Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki Karola za info o oddychaniu moze sprobuje 🙂
Kasiu zaraz poczytam artykuł normalnie uzaleznilam sie od jedzenia ( w sensie regularnosci i porcji 🙂ale jest to upierdliwe nikomu nie zycze


A jak Twoja INSULINA



narazie 3 jednostki na noc i w dzien cukry w miare ok (tzn gorne granice normy) jak przekocza to bedzie i w dzien 😞

Karola a Ciebie tez chca wczesniej polozyc na oddzial tak tydzien przed planowanym rozwiazaniem//??


Narazie nic nie wiem na ten temat .... doktorek nic nie wspominał ! a Tobie tak powiedzieli ??? niby czemu tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki Karola za info o oddychaniu moze sprobuje 🙂
Kasiu zaraz poczytam artykuł normalnie uzaleznilam sie od jedzenia ( w sensie regularnosci i porcji 🙂ale jest to upierdliwe nikomu nie zycze


A jak Twoja INSULINA



narazie 3 jednostki na noc i w dzien cukry w miare ok (tzn gorne granice normy) jak przekocza to bedzie i w dzien 😞

Karola a Ciebie tez chca wczesniej polozyc na oddzial tak tydzien przed planowanym rozwiazaniem//??


Narazie nic nie wiem na ten temat .... doktorek nic nie wspominał ! a Tobie tak powiedzieli ??? niby czemu tak???


ja dostalam skierowanie na oddzial od pami doktor z poradni diabetologicznej
tydzien wczesniej zeby porobili badania itd ale u nas ciezko sie dostac przyjmuja tylko ciezkie przypadki pojade dzis sie umowic zobaczymy co powiedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ,a jeszcze na te moje skurcze brzuszka to lekarz zalecil mi przez 3dni 3razy po dwie tablety Asmagu(co by sie organizm "nasycił") ,po 3dniach znowu normalnie 3razy po jednej ..i tak kiedy mnie dopadna skurcze jakiekolwiek to znowu trzydniowy zastrzyk magnezu 🙂
Wizyte mam za miesiac i jesli by sie cosik (nie daj Boze dzialo)mam przyjsc do niego wczesniej..jak to powiedzial drzwi mam otwarte 🤪 takze ower panik ,ze spokojem sobie bede czuwala do nast.wizyty 🙂
A...mam skierowanie do szpitala na ktg,skierowanie na morf,mocz,i glukoze z krwi..to chyba by bylo tyle ..
lece do garow skrzydelka w panierce dzis serwuje 🙂
Milego plotkowania ,zajrze w miedzy czasie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki Karola za info o oddychaniu moze sprobuje 🙂
Kasiu zaraz poczytam artykuł normalnie uzaleznilam sie od jedzenia ( w sensie regularnosci i porcji 🙂ale jest to upierdliwe nikomu nie zycze


A jak Twoja INSULINA



narazie 3 jednostki na noc i w dzien cukry w miare ok (tzn gorne granice normy) jak przekocza to bedzie i w dzien 😞

Karola a Ciebie tez chca wczesniej polozyc na oddzial tak tydzien przed planowanym rozwiazaniem//??


Narazie nic nie wiem na ten temat .... doktorek nic nie wspominał ! a Tobie tak powiedzieli ??? niby czemu tak???


ja dostalam skierowanie na oddzial od pami doktor z poradni diabetologicznej
tydzien wczesniej zeby porobili badania itd ale u nas ciezko sie dostac przyjmuja tylko ciezkie przypadki pojade dzis sie umowic zobaczymy co powiedza



