Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

smerfetka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
poddalam sie chcialam wszystko poprasowac dzisiaj ale wymieklam rekord i tak pobilam od 14 do 22prasowac z przerwami szok heh tak 3/4 mam poprasowane podiczylam ile wyszly mnie ciuszki dla malej i okolo 1000zl wyszlo szok.....


toż to szok! 🤢 Podziwiam, że się tak zaparłaś. Ale fakt, ja też nieświadoma byłam, że prasowanie takich malusich rzeczy zajmuje tyle czasu.

maz sie smieje ze musi mnie prosic zebym mu spodnie wyprasowala a dla malej to wszystko zrobie heh

Racja, ale przyjemności też trzeba sobie dawkować, bo można się zaorać 🙃

maz sie smieje ze musi mnie prosic zebym mu spodnie wyprasowala a dla malej to wszystko zrobie heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
od rozmiaru 56 do 74. tez jestem w szoku tak pomalu kupowalam i nie odczulam zeby t az tyle kasy wyszlo heh


a jak do 74 to spokojnie, na kilka miesięcy masz spokój z ubrankami 🙂


tylko wiesz rozmiar rozmiarowi nie rowny czasami np 68 jest male a np 56 duze... kurcze wydaje mi sie ze malo bodow mam 😞 ale to w "praniu" wyjdzie, najwiecej mam ubranek rozm 62 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢


ja imie chcialam zmienic ale moj uparl sie ze larysa bedzie do brzusia larunia mowi a ja nie mam serca mu tej przyjemnosci zabierac najwyzej rodzina troche pogada co to za imie ale sie przyzwyczaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
od rozmiaru 56 do 74. tez jestem w szoku tak pomalu kupowalam i nie odczulam zeby t az tyle kasy wyszlo heh


a jak do 74 to spokojnie, na kilka miesięcy masz spokój z ubrankami 🙂


tylko wiesz rozmiar rozmiarowi nie rowny czasami np 68 jest male a np 56 duze... kurcze wydaje mi sie ze malo bodow mam 😞 ale to w "praniu" wyjdzie, najwiecej mam ubranek rozm 62 🙂
i

Ja też w większości 62, poniżej to kupiłam tylko klika szt i kilka dostałam a pokupowałam narazie tylko do 68, ale wydalam na wszytsko duzo wiecej niz 700 zl,ponad 1000 zł: na ubranka wanienke kosmetyki , wszelkie nozyczki butelki....itp przewijak i nakladke , posciel, lozeczko udalo mi sie odkupic od znajomych, bujaczek i fotelik do samochodu z bazą - za 100 zl to bardzo udany zakup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢


Jaki zbieg okoliczności, bo ja sugerowałam Michałka, ale mój P nie chciał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢


Jaki zbieg okoliczności, bo ja sugerowałam Michałka, ale mój P nie chciał...

Michał tez super imie , Mati tez....ja dla chłopaka to Szymon jak cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢



ja imie chcialam zmienic ale moj uparl sie ze larysa bedzie do brzusia larunia mowi a ja nie mam serca mu tej przyjemnosci zabierac najwyzej rodzina troche pogada co to za imie ale sie przyzwyczaja

Z moją "Laurą" też bardzo marudzą , że "Laurka" jest głupio zdrabniać, ja tam mówie Laurunia a ja np mam na imię Luiza i całe zycie słyszałam raczej tylko dobre słowo , że ładne ciekawe i oryginalne więc ludzie spokojnie przywykną choć na poczatku moga sie krzywic, mnie sie Larysa podoba, zresztą czasem ktoś do mnie nowo poznany mówi tak jak pomyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Kasiu, to naprawdę tanio trafiłaś ten wózeczek.


byłam przygotowana na ostrą licytację tuż prze koncem. Kilka dni przed koncem cena zatrzymała się na 102,50 i juz tak do konca pozostała 🙂
wiec moge powiedziec ze miałam szczęście - teraz przeglądam allegro i juz takiej okazji bym nie trafiła.


ide zmyc farbe bo juz czas 🙂


Marta - Lara to na naprawde ładne imie. Moze nie dawaj w USC imienia Larysa tylko własnie Lara jako to podstawowe? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczem aj to nawet nie wiem ile juz wydaliśmy na te wszystkie wyprawkowe rzeczy. Na ubranka może z 400-500 zł. Mamy dwie Kochane Cioteczki, które troszku nam pokupowały. Łóżeczko dostaliśmy używane, pościel kupiła teściowa... pieluszki i różne gadżety to chyba ok 400zł, ale jeszcze troszkę brakuje, np. nie mam żadnych kosmetyków. no i największy wydatek to wózek z nosidełkiem prawie 2tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze piore ciuszki co od cioci dostalam najladniejsze wybiore...musze kosmetyki kupic , kilka pierdulek typu ceratka myjka itd. a co do smoczka to jaki kupiliscie? ja mam 2 silikonowe ale podobaja mi sie te takie najciensze np w ksztalcie motylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Kasiu, to naprawdę tanio trafiłaś ten wózeczek.


