Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Oo Mariola u ciebie to juz czas to juz lada dzien lada chwilunia 🙂

no właśnie niby tak a tu ani widu ani słychu... nieraz pobolewa mnie brzuszek jak na okres i się spina, ale to rzadko i nieregularnie. ja chcę już rodzić...

Kurde to tyclko chyba ja sie nie spiesze 😁 ale mnie kuzwa nic nie bierze mialm te skurcze keidys tam i koniec i nic
🤪,moze jutro cie tam pogmera uczciciwie i sie juz cos ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Oo Mariola u ciebie to juz czas to juz lada dzien lada chwilunia 🙂

no właśnie niby tak a tu ani widu ani słychu... nieraz pobolewa mnie brzuszek jak na okres i się spina, ale to rzadko i nieregularnie. ja chcę już rodzić...

Kurde to tyclko chyba ja sie nie spiesze 😁 ale mnie kuzwa nic nie bierze mialm te skurcze keidys tam i koniec i nic
🤪,moze jutro cie tam pogmera uczciciwie i sie juz cos ruszy

liczę na to, zwłaszcza że mąż jutro i pojutrze ma wolne a od środy urlop... a nie może przesunąć, bo u nich planują z wyprzedzeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Oo Mariola u ciebie to juz czas to juz lada dzien lada chwilunia 🙂

no właśnie niby tak a tu ani widu ani słychu... nieraz pobolewa mnie brzuszek jak na okres i się spina, ale to rzadko i nieregularnie. ja chcę już rodzić...

Kurde to tyclko chyba ja sie nie spiesze 😁 ale mnie kuzwa nic nie bierze mialm te skurcze keidys tam i koniec i nic
🤪,moze jutro cie tam pogmera uczciciwie i sie juz cos ruszy

liczę na to, zwłaszcza że mąż jutro i pojutrze ma wolne a od środy urlop... a nie może przesunąć, bo u nich planują z wyprzedzeniem...


No to na dniach masz zobowiązanie 😁 zeby sie wolne nie marnowało 😁 napewno sie uda.. 😁to juz twoj czas wiec lada momencik..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ma ktoras z was moze problem z krazeniem w ciaży , w sensie bolące nogi, żyły ?


mnie bolą nogi..a ściślej kolana 😮 ale to chyba od ciężaru 🤪


To chyba nie to:P

Mnie od ciezaru krzyz, heh moj krzyz ma mnie do dzwigania sporą zwyczajnie a co dopiero teraz...
a jak twoja Emilka? Fika? Spokojniejsza jestes? Ja zwariuje od tego bezruchu mojej małej:/widze z etaki jej urok, ale to normalnie podchodzi pod jezdzenie na ktg 2 razy dziennie zeby nie sfisiować:/ ale poki co staram sie spokojnie czekac na te 3 kopniecia dziennie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ma ktoras z was moze problem z krazeniem w ciaży , w sensie bolące nogi, żyły ?


mnie bolą nogi..a ściślej kolana 😮 ale to chyba od ciężaru 🤪


To chyba nie to:P

Mnie od ciezaru krzyz, heh moj krzyz ma mnie do dzwigania sporą zwyczajnie a co dopiero teraz...
a jak twoja Emilka? Fika? Spokojniejsza jestes? Ja zwariuje od tego bezruchu mojej małej:/widze z etaki jej urok, ale to normalnie podchodzi pod jezdzenie na ktg 2 razy dziennie zeby nie sfisiować:/ ale poki co staram sie spokojnie czekac na te 3 kopniecia dziennie :/


Moja właśnie fest fika..aż boliii...pod żebrami baraszkuje..albo pachwinami sie zabawia tak na zmiane 🙃
A mój J jeszcze Ją podjudza specjalnie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do uspokojenia sie..to powiem Ci,że może odrobinke spokojniejsza jestem,ale cały czas mam schizo obserwowania ruchów...Mój J pytał dzisiaj w szpitalu o ktg to babka powiedziała,że lekarze niepowinni mówić ciężarnym o tej pępowinie,żeby nie straszyć..i większość lekarzy tak właśnie robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A jak mercedes rozowo szary dla Emilki - odebrany?



Nooo 🤪 już dzisiaj złożyliśmy...zobaczyliśmy czy wsio jest i czy gra i spowrotem do pudła zapakowaliśmy heheh żeby sie nie zakurzył 🤪

Łoo to wytrwala jestes ja moim powoze po domu raz na tydzien hehehe 😁 juz nawet wlozylam tam wczoraj wyparzony kocyk flanelowa pieluszke i poducie taka plasciusienką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
A co do uspokojenia sie..to powiem Ci,że może odrobinke spokojniejsza jestem,ale cały czas mam schizo obserwowania ruchów...Mój J pytał dzisiaj w szpitalu o ktg to babka powiedziała,że lekarze niepowinni mówić ciężarnym o tej pępowinie,żeby nie straszyć..i większość lekarzy tak właśnie robi...


Niezle, czyli mozliwe ze wiekoszc z nas ma takie atracje i po prostu nam nerwa oszczedzają jesli przeplywy ok, szok....a moze i lepiej,,, hmm kto wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...