Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski!!!
Mam coś do kompletu do tego wczorajszego wiadra kąpielowego....wieszak na dziecko 🤪 🤪 🤪 http://www.iwoman.pl/trendy/gadzety/wieszak;na;niemowlaki,178,0,431282.html
Najpierw do wiadra, potem na wieszak i masz czas dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
MASAKRA!


he he czego to nie wymyslą zeby tylko zarobić!!!!!!!!!!!!! 😮 😮 🤪 🤪


są już smycze, wiadra, wieszaki.... kurcze strach się bać co ludziska jeszcze wymyślą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ja tez sie pisze na to Swinoujscie za rok na urlop z Wami ...ale bedzie czadowo... 🤪 🤪.


tez bym chciałą ale Swinoujście dla mnie jest za daleko byłam dwa razy w Międzyzdrojach raz autem to całą noc jechalismy i raz pociągiem więc tak długa podróz z maleństwem odpada 😞


ja tam prze targam całą Polskę co by z moimi chłopami się pobyczyć nad morzem 😁
Czarnulko im więcej tym lepiej 🤪 🤪 🤪 chłopy z dziećmi a my heja na piwo 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski co w koncu będziecie mialy do wózka?/podusię i kołderkę, czy podusię i kocyk???
Ja miałam parcie na posciel niby, ale mam 3 kombinezoniki,śpiworek i zdaje mi się że sam kocyk wystarczy...sama już nie wiem 😞


mi przysłali dzis podusie i kołderke , ale mam też 2 kocyki z ikei 🙂 więc myślę że to będzie różnie 🙂

A masz gdzieś link do tej poduszki i kolderkii??
Agtaka mi sie strasznie podobaja te rozki,mozna je wykorzystac teez do wozia 🙂 http://allegro.pl/tanie-sliczne-rozki-z-poduszeczka-i1643822014.html mam tez spieorek,kombinezony(zimowe i jesienne),dwa koce no i mam do wyboru do koloru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
NOVIKA gdzie będziesz rodziła???pytaLam sie wcześniej ale nie wiem czy olałaś moje pytanie czy nie zauwazyłaś 😜


olać ? w życiu ! 🙂
nie zauważyłam , serio serio 🙂
ja mam ogromną ochotę na Żelazną i przy tym zostaje ! 🙂
a Ty ?


no u mnie Żelazna odpada za duzo sie nasłuchaam złego za to duzo dobrego o Inflanckiej i chyba tam piersze dziecko na Solcu rodziłam i powiem Ci ze było super ale teraz chyba powoli połoznictwo tam umiera .Najchetniej to bym rodziła w Bielańskim ale jak nie masz tam swojej położnej to i nie ma szans na poród a szkoda!!!a czemu chcesz na Żelaznej?


ja dla odmiany dużo nasłuchałam się dobrego ,a nic złego nie słyszałam.
w ogóle jestem z okolic warszawy , a dokładnie Pruszków , i o miejscowej porodówce się nasłuchałam od groma złego więc automatycznie odpada.
poza tym moja lekarka współpracuje z żelazną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
dziś mi się zaczyna 29 tydzień , a jeszcze niedawno się cieszyłam ze był 12 i skończył mi się pierwszy trymestr .... matko , jak ten czas zapieprza


oj zasuwa jak szalony 😁 🙂 ale to dobrze i żeby tak po 30stym zleciało bo ja już strasznie nie cierpliwa się robię i chcę mojego Małego przy sobie 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
dziś mi się zaczyna 29 tydzień , a jeszcze niedawno się cieszyłam ze był 12 i skończył mi się pierwszy trymestr .... matko , jak ten czas zapieprza


kończy Ci się chyba 29 tc.??? Mnie kończy się jutro. Bo 29 tc i jeden dzień to już rozpoczęty 30tc. Przynajmniej ja tak to rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny pomocy ...co potrzeba dla malenstwa z takich pierdół :
-smoczek
-butelki
-termometr do wody
-grzebyczek
-kosmetyki
-pieluchy tetrowe, pampersy,
-ceraty

i............................


gruszka do noska
sól fizjologiczna do oczu
spirytus do pępka ( recepta w dniu wypisu )
w razie W mleko modyfikowane ( jakby nie było pokarmu a dzidzia byłaby bardzo głodna to można podratować mleczkiem)
wanienka do kąpieli
szczotka do czyszczenia butelki

jak cos mi sie przypomni do dopisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
dziś mi się zaczyna 29 tydzień , a jeszcze niedawno się cieszyłam ze był 12 i skończył mi się pierwszy trymestr .... matko , jak ten czas zapieprza



Dla mnie to wolno mija. nie wiem czemu.. Ja to się nie mogę doczekać porodu i tego jak zobaczę moją kruszynkę, pocałuje i przytule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny pomocy ...co potrzeba dla malenstwa z takich pierdół :
-smoczek
-butelki
-termometr do wody
-grzebyczek
-kosmetyki
-pieluchy tetrowe, pampersy,
-ceraty

i............................


może przydadzą się specjalne nożyczki, termometr do kąpieli, patyczki higieniczne, aspirator do noska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
no fajnie faktycznie taniej. Ja juz wszystko mam od rodzyneczki. Ktos ma jakis link jak sie baldachim montuje, bo normalnie za glupia jestem.

