Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pierwsza ciaze stracilam ale kg mi zostaly, i nie chcialo mi sie nic z nimi robic bo wiedzialam ze zaraz bedzie to samo.

przed zajsciem w pierwsza ciaze odchudzalam sie i mocno cwiczylam a potem zaraz wszystko w 3 miesiace nadrobilam.

mysle tez ze wiek robi swoje, 4 lata wrocilam z londynu z waga 45 kg ( co nie bylo u mnie normalne) w polsce jest mi chyba za dobrze bo przez te 4 lata powli przytylam do 60 kg a potem pierwsza ciaza 8 miesiecy temu 10 kg i teraz druga juz 10.

coz zabiore sie za to po porodzie 🙂 chcialabym wrocic do 65 conajmniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
pierwsza ciaze stracilam ale kg mi zostaly, i nie chcialo mi sie nic z nimi robic bo wiedzialam ze zaraz bedzie to samo.

przed zajsciem w pierwsza ciaze odchudzalam sie i mocno cwiczylam a potem zaraz wszystko w 3 miesiace nadrobilam.

mysle tez ze wiek robi swoje, 4 lata wrocilam z londynu z waga 45 kg ( co nie bylo u mnie normalne) w polsce jest mi chyba za dobrze bo przez te 4 lata powli przytylam do 60 kg a potem pierwsza ciaza 8 miesiecy temu 10 kg i teraz druga juz 10.

coz zabiore sie za to po porodzie 🙂 chcialabym wrocic do 65 conajmniej

Spokojnie ,a jak bedziesz karmic piersia,to nie ma lepszej "diety"hi hi Z dnia na dzien widzisz jak Cie ubywa ,takze spokojnie ,najwazniejsza dzidziunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma problemu, mowie o tym normlanie tak wielu sie to zdarza, z moich obserwacji polowa moich kolezanek stracila pierwsza ciaze.

to chyba choroba cywilizacyjna, mowi sie e 40% ciaz do 12 tygodnia umiera a kobiety teraz sa poprostu bardziej swiadome niz kiedys i wiedza o tym czesciej.

wazne ze po 16 tygodniu ryzyko spoda o 80% wiec my mozemy sie uznawac za te szczesliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj dziewczyny ale sie objadłam mm 😉 zrobiłam sobie obiadek i wmuciłam go raz dwa 😉 ale mi dobrze.. niestety ta chwila nie bedzie trwac wiecznie o 17 20 mam autobus musze jechac do koscioła na nauki ;/ a taka brzydka pogoda że aż mi sie nie chce wychodzić i isc na przystanek a mam trochę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem, jak najszybciej sie da..hehe 😉 tzn my mieliśmy plany brac slub za rok ale po wielkich przemyśleniach po skończonych naukach idziemy do księdza zapisać sie na najbliższy wolny termin tak aby maluszek urodził sie juz po ślubie.

dziewczyny mam pytanie jak wy liczycie miesiące ciąży? spotkałam sie z wieloma wersjami i mam kłopot jak ktos pyta mnie który to miesiąc ( tzn teraz nie ale na granicach tak).

1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tydzień
2 miesiąc - 5-8 tydzień
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.


2. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":
1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idź 🙂 i zdaj nam ralacje jak wrócisz. I fotkę wrzuć 🙂 Ja jestem w fazie zastanawiania się czy ściąć czy nie, no i wypadałoby farbnąć. Tylko z tym muszę się wstrzymać jeszcze do czasu, aż mi mdłości miną i rzyganie, bo nie usiedzę 3 godziny u fryzjera poki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...