Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula a Wy jaki małej Szakirze wybraliście ? pomalował Jędras ?
pomalowal jak ekspresem normalnie szok 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪jeszcze jakas tapete sie trzasnie i pas taki szeroki tapetowy (nie znam fachowej nazwy)i jakies naklejki (sobie tam juz wybierze Myszka 🙂)
ale sie opchalam sledziami dzis ...pycha byly ,maloslone matiasy -rewelacja,tak za mna chodzily ze masakra,od rana zarlam sledzie 😁 a teraz pije jak smok 😮 😮 😮 😁 😁 😁


no to Szakira jak wpadnie z powrotem do Was to będzie mega zadowolona 😁 pokoik odświeżony rowerek nowy 😁 no no nie uwierzy 😜
fuj nie znoszę śledzi 😮 😮 😮 🤢 na samą myśl mi staje wszystko w gardle 🤢 🤢

ja tez nienawidze sledzi..a teraz jestem w szoku...nie moge sie najesc ,takie wlasnie slone(ale lekko)hahahha moj Andru w szoku i odrazie patrzyl jak pozeram sledziory ,bo on nie cierpi slonych 😁 😁 😁a mnie sie uszydla az trzesly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mph napisał(a):
dziekuje dziewczyny- fajnie, ze w 1 miejscu bede mogla podczytac wagi Waszych dzidziusiow, porownac i byc z tym na biezaco...Ps. Duzzzooo waza juz Wasze dzieci 🙂
Buziaki.


🙂 każde inaczej , jeden maluch szybciej drugi wolniej 🙂 heh już w każdym razie spore okazy mamy 😁
jak samopoczucie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale nastałą wieczorna cisza ostanio coraz częściej 😮

wlasnie..
Dorcia ,a ile mniej wiecej tych knedli wychodzi z przepisu? wiem ,ze zalezy to od wielkosci ,hehe ale takie sredniaki,ze tak sie wyraze..?


mi wychodzi tak około 30 czasmi równo 30
kujem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mph napisał(a):
dziekuje dziewczyny- fajnie, ze w 1 miejscu bede mogla podczytac wagi Waszych dzidziusiow, porownac i byc z tym na biezaco...Ps. Duzzzooo waza juz Wasze dzieci 🙂
Buziaki.


🙂 każde inaczej , jeden maluch szybciej drugi wolniej 🙂 heh już w każdym razie spore okazy mamy 😁
jak samopoczucie ?


w zasadzie podobne wagi 🙂 ale faktycznie, niektore dziciatka szybko przybieraja 🙂
u mnie samopoczucie, dziekuje- dobrze. bylam na wizycie no i wlasnie rozmawialismy o terminie cc i bede miala tydzien przed terminem z om, ale dokladnie jeszcze ustalimy blizej porodu- w zaleznosci jak wlasnie waga dziecka, jak szyja i jak moja p.dr bedzie miala dyzur aby zrobic cc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mph napisał(a):
dziekuje dziewczyny- fajnie, ze w 1 miejscu bede mogla podczytac wagi Waszych dzidziusiow, porownac i byc z tym na biezaco...Ps. Duzzzooo waza juz Wasze dzieci 🙂
Buziaki.


🙂 każde inaczej , jeden maluch szybciej drugi wolniej 🙂 heh już w każdym razie spore okazy mamy 😁
jak samopoczucie ?


w zasadzie podobne wagi 🙂 ale faktycznie, niektore dziciatka szybko przybieraja 🙂
u mnie samopoczucie, dziekuje- dobrze. bylam na wizycie no i wlasnie rozmawialismy o terminie cc i bede miala tydzien przed terminem z om, ale dokladnie jeszcze ustalimy blizej porodu- w zaleznosci jak wlasnie waga dziecka, jak szyja i jak moja p.dr bedzie miala dyzur aby zrobic cc 🙂


to mała Zuzanna bedzie z początkiem września jak dobrze pójdzie 🙂
z jednej strony fajne te CC ale i tak twardo stoję przy naturze 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc czesc wszystkie brzuszki 🙂
jeszcze raz dzieki, za pomoc.
nooo a zuzia bedzie napewno z poczatkiem wrzesnia 😉 dlatego teraz musi szybko wage lapac 😉
dziewczyny mykam bo jestem u rodzicow. poglaskajcie swoje brzuszki od e-cioci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny, a ja już mam dosyc.
Nawet przy wysokiej dawce insuliny i oszczędzaniu się przy jedzeniu cukier mam np. po obiedzie wczoraj 149, a dzisiaj 166.
A i muszę wam powiedziec, że cały czas chodzę głodna, bo zawsze np. po obiadku jadłam coś słodkiego, a teraz ni chu chu.
MAM JUŻ DOSYC I CHCE ZJEŚC COŚ PORZĄDNEGO.