A to ja już mam też szpital zaliczony , w tej sprawie , ale to dostalam skierowanie od gina ... a do poradni juz po szpitalu kazali mi isc ... wiec chodze juz teraz do poradni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Was dziewczynki, Asia dzięki za troskę 🙂,Wczoraj wróciliśmy późno a jeszcze podłączaliśmy zmywarkę, która nie chciała wejść pod blat 😞 i czas uciekł. Dziś od rana jak zwykle pełno roboty, musieliśmy podjechać do banku, skombinować ludzi do pomocy w celu odpompowania wody,bo nas troszkę zalewa 😞 😞 😞 noc nie przespana bo ja już szukałam pontonów 😞 i oczywiście panika, strasznie lało, tragedia, na szczęście teraz już nie leje tylko pada , pompy pracują, pogoda się stabilizuje i najważniejsze głęboko wierzę że wszystko będzie ok.
U gina też siedziałam,siedziałam, i siedziałam, masakra, zagubiono moje wyniki 😞 😞 😞, poszukiwania trwały po czym się pielęgniarka przyznała że nie odebrała ich z laboratorium 🤪 😠 🤪, więc dół, Moja gin jedzie na urlop, na cały miesiąc 😞 😠 🤢, zobaczymy się pod koniec sierpnia, kolejny dół,tym bardziej, że ja wizyty miałam co dwa tygodnie, złapałam też przez to małego stresa, co prawda za nią przyjmuje jej koleżanka dała mi namiary i w razie jakiegoś w mam się z nią kontaktować, ale...
Po badaniu wszystko ok, szyjka długa, zamknięta, młoda na czas urlopu ma zakaz wychodzenia 🙂 🙂 🙂, serduszko bije jak ta lala, jest ok. 🙂 🙂 🙂, usg mi nie robiła bo powiedziałam że w sobotę idę na 3d, to dostarczę przebieg badania. 🙂 🙂 🙂. Najważniejsze, że wszystko pozamykane.
Moja gin ma takie podejście do wagi jak Asi z Zielonej, 🙂 🙂 🙂, fajna babka i tak mi nie na rękę że mam taki długi urlop 😞
A jeszcze dziś mamy trochę spraw do pozałatwiania a ja już nie mam siły... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
WITAJCIE MAMUSKI
Ja noc przespałam dobrze ... Wojciech spał i śpi nadal ... mi się znowu takie pierdoly śnią że ja nie wiem o co kaman juz 3 noc jakieś koszmary ... chyba mi chłopa brak ...
Asiulka - ty to ranny ptaszek 4,30 na nogach ojoj ... fajno że wizyta udana i wyniki dobre, masz racje waga się nie martw , głopdzic się nam nie wolno ... ja już też mam chyba 12 na plus jakoś ehhh
Witam kolejną Mamuśkę na forum.... no włąśnie co Kochana nosisz pod serduchem , i jak samopoczucie ???
Nadrobiłam co pisałyście a teraz ja idę pod prysznic ... Pogoda dziś straszna znowu więc siedzenie w domu , do tego jeszcze zimno jakoś ...

Karolcia ,od niedzielki ma byc poprawa pogody..oby..juz jutro niby ma byc lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
WITAJCIE MAMUSKI
Ja noc przespałam dobrze ... Wojciech spał i śpi nadal ... mi się znowu takie pierdoly śnią że ja nie wiem o co kaman juz 3 noc jakieś koszmary ... chyba mi chłopa brak ...
Asiulka - ty to ranny ptaszek 4,30 na nogach ojoj ... fajno że wizyta udana i wyniki dobre, masz racje waga się nie martw , głopdzic się nam nie wolno ... ja już też mam chyba 12 na plus jakoś ehhh
Witam kolejną Mamuśkę na forum.... no włąśnie co Kochana nosisz pod serduchem , i jak samopoczucie ???
Nadrobiłam co pisałyście a teraz ja idę pod prysznic ... Pogoda dziś straszna znowu więc siedzenie w domu , do tego jeszcze zimno jakoś ...


Siemka:P Ja mam już 20 kg na plusie. 😁 😁

no i git! 🤪 😎 cza nowy watek stworzyc waga MAMUSIEK 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki ,a jeszcze na te moje skurcze brzuszka to lekarz zalecil mi przez 3dni 3razy po dwie tablety Asmagu(co by sie organizm "nasycił") ,po 3dniach znowu normalnie 3razy po jednej ..i tak kiedy mnie dopadna skurcze jakiekolwiek to znowu trzydniowy zastrzyk magnezu 🙂
Wizyte mam za miesiac i jesli by sie cosik (nie daj Boze dzialo)mam przyjsc do niego wczesniej..jak to powiedzial drzwi mam otwarte 🤪 takze ower panik ,ze spokojem sobie bede czuwala do nast.wizyty 🙂
A...mam skierowanie do szpitala na ktg,skierowanie na morf,mocz,i glukoze z krwi..to chyba by bylo tyle ..
lece do garow skrzydelka w panierce dzis serwuje 🙂
Milego plotkowania ,zajrze w miedzy czasie 😘



