Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

agata_1982 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

Violus,ale dorodek Ci rosnie 🤪 🤪 🤪wow! super 🙂
a kaweczke tez mam ,wiec celebrujmy te chwile 😎

a no rośnie rośnie 🤪oby nie za duzo hihihi
no ja własnei z kawusia posiedze troszku z Wami i potem brykam pomału chacjende ogarniac bo zanim z moimi zapedami sie pozbieram to troche czasu minie ,a musze ogarnąć bo jutro mam urodzinki mojej Amelci i gosci sie spodziewamy 🤪

no to jump sie kroi jak cza! a urodzinki ktore???
Ja wczoraj prawie na czterech lazilam...do lazienki mnie Adruszek prowadzil i mowil do mnie "chodz Stasia !" 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁
tak mnie Kacha bolala,jak nigdy (az tak to nie)i nie chodzilam nigdzie,od siedzenia poprostu...robilam czystki w ciuchach i siedzialam dosc dlugo ....szkoda slow taki bol..
Ania a jak Twoje biedra???Bidoku Ty


mnie też tak napierdziela że tuptam jak gejsza ... 🤢 🤢 🤢 a po schodach czasami to ledwo wychodzę 😮 , najlepiej po nocy bo człowiek wypoczęty bardziej a w dzień to katastrofa 😮 😮 😮


ja już sobie siebie wyobrażam pod koniec 9 m-ca 😮 😮 jak paralitka będę się toczyć 😁 😁

Ja juz jak mamutka Stasia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a do wrzesnia to kurna mnie beda z calym sasiedztwem przetaczac z boku na bok 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

Violus,ale dorodek Ci rosnie 🤪 🤪 🤪wow! super 🙂
a kaweczke tez mam ,wiec celebrujmy te chwile 😎

a no rośnie rośnie 🤪oby nie za duzo hihihi
no ja własnei z kawusia posiedze troszku z Wami i potem brykam pomału chacjende ogarniac bo zanim z moimi zapedami sie pozbieram to troche czasu minie ,a musze ogarnąć bo jutro mam urodzinki mojej Amelci i gosci sie spodziewamy 🤪

no to jump sie kroi jak cza! a urodzinki ktore???
Ja wczoraj prawie na czterech lazilam...do lazienki mnie Adruszek prowadzil i mowil do mnie "chodz Stasia !" 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁
tak mnie Kacha bolala,jak nigdy (az tak to nie)i nie chodzilam nigdzie,od siedzenia poprostu...robilam czystki w ciuchach i siedzialam dosc dlugo ....szkoda slow taki bol..
Ania a jak Twoje biedra???Bidoku Ty


mnie też tak napierdziela że tuptam jak gejsza ... 🤢 🤢 🤢 a po schodach czasami to ledwo wychodzę 😮 , najlepiej po nocy bo człowiek wypoczęty bardziej a w dzień to katastrofa 😮 😮 😮

dokladnie po nocy sie jeszcze trzymam...a nogi na lozko to nie daje rady podciagnac nieraz...tak boli...Andru mi nogi podnosil,no mowie Wam inwalidka Stasia 😁

hahaha a czemu akurat Stasia 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

jak do jejiejs staruszki...mi sie az plaqkac chcialo z bolu,a ten z ta Stacha wyjechal i smialam sie i wylam na przemian 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

super kochana ze wszystko dobrze .....no nosisz dorodna core , a moze mu jajeczka doszły , nic ci tam nie powiedzieli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
🙂hej , 🙂hej 🙂
witajcie laseczki zasiadłam własnie z kawusia 😉
niesiadalam wczoraj bo zanim wrócilismy z dziewczynami od tesciów to była prawie 20 zanim je do spania i kolacja to troche czasu zesżło a i ja padnieta już byłam 😮
po wizycie wszystko oki od strony dolnej pozamykane wszystko jak nalezy 😉
na usg troche poogladalismy mala wazy juz 2200g wiec duza ,ale co tu sie dziwic moje dzieciaczki spore sie rodzą 😜 tak wiec i teraz sie spodziewam co najmniej 4000 kg
ogólnie wszysko podobno jest dobrze za dwa tyg mam powtórzyc morfologie i badanie ogolne moczu i ten cały posiew tez mam miec robiony 🙂

super kochana ze wszystko dobrze .....no nosisz dorodna core , a moze mu jajeczka doszły , nic ci tam nie powiedzieli....

