Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maga napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
jak juz jedna sie rozpakuje to kolejne tez odrazu wezmie heh wiecie jakiego nerwa mam chce dac imie larysa a moja rodzina tak mi wybrzydza to imie smieja sie z niego gadaja ze dziecko skrzywdze babcia gada amiast lara szlara moja mama mowi ze bedzie wnuczce gadac ze brzydkie imie ma itd i przez to dola mam 😞


Martuś u mnie tez nie akceptują tego jak chce dac na imie małęj -bo tylko takie popularne ich interesuja, w ogole sie tym nie przejmuj, mojego cale zycie rodzina mojej mamie nie wybaczyla a jakos ludziom sie podoba i nie ejst mi z nim zle a przynajmniej orginalnie i zwykle jedyna jestem.


masz racje moja mama nakrecila sie na Antonine a mi to imie sie nie podoba z jakas hrabianka mi sie kojazy maz tez mowi Antos szprycha heh kurcze zawsze mama dzwonila rano po wczorajszej rozmowie moj telefon milczy martwie sie troche ale jej przejdzie musi


E no wez Antosia,..
Trzymaj sie swojego zdania , zreszta Larunia jest słodkie , oni nie kumają takich imion osobniki starszej daty najlepiej stanisław jak by bylo wg upodoban dziadkow albo grażynka 😁


ja tam nazywam syna Antoś i nie uwazam sie za osobnika starej daty ; P
wszystko jest kwestia gustu i swojego powinno sie trzymac a nie sugerowac cudza opinia


masz racje nie chcialam obrazic Twojego synka bron Cie Panie Boze tylko chodzilo mi o to ze nikt nie moze imion a nas wybierac 🙂 kazde imie to kwestia przyzywczajenia i tyle 🙂


ja mysle, ze imie to kwestia decyzji tylko i wylacznie rodzicow, na nas nikt nie naciskal (oczywiscie probowali swoje opinie wmawiac, ale to odnosnie innego imienia 😁), bo zapowiedzialam rodzicom, ze to nasze dziecko i nasza sprawa. wazne jest tylko, zeby nie obrazic dziecka na starcie i nie zrobic mu krzywdy nazywajac go dziwnie.


ale lenia zalapalam heh zawsze z rana mi sie najlepiej spi bo w nocy mala nie daje 🙂 do lidla kawalek drogi mam ale czego sie nie robi dla malej heh ciekawa jestem czy te ciuszki takie ladne sa jak na obrazku czy moze to jakis szajs pamietam jak kiedys bluzki ciazowe w lidlu mieli to masakra na zywo okropne byly dlatego teraz zbytnio sie nie napalam ze cos kupie ale zobaczyc mozna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy Mamusie i Brzuszki 🙂
Ja dzisiaj rekordowo 5 razy na siusiu wstawałam (do tej pory raz czasem dwa 🤢), a mój P taki jest już przejęty, że za każdym razem się budził i pytał jak się czuję i czy wszystko w porządku - biedactwo.
Nareszcie słoneczko 😁 chyba jestem jedyna w tym towarzystwie, która się cieszy z upałów. Ja jakoś lepiej się czuje jak słonko świeci i jest cieplusio. Troszku posprzątam i zbieram się na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś do IKEI jadę, trza pokupić parę rzeczy do mieszkania no i zrobić rekonesans, bo otworzyli nową dodatkową halę w Krakusie 🙂 I w końcu może będzie cały asortyment dostępny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Maga napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
jak juz jedna sie rozpakuje to kolejne tez odrazu wezmie heh wiecie jakiego nerwa mam chce dac imie larysa a moja rodzina tak mi wybrzydza to imie smieja sie z niego gadaja ze dziecko skrzywdze babcia gada amiast lara szlara moja mama mowi ze bedzie wnuczce gadac ze brzydkie imie ma itd i przez to dola mam 😞


Martuś u mnie tez nie akceptują tego jak chce dac na imie małęj -bo tylko takie popularne ich interesuja, w ogole sie tym nie przejmuj, mojego cale zycie rodzina mojej mamie nie wybaczyla a jakos ludziom sie podoba i nie ejst mi z nim zle a przynajmniej orginalnie i zwykle jedyna jestem.


masz racje moja mama nakrecila sie na Antonine a mi to imie sie nie podoba z jakas hrabianka mi sie kojazy maz tez mowi Antos szprycha heh kurcze zawsze mama dzwonila rano po wczorajszej rozmowie moj telefon milczy martwie sie troche ale jej przejdzie musi


