Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ja tez juz jestem ......widac ze weekend nic sie nie dzieje ....tylko marudzimy, nic sie nie chce bo taka pogoda do dupy.....
Pojadłam troszku na tych imieninach ...dobrze ze duzo sałatek to mogłam jesc.... 🙂 🙂

mnie dzisiaj rano skurcz złapał w łydce, słaby ale jednak, idę sobie zrobię bułeczkę z pomidorkiem, do obiadku też miałam suróweczkę z warzyw może to coś da... fajnie tak gdzieś pójść i się najeść różności których nie trzeba było przygotowywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
U mnie dalej leje,normalnie nic tylko sie upic 😞
pozeram prazynki wlasnie, ktore zakupilam w Biedronie-chyba cala paczka peknie 🙂

prażynki też lubię, ale rzadko jem. ich w rzeczywistości jest mało, więc paka może pęknąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
U mnie dalej leje,normalnie nic tylko sie upic 😞
pozeram prazynki wlasnie, ktore zakupilam w Biedronie-chyba cala paczka peknie 🙂

prażynki też lubię, ale rzadko jem. ich w rzeczywistości jest mało, więc paka może pęknąć 🙂

niczymy mnie dzisiaj nie bedziecie rozpieszczały tak jak wczoraj Dorcia , ja byłam taka głodna , a ona snicersa, botwinka, ogorki małosolne .....dzisiaj nic na mnie nie robia te wasze prazynki hi hi ....powinien byc zakaz o jedzeniu na brzuszku.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie !! właśnie wróciłam z zakupów mój M chciał isc na transformersów a ja buszowałam z synkiem po sklepach normalnie szok takie wyprzedaże H&M było fulll na nasze dzidzie obkupiłam małą w sukieneczki i takie tam ,oj zaszalałam .A co do mleka ja póki co bede karmic cycusiem ale zobaczymy jak długo ,jak juz kupie to napewno nie Nan bo mój syn dzieki temu mleku nabawił się uczuleń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
LASKI ZASTANAWIAŁYSCIE SIE NAD MLEKIEM SZTUCZNYM DLA MALENSTWA ...JAKIE BEDZIECIE KUPOWAŁY ??????


ja zakupie Hipp 1 Plus ( różowe ). U nas sprawziło się bardzo dobrze, chociaż najpierw kilak innych mlek musiałam wypróbowac zanim rafiłam na hippa. Po NAN 1 Pro z żelazem Grzes miał zatwardzenia, po bebilonie confort ( teoretycznie na kolki i zaparcia) miał jeszcze większe problemy. No i potem kupiłam hippa różowego i było super.
Nastawcie sie ze od razu mozecie nie trafić z mleczkiem, kazdy dzidzius będzie tolerował inne mleko.

ps. ja kupuję mleczko w razie W, gdybym miała na początku jakies problemy z karmieniem piersią. Od początku zamierzam cyckiem karmic.



Chciałam Sie Wam pochwalic jak urząziłam pokoik la Grzesia, tzn dzis zakupilismy zasonkę i wykładzine, w przysżłym tyg. przyjedzie łóżko piętrowe. Jak drugi malec podrosnie to dołącz do brata do pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-z-projektorem-na-prad-muzyka-i1685014808.html
ja szaleje na punkcie tej hustaweczki kupię ją w przysżłym tygodniu 🙂 🙂


słodka!
ale jak dla mnie droga 😞



No ceny dosc duże śledze już od 2 tyg.i chetnie kupiłabym używaną ale jakoś nie mogę trafic z kolorem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Kasiu pokoik super, taki typowo chłopięcy 🙂
ja jeszcze się nie zastanawiałam nad mlekiem, ale czy to lekarz położna? nie określa jaki typ kupić? (np czy z żelazem, z probiotykami, przeciwkolkowe)


