Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
połozyłam sie do wyrka zeby fim obejrzec i nawet nie wiem kiedy oko przytrenowałam no i jestem bez sił!!!!!!!!!1czekqm na mojego Siwulca bo od rana go nie ma 😞ja tez zeby wstac musze sie na bok przekrecic bo inaczej nie wstane tak mnie kregoslup napizdza a dzisiaj mój mauch jest mało ruchliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
ja wogóle dzisiaj mam kiepski dzień.. czuje sie jakby już był wieczór i to po jakimś mega pracowitym dniu... normalnie siły za grosz nie mam i bardzo ciężko mi sie odycha... Zosia nieustannie próbuje mi gdzieś żebra przestawić i momentami słyszę takie "puk" i mam wrażenie jakby to moje żebro taki odgłos przy odginaniu wydawało.... 😮 nie wiem czy to możliwe ale mam takie dziwne wrażenie... 🤢
dziś jeszcze doroczny grill wspólnie z moją mamą i siostrą robimy na który ma przybyć cała rodzina...
ja coprawda nie zostałam jakoś mocno obciążona przygotowaniami ale sama swiadomość ze muszę tam iść i siedzieć mnie przeraża bo ja na prawdę nie mam siły... !
niedawno jeszcze myślałam ze jak nie urodzę to zrobię normalnie swoje urodziny- 3.09- ale dziś jestem już pewna że co najwyżej tort zrobie i tyle.. albo nawet w ckierni zamówimy i też będze dobrze!
Jestem pełna podziwu dla tych któe jeszcze pracują... szacunek dziewczyny!!!!!


Zcha nie jestes sama- tez mialam takie dziwne dzwieki z brzucha. bylismy nawet w szpitalu, ale pani doktor nie wiedziala, co to. u mnie to bylo jak taki trzask gałązki i baardzo czesto sie powtarzalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje kochane

mam przepisany posterisan h jako masc i jakies tablety na to ciulstwo:/ ale nawet w necie nie widzialam czegos podobnego co mni9e dopadlo....sa mega 😞 wiec nawet nie ludze sie, ze pomoze. w doslownym slowa tego znaczenia- wyje z bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
dziekuje kochane

mam przepisany posterisan h jako masc i jakies tablety na to ciulstwo:/ ale nawet w necie nie widzialam czegos podobnego co mni9e dopadlo....sa mega 😞 wiec nawet nie ludze sie, ze pomoze. w doslownym slowa tego znaczenia- wyje z bolu


bidulka !!!!!!!!!!!może po porodzie Ci sie wchłoną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
NO I GIT ŻE SYTUACJA OPANOWANA U NASZEJ RYBECZKI ....
ASIK - mi na oczy padło dzis.... wiec wybacz ale ja bedę dale wypatrywac ....
Mam pytanko - ok kilku dni pobolewa brzuchol na dole tzn jak na okres .... ale idzie funkcjonowac wiadomo .... ale co zrobic jekby ten ból stał się bardzo mocny ....??? powiem że skurczów nie mam brzuszka .... tylko ten jakby ba okres....


WITAM DZIEWCZYNKI
ale dziś dzień... u mnie rano upał niemiłosierny, a teraz burze i ulewy 😞
byłam na obiadku u rodziców i na małych zakupkach

no i Karolcia mnie taki sam ból dopadl już przez pare dni i pojechałam do szpitala do fajnego lekarza... zbadał mnie... mówił, że szyjka zaczyna się rozwierać... a te bóle to spowodowane naciskiem małego na szyjkę.. kazał brać nospe 3 razy dziennie
i co najważniejsze, zrobił mi pierwsze usg od dawna.... ostatnio mialam w 25 tygodniu, a teraz już 35. Moja gin przed urlopem mi nie zrobiła...hmmm,nie mam pojęcia czemu... a ja się martwiłam czy wszystko z małym, wodami i całą resztą w porządku

ale jestem już spokojna, bo wszystko dobrze, mały waży 2415g 🙂 wydaje mi się nie dużo... ale jak powiedział, że wszystko ok to mu wierze 🙂

uffff ale się rozpisałam 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mph napisał(a):
hej laski

my po wizycie. Zuza rosnie pieknie 2600 wazy 🤪 a ja rosne jeszcze piekniej +23. ☺️
mala glowka do dolu juz.przeplywy oki, wody oki. ruchy znacznie slabsze.

wizyty mam juz co tydzien. cc w zaleznosci jak moja p.dr bedzie miala dyzur w szpitalu ale jakos kolo 7.

co jest najgorsze to to, ze zrobily mi sie mega wielkie hemoroidy 😞 i z bolu placze 😞 nie zycze nikomu....sorki za szczerosc, ale nie wiem gdzie mam dziurke odbytowa bo me hemoroidy sa wielkie jak winogrona 😞 masakra. przepisano mi masc i tabletki, ale nie ludze sie ze pomoga do porodu

nie zdaze Was doczytac, bo pisze na stojaco, bo z wiadomych przyczyn nawet nie umiem siedziec.

buziaki 3majcie sie

No i pięknie 🙂 a tej "miłej" przypadłości bardzo wspołczuję...