heheh a no nie doszły pytałam sie ,a jak jednak Lenka i nie ma opcji inej 😁
ale juz mi wsi rawno oby zdrowiutka była 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Dziewczyny czy w rossmanie są kosmetyki perfecta mama?

chyba nie ale słyszałam ze sa bardzo dobre


są, są. bynajmniej w moim:0 bo ja kupowałam, i byłam zadowolona chwilke dopóki mi rozstepy nie wyszły 🤢 a teraz to nie wiem bo nie smaruje brzucha niczym z lenistwa, wiem wiem ze to złe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Dziewczyny czy w rossmanie są kosmetyki perfecta mama?

chyba nie ale słyszałam ze sa bardzo dobre


są, są. bynajmniej w moim:0 bo ja kupowałam, i byłam zadowolona chwilke dopóki mi rozstepy nie wyszły 🤢 a teraz to nie wiem bo nie smaruje brzucha niczym z lenistwa, wiem wiem ze to złe..


Dobre leer, super dobre tylko że rozstępy wyszły 😁, ja chcę zakupić na celulit, bo nie jak na razie odpukać rozstępy nie dotknęły ale celulit to masakra, ale zakupiłam z perfecty takie cuś na pomarańczka i mi schodzi ale się skończyło więc czas zakupić. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez tak ciężko z tym spaniem? Boli mnie krzyż, biodra i do tej pory jeszcze boli 😞( Już układam sie z poduszkami , kocami ale nie pomaga 😞 I zgaga nieszczęsna, aż boje sie pić wiecej mleka niż wypijam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Czy wam tez tak ciężko z tym spaniem? Boli mnie krzyż, biodra i do tej pory jeszcze boli 😞( Już układam sie z poduszkami , kocami ale nie pomaga 😞 I zgaga nieszczęsna, aż boje sie pić wiecej mleka niż wypijam 😞


tez tak cięzko, a nawet ciężej bo oprócz tego co opisałaś boli mnie Katarzyna jakby mi ktoś przywalił konkretnie w nią.
najlepsza jest poduszka dla kobiet w ciazy ja mam i bez niej nie wyobrażam sobie próby spania..
a mleka nie pije bo nie lubie, na zgage biore rennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......


nie mam zielonego pojęcia , nie pomoge..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Czy wam tez tak ciężko z tym spaniem? Boli mnie krzyż, biodra i do tej pory jeszcze boli 😞( Już układam sie z poduszkami , kocami ale nie pomaga 😞 I zgaga nieszczęsna, aż boje sie pić wiecej mleka niż wypijam 😞


tez tak cięzko, a nawet ciężej bo oprócz tego co opisałaś boli mnie Katarzyna jakby mi ktoś przywalił konkretnie w nią.
najlepsza jest poduszka dla kobiet w ciazy ja mam i bez niej nie wyobrażam sobie próby spania..
a mleka nie pije bo nie lubie, na zgage biore rennie.


Chyba trzeba będzie taką poduszkę zakupić, bo już teraz to ze spaniem kombinacje alpejskie uprawiam a ona się też przyda jak malutka będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......

paprykarz kochana tak na serio nie wiemy co tam jest........a kawa zbozowa z mlekiem.....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde laski jak ja zazdroszczę sierpniówką juz 11 urodziło..
jak ja chciałabym juz byc po... mam gdzieś ból chce już córcie!!! 😞
jakas nadpobudliwa sie zrobiłam, tyle czasu wytrzymywałam ale teraz to szaleje poród to sni mi sie notorycznie każdej nocy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...