jak ja dzwoniłam do położnej ze chce kupic mleko bo mam mało pokarmu to powiedział mi, zebym kupiła bebiko hipoalergiczne ( mimo, ze Grzes nie jest alergikiem i w rodzinei nei wystepują alergie, ale w razie czego miałam wziąć dla alergików zeby zobaczyc jak maly reaguje na sztuczne mleko). No ale tak wyszło ze tesciowa przynosła mi z przychodni na wypróbowanie te nieszczęsne NAN i rozpoczełam przygode własnie od tego mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kasiu pokoik super, taki typowo chłopięcy 🙂
ja jeszcze się nie zastanawiałam nad mlekiem, ale czy to lekarz położna? nie określa jaki typ kupić? (np czy z żelazem, z probiotykami, przeciwkolkowe)


jak ja dzwoniłam do położnej ze chce kupic mleko bo mam mało pokarmu to powiedział mi, zebym kupiła bebiko hipoalergiczne ( mimo, ze Grzes nie jest alergikiem i w rodzinei nei wystepują alergie, ale w razie czego miałam wziąć dla alergików zeby zobaczyc jak maly reaguje na sztuczne mleko). No ale tak wyszło ze tesciowa przynosła mi z przychodni na wypróbowanie te nieszczęsne NAN i rozpoczełam przygode własnie od tego mleka.

No właśnie NAN ja też miałąm z nim problem Potem musieliśmy kupowac drogie jak cholera mleko z apteki dobrze ze tylko dokarmiałam małego tym mlekiem bo jakby miał pic ciagle te to finansowo by mnie zrujnowało a zastanawiałyście się nad pampersami orginalne czy jakies inne może bo mój kubuś na orginalne tez był uczulony,mały mój alergik 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezeli chodzi o mleko wiem ze jest dobre bebiko ale drogie , te co Kasia poleca jest tanie do 10 zł, ja tez chce karmic cycem , ale sie boje w razie jakiegos zapalenaia , albo mało pokarmu wole cos miec zeby M zrobił i w butelce mi przyniosł do szpitala , jakos po pobycie w szpitalu zupełnie inaczej człowiek patrzy na wszytskie sprawy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-z-projektorem-na-prad-muzyka-i1685014808.html
ja szaleje na punkcie tej hustaweczki kupię ją w przysżłym tygodniu 🙂 🙂


słodka!
ale jak dla mnie droga 😞



No ceny dosc duże śledze już od 2 tyg.i chetnie kupiłabym używaną ale jakoś nie mogę trafic z kolorem 😞

ajna ta hustawka , ale jak dla mnie za mało miejsca w domu ...wole lezak .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
jezeli chodzi o mleko wiem ze jest dobre bebiko ale drogie , te co Kasia poleca jest tanie do 10 zł, ja tez chce karmic cycem , ale sie boje w razie jakiegos zapalenaia , albo mało pokarmu wole cos miec zeby M zrobił i w butelce mi przyniosł do szpitala , jakos po pobycie w szpitalu zupełnie inaczej człowiek patrzy na wszytskie sprawy ....


bebiko jest tanie, bebilon jest droższy. bebiko jest w prawie tej samej cenie co hipp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kasiu pokoik super, taki typowo chłopięcy 🙂
ja jeszcze się nie zastanawiałam nad mlekiem, ale czy to lekarz położna? nie określa jaki typ kupić? (np czy z żelazem, z probiotykami, przeciwkolkowe)


jak ja dzwoniłam do położnej ze chce kupic mleko bo mam mało pokarmu to powiedział mi, zebym kupiła bebiko hipoalergiczne ( mimo, ze Grzes nie jest alergikiem i w rodzinei nei wystepują alergie, ale w razie czego miałam wziąć dla alergików zeby zobaczyc jak maly reaguje na sztuczne mleko). No ale tak wyszło ze tesciowa przynosła mi z przychodni na wypróbowanie te nieszczęsne NAN i rozpoczełam przygode własnie od tego mleka.

No właśnie NAN ja też miałąm z nim problem Potem musieliśmy kupowac drogie jak cholera mleko z apteki dobrze ze tylko dokarmiałam małego tym mlekiem bo jakby miał pic ciagle te to finansowo by mnie zrujnowało a zastanawiałyście się nad pampersami orginalne czy jakies inne może bo mój kubuś na orginalne tez był uczulony,mały mój alergik 🥴

słyszałam ze bardzo dobre sa te z teskowe pieluchy .....Pampers produkuje dla tesko .....i dziewczyny mowiły ze te z biedronki tez sa dobre.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...