 🤢

ostałam 2 torby ciuszków a w tym kolejne kombinezony na zimę, rożki, widziałam jeszcze jakieś spioszki. Później chce sobie podliczyc i dopiac do tabelki ciuszki

Ja też się zastanawiałam nad śpiworkiem, ale z zakupem wstrzymam się dopóki nie zobaczę jaki charakterek będzie miała mała. Jak się będzie bardzo rozkopywać w nocy to kupię jej taki "worek" a jak będzie spokojna to kołderka wystarczy.
Kasiu dzisiaj z Twoją tabelką poszłam na szperanie w lumpach - fotka w telefonie jest i w miasto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
COS NA DOBRANOC , ALE SIE NASMIAŁAM 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Pewnego razu na porodówkę przyjechał Facet bez Żony...
Otóż zaczęła się cała akcja, Mąż poleciał do samochodu, czekał na Żonę,
ona przyszła do samochodu, otworzyła tylne drzwi, włożyła torbę i je zatrzasnęła...
chcąc usiąść z przodu samochodu...
ale nie zdążyła bo Mąż odjechał przekonany, że Żona już siedzi z tyłu...
Dopiero na parkingu pod szpitalem zorientował się, że jest sam 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):

Kasiu dzisiaj z Twoją tabelką poszłam na szperanie w lumpach - fotka w telefonie jest i w miasto!


super, ze Ci się przydaje 🙂 dzieki temu nie kupisz nie potrzebnie za dużo ciuszków 🙂
ja zacznam zbierac na rozmiar 68, ale jak przynosza na 62 tez sie nie obrażę 🙂

lece się wykapac 🙂

ps. dzis mały mi sie praktycznie nie rusza, nie wiem co jest bo zawsze szalał mi, po kawie zbozowej to juz w ogóle, A teraz wypiłam i cisza 😮 moze ma juz coraz mniej miejsca.. ale mimo wszystko niepokoi mnie to.
Kolezanka w wątku sierpniowym napisała ze jej kolezance przytrafiła sie tragedia bo dzieciatku w 7 miesiącu przestało bic serduszko 😞.. no i mam teraz chore fazy, eh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):

Kasiu dzisiaj z Twoją tabelką poszłam na szperanie w lumpach - fotka w telefonie jest i w miasto!


super, ze Ci się przydaje 🙂 dzieki temu nie kupisz nie potrzebnie za dużo ciuszków 🙂
ja zacznam zbierac na rozmiar 68, ale jak przynosza na 62 tez sie nie obrażę 🙂

lece się wykapac 🙂

ps. dzis mały mi sie praktycznie nie rusza, nie wiem co jest bo zawsze szalał mi, po kawie zbozowej to juz w ogóle, A teraz wypiłam i cisza 😮 moze ma juz coraz mniej miejsca.. ale mimo wszystko niepokoi mnie to.
Kolezanka w wątku sierpniowym napisała ze jej kolezance przytrafiła sie tragedia bo dzieciatku w 7 miesiącu przestało bic serduszko 😞.. no i mam teraz chore fazy, eh..

KAŚKA!! NIE SCHIZUJ!! Tobie też nie zawsze chce się latać, więc i Twój mały ma dziś spokojny wieczór. Zobaczysz rano Ci sprzeda takiego kopa za te czarne myśli, że Ci w pięty pójdzie 🙂

Wszystkie pouciekały, więc i ja się wymeldowuję stąd... Spokojnej nocy 🙂
Oby mi się bób za bardzo nie miksował z budyniem czekoladowym w nocy, bo jutro od rana na chodzie muszę być, bo M. ma urodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
skopiowałam wam bo smaa to nie bardzo umiem to ująć..

cześć dziewczyny,
wpadłam tylko na chwilkę pożegnać się z Wami wszystkimi, moja ciąża już się zakończyła i nie było happy endu, niestety...

25 czerwca nie czułam ruchów dzidzi, pojechałam na KTG do szpitala i usłyszałam najgorszą i najbardziej szokującą wiadomość, ze nie ma ruchów i tętna. dzień wcześniej było wszystko ok i nagle serduszko przestało bić.
tego samego dnia trafiłam na oddział ginekologii i miałam mieć wywoływany poród. po 2 dniach wywoływania tabletką dopochwową nie było skurczy, 27 czerwca podłączyli kroplówkę i tak znalazłam się na porodówce. od 11 rano zaczeły się mocniejsze skurcze. poród był o tyle trudniejszy, że mała wychodziła pośladkami. Liwkę urodziłam siłami natury, o godz. 21. niestety nie usłyszałam płaczu. była śliczna, ważyła 1.9 kg i miała 47 cm długości. wyglądała jakby spała. powodu na razie nie znamy. maleńka wyglądała na zdrową. wysłali jedynie łożysko do badania, bo były na nim jakieś niepokojące przekrwienia. za 3 tyg może będziemy już wiedzieć przyczynę.
mąż przyleciał niezwłocznie do mnie i próbujemy razem przez to przejść...chociaż wiem że nie będzie łatwo. wiem że jestem silna psychicznie, i dam radę.
personel, lekarze i rodzina bardzo nas wspierają. za miesiąc jadę z mężem już do anglii, tam ułożymy sobie wszystko od nowa, jestem pozytywnej myśli.

chciałabym się z Wami pożegnać, życzyć wszystkiego najlepszego dla was i dzidziusiów. dobrze, że takie historie jak moja, zdarzają się bardzo rzadko.
p.s dziewczyny, które mają lęk przed porodem. nie bójcie się! nie diabeł taki straszny jak go malują...

😞 😞
'poryczalam sie normalnie 😞 😞 😞 😞 😞 tragedia ...bez koment...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mykam musze se wykapac i ide na 11 na msze dziadkowie 50lecie slubu dzisaij maja a jutro rano wyjezdzamy na tydzien na kaszuby dziewczyny uwazajcie na siebie:* w brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...