byłam przygotowana na ostrą licytację tuż prze koncem. Kilka dni przed koncem cena zatrzymała się na 102,50 i juz tak do konca pozostała 🙂
wiec moge powiedziec ze miałam szczęście - teraz przeglądam allegro i juz takiej okazji bym nie trafiła.

a mozna dac imie Lara? bo wydaje mi sie ze trzeba dac larysa lara to tylko zdrobnienie 😞

ide zmyc farbe bo juz czas 🙂


Marta - Lara to na naprawde ładne imie. Moze nie dawaj w USC imienia Larysa tylko własnie Lara jako to podstawowe? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢


Jaki zbieg okoliczności, bo ja sugerowałam Michałka, ale mój P nie chciał...

Michał tez super imie , Mati tez....ja dla chłopaka to Szymon jak cos...


czarnulka ty to tak jak ja, moj synek o ile sie nie zmini w corcie, oby nie tez bedzie Szymon, i tak wszyscy juz do niego mowimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Kurczem aj to nawet nie wiem ile juz wydaliśmy na te wszystkie wyprawkowe rzeczy. Na ubranka może z 400-500 zł. Mamy dwie Kochane Cioteczki, które troszku nam pokupowały. Łóżeczko dostaliśmy używane, pościel kupiła teściowa... pieluszki i różne gadżety to chyba ok 400zł, ale jeszcze troszkę brakuje, np. nie mam żadnych kosmetyków. no i największy wydatek to wózek z nosidełkiem prawie 2tys.


ja przy Grzesiu na wyprawkę dałam 2000 zł, z czego 1000 kosztował wózek, 200 łóżeczko, 50 zł wanienka, a reszta to ciuszki i inne pierdoły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
jeszcze piore ciuszki co od cioci dostalam najladniejsze wybiore...musze kosmetyki kupic , kilka pierdulek typu ceratka myjka itd. a co do smoczka to jaki kupiliscie? ja mam 2 silikonowe ale podobaja mi sie te takie najciensze np w ksztalcie motylka


Ja kupiłam taki malusi Tommy Teepee. Taki zwykły błękitno-przezroczysty. Zobaczymy czy w ogóle się przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Czarnulka, dzisiaj znów mieliśmy burzliwą rozmowę na temat imienia. I raczej obstajemy przy Mateuszku. Troszku oblegane ostatnio, no ale cóż.... na jakieś w końcu trzeba się zdecydować.


Ładnie Mateuszek 🙂 tez myslałam nad tym imieniem, ale mąz się nie zgadzał bo mu cos nie pasowało 🤢


Jaki zbieg okoliczności, bo ja sugerowałam Michałka, ale mój P nie chciał...

Michał tez super imie , Mati tez....ja dla chłopaka to Szymon jak cos...


czarnulka ty to tak jak ja, moj synek o ile sie nie zmini w corcie, oby nie tez bedzie Szymon, i tak wszyscy juz do niego mowimy 🙂


ja "chorowałam" na imie Szymon - bardzo mi sie podoba, juz M był skłonny to zaakceptowac, ale sąsiadka zza ściany urodziła w czerwcu własnie Szymonka i stwierdzilismy ze głupio będzie dawać tak samo na imie. Bo jak zawołam na podwórku "szymuś", to przyleci mi sąsiad zamiast mojego dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Kurczem aj to nawet nie wiem ile juz wydaliśmy na te wszystkie wyprawkowe rzeczy. Na ubranka może z 400-500 zł. Mamy dwie Kochane Cioteczki, które troszku nam pokupowały. Łóżeczko dostaliśmy używane, pościel kupiła teściowa... pieluszki i różne gadżety to chyba ok 400zł, ale jeszcze troszkę brakuje, np. nie mam żadnych kosmetyków. no i największy wydatek to wózek z nosidełkiem prawie 2tys.


ja przy Grzesiu na wyprawkę dałam 2000 zł, z czego 1000 kosztował wózek, 200 łóżeczko, 50 zł wanienka, a reszta to ciuszki i inne pierdoły..

To chyba tak standardowo wychodzi jak sie za wózek da ok tysiaka to reszta drugi tysiąc i zwykle jest to ok 2000 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
jeszcze piore ciuszki co od cioci dostalam najladniejsze wybiore...musze kosmetyki kupic , kilka pierdulek typu ceratka myjka itd. a co do smoczka to jaki kupiliscie? ja mam 2 silikonowe ale podobaja mi sie te takie najciensze np w ksztalcie motylka


Ja kupiłam taki malusi Tommy Teepee. Taki zwykły błękitno-przezroczysty. Zobaczymy czy w ogóle się przyda...


No ja też kupiła tommy teepee różowo przeżroczysty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...