Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolinka,to Twojego meza nie bedzie na usg?Chyba sie troche rozczarowalas ze nie mozna teraz usg 4d wykonac nie?Oj Kochana grunt ,ze wszystko oki 🙂A Twoj mogl byc przy usg 2d?Ostatnio mi lekarz odmowil ,gdy spytalam czy moge zawolac meza...powiedzial,ze sanepidu na glowie nie chce miec .. 😞


jaki głupol ten lekarz :/ co mu Twój mąż przeszkadzał ??
No właśnie, mój lekarz mowil ze moge brac narzeczonego kiedy tylko mam ochote, tylko Przemek nie chcial na te dwa dopochwowe bo się krępował jak lekarz tam zagląda, a potem nie moglam dopasowac godziny, wiec teraz dopiero idziemy razem na polowkowe usg, ale lekarz mowil ze moze zawsze przyjsc nawet na zwykle badanie bez ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ciężko tak Asiulko .... podaj chociaż kwotowo od ilu do ilu możesz dać, ja w niedziele ide na chrzciny do kuzynki synka i tez się zastanawiam ile dać kasiory ??

No wlasnie o to chodzi,ze nie mam pojecia co kupic lub ile wypada wlozyc do pamiatki ,zeby glupio nie bylo ..
Chrzciny sa latwiejsze moim zdaniem,tyle ladnych komplecikow,bucikow i innych slodziakow dla malucha ,ze to czysta przyjemnosc.. 🙂


właśnie że ja daje kasiore bo oni wszystko mają i ubrankami ich nie uszczęśliwię i też mam dylemat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko gratuluję ci dobrych wiadomosci i cieszę się razem z toba że twoja dzidzia zdrowa a że będzie chłopczyk to takie samo szczeście cie czeka jak przy dziewczynce 😆 i tyle samo pracy 😁
Ja już odliczam godziny do wizyty mamy jutro rano .Ale powiem ci karolinko że dziwne że nie zrobił ci 4D bo robi się je nawet wczesniej ,ja na prenatalnych w 12 tyg. miałam robione także 4D .No ja jestem ciekawa czy z mojej dziewczynki nie zrobił się chłopczyk założyliśmy się dzisiaj z mężem on obstawia że jednak chłopak a ja że dziewczynka 🙂 Teraz jestem sama moje męża poszło do pracy na godz.18.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja na usg ,,doWcipne" 😜 bym nie zabrała swojego , niewiem czemu ale bym miała jakieś opory...natomiast moja siostra była z mężem na takim usg i nie wspomina go żle
niektóre dziewczyny zabieraja, ale ja bym sie tez krepowala, moj tez,


to nie jest przyjemne badanie dla kobiety a co dopiero jeszcze jakby mój miał na to patrzeć ... bez przesady trochę intymności trzeba zachować tylko dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja na usg ,,doWcipne" 😜 bym nie zabrała swojego , niewiem czemu ale bym miała jakieś opory...natomiast moja siostra była z mężem na takim usg i nie wspomina go żle
niektóre dziewczyny zabieraja, ale ja bym sie tez krepowala, moj tez,

Ja bym tez się krępowała i chyba mój mąż tego by nie wytrzymał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ciężko tak Asiulko .... podaj chociaż kwotowo od ilu do ilu możesz dać, ja w niedziele ide na chrzciny do kuzynki synka i tez się zastanawiam ile dać kasiory ??

No wlasnie o to chodzi,ze nie mam pojecia co kupic lub ile wypada wlozyc do pamiatki ,zeby glupio nie bylo ..
Chrzciny sa latwiejsze moim zdaniem,tyle ladnych komplecikow,bucikow i innych slodziakow dla malucha ,ze to czysta przyjemnosc.. 🙂


właśnie że ja daje kasiore bo oni wszystko mają i ubrankami ich nie uszczęśliwię i też mam dylemat.

No tak i ile dasz ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
zamawiam wyprawkę 🙂 wrzucam stronkę
http://allegro.pl/wyprawka-6-el-spiochy-sito-kaftanik-body-r-56-i1552714630.html


Fajniusie 🙂 🙂 🙂ale mnie osobiscie wkurzają te łapki niedrapki 😆nie wiem czemu ale jakos mnie sie to nie podoba i przy moim Kubusiu nie używałąm tego i jakos sie nie podrapał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A ja miałam tak robione USG bo lekarz nawet nie spytał , ani nie poinformował ... kazał się rozebrac jak już zobaczył że jestem gotowa to wyszedł z gabinetu i poprosił mojego męża i nawet nie miałam sie jak wycofac


to dziwnie troszkę ... powinien zapytać czy chcesz męża przy takim usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam dziś od lekarza mały prezent w postaci kilku gazetek maluszkach i jak dbac o siebie i też butelkę juz dla maluszka , i oliwkę do smarowania i kremik sudakrem ,taki prezent na zajączka hee jak to powiedział ... Ale na dniach chyba już coś kupię dla Wojtusia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Mnie lekarz robi tylko badanie usg przez brzuszek ,a dopochwowe robił mi do 14 tyg.ciąży teraz nie majstruje mi tam 🙂


mi to samo , bo ostatnie miałam w 13TC , dziewczyny was lekarz bada co wizytę ????

Nie mnie nie bada tylko robi Usg i daje ok.3 zdjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ciężko tak Asiulko .... podaj chociaż kwotowo od ilu do ilu możesz dać, ja w niedziele ide na chrzciny do kuzynki synka i tez się zastanawiam ile dać kasiory ??

No wlasnie o to chodzi,ze nie mam pojecia co kupic lub ile wypada wlozyc do pamiatki ,zeby glupio nie bylo ..
Chrzciny sa latwiejsze moim zdaniem,tyle ladnych komplecikow,bucikow i innych slodziakow dla malucha ,ze to czysta przyjemnosc.. 🙂


właśnie że ja daje kasiore bo oni wszystko mają i ubrankami ich nie uszczęśliwię i też mam dylemat.

No tak i ile dasz ???


no właśnie nie mam bladego pojęcia ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...