Marta, na hemoroidy polecam Ci czopki Hemorectal - są tanie bo 8 zł, a ja pozbyłam się tego paskudztwa po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
stawiam kropę . bo chwilowo nie mam nic ciekawego do powiedzenia 😜 😜

zabiore Kami we wtorek od Mamy ,a w niedziele tata zabiera Ja do siebie ...w poniedzialek wyjezdzaja nad te morze,a ja juz sieje panike ... 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢


jednak jedzie ? 🙃 na długo ?

na tydzien...umre z paniki ... 😮 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja się dziś masakrycznie czuję 😮 prawa strona jakaś taka zdrętwiała 🤢 boli podbrzusze i w ogóle mam kurwice od samiuśkiego rana 😮

ocho cho ...trzymaj sie Malenka bo mudzyna jeszcze nie ma ... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
no doobra ja tez powiem hehe 21 listopad- 23 lata

skorpionek 🤪 🤪 🤪


ja stara dupa jestem przy Was .... 😞 😞 😞 28

ja w listopadzie tyz dolacze Kochana 🙂my z jednego roczniku 😁 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja też czuję sie strasznie dziś .... nie dosyc że boli mnie jakby mnie kto dupe skopał ... to jeszcze wszystko w srodku jak by mnie ktoś zboksował od środka ... ja nie wiem co to dziecko tam robi ....az pod cycami ucisk czuje .... chyba sobie nogi prostuje


ja mam dość i prawie ... jestem zmęczona fizycznie i psychicznie , pod cycami to ja prawej strony nie czuję tak mam żebra obolałe 😮 Powiem Ci że wysiadam....

Ja też mam dość...boli mnie brzuch od środka,cycki, Katarzyna. Boli mnie wszystko jak siedzę, chodzę, leżę...nie ma różnicy 🤢 🤢 🤢 a do tego, jak już leżę to wstać nie mogę,przetaczam się na bok i dopiero wstaję. Do tego łopatka znów mnie boli! Mam dość,czekam do 30 i pieke jabłecznik...niech się dzieje co chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mam to samo , czuję się gorzej niż emeryt jakiś 🤢 🤢 🤢 Siora dziś stwierdziła ze wyglądam jakbym się miała rozlecieć na fragmenty 😮

m ilutka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 dobrze jest tak z boku wszystkim oceniac i dogadywac,a czlowiek ledwo sie kula ... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/butelka-125-ml-smoczek-lovela-krem-ochr-i1760523264.html fajna promocja ,moze ktora skorzysta ,bo mnie nie trza ,ja to mam i butle i sudocrem,)


hee taką butelkę i taki krem to dostaje co wizyte w gratisie od gina ...
więc ten ktoś pewnie to ma tez z gratisów....

a to pewnie tak..hehe biznes sie kreci 😁 😁 😁 a Ty fajowo masz Kochaniutka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/butelka-125-ml-smoczek-lovela-krem-ochr-i1760523264.html fajna promocja ,moze ktora skorzysta ,bo mnie nie trza ,ja to mam i butle i sudocrem,)


hee taką butelkę i taki krem to dostaje co wizyte w gratisie od gina ...
więc ten ktoś pewnie to ma tez z gratisów....

a to pewnie tak..hehe biznes sie kreci 😁 😁 😁 a Ty fajowo masz Kochaniutka 🤪


gdyby mój lekarz był taki hojny.. super Masz Karola z tymi gratisami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
hej laski

my po wizycie. Zuza rosnie pieknie 2600 wazy 🤪 a ja rosne jeszcze piekniej +23. ☺️
mala glowka do dolu juz.przeplywy oki, wody oki. ruchy znacznie slabsze.

wizyty mam juz co tydzien. cc w zaleznosci jak moja p.dr bedzie miala dyzur w szpitalu ale jakos kolo 7.

co jest najgorsze to to, ze zrobily mi sie mega wielkie hemoroidy 😞 i z bolu placze 😞 nie zycze nikomu....sorki za szczerosc, ale nie wiem gdzie mam dziurke odbytowa bo me hemoroidy sa wielkie jak winogrona 😞 masakra. przepisano mi masc i tabletki, ale nie ludze sie ze pomoga do porodu

nie zdaze Was doczytac, bo pisze na stojaco, bo z wiadomych przyczyn nawet nie umiem siedziec.