i git ... ja też łykam ASMAGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia wiem co czujesz, bo ja też czuję cały czas niedosyt w jedzeniu... nie wiesz przypadkiem co zrobić żeby cukier na czczo był mały - jeść przed snem czy nie? ja przewaznie mam 95-100 na czczo... w dzień przeważnie udaje mi się do 120 🙂 a dziś rekord pobiłam i po śniadanku miałam 109 jak nigdy tak mało 🙂 ale to pewnie spacerek zadziałam, bo podobno ruch zbija cukier 🙂
Asia super że szyjka trzyma i się nie poddaje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kochane u mnie wsio oki 🙂szyja zespojona,domknieta ,dluga 🙂wyniki z moczu tez eleganckie juz 🙂czyli git malina ! 🤪 🤪 🤪Waga tez w normie (moj lekarz to chyba nie z tego swiata,ale uwielbiam jak mnie pociesza ,ze nie jest zle 🤪 🤪 🤪:woohoo 🙂 takze wstyd ,bo wstyd ale 15 kg na plusie ,ale szczerze mam to w zadku (doslownie 🙂) Moj lekarz ma zdrowe podejscie do ciazy i zycze kazdej nie zadowolonej ciezaroweczce takiego lekarza 🙂 😎


Nie bój, ja od rewolucji żołądkowych mam 15 kg na plusie też, a było 16. I moja gin też mówi, że ok 🙂 I tylko pani od ważenia, ciśnienia i serduszka raz mi powiedziała, że jestem potężna 😮 😜 Ale gdzieś ją, mam, pod pachę mi wchodzi kurdupel to i się przytłoczona pewnie czuła 🤪 🤪

Madzik i super podejscie 🙂ja juz tez mam to gdzies 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
WITAJCIE MAMUSKI
Ja noc przespałam dobrze ... Wojciech spał i śpi nadal ... mi się znowu takie pierdoly śnią że ja nie wiem o co kaman juz 3 noc jakieś koszmary ... chyba mi chłopa brak ...
Asiulka - ty to ranny ptaszek 4,30 na nogach ojoj ... fajno że wizyta udana i wyniki dobre, masz racje waga się nie martw , głopdzic się nam nie wolno ... ja już też mam chyba 12 na plus jakoś ehhh
Witam kolejną Mamuśkę na forum.... no włąśnie co Kochana nosisz pod serduchem , i jak samopoczucie ???
Nadrobiłam co pisałyście a teraz ja idę pod prysznic ... Pogoda dziś straszna znowu więc siedzenie w domu , do tego jeszcze zimno jakoś ...


Siemka:P Ja mam już 20 kg na plusie. 😁 😁

no i git! 🤪 😎 cza nowy watek stworzyc waga MAMUSIEK 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃

No trzeba, trzeba. Ja lecę sprzątać i się wykąpać bo już od 10 siedzę na tym brzuszku. haha trochę ruchu się przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki 🙂ot pogoda psia ..ja od 4:30 nie spie..jak wstalam siku (po wieczornym arbuzie latalam jak glupia..:blink 🙂i tak juz oczy jak 5zl...
ide sie kapac,myju myju i zbierac do lekarzyka ..zobaczymy jak na przegladzie sie zaprezentuje.. Ide odpicowac Papuge i sniadanko wciagnac (chyba najpierw,bo dzieciak mnie terroryzuje .. 😁)Milego dzionka dziewuszki 😘 😘 😘

Czekamy koniecznie na DOBRE wieści 🙂 🙂

Leginsik juz tuz ,tuz .. 🤪 🤪 🤪 Panienko 😉

Ani mi nie mów 😲 wczoraj ze mnie taka cwaniara była,że co to ja sie nie stresuje a dzisiaj juz inaczej gadam 😲 😁 Od sierpnia czekałam na ten dzien a to juz jutro 🤪

Bedziemy z Toba myslą i sercem 🤪 o ktorej godzinie ????ja choc Wasze zdrowie wypije (na to konto ,za Wasze zdrowie jutro wezme od mojego z łykala browara!!!!:woohoo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
A u mnie też pochmurno ale nie pada, ostatnio lubię trochę chłodku więc nie narzekam 🙂
Nowa mamusiu WITAJ i opowiadaj, bo my wszystko chcemy wiedzieć 🙂 🙂
Bidne te ptaszątka 😞 Ale tak to już jest, natura jest okrutna czasem 🤔
Ja mam dziś mega lenia... A poza tym zaczynam smarować suty maścią MALTAN, w ulotce pisze, że dobrze jest zacząć dwa miesiące przed to już i tak mam uślizg 🙂 Zobaczymy jak będzie.

