Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Jaki krwiak? gdzie? Ale dzieciątku nic nie grozi? mam nadzieje


jak macica sie rozrasta czasem pekaja naczynka krwionosne na macicy i kobiety plamia a czasem, jak u mnie, z tego naczynka zrobil sie krwiak. moj jest maly poki co i nie rosnie...powinien sie wchlonac lub peknac. ale lekarz kazal sie oszczedzac, brac luteinke i dufhaston i zero sexu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki macie już fajniusie 🤪 mojego jescze tak nie widać aż się martwie czy wszystko ok, no ale malenstwa różnie rosną. Co do płci razem z moim obstawiamy, że będzie Ola 😉 u mnie w rodzinie jest wiecej babek, u niego też, chodziaż on był pierworodnym...
A z libido póki co libido mi wzrosło nawet, jak się przytulę do Mojego to wszystkie smutki mijają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj lekarz powiedzial ze moje dzieciatko ma przepukline pepowinowa i tez ze ma sie wchlonac ale ja i tak sie martwie, podejzewam, że Ty tez mimo ze ma sie wchlonac,

z reszta to moja pierwsza ciąża i wszystkim sie przejmuje bo nie wiem czy to prawidowo czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka

o przpuklinie niestety nic nie wiem 😞 a dr mowi ze maleje ona juz cos? napewno bedzie dobrze i sie wchlonie.

moj krwiak nie ma styku z dizeciatkiem i workiem owodniowym,,ale znajduje sie w mcicy i wyglada jak drugi pecherzyk plodowy ale bez dzidziusia. co i tak nie zmienia faktu ze sie martwie, aby nie rosl tylko wchlonal sie lub ewentualnie stal w miesjcu(jak dotychczas).1 marca mam juz usg wiec podpatrzymy i jego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby wszystko było dobrze 😁 Ja sie strasznie cieszę, że mogę tu z Wami posiedzieć i porozmawiać bo bym zwariowala w domu, dwa lata temu przeprowadzilam sie do mojego mężczyzny, nie mam tu za bardzo znajomych, stracilam prace jak bylam w 1miesiacu ciąży,czasemrycze w nocy z czego bedziemy zyc i za co kupie mojemu dziecku wyposażenie, ale rycze nawet na reklamach masakra. Ale zalogowalam sie na brzuszku i przynajmniej sie oderwać od klopotow moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojoj ale sie rozpisalyście a nie było mnie tylko godzinkę ...
Ja tak osobiście pragnę miec dziewczynkę Zosię ... ale myśle ze bedzie chłopiec bo u mnie to się sami chłopcy rodzą wiec jeśli tak myślec to bedzie Wojtuś ...
Pytacie o chęc na przytulanki ... ja niestety swojego męża nie widziałam 2 miesiące i mam bardzo ochotę !
U mnie ciąża zdrowa jest i oby tak pozostało ... ale jesli macie faktycznie takie kłopoty jak krwiak czy przepuklina to niefajnie .... Ale trzeba byc dobrej myśli

Podsumowując też bardzo się cieszę ze jesteście i że mogę z Wami pisac, bo mi to daje wiele przyjemności ...
Też czuję się samotna bo mieszkam w Zielonej Górze dopiero 6 miesiecy i nie mam ani pracy ani znajomych , wiec wasza obecności bardzo wiele dla mnie zanaczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...