Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Legins nic się nie stresuj , jakby coś było nie daj boże nie tak to byś na pewno o tym wiedziała !!! dlatego że miałaś okres nieregularny różne terminy Kochana !!! najważniejsze że Hania zdrowa !!!

dokladnie,mi tez w ok polowie ciazy mowili ze mam dwa tyg mniejsza Ole..a teraz jak mi usg robili to mam 32tc ,wiec prawie sie juz zrownuje 🤪 spokojnie Iza ,Haneczka nadrobi 😉


nie ma co się sugerować tak na prawdę tymi datami bo tylko 5 % rodzi w terminach i zawsze będzie 2+ 2- .
Mi ustalił na 16.09 z OM gdzie ja miałam okres co 2 tygodnie 😮 a on liczył standardowo że miałam cykl 28dni... bo tak sie ponoć liczy 😮 i mi na dobrą sprawę wychodzi Tymon większy bo nie wiadomo na dobrą sprawę kiedy zaszłam w ciąże ...

Asia a ile wazył przedostatnio , bo mi sie wydaje ze ty jakos 35 tydz juz jestes albo i wiecej ....bo jak podałas wage jak pamietam 1800 to tak w 31 tyg sie ma .....a ty wtedy byłas w 26


no m-c temu 1767g a wczoraj się nie dał mudżynowi 😁

no własnie zebys Ty nie była juz w 36 tyg .....bym sie w ogole nie zdziwiła bo jakis taki duzy jak na tamte tyg....szkoda ze sie nie dała ale tak srednio z mojego co tygodniowego wazenia to mała przybywa 200 g to miałby z 2600 moze nawet wiecej ...


no nie wiem 🤔 🤔 🤔 gdyby miał więcej czasu to by go na pewno zwarzył ale bab multum na korytarzu i trochę się śpieszył 🥴
Wogóle myślałam żeby iść na 3d jeszcze ale nie wiem czy jest sens teraz bulić 🤨 🤨 🤨

teraz na 3d to już poszczególne części ciała można zobaczyć, więc np jak Tymon będzie miał dobry humor to może pokaże buźkę 🙂


no własnie temu się waham bo raczej nie lubi jak go się maca głowicą 😜 pełne szaleństwo odchodzi 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
a to prawda że oliwki ogólnie się nie stosuje jak skóra normalna? dopiero jak przesuszona?


ja nie mam pojęcia i cały czas się waham czy kupić oliwkę czy balsam 🥴
Bo na liście zostało tylko : mydełko , puder , oliwka lub balsam , termometr i pokrowiec na przewijak 🙂

no właśnie z tym pokrowcem tez się zastanawiam, nie wystarczy jak na przewijak da się tetrę?

a jakie te przewijaki macie dziewczynki, takie nakladane na lozeczka czy stojace..
ja mialam nakladany na komode, i zadko na tym przebieralam mala, bo to taka wiercipietka byla, ze ciezko bylo sie wykrecic z nia .. od malenkosci...

mam nakładany na łóżeczko, ale zawsze można wyjąć kołeczki i położyć na czymkolwiek oczywiście tak, by nie spadło 🙂

dokladnie zobaczysz jak CI bedzie wygodnie, ja osobiscie kladlam ceratke na swoje lozko i tam mala wiekszosc razy przebieralam, wygodniej i nie balam sie ze mi sie wyslizgnie ta moja zmijka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
a to prawda że oliwki ogólnie się nie stosuje jak skóra normalna? dopiero jak przesuszona?


ja nie mam pojęcia i cały czas się waham czy kupić oliwkę czy balsam 🥴
Bo na liście zostało tylko : mydełko , puder , oliwka lub balsam , termometr i pokrowiec na przewijak 🙂

no właśnie z tym pokrowcem tez się zastanawiam, nie wystarczy jak na przewijak da się tetrę?

ja bede miała pieluche tetrowa ceratkowa.....
a Mariolka wez mi powiedz jakiej wysokosci jest twoje łozko bo moje mi sie wydaje jakies niskie ....

koniec szczebelek jest na 85 cm, boczki trochę wyżej, ale boczki się nie liczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Legins nic się nie stresuj , jakby coś było nie daj boże nie tak to byś na pewno o tym wiedziała !!! dlatego że miałaś okres nieregularny różne terminy Kochana !!! najważniejsze że Hania zdrowa !!!