ooochococho..ja myslalam ,ze dwa tyg przed ...tak gdzies czytalam o masci na suty ,ale bephanten... 😮
a tu jest fajna promocja..mam w obserwowanych,ale nie mam pojecia jaka ta masc jest..bo bephanten mam sprawdzony i szczerze boje sie praktykowac na wlasnych sutach..moze ktoras z Was ma wyrobiona opinie na ten temat??? http://allegro.pl/mustela-balsam-do-brodawek-30ml-prenatal-40tabl-i1676037898.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny z cukrzycą ja też zastanawiałam się jak to będziez porodem, bo u mnie jest tak, że przy wysiłku fizycznym spada mi cukier i to dośc ostro, ostatnio jak pojechałam po obiedzie do diabetologa i tam po godzinie zmierzyłam cukier to miałam 60, a co dopiero będzie przy porodzie, nieraz naczytałam się, że przy cukrzycy powinna byc cesarka ale lekarz mi nic nie mówił, a Wam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
A i od dziś regularnie zaczynam zwierać pochwę! 🤪 🤪 🤪 Tylko ciągle nie wiem czy masować 🤢 Może tak co drugi dzień wystarczy? 🤢

hehhehe niby zalecaja masaze ...oby Ci za dobrze nie bylo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Leginsik napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A i od dziś regularnie zaczynam zwierać pochwę! 🤪 🤪 🤪 Tylko ciągle nie wiem czy masować 🤢 Może tak co drugi dzień wystarczy? 🤢


A co to znaczy zwierać pochwę i czemu to służy?

wystarcza ćwiczenia kegla,pierwsze slysze o "masowaniu" ?


A te ćwiczenia to co to? i czemu służą? i jak je się robi?

Ćwiczenia polegają na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu mięśni okolic pochwy i krocza. Przy robieniu siusiu mozesz zaciskac pochwe,albo jak siedzisz.

Ważnym ich zadaniem jest współudział w noszeniu ciężarnej macicy. Gdy mięśnie są mocne, ułatwiają dźwiganie ciężaru rosnącego płodu.
Wzmacniając mięśnie pochwy i krocza, przygotowujesz je do porodu. Dobrze wyćwiczone mięśnie są elastyczne, dzięki temu lepiej pracują podczas przechodzenia dziecka przez kanał rodny i ułatwiają jego wyparcie. Duża elastyczność zmniejsza też ryzyko urazów i nadmiernego ich rozciągnięcia podczas porodu oraz przyspiesza powrót do stanu prawidłowego.
Ćwiczenia pomagają chronić krocze przed pęknięciem i nacięciem. Dobrze wyćwiczone łatwiej świadomie napinać i rozluźniać. To ważne, bo w chwili wychodzenia główki należy powstrzymać się od napinania mięśni i pozwolić jej łagodnie wysunąć się na zewnątrz. Jeśli rodząca umie w tym momencie rozluźnić krocze, a w dodatku jest ono elastyczne dzięki ćwiczeniom, jest duża szansa na urodzenie bez nacięcia i pęknięć krocza.

pieknie to ujelas ! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej 🙂
ja to maiłam sen chyba w schizy popadam!!!!!!!!!!!!!!!sniło mi sie ze trzymałam na rekach mojego synka i ssał mi cycucha by taki malutki i sliczny i patrzył sie slipkami na mnie a po karmieniu wziełąm go pod pachy przed siebie i zaczełam gadac do niego a on sie śmiał w niebogłosy oj cudowne było to uczucie 🙂a za chwile płakałam bo mówie do mojego żeby szybko do sklepu leciał bo mamy tylko jedne spiochy i jedna czapeczke i mój podał mi sniadanie i to było straszne bo na talerzu były strate buraki,jabłko jakis zdechły kotlet i ziemniaki fujjjj i ja tego jesc nie chciałam wiec on sie obraził oczywiscie cos jeszcze tam było w tym śnie ale ciężko mi to jakoś ogarnąć teraz 🙂przedwczoraj mi sie snił sam poród no a dzisiaj samo babe zaczymanm wariowac!!!!!!!!!!!!!!!!

chyba zaraz ide sie pakowac na wyjzad 😁

hehe no sen pierwszorzedny!szczegolnie ten zdechly kotlet i dzieciak pod pacha 😁 😁 😁
Pakuj sie Kochana,ale Ci fajnie ..pozdrow morze od wrzesniowek.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
WITAJCIE MAMUSKI
Ja noc przespałam dobrze ... Wojciech spał i śpi nadal ... mi się znowu takie pierdoly śnią że ja nie wiem o co kaman juz 3 noc jakieś koszmary ... chyba mi chłopa brak ...
Asiulka - ty to ranny ptaszek 4,30 na nogach ojoj ... fajno że wizyta udana i wyniki dobre, masz racje waga się nie martw , głopdzic się nam nie wolno ... ja już też mam chyba 12 na plus jakoś ehhh
Witam kolejną Mamuśkę na forum.... no włąśnie co Kochana nosisz pod serduchem , i jak samopoczucie ???
Nadrobiłam co pisałyście a teraz ja idę pod prysznic ... Pogoda dziś straszna znowu więc siedzenie w domu , do tego jeszcze zimno jakoś ...