buziaki 3majcie sie

bidulka ,ja nie wiem co to za bol ,ale szczerze wspolczuje....slyszalam ,ze kurestwo nieludzkie...a porod sn tez moze wywolac te straszna bolaczke...trzymaj sie tam Martulka i smaruj ile wlezie
Fajno ,ze wsio oki po wizytce i dzidzia tez zdrowiutka ,duza ,fajno jest 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
NO I GIT ŻE SYTUACJA OPANOWANA U NASZEJ RYBECZKI ....
ASIK - mi na oczy padło dzis.... wiec wybacz ale ja bedę dale wypatrywac ....
Mam pytanko - ok kilku dni pobolewa brzuchol na dole tzn jak na okres .... ale idzie funkcjonowac wiadomo .... ale co zrobic jekby ten ból stał się bardzo mocny ....??? powiem że skurczów nie mam brzuszka .... tylko ten jakby ba okres....


WITAM DZIEWCZYNKI
ale dziś dzień... u mnie rano upał niemiłosierny, a teraz burze i ulewy 😞
byłam na obiadku u rodziców i na małych zakupkach

no i Karolcia mnie taki sam ból dopadl już przez pare dni i pojechałam do szpitala do fajnego lekarza... zbadał mnie... mówił, że szyjka zaczyna się rozwierać... a te bóle to spowodowane naciskiem małego na szyjkę.. kazał brać nospe 3 razy dziennie
i co najważniejsze, zrobił mi pierwsze usg od dawna.... ostatnio mialam w 25 tygodniu, a teraz już 35. Moja gin przed urlopem mi nie zrobiła...hmmm,nie mam pojęcia czemu... a ja się martwiłam czy wszystko z małym, wodami i całą resztą w porządku

ale jestem już spokojna, bo wszystko dobrze, mały waży 2415g 🙂 wydaje mi się nie dużo... ale jak powiedział, że wszystko ok to mu wierze 🙂

uffff ale się rozpisałam 🙂 🙂 🙂 🙂

super ,ze Alanek zdrowiutki,a ze szyjka troszke sie tam "luzuje"to bedzie pewnie potem latwiej 🙂tak mi sie wydaje przynajmniej 🙂hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Laski, mam pytanie

jak się liczy te tygodnie ciąży? Np jutro będzie u mnie 34 tydzień i 2 dzień, więc to nadal 34 tc czy 35?
pogubiłam się bo ja Grzesia urodziłam w 38 tc i 6 dniu, a szpital zapisał to jako 38 tydzień a nie 39 i mam zonka 😮

powiem Ci Kasiu,ze kazdy lekarz inaczej pisze..ja Kami urodzilam w 40t2d i mi juz wpisali ,ze porod w 41tc... ja tak licze 🙂 wiec wg mnie masz drugi dzien 35tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia [color=blue][/color][/size[color=blue][/color]]dasz rade nie umżesz bo my bedziemy z Toba 😁
Kasia[color=red][/color][/size[color=red][/color]] no mi sie wydaje ze te tyg to liczy suie tak jak ja np mam 33 tydzien i 5 dzien tzn w poniedziałek za dwa dni zaczne 35 tc a jak byłam w czwartek u gin to mi wpisała 34 tc wiec Tobie już sie konczy 34tc a zaczyna 35 tc mam nadzieje ze nie pomieszaam ci w głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia -fajny brzuchol 🤪 moj bardzo podobny ,wieeelki 😁
Aneczko otoz z Iza w normie poki co sytuacja opanowana,nasza Marta meczy sie z hemoroidami,Agatka ledwo ledwo,a Asiek z Krakowa juz nie daje rady psychicznie i fizycznie...musimy dac rade co nie???to juz z pagorka 🤪
o czyms zapomnialam...?
a Leer pracuje z M nad rozwarciem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!
Od wczoraj mam skurcze jakieś takie dziwne - krótkie i mało bolesne, ale upierdliwe...Czyżby maciorka trenowała? Staram się dużo odpoczywać a że jestem pod opieką przyjaciół jak mój M. jest w pracy to nie ma mnie przed kompem 😞
Powiedzcie mi co u Czarnej i Leer? Czy któraś jeszcze wylądowała w szpitalu?
Pozdrawiam i być może do poniedziałku 🙂
PS Wiem, że Kasia szukała promocji na wkładki J&J 50 szt to spieszę donieść iż takowe są w Rossmanie za 14,99 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...