Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
doczytałam 🙂
Legins super że po wizycie wsio ok 🙂 najważniejsze że mała Hania cała i zdrowa 🙃 a z tygodniami faktycznie podskoczyłaś 🤪
Malex super brzuszek 🙂 ale Ty zgrabniutka jesteś wow 🤪 🙂
Ja po walce z "katarzyną" 😜 ojjj mega ciężko było ale jakoś dałam rady 😜 najwyżej murzyn po szlaku pojedzie wprost do szyjki 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 hahahahha

hehe TOŚ taM ARCYDZIELO WYCZAROWALA 🤪 🤪 🤪mudzyn szalu dostanie 😎 🙃 😉
jeszcze sie zakocha.. 😁 😁 😁


wstyd hehehe jak się źle ogoliłam ☺️ ale co zrobić jak jej nie widzę a i lustro gówno daje 😠 tylko się usapałam 🤪 😜

hehe ,ja tam okosze co kilka dni na glace i nie mam zielska ,a za to mchem poroslo 😁 😁 😁 21 lipca mam usg ,a 22lip mam wizytacje-penetracje..bede sie wtedy bardziej starac 😉


muszę ją częściej męczyć heh bo po 2 tygodniach jest problem 😮 ja od zawsze na łyso ☺️ a kiedy ty byłaś ostatnio na wizycie ? tak dawno mi się wydaje 😮

bo dawno...juz nie moge sie doczekac usg 21 mam 🙂a wizyte mialam ostatnio 24 czerwca ,moj gin na urlop sie udal i wraca 21 szego specjalnie dla swoich ciezarowek co by l4 powypisywac hehhe
ciekawe jak duza juz Olusia jest 😉


no już na pewno kawał pannicy 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
babaw ciazy utyla 40kg ..masakra jakas ..takze nie narzekajmy ,bo u nas to chucherka 🤪 🤪 🤪


ja nie muszę oglądać takich programów , moja siora przytyła prawie 35 kg 🥴 🥴 🥴 więc temu chyba tak uważam na to co żre i ile tego jem 🥴 🥴 🥴

ojej ..to duuuzo ..a ta kobieta solidna i jeszcze 40kg przytyla ..zamiast pilnowac sie jak juz taka duza babeczka ,to ryzyko straszne i dla dzidzi i matki..


moja siora zaczynała od nie całych 60kg a jak zaczeła tyć to szok 😮 😮 😮 ale to z jej winy bo jadła jak opentana nie wspomnę o słodyczach 😮 🤢

to faktycznie poszalala dziewoja ,a udalo Jej sie zrzucic??Nie dziwie Ci sie ze masz teraz traume przez siske..


tak zrzuciła ale i skutki są 🥴 brzuch nie ten , no generalnie się ponaciągała za bardzo i ma nie miłą pamiątkę 🥴
Poryczałam się jak wyciągneli tego malucha 😞 już czuje że jak zobaczę Tymonka to będzie histeria prawie ... ja taka czuła jestem 😜

Asia a mi papa sie cieszyla i tez sie rozczulilam 🙂ja chce !!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
doczytałam 🙂
Legins super że po wizycie wsio ok 🙂 najważniejsze że mała Hania cała i zdrowa 🙃 a z tygodniami faktycznie podskoczyłaś 🤪
Malex super brzuszek 🙂 ale Ty zgrabniutka jesteś wow 🤪 🙂
Ja po walce z "katarzyną" 😜 ojjj mega ciężko było ale jakoś dałam rady 😜 najwyżej murzyn po szlaku pojedzie wprost do szyjki 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 hahahahha

hehe TOŚ taM ARCYDZIELO WYCZAROWALA 🤪 🤪 🤪mudzyn szalu dostanie 😎 🙃 😉
jeszcze sie zakocha.. 😁 😁 😁


wstyd hehehe jak się źle ogoliłam ☺️ ale co zrobić jak jej nie widzę a i lustro gówno daje 😠 tylko się usapałam 🤪 😜

hehe ,ja tam okosze co kilka dni na glace i nie mam zielska ,a za to mchem poroslo 😁 😁 😁 21 lipca mam usg ,a 22lip mam wizytacje-penetracje..bede sie wtedy bardziej starac 😉


muszę ją częściej męczyć heh bo po 2 tygodniach jest problem 😮 ja od zawsze na łyso ☺️ a kiedy ty byłaś ostatnio na wizycie ? tak dawno mi się wydaje 😮

bo dawno...juz nie moge sie doczekac usg 21 mam 🙂a wizyte mialam ostatnio 24 czerwca ,moj gin na urlop sie udal i wraca 21 szego specjalnie dla swoich ciezarowek co by l4 powypisywac hehhe
ciekawe jak duza juz Olusia jest 😉