wspolczuje, ale dasz rade, juz coraz blizej konca ...!! w koncu tys wrzesniowka jest !!!! bedzie dobrze



znam to ja strasznie choruje na loda włoskiego co nie pojde na starowke wszyscy z lodami a ja tylko patrze
a przeswiadczenie ludzi jest ze jedz jedz w ciazy to wszystko wolno (w sensie nie trzeba sie waga przejmowac 🙂 jasne.... rozumiem Cie musimy odliczac teraz juz tygodnier i dni do końca juz tak niewiele zostało
a to mowie ja ta co dzis histeryzowla cale do poludnia
mialam przygode z b.niesympatyczna pania pielegniarka wyprowadzila mnie na pol dnia z rownowagi żmija jedna
ale na szczęscie juz mi przeszło

co tam sie stalo Kamcia ,opowiadaj



poszłAm sie wykąpac i juz pare stron do tyłu heh
a z ta baba daj spokoj traktowala mnie jakbym cukrzyce miala od urodzenia i znala sie na dawkach itd
ale na koniec łaskawie dała rozpiske tylko czemu nie mozna było tak odrazu szkoda słow
musze Was podczytac bo w temacie nie jestem
Czarna fajnie na zielono to taki uspokajający kolor
nam wczoraj przyszedl komplet wypoczynkowy do duzego pokoju a m jutro jedzie do ikei zakupic 2 sofki i szafki 🙂 🙂 tez juz to mieszkanie zaczyna przypominac mieszkanie pustych scian coraz mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej mamuski 🙂 dzisiaj znowu bylam na zakupach heh i nie moglam sie oprzec i kupilam malej jeansy takie malusie jejus jakie one slodkie sa 🙂


normalnie zazdroszcze Ci tych Twoich zakupow
musze wysupłac jaks kaske i tez bym sie puscila na zakupowe łowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zmordowana jestem..byłam na zakupach,bo w lodówce tylko światło było...i normalnie padam z nóg.. 😮 nogi mnie napierdzielają..plecy też..i normalnie jak patrze w lustro to nie wierze,że mój "brzuszek" taki wielgachny sie zrobił 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
hej mamuski 🙂 dzisiaj znowu bylam na zakupach heh i nie moglam sie oprzec i kupilam malej jeansy takie malusie jejus jakie one slodkie sa 🙂


normalnie zazdroszcze Ci tych Twoich zakupow
musze wysupłac jaks kaske i tez bym sie puscila na zakupowe łowy 🙂


Marcik szaalejesz... 😁 😁 😁 😁 i dobrze, sponsorzy są to heja.
U mnie też nadal remonty i nie idzie tak szybko jak u was 😞,kuchnia miała być gotowa wczoraj, a teraz jeszcze stolarze szaleją, mam nadzieję że,dziś skończą ale chyba się łudzę 😞
Co do kolorów to ja teraz jestem zakochana w brązach, ecri, beżach takich bezpiecznych kolorach super się w nich czuję i mnie uspakajają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ale zmordowana jestem..byłam na zakupach,bo w lodówce tylko światło było...i normalnie padam z nóg.. 😮 nogi mnie napierdzielają..plecy też..i normalnie jak patrze w lustro to nie wierze,że mój "brzuszek" taki wielgachny sie zrobił 🤪 😁 😁


Ja też ciągle przyglądam się brzuszkowi i też nie wierzę, że taki duży.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ale zmordowana jestem..byłam na zakupach,bo w lodówce tylko światło było...i normalnie padam z nóg.. 😮 nogi mnie napierdzielają..plecy też..i normalnie jak patrze w lustro to nie wierze,że mój "brzuszek" taki wielgachny sie zrobił 🤪 😁 😁


Ja też ciągle przyglądam się brzuszkowi i też nie wierzę, że taki duży.......



ja wczoraj taka padnieta bylam, ze poszlam spac o 8.30, corcia dala mamie kissa na dobranoc, pozyczyla mamusi slodich snow i cichutko z tatusiem jeszcze bajeczke ogladala..
czuje ze dzis bedzie to samo, te upaly daja sie we znaki ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...