Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze poczekam jeszcze do południa jak bedzie cisza to jade do gina swojego .. zaczynam sie juz wsciekac że nawet to mnie spotyka w ciazy.. nawet tym musze sie tak martwic 😞 mam dosc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, u mnie piękne słoneczko, zapowiada się ładny dzień.
Leer mi pomaga jak się położę na plecach albo napiję się kawki, nie martw się napewno będzie ok.
Jutro ja mam przegląd, miałam miec dzisiaj ale lekarz zadzwonił, że w środę, a nie we wtorek.
Czas na kawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
kurcze poczekam jeszcze do południa jak bedzie cisza to jade do gina swojego .. zaczynam sie juz wsciekac że nawet to mnie spotyka w ciazy.. nawet tym musze sie tak martwic 😞 mam dosc 😞


Leer nie przejmuj sie, jesli masz gdzies goraca czekolade to sie napij, bo tak mi wszyscy gin mowia, ze najlepiej dziala na pobudzenie dziecka 🙂 daja nawet jak idziesz na platne usg prenetalne, zeby maluch nie spal na pewno. ja zawsze ruchy najlepiej widze i czuje, jak leze na plecach, ale wiem ze to kwestia indywidualna. wyprobuj sobie wszystkiego, ale spokojnie, bo dzidzius tez sie denerwuje z Toba razem. a jak nie to bezpieczniej bedzie na ktg pojechac za godz i nie bedziesz sie martwic przynajmiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ale mnie wystraszyła paskuda jedna.. 😠


raz mi się tak zdarzyło, że Mały jakiś taki leniwy był przez pół dnia. Budziłam go muzyką, słodkim.... i nic. Aż się w końcu tak zdenerwowałam, że się rozpłakałam okropnie. Maluch dostał taką dawkę adrenaliny, że jak zaczął się kręcić i fikać to końca nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu cisza poczkała sobie rozepchnęła się ze 3 razy i spokój, ehh. ale ważne że chociaż czka!.
lece do miasta z teściem.. a później do salonu zrobic sobie makijaż włoski i na sesyjke 😉 buxka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha, moja kuzynka też miała torbiel i to taką, że się zastanawiali, czy dzidzia się zmieści, a dziś Olcia to nie jedno a dwa żywe srebra, ma 1,5 roku i jest nie do opanowania! Bądź dobrej myśli!

Asia, mnie wczoraj zgaga też przeszurała nieźle, napiłam się mięty i jakoś przeszło, moi rodzice mówią, że to po słodkim na noc jedzonym 😮 spróbuje się dziś powstrzymać od słodkości i zobaczymy 🙂

Leer czkawka jest dobra, bo oznacza, że dzidzia płuca ćwiczy! Niech czka na zdrowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
i znowu cisza poczkała sobie rozepchnęła się ze 3 razy i spokój, ehh. ale ważne że chociaż czka!.
lece do miasta z teściem.. a później do salonu zrobic sobie makijaż włoski i na sesyjke 😉 buxka 😉


Przepychanie to też ruch, może Twoja kruszynka na więcej nie ma już miejsca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to dzień dobry, byłam dziś na pobieraniu krwi, kolejka na 20 osób, a ja się wryłam bez 🙂 Duszno takie, ja na czczo, jeszcze bym zemdlała czekając, bo przecież nikt się nie zlituje. A dziś czekam na paczkę dla Tadzia, z informacji UPS ma ważyć 8 kg 😮 😮 Co ja tam nakupowałam rany boskie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki 🙂

Ja już dawno na nogach śniadanie zjedzone z Mężulkiem o 6:00 😁 😁 po śniadaniu starym zwyczajem posiedziałam na łóżeczku i obserwowałam brzuszek jak faluje 😁 🤪 później jeszcze sie położyłam..myślałam,że nie zasne tak Mysza mnie boksowała 🤪 🙂 Ale dałam rade 🙂 Mieszkanie ogarnięte risotto z masełkiem zjedzone..więc jest git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
A tak w ogóle to dzień dobry, byłam dziś na pobieraniu krwi, kolejka na 20 osób, a ja się wryłam bez 🙂 Duszno takie, ja na czczo, jeszcze bym zemdlała czekając, bo przecież nikt się nie zlituje. A dziś czekam na paczkę dla Tadzia, z informacji UPS ma ważyć 8 kg 😮 😮 Co ja tam nakupowałam rany boskie!


No nieźle 8 kg 😁 To poszalałaś 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Witam.Ja dzisiaj w planach mam fryzjera 😁 trzeba się jakoś uczłowieczyć a co.


Mnie też fryzjer korci..ale to dopiero po porodzie albo tak przed ,bo Wesele Siostry za pasem i musze włosy jakoś upiąć żebym sie nie spociła jak szczur 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laleczki 🙂
ja to dzisiaj do 10.30 pospałam w nocy tylko raz na siusiu wstałam 🙂Mati jak leżałłam pokopał mnie ale te jego kopniaki to ja ciagle na dole czuje rzadko na górze czylli raczej sie jeszcze nie przekrecił 😞no i nad pępkiem robia sie góry i doliny czyli moze stara sie przekrecic tylko mu nie wychodzi 🙂
Ide zaraz na sniadanko he he 11.36 a ja sniadanko ☺️
Asik to z tym rzygankiem masz nie wesoło teraz!!!!!!!dobrze ze Szakira zadowolona z opobytu u babci zawsze to jakas odmiana dla niej 🙂
Kamisia będzie dobrze z ta nieszcęsna insulina i dasz rade 🙂
Zocha trzymam kciuki za siostre i daj nam znac!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie sie dowiedziałam..że dziewczyna mojego kuzyna która nie miała okresu 2 miesiące..myślała,że w ciąży jest..miała wszystkie badanie porobione..do ginekologa chodziłą usg robiła ale ginekolog mówił że za wcześnie,żeby zobaczyć Dzidzie na usg..a jeszcze coś tam powiększone ma,że wyglądało najprawdopodobniej na ciąże..2 miesiące żyła ze świadomością,że Dzidzie będą mieli..cieszyła sie..a wczoraj sie okazało,że to nie ciaża tylko jakieś zaburzenia w miesiączce..i dostała tabletki na wywołanie okresu..szkoda mi Jej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...