dokladnie,mi tez w ok polowie ciazy mowili ze mam dwa tyg mniejsza Ole..a teraz jak mi usg robili to mam 32tc ,wiec prawie sie juz zrownuje 🤪 spokojnie Iza ,Haneczka nadrobi 😉


nie ma co się sugerować tak na prawdę tymi datami bo tylko 5 % rodzi w terminach i zawsze będzie 2+ 2- .
Mi ustalił na 16.09 z OM gdzie ja miałam okres co 2 tygodnie 😮 a on liczył standardowo że miałam cykl 28dni... bo tak sie ponoć liczy 😮 i mi na dobrą sprawę wychodzi Tymon większy bo nie wiadomo na dobrą sprawę kiedy zaszłam w ciąże ...

Asia a ile wazył przedostatnio , bo mi sie wydaje ze ty jakos 35 tydz juz jestes albo i wiecej ....bo jak podałas wage jak pamietam 1800 to tak w 31 tyg sie ma .....a ty wtedy byłas w 26


no m-c temu 1767g a wczoraj się nie dał mudżynowi 😁

no własnie zebys Ty nie była juz w 36 tyg .....bym sie w ogole nie zdziwiła bo jakis taki duzy jak na tamte tyg....szkoda ze sie nie dała ale tak srednio z mojego co tygodniowego wazenia to mała przybywa 200 g to miałby z 2600 moze nawet wiecej ...


no nie wiem 🤔 🤔 🤔 gdyby miał więcej czasu to by go na pewno zwarzył ale bab multum na korytarzu i trochę się śpieszył 🥴
Wogóle myślałam żeby iść na 3d jeszcze ale nie wiem czy jest sens teraz bulić 🤨 🤨 🤨

daj spokoj jeszcze bedziesz płaciła....popros go jak pojdziesz po zwolnienie ,,,,,niech zwazy


w tym problem że w czwartek ide po L4 do przychodni gdzie nie ma sprzętu , raz w jednej raz w drugiej jestem 🙂 zamieszanie ze wszystkim u mnie heh 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
a to prawda że oliwki ogólnie się nie stosuje jak skóra normalna? dopiero jak przesuszona?


ja nie mam pojęcia i cały czas się waham czy kupić oliwkę czy balsam 🥴
Bo na liście zostało tylko : mydełko , puder , oliwka lub balsam , termometr i pokrowiec na przewijak 🙂

no właśnie z tym pokrowcem tez się zastanawiam, nie wystarczy jak na przewijak da się tetrę?

ja bede miała pieluche tetrowa ceratkowa.....
a Mariolka wez mi powiedz jakiej wysokosci jest twoje łozko bo moje mi sie wydaje jakies niskie ....

koniec szczebelek jest na 85 cm, boczki trochę wyżej, ale boczki się nie liczą

nie wydaje ci sie jakies niskie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
a to prawda że oliwki ogólnie się nie stosuje jak skóra normalna? dopiero jak przesuszona?


ja nie mam pojęcia i cały czas się waham czy kupić oliwkę czy balsam 🥴
Bo na liście zostało tylko : mydełko , puder , oliwka lub balsam , termometr i pokrowiec na przewijak 🙂

no właśnie z tym pokrowcem tez się zastanawiam, nie wystarczy jak na przewijak da się tetrę?

ja bede miała pieluche tetrowa ceratkowa.....
a Mariolka wez mi powiedz jakiej wysokosci jest twoje łozko bo moje mi sie wydaje jakies niskie ....

koniec szczebelek jest na 85 cm, boczki trochę wyżej, ale boczki się nie liczą

nie wydaje ci sie jakies niskie....

przewijak mam powyżej pasa, więc raczej nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ania 100 my pamietamy o zdjeciu a TY?????