Siemka:P Ja mam już 20 kg na plusie. 😁 😁





ja mam 8 na plusie no moze 8 i troche hehe a niedawno mialam 6.5 🙂

chwal sie ,bo jest czym! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej dziewczyny nie pisalam bo wczoraj mialam przyspieszony remont 2 dni w jeden jestem wykonczona ale od dzis odpoczynek
glodna jestem przez ta cukrzyce chodze nabuzowana 😞
bede zagladala na forum
buziaki
🙂

nie dziwota,Wrzesniowka glodna=zła ! a do tego remont..ajajajajjjjjjjj..przysiadz ,odpocznij Kochana,a moze kawki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się szczerze i bez bicia przyznaję, że nic nie ćwiczę-ani oddychania,ani mięśni kegla..nic!!
Na pewno to trochę pomaga, ale chyba z tego stresu podczas porodu i tak wszystko zapomnę,wtedy mam nadzieję, że jakaś położna postawi mnie tam do pionu i na bieżąco powie co i jak 🙂
wrociłam z zakupów,idę robić sałatkę 🙂
A na obiad mam naleśniki z pieczarkami, fasolką,groszkiem,cebulką,papryką a do tego sosik pomidorowy lub czosnkowy,jak kto woli 🙂
To idę, będę podczytywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ,Ty ostatnio coś pisałaś o plamieniach, co ci lekarz powiedział.
Bo ja właśnie teraz zauważyłam niewielkie, brunatne, 😞, już dzwoniłam do mojej gin i kazała mi nie panikować, że wczoraj dokładnie się przebadałyśmy i jest wszystko w najlepszym porządku, że czasami tak jest nawet po badaniu, ale ja już wariuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Witamy Was dziewczynki, Asia dzięki za troskę 🙂,Wczoraj wróciliśmy późno a jeszcze podłączaliśmy zmywarkę, która nie chciała wejść pod blat 😞 i czas uciekł. Dziś od rana jak zwykle pełno roboty, musieliśmy podjechać do banku, skombinować ludzi do pomocy w celu odpompowania wody,bo nas troszkę zalewa 😞 😞 😞 noc nie przespana bo ja już szukałam pontonów 😞 i oczywiście panika, strasznie lało, tragedia, na szczęście teraz już nie leje tylko pada , pompy pracują, pogoda się stabilizuje i najważniejsze głęboko wierzę że wszystko będzie ok.
U gina też siedziałam,siedziałam, i siedziałam, masakra, zagubiono moje wyniki 😞 😞 😞, poszukiwania trwały po czym się pielęgniarka przyznała że nie odebrała ich z laboratorium 🤪 😠 🤪, więc dół, Moja gin jedzie na urlop, na cały miesiąc 😞 😠 🤢, zobaczymy się pod koniec sierpnia, kolejny dół,tym bardziej, że ja wizyty miałam co dwa tygodnie, złapałam też przez to małego stresa, co prawda za nią przyjmuje jej koleżanka dała mi namiary i w razie jakiegoś w mam się z nią kontaktować, ale...
Po badaniu wszystko ok, szyjka długa, zamknięta, młoda na czas urlopu ma zakaz wychodzenia 🙂 🙂 🙂, serduszko bije jak ta lala, jest ok. 🙂 🙂 🙂, usg mi nie robiła bo powiedziałam że w sobotę idę na 3d, to dostarczę przebieg badania. 🙂 🙂 🙂. Najważniejsze, że wszystko pozamykane.
Moja gin ma takie podejście do wagi jak Asi z Zielonej, 🙂 🙂 🙂, fajna babka i tak mi nie na rękę że mam taki długi urlop 😞
A jeszcze dziś mamy trochę spraw do pozałatwiania a ja już nie mam siły... 😞

ojojoj Aniu tos sie miala bidna ,dzien pelen wrazen...ale dasz rade! 🙂 😎
A co do lekarzy to ja idac na wizyt czuje ze otrzymam tam wsparcie ,pocieszenie i dobre rady ,a nie jak niektore laseczki tu bidne schiza i stres ,bo utyly troche ...wiec gratuluje Aniu lekarki 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...