E no wez Antosia,..
Trzymaj sie swojego zdania , zreszta Larunia jest słodkie , oni nie kumają takich imion osobniki starszej daty najlepiej stanisław jak by bylo wg upodoban dziadkow albo grażynka 😁


ja tam nazywam syna Antoś i nie uwazam sie za osobnika starej daty ; P
wszystko jest kwestia gustu i swojego powinno sie trzymac a nie sugerowac cudza opinia


masz racje nie chcialam obrazic Twojego synka bron Cie Panie Boze tylko chodzilo mi o to ze nikt nie moze imion a nas wybierac 🙂 kazde imie to kwestia przyzywczajenia i tyle 🙂


ja mysle, ze imie to kwestia decyzji tylko i wylacznie rodzicow, na nas nikt nie naciskal (oczywiscie probowali swoje opinie wmawiac, ale to odnosnie innego imienia 😁), bo zapowiedzialam rodzicom, ze to nasze dziecko i nasza sprawa. wazne jest tylko, zeby nie obrazic dziecka na starcie i nie zrobic mu krzywdy nazywajac go dziwnie.


ale lenia zalapalam heh zawsze z rana mi sie najlepiej spi bo w nocy mala nie daje 🙂 do lidla kawalek drogi mam ale czego sie nie robi dla malej heh ciekawa jestem czy te ciuszki takie ladne sa jak na obrazku czy moze to jakis szajs pamietam jak kiedys bluzki ciazowe w lidlu mieli to masakra na zywo okropne byly dlatego teraz zbytnio sie nie napalam ze cos kupie ale zobaczyc mozna 🙂


na obrazku to zawsze pięknie wszystko wygląda a w rzeczywistości kawał szmatki 🤔 ja się dlatego na ten śpiworek aż tak nie napalam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agus mam nadzieje że twoje słowa bede prorocze że juz niedługo.. tak marzy nam sie nasza córeczka im bliżej tym gorzej sie czeka..
a co do apetytu to fakt po szpitalu jakoś mało jem rzekłabym że aż nie do wiary ale ochoty nie mam a czyści mnie 3 razy dziennie może tez dlatego taka różnica wagi....
jedyny plus czekania to taki że mąż zabiera mnie sam z nieprzymuszonej woli na długie spacery wieczorne 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Leer napisał(a):
jestem jeszcze w dwupaku i mysle ze ten stan nigdy sie nie zmieni hehe 😁
madziu a bo ja wiem jak tam moje cycuchy?/ zmiany nie widze? 😮
jedyne co widze to że na wadze mam coraz mniej kilogramów.. dobrze ze mam gina dzisiaj to go o to zapytam bo normalnie nie dowierzam ale od ostatniej wizyty mam już 5,5 kilo mniej.. mam nadzieje że moja waga tak mierzy ujowo.. chociaż w szpitalu jak byłam to też pokazało 4,5 mniej..

tak agus mam i trzyma sie dzielnie. 😠

Madzia zmieni sie zmieni na pewno kochana .....jeszcze tylko troszku , powiem ci jezeli chodzi o ta wage to tak jest pod koniec , a poza tym te wspaniałe jedzenie szpitalne tez robi swoje , jak wyszłam to do dzisiaj nie mam smaka....


jak jest z ta waga bo jestem ciekawa? heh od kiedy sie chudnie?troche stracha mam jak do ginekologa pojde ostatnio wazylam 67 masakra
mama dzwonila 🙂juz gadal normalnie 🙂 wiec luz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
jestem jeszcze w dwupaku i mysle ze ten stan nigdy sie nie zmieni hehe 😁
madziu a bo ja wiem jak tam moje cycuchy?/ zmiany nie widze? 😮
jedyne co widze to że na wadze mam coraz mniej kilogramów.. dobrze ze mam gina dzisiaj to go o to zapytam bo normalnie nie dowierzam ale od ostatniej wizyty mam już 5,5 kilo mniej.. mam nadzieje że moja waga tak mierzy ujowo.. chociaż w szpitalu jak byłam to też pokazało 4,5 mniej..