a masz stelaz do niego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
n0vika napisał(a):
dziś mi się zaczyna 29 tydzień , a jeszcze niedawno się cieszyłam ze był 12 i skończył mi się pierwszy trymestr .... matko , jak ten czas zapieprza



Dla mnie to wolno mija. nie wiem czemu.. Ja to się nie mogę doczekać porodu i tego jak zobaczę moją kruszynkę, pocałuje i przytule 🙂


o takkk 😁 🙂 tyle że mi dość leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
n0vika napisał(a):
dziś mi się zaczyna 29 tydzień , a jeszcze niedawno się cieszyłam ze był 12 i skończył mi się pierwszy trymestr .... matko , jak ten czas zapieprza



Dla mnie to wolno mija. nie wiem czemu.. Ja to się nie mogę doczekać porodu i tego jak zobaczę moją kruszynkę, pocałuje i przytule 🙂


o takkk 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
laski nie wiem o co chodzi z tym biszkoptem ale koncertowo mi się zjarał 😞 właśnie wietrzę chatę i chyba spróbuje go jeszcze raz zrobić...

tam napisane jest ,ze jak sie delikatnie zarumieni to nalezy zmniejszyc temp...ja to zmniejszam tak po ok 10min i kolejne 20min pieke w nizszej temp.ok 100st.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski!!!
Mam coś do kompletu do tego wczorajszego wiadra kąpielowego....wieszak na dziecko 🤪 🤪 🤪 http://www.iwoman.pl/trendy/gadzety/wieszak;na;niemowlaki,178,0,431282.html
Najpierw do wiadra, potem na wieszak i masz czas dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
MASAKRA!

ale sie usmialam hahahahahaha czego to nie wymysla aby zedrzec z ludzi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Ja tez sie pisze na to Swinoujscie za rok na urlop z Wami ...ale bedzie czadowo... 🤪 🤪.

taaaak 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się troche obawiam porodu, ale moja Mama mi powiedziała, że ja DZIDZIE Ci dają do przytulenie itp to wszystko inne się nie liczy. Nawet ból się nie czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski!!!
Mam coś do kompletu do tego wczorajszego wiadra kąpielowego....wieszak na dziecko 🤪 🤪 🤪 http://www.iwoman.pl/trendy/gadzety/wieszak;na;niemowlaki,178,0,431282.html
Najpierw do wiadra, potem na wieszak i masz czas dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
MASAKRA!

ale sie usmialam hahahahahaha czego to nie wymysla aby zedrzec z ludzi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁


masakra jakaś ludzie są rąbnięci nie źle hahahaha 🙃 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Ja to się troche obawiam porodu, ale moja Mama mi powiedziała, że ja DZIDZIE Ci dają do przytulenie itp to wszystko inne się nie liczy. Nawet ból się nie czuje


mi też tak mówią że z chwilą jak sie zobaczy malucha zapomina się o bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny pomocy ...co potrzeba dla malenstwa z takich pierdół :
-smoczek
-butelki
-termometr do wody
-grzebyczek
-kosmetyki
-pieluchy tetrowe, pampersy,
-ceraty

i............................


gruszka do noska
sól fizjologiczna do oczu
spirytus do pępka ( recepta w dniu wypisu )
w razie W mleko modyfikowane ( jakby nie było pokarmu a dzidzia byłaby bardzo głodna to można podratować mleczkiem)
wanienka do kąpieli
szczotka do czyszczenia butelki

jak cos mi sie przypomni do dopisze 🙂

kasia a jakie mleko polecasz , bo słyszałam ze dobry bebilon ale strasznie drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ja tez sie pisze na to Swinoujscie za rok na urlop z Wami ...ale bedzie czadowo... 🤪 🤪.


tez bym chciałą ale Swinoujście dla mnie jest za daleko byłam dwa razy w Międzyzdrojach raz autem to całą noc jechalismy i raz pociągiem więc tak długa podróz z maleństwem odpada 😞


ja tam prze targam całą Polskę co by z moimi chłopami się pobyczyć nad morzem 😁
Czarnulko im więcej tym lepiej 🤪 🤪 🤪 chłopy z dziećmi a my heja na piwo 😁 🤪 🤪 🤪

tak ,ja mam namiar na fajne ,tanie apartamenty 🙂warunki git,nikt nad glowa nie sterczy ,a w pokojach aneksik i lazenki ,wiec jak dla mnie oki 🙂wieczorem mozna grilla odpalac,jest ogrod ,pierwszorzednie Kochane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Ja to się troche obawiam porodu, ale moja Mama mi powiedziała, że ja DZIDZIE Ci dają do przytulenie itp to wszystko inne się nie liczy. Nawet ból się nie czuje


mi też tak mówią że z chwilą jak sie zobaczy malucha zapomina się o bólu 🙂 [/quote

Ja to się chyba bd bała na początku moją Kruszynkę na rękach nosić itp. Ostatnio mojego męża siostra urodziła to nie podjełam się zadania. Tylko się przestraszyłam jak dziecko zczeło płakać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...