Zrobiłam i już pokazuję i tłumaczę:
http://imageshack.us/photo/my-images/215/tnp7283844.jpg/
to są makarony , bąbelki które chciałaś zobaczyć 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/27/tnp7283846.jpg/
A to jest szafa o której pisałam, że kiedyś będzie łóżkiem dla Emilki, 😁, na tym zdjęciu jest zamknięta czyli rolety opuszczone 😁
http://imageshack.us/photo/my-images/856/tnp7283831.jpg/
A tu otwarta szafa.
Poniżej kilka zdjęć pokoiku małej z wózkiem i przewijakiem:
http://imageshack.us/photo/my-images/12/tnp7283833.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/13/tnp7283834.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/109/tnp7283840.jpg/
Nie umiem robić zdjęć są takie jakie są. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No to fajnie..jak spałam dyskusje prowadziły..a jak sie obudziłam gotowa do plotkowania wszystkie uciekły 😁 😁 😁 😁 😁

Ty to jestes jakis nocny marek hi hi ....ale sie nie dziwie ze jak pol dnia przespisz , a pozniej w nocy fikołki ci w głowie ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No to fajnie..jak spałam dyskusje prowadziły..a jak sie obudziłam gotowa do plotkowania wszystkie uciekły 😁 😁 😁 😁 😁

Ty to jestes jakis nocny marek hi hi ....ale sie nie dziwie ze jak pol dnia przespisz , a pozniej w nocy fikołki ci w głowie ... 🤪


Nie nie dzisiaj będzie spokojnie już ☺️ Najgorsze to jest to,że nie chce spać w dzień,bo w nocy nie moge spać,ale tylko jak usiąde odpocząć to na siedząco zasypiam 😮 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No to fajnie..jak spałam dyskusje prowadziły..a jak sie obudziłam gotowa do plotkowania wszystkie uciekły 😁 😁 😁 😁 😁

Ty to jestes jakis nocny marek hi hi ....ale sie nie dziwie ze jak pol dnia przespisz , a pozniej w nocy fikołki ci w głowie ... 🤪


Nie nie dzisiaj będzie spokojnie już ☺️ Najgorsze to jest to,że nie chce spać w dzień,bo w nocy nie moge spać,ale tylko jak usiąde odpocząć to na siedząco zasypiam 😮 🤪 😁 😁 [/quote
tak to jest teraz z nami , ja musze sie czyms zajac zeby nie myslec o spaniu , wiec dzisiaj w szafkach ubrania poukładalam ,,,,,]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No to fajnie..jak spałam dyskusje prowadziły..a jak sie obudziłam gotowa do plotkowania wszystkie uciekły 😁 😁 😁 😁 😁

Ty to jestes jakis nocny marek hi hi ....ale sie nie dziwie ze jak pol dnia przespisz , a pozniej w nocy fikołki ci w głowie ... 🤪


Nie nie dzisiaj będzie spokojnie już ☺️ Najgorsze to jest to,że nie chce spać w dzień,bo w nocy nie moge spać,ale tylko jak usiąde odpocząć to na siedząco zasypiam 😮 🤪 😁 😁 [/quote
tak to jest teraz z nami , ja musze sie czyms zajac zeby nie myslec o spaniu , wiec dzisiaj w szafkach ubrania poukładalam ,,,,,]


Ja to od rana sie nalatam,a to do sklepu a to do banku i później padam jak mucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):

aga linki do zdjęć str 6044, trochę namieszałam ale są

super pokoj dla Emilki ....jak masz duzo miejsca ,,,,ja to taki mały koncik no chyba ze od razu bedzie miała swoj pokoj mały .....i ten kolor brazy czad Ania .....ale widze ze tez masz panele , bo ja sie zastanawiam nam połozeniem wykładziny .....a i jeszcze jedno a Wy daleko od niej bedziecie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):

aga linki do zdjęć str 6044, trochę namieszałam ale są

super pokoj dla Emilki ....jak masz duzo miejsca ,,,,ja to taki mały koncik no chyba ze od razu bedzie miała swoj pokoj mały .....i ten kolor brazy czad Ania .....ale widze ze tez masz panele , bo ja sie zastanawiam nam połozeniem wykładziny .....a i jeszcze jedno a Wy daleko od niej bedziecie ...


Panele są super promocja Castorama 18 zł za m2, nad wykładziną się długo zastanawialiśmy ale cenowo przegrała z panelami, my będziemy blisko zaraz obok jest nasza sypialnia. Ale na początek wybieramy się na dół i będę bliziutko bo mała będzie w koszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...