tak agus mam i trzyma sie dzielnie. 😠
to dziwne przed porodem niby moze waga spasc ale az tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Maga napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
jak juz jedna sie rozpakuje to kolejne tez odrazu wezmie heh wiecie jakiego nerwa mam chce dac imie larysa a moja rodzina tak mi wybrzydza to imie smieja sie z niego gadaja ze dziecko skrzywdze babcia gada amiast lara szlara moja mama mowi ze bedzie wnuczce gadac ze brzydkie imie ma itd i przez to dola mam 😞


mi tez sie ten spiworek niebieski podoba szkoda ze w innych kolorach nie ma takiego bo tamte dwa to takie jednolite a mi niebieski tak nie zbyt pasuje 🙂 jak wroce to zdam relacje czy wogole cos kupilam 🙂 heh 🙂
Martuś u mnie tez nie akceptują tego jak chce dac na imie małęj -bo tylko takie popularne ich interesuja, w ogole sie tym nie przejmuj, mojego cale zycie rodzina mojej mamie nie wybaczyla a jakos ludziom sie podoba i nie ejst mi z nim zle a przynajmniej orginalnie i zwykle jedyna jestem.


masz racje moja mama nakrecila sie na Antonine a mi to imie sie nie podoba z jakas hrabianka mi sie kojazy maz tez mowi Antos szprycha heh kurcze zawsze mama dzwonila rano po wczorajszej rozmowie moj telefon milczy martwie sie troche ale jej przejdzie musi


E no wez Antosia,..
Trzymaj sie swojego zdania , zreszta Larunia jest słodkie , oni nie kumają takich imion osobniki starszej daty najlepiej stanisław jak by bylo wg upodoban dziadkow albo grażynka 😁


ja tam nazywam syna Antoś i nie uwazam sie za osobnika starej daty ; P
wszystko jest kwestia gustu i swojego powinno sie trzymac a nie sugerowac cudza opinia


masz racje nie chcialam obrazic Twojego synka bron Cie Panie Boze tylko chodzilo mi o to ze nikt nie moze imion a nas wybierac 🙂 kazde imie to kwestia przyzywczajenia i tyle 🙂


ja mysle, ze imie to kwestia decyzji tylko i wylacznie rodzicow, na nas nikt nie naciskal (oczywiscie probowali swoje opinie wmawiac, ale to odnosnie innego imienia 😁), bo zapowiedzialam rodzicom, ze to nasze dziecko i nasza sprawa. wazne jest tylko, zeby nie obrazic dziecka na starcie i nie zrobic mu krzywdy nazywajac go dziwnie.


ale lenia zalapalam heh zawsze z rana mi sie najlepiej spi bo w nocy mala nie daje 🙂 do lidla kawalek drogi mam ale czego sie nie robi dla malej heh ciekawa jestem czy te ciuszki takie ladne sa jak na obrazku czy moze to jakis szajs pamietam jak kiedys bluzki ciazowe w lidlu mieli to masakra na zywo okropne byly dlatego teraz zbytnio sie nie napalam ze cos kupie ale zobaczyc mozna 🙂


na obrazku to zawsze pięknie wszystko wygląda a w rzeczywistości kawał szmatki 🤔 ja się dlatego na ten śpiworek aż tak nie napalam ...


moj ginekolog mowil ze niby po 34 tygodniu kobieta najbardziej przybiera na wadze to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
agus mam nadzieje że twoje słowa bede prorocze że juz niedługo.. tak marzy nam sie nasza córeczka im bliżej tym gorzej sie czeka..
a co do apetytu to fakt po szpitalu jakoś mało jem rzekłabym że aż nie do wiary ale ochoty nie mam a czyści mnie 3 razy dziennie może tez dlatego taka różnica wagi....
jedyny plus czekania to taki że mąż zabiera mnie sam z nieprzymuszonej woli na długie spacery wieczorne 😉 ☺️


Mój ostatnio też powiedział, że już by chciał, żeby Tadeo był na świecie i się w tatusia wtulał 🤪 🤪 Ale zaraz dodał siedź jeszcze synu, bo mieszkanie niegotowe 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
agus mam nadzieje że twoje słowa bede prorocze że juz niedługo.. tak marzy nam sie nasza córeczka im bliżej tym gorzej sie czeka..
a co do apetytu to fakt po szpitalu jakoś mało jem rzekłabym że aż nie do wiary ale ochoty nie mam a czyści mnie 3 razy dziennie może tez dlatego taka różnica wagi....
jedyny plus czekania to taki że mąż zabiera mnie sam z nieprzymuszonej woli na długie spacery wieczorne 😉 ☺️