no już na pewno kawał pannicy 🙂 🤪

gwiazda dla Tymusia 🙂hehe ,a Tymon to juz nie wspomne..on juz wtedy mial 1800kg ,a ile to bylo temu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czuła i skromna 🤪 😁 😁 😁 😁

wrazliwe sie takie zrobilysmy ,zre szok 🙂Ja pamietam jak nie mialam jeszcze dzieci to i patrzylam na dzieciaczki inne obojetnie -w stylu "fajne dziecko" i tyle ,a niektore wrecz mnie irytowaly -gapily sie i wogole ...nerwa lapalam ,a jak juz zaciazylam i swoje urodzilam to wszystkie dzieci polubilam(no z wyjatkami ,bo i takie czorty sa ze nie da sie lubic 😉) no ale tak mialam jakos dziwacznie.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia wywal brzuszek w avatara 🤪 🤪 🤪 nie pokazujesz sie nam ...smutne ,chwal sie brzuchem poki jeszcze mozemy,potem bedziemy mialy bąble juz 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
co tam slychać ? co ciekawego się wydarzyło 😉
dziś byłam na meeeeega zakupach ... przywiozłam ok 10 reklamówek a raczej 'reklamów'. nareszcie mam prawie wszystko 😉
dobrze że miałam sponsora bo jak podliczyłam ile to wszystko kosztowalo to aż mi się słabo zrobiło ...
siedze teraz i wszystko segreguje i sobie zapisuje by wiedziec co jeszcze powinnam dokupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
co tam slychać ? co ciekawego się wydarzyło 😉
dziś byłam na meeeeega zakupach ... przywiozłam ok 10 reklamówek a raczej 'reklamów'. nareszcie mam prawie wszystko 😉
dobrze że miałam sponsora bo jak podliczyłam ile to wszystko kosztowalo to aż mi się słabo zrobiło ...
siedze teraz i wszystko segreguje i sobie zapisuje by wiedziec co jeszcze powinnam dokupic.

polowy udane ,a gdzie takiego sponsora szukac-farciaro???
nie mow ,ze tesciowa sie rzucila ???? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Asia aż 5 nas jest z wizytą na jutro?? Ale będzie jutro sprawozdań 🙃

ale bedzie kronika 🤪 🤪 🤪 🤪 Ciekawe jakie duze dzidziolki??ktos ma usg???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
co tam slychać ? co ciekawego się wydarzyło 😉
dziś byłam na meeeeega zakupach ... przywiozłam ok 10 reklamówek a raczej 'reklamów'. nareszcie mam prawie wszystko 😉
dobrze że miałam sponsora bo jak podliczyłam ile to wszystko kosztowalo to aż mi się słabo zrobiło ...
siedze teraz i wszystko segreguje i sobie zapisuje by wiedziec co jeszcze powinnam dokupic.

polowy udane ,a gdzie takiego sponsora szukac-farciaro???
nie mow ,ze tesciowa sie rzucila ???? 🤪


Sponsora też zazdroszczę 😜 bo uwielbiam zakupy dla Maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia aż 5 nas jest z wizytą na jutro?? Ale będzie jutro sprawozdań 🙃

ale bedzie kronika 🤪 🤪 🤪 🤪 Ciekawe jakie duze dzidziolki??ktos ma usg???


ja ja ja .... nareszcie... umieram z ciekawości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
co tam slychać ? co ciekawego się wydarzyło 😉
dziś byłam na meeeeega zakupach ... przywiozłam ok 10 reklamówek a raczej 'reklamów'. nareszcie mam prawie wszystko 😉
dobrze że miałam sponsora bo jak podliczyłam ile to wszystko kosztowalo to aż mi się słabo zrobiło ...
siedze teraz i wszystko segreguje i sobie zapisuje by wiedziec co jeszcze powinnam dokupic.

polowy udane ,a gdzie takiego sponsora szukac-farciaro???
nie mow ,ze tesciowa sie rzucila ???? 🤪



hahahah to mnie rozśmieszyłaś :P
ona to nawet nie pomogła tego wnosić ... żal tyłek ściska jeśli chodzi o podejście jej ...
na szczęście są w moim otoczeniu porządne osoby które mi pomagają. i wiem że nigdy nie wypomną ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Asia aż 5 nas jest z wizytą na jutro?? Ale będzie jutro sprawozdań 🙃

ale bedzie kronika 🤪 🤪 🤪 🤪 Ciekawe jakie duze dzidziolki??ktos ma usg???


ja ja ja .... nareszcie... umieram z ciekawości 😁

fajnie mas 🤪 🤪 🤪 ja 21szego dopiero sie dowiem jaka duza moja Zabcia juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
co tam slychać ? co ciekawego się wydarzyło 😉
dziś byłam na meeeeega zakupach ... przywiozłam ok 10 reklamówek a raczej 'reklamów'. nareszcie mam prawie wszystko 😉
dobrze że miałam sponsora bo jak podliczyłam ile to wszystko kosztowalo to aż mi się słabo zrobiło ...
siedze teraz i wszystko segreguje i sobie zapisuje by wiedziec co jeszcze powinnam dokupic.

