Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Achm...iza131313-to juz pewnie tez po....icisza


A Ania ta od Pawełka kiedy ma mieć cc??? Ona coś pisała, ale nie zakodowałam 🤢 Pamiętacie może??
wlasnie nie pamietam dokladnie kiedy..mozg przegrzany ..ale w tym tyg chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Achm...iza131313-to juz pewnie tez po....icisza


A Ania ta od Pawełka kiedy ma mieć cc??? Ona coś pisała, ale nie zakodowałam 🤢 Pamiętacie może??


w srode o 8:30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
MPH o której ma CC?

Nie wiem wlaśnie...

str 8405
Odp.:WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ 🙂
2011-09-03 09:45:47, 1 dzień, 23 godzin temu
Oklaski: 74 jestem w ciąży - dodaj oklask ciążowa - zabierz oklask
witam
ja dzis juz po wizycie. mam zmieniony termin cc na poniedzialek czyli 5.wrzesnia. mala wazy kolo 3100 i wsjo oki. nie podala godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
mam dobrą radę na początek tygodnia - jak macie wizytę u gina to weźcie od razu zaświadczenie na becikowe, po co potem do niego się turlać

no i po co placic....
dobrze ze przypominasz
o ktorej masz wizyte?
ja zapomnialam jak bylam ostatnio i zla na siebie jak osa wiec 13 jak dotrwam musze koniecznie wziac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mam dobrą radę na początek tygodnia - jak macie wizytę u gina to weźcie od razu zaświadczenie na becikowe, po co potem do niego się turlać

Ja mam plana, żeby podjechać wracając ze szpitala już z Małą,coby mu ją pokazać i podziękować,że nas prowadził całą ciążę 🙂 I wtedy zabrać to zaświadczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Właśnie sobie uświadomiłam, że zawiodło mnie moje przeczucie 🤢 🤢 🤢 bo obstawiałam, że urodzę 4 września ( a 4 był wczoraj )... chyba jednak nie zawsze mam rację 😜 😜 😜 😜 😜 😜 (ale prawie) 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



aniulka25 napisał(a):
ja tych zdjęć nie mogę otworzyć!!!11 😞
a co do mnie ktoś tam się o mnie pytał - już odp. jestem od 2 tyg w szpitalu, obserwuja mnie bo mam za mało wód i krótką szyjkę. W srode o 8 30 umówili mnie na cc!!! juz sie nie moge doczekac. Ale tez troszke sie boje. Ale to nic tu inaczej sie o tym mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Właśnie sobie uświadomiłam, że zawiodło mnie moje przeczucie 🤢 🤢 🤢 bo obstawiałam, że urodzę 4 września ( a 4 był wczoraj )... chyba jednak nie zawsze mam rację 😜 😜 😜 😜 😜 😜 (ale prawie) 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁


Nie ma to jak być skromnym ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
mam dobrą radę na początek tygodnia - jak macie wizytę u gina to weźcie od razu zaświadczenie na becikowe, po co potem do niego się turlać
aaa....Kochana i masz racje,bo ja zielona jak strąk ☺️ Ja nawet nie wiedziala ,ze to od gina trza brac... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mam dobrą radę na początek tygodnia - jak macie wizytę u gina to weźcie od razu zaświadczenie na becikowe, po co potem do niego się turlać

Ja mam plana, żeby podjechać wracając ze szpitala już z Małą,coby mu ją pokazać i podziękować,że nas prowadził całą ciążę 🙂 I wtedy zabrać to zaświadczenie 🙂
hihihi 😉
Jak bedziesz pamietac 🙂Bo to wrazenia,obolalosc i strach o bejbiszonka ,ze czlowiek gna na chalupe jak najszybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
no właśnie żeby tylko nie zapomnieć... a wiadomo wizyta u gina trochę emocjonuje a z naszym rozkojarzeniem...
ja to sie dziwie ,ze jeszcze leb na karku mam... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...