Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajniutkie te kostiumy - połączenie majteczek i koszulki. Obawiam się tylko jednego - na niektórych basenach nie wiem czy będą akceptować tzw. koszulkę. Jak myślicie? W zielonej też faceci podobno nie mogą w kąpielówkach "nieprzylegających" na basen wstąpić a w takim kostiumie można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Fajniutkie te kostiumy - połączenie majteczek i koszulki. Obawiam się tylko jednego - na niektórych basenach nie wiem czy będą akceptować tzw. koszulkę. Jak myślicie? W zielonej też faceci podobno nie mogą w kąpielówkach "nieprzylegających" na basen wstąpić a w takim kostiumie można?


Pierwsze słyszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi najbardziej się podoba ten czarnobiały z tych linków , które tu wstawilaś. Ja nie moge tu wkleić, pokazuje mi komunikat ze jestem nowym uzytkownikiem i nie moge. Ale cudny jest i ładnie wygląda na takim juz większym brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero bliżej maja/czerwca coś sobie upoluję 🙂 Na razie mam jeszcze 2-częściowy awaryjny(spodenki i gora wiazana na szyji - na ten stan bedzie wygodny 🙂)
W objętości juz troszke przytyłam ale w klogramach od początku ciąży właśnie niewiele,zaledwie 1kilogram, może 1,5kg. To nie za mało? Jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Od początku przytyłam niecały kilogram. Ale to pewnie zaraz nadrobię, jak brzusio zacznie ekspresowo się powiększać 🙂


Jestes 2 tygodnie szybciej, ale ciesze sie ze nie jestem odosobniona 🙂 Mi mowią,zebym sie cieszyła taka figurą póki co i dobrze ze nie wariuje z kilogramami bo potem to juz karuzela nie do zatrzymania podobno. A na dniach odkrylam, ze jak mnie mdli to dzidzia woła jeść, bo wystarczy jabłko albo jakas lekka przekąska i wraca mi energia a mdłości mijaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Mi Malwinka też tak wyszło , pytałam lekarza dzis to narazie kazał bym kupiła żurawit czy coś takiego i to powinno pomóc , no jutro kupię i też wezmę ...

Dzięki karolinecka odnośnie tych bakterii mam nadzieję że to nic poważnego,w sumie erytrocytów i leukocytów w jakiejś większej liczbie nie mam 🥴
Nie będę się martwić tylko jutro oddam mocz jeszcze raz do badania,i będę miała pewność przed czwartkową wizytą u gina. Na noc wezmę sobie witaminkę C i może trochę zakwasi mi te bakterie i wypłyną jeśli takowe są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjojoj my to sie mamy kobietki..
Malwina ,ja z kolei mam grzybka ktory w ciazy wraca do mnie jak bumerang...straszne uczucie brrr...
od poczatku ciazy biore luteine 2dziennie po 2(dopochwowo)i moze to przez to...niewiem teraz nie mam nic nawet ,zeby wziac ...
paskudne to ,a nerwowa jestem przy tym jak diabli 🥴
Pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowka ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
dobrej nocki

Asiu,Ty tez mialas grzyba z tego co pamietam ...wyleczylas go juz ,czy wraca?mnie juz 3 razy zaatakowal skubaniec ,podobno wlasnie wit.C zakwasza i pomaga go zwalczyc ,by nie wracal....
przyje...ał sie do mnie natręt namolny
Daj znac jak u Ciebie z nim jest Asiu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...