polowy udane ,a gdzie takiego sponsora szukac-farciaro???
nie mow ,ze tesciowa sie rzucila ???? 🤪



hahahah to mnie rozśmieszyłaś :P
ona to nawet nie pomogła tego wnosić ... żal tyłek ściska jeśli chodzi o podejście jej ...
na szczęście są w moim otoczeniu porządne osoby które mi pomagają. i wiem że nigdy nie wypomną ...

no i dla takich ludzi warto byc czlowiekiem 🤪 🤪 🤪 super ,juz myslalam cvo tam z Toba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia wywal brzuszek w avatara 🤪 🤪 🤪 nie pokazujesz sie nam ...smutne ,chwal sie brzuchem poki jeszcze mozemy,potem bedziemy mialy bąble juz 🙂))))


trzasnę tylko musze akumulatorki do aparatu zakupić 🙂 na pewno się Wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Asia aż 5 nas jest z wizytą na jutro?? Ale będzie jutro sprawozdań 🙃


tak 5 🙂 ja , Doris , Ty iiiii.......kurde wczoraj wiedziałam heh 🙃 w każdym razie jesteśmy w 5 jutro u ginów 😉
ja niestety bez USG , miałam 2 tygodnie temu robione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Agatko - dzięki za tabelkę - świetna robota Dziewczyny
Malex - śliczny brzusio 🙂
Leginsik to na chwilę obecą mamy ten sam termin porodu. Chyba, że po jutrzejszym USG coś się u mnie zmieni
Anulcia = wiem co czujesz bo też mnie od chodzenia dupsko boli 🤢 Dziwna przypadłość.

Mój Maluszek chyba cieszy się, że jest już w domku bo fika dzisiaj że hej 🙃




No jedyna Kobita co mnie rozumie 🙂 😘 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
co tam slychać ? co ciekawego się wydarzyło 😉
dziś byłam na meeeeega zakupach ... przywiozłam ok 10 reklamówek a raczej 'reklamów'. nareszcie mam prawie wszystko 😉
dobrze że miałam sponsora bo jak podliczyłam ile to wszystko kosztowalo to aż mi się słabo zrobiło ...
siedze teraz i wszystko segreguje i sobie zapisuje by wiedziec co jeszcze powinnam dokupic.

polowy udane ,a gdzie takiego sponsora szukac-farciaro???
nie mow ,ze tesciowa sie rzucila ???? 🤪



hahahah to mnie rozśmieszyłaś :P
ona to nawet nie pomogła tego wnosić ... żal tyłek ściska jeśli chodzi o podejście jej ...
na szczęście są w moim otoczeniu porządne osoby które mi pomagają. i wiem że nigdy nie wypomną ...


co za baba 😠 podziwiam Cię jak Ty z nią wytrzymujesz , szok!
Najważniejsze że zakupy się udały i nikt Wam nie popsuł szału kupowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Jestem.
Mała waży już 1,5 kg,jest ułożona główką w dół dla pewności sprawdził jeszcze raz płeć..potwierdziło się-nosze w brzuszku Hanie 🙂 Badania ogólne do zrobienia,w tym przeciwciała,krwinki czerwone,białe ponieważ mam grupe ujemną O Rh- i HBS czy mam przeciwciała żółtaczki. Szyjka zamknięta,wszystko z nia spoko 🙂 kazał brać Prenatal DHA.Kolejna wizyta już za 3 tygodnie,termin porodu 17 września,jestem już w 31 tygodniu 🙂 no i przytyłam 2 kg 😎


Super,że wszystko ok ! 🙂 U mnie chociaż na usg Emilka wygląda na większą,to lekarka nie zmienia mi daty porodu 😮 ostatnio jak byłam na usg u innego lekarza,to stwierdził,że duże dziecko i nadrabia wszystkimi wymiarami.A moja lekarka to jakaś inna.. 😮 w ogóle miałam 2 usg i 3 dopiero pod koniec ciąży i gdyby nie to,że prywatnie chodze to nie widziałabym Emilki prawie wcale!!

Ps. to jest mój 999 post 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja mam usg 😁 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃


a 2 pozostałe pamiętasz Dorotko ??


a nie Szotka przypadkiem???????kurcze nie bardzo pamietam


a może 🙃 ja mam dziś jakąś luke na móżdżku heh ta pogoda chyba tak działa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja mam usg 😁 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃


a 2 pozostałe pamiętasz Dorotko ??


a nie Szotka przypadkiem???????kurcze nie bardzo pamietam


a może 🙃 ja mam dziś jakąś luke na móżdżku heh ta pogoda chyba tak działa 😜


to tak jak i ja 😉 🤔dobra ja to mówie wam DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...