Mój ostatnio też powiedział, że już by chciał, żeby Tadeo był na świecie i się w tatusia wtulał 🤪 🤪 Ale zaraz dodał siedź jeszcze synu, bo mieszkanie niegotowe 😜 😜


hihi, moj tez mowi, ze nie moze sie doczekac, az sie w niego bedzie wtulal, ale tez mu kazal siedziec, bo dopiero w te sobote jedzie odebrac wozek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i jak te dzieci maja nas zrozumieć chce żebyś tu był/a ale jeszcze siedź w brzuchu hehe 🙂 ja czekałam tylko na wyniki paciorkowca teraz moge rodzic spokojnie a nadia już nie chce wyjsc 🤨
mówię wam nie wyjdę z gabinetu dopóki nie będzie 5 cm rozwarcia nie wiem jak on to zrobi ale nie obchodzi mnie to! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
agus mam nadzieje że twoje słowa bede prorocze że juz niedługo.. tak marzy nam sie nasza córeczka im bliżej tym gorzej sie czeka..
a co do apetytu to fakt po szpitalu jakoś mało jem rzekłabym że aż nie do wiary ale ochoty nie mam a czyści mnie 3 razy dziennie może tez dlatego taka różnica wagi....
jedyny plus czekania to taki że mąż zabiera mnie sam z nieprzymuszonej woli na długie spacery wieczorne 😉 ☺️


Mój ostatnio też powiedział, że już by chciał, żeby Tadeo był na świecie i się w tatusia wtulał 🤪 🤪 Ale zaraz dodał siedź jeszcze synu, bo mieszkanie niegotowe 😜 😜


ja to dopiero ozeczko 15wrzesnia bede miala heh ale jakbym wczesniej urodzila to najwyzej by wczesniej jechalo sie je odebrac to juz najmnijeszy problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja myśle że to indywidualna sprawa każdej kobiety jak i kiedy tyje najwięcej i nie ma co się sugerować drugą 🙂 ja oststnio w 3 tygodnie po niecałym 1kg tyłam a przez te 2 tygodnie od ostatniej wizyty nie mam bladego pojęcia 😮 ale nie czuję żebym dużo przytyła 😜

ja przez dwa tygodnie (od ostatniej wizyty przytyłam 3,1 kg) an przed ostatniej wizycie moja waga nie zmienila sie ani grama przez 3 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hehe i jak te dzieci maja nas zrozumieć chce żebyś tu był/a ale jeszcze siedź w brzuchu hehe 🙂 ja czekałam tylko na wyniki paciorkowca teraz moge rodzic spokojnie a nadia już nie chce wyjsc 🤨
mówię wam nie wyjdę z gabinetu dopóki nie będzie 5 cm rozwarcia nie wiem jak on to zrobi ale nie obchodzi mnie to! 😁


😁 Leer a jak to jest u Ciebie bo lada dzień 'godzina zero'. Jak minie termin to masz się stawić do szpitala czy czekać w domciu do 42tc???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wiem czy zauwazyłyscie ....co sie dzije z nasza Aska z Zg , ostatnio ciagle obejmuje klop i ma czeste skurcze az sie boje o nia .....i dzisiaj tez sie nie odzywała napisałam sms i czekamy ....jakos nie daje mi ona ostatnio spokoju ...co sie dzieje , taka zywa laska a tu nagle ....koncówka ciazy niestety jedne tak drugie tak to przechodza....
i co z Ania 100 tez sie nie odzywa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny nie wiem czy zauwazyłyscie ....co sie dzije z nasza Aska z Zg , ostatnio ciagle obejmuje klop i ma czeste skurcze az sie boje o nia .....i dzisiaj tez sie nie odzywała napisałam sms i czekamy ....jakos nie daje mi ona ostatnio spokoju ...co sie dzieje , taka zywa laska a tu nagle ....koncówka ciazy niestety jedne tak drugie tak to przechodza....
i co z Ania 100 tez sie nie odzywa....


no tak jak to ona sama biedna pisala.. ze na poczatku nic jej nie dolegalo to koncowke zle znosi.. no i pewnie jest zmeczona, jak kazda z nas.. ja mialam ciezki poczatek i koncowka tez nie najlzejsza 😁
daj znac co Ci odpisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...