Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze ciekawe co u Agi naszej biednej?? Zaraz chyba do niej naskrobię....

no coś dziwnie brak wieści od niej całkowity... może już cieszy się swoją Julcią 🤪
no pisalam przeciez wczoraj ze narazie nie czas na Jule 🙂 lekarze juz testowali na nich wszystko ,by zaczela rodzic, a Julka charakterek po mamusi

Kurde chyba mi pamięć szwankuje już... ☺️ ☺️ faktycznie pisałaŚ...
hahahha zaraz Aga wyjdzie i nakopie do"chudych dup" 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Tez mam zamiar wyeliminowac smazone (z bolem serca ze lza w oku 😁 😁) ale reszte jak najbardziej jesc powoli wprowadzac do diety i nie powinno sie nic dziac, z tymi kolkami to nie ma reguly laski jedza marchewke i gotowanego kurczaka 2 miesiace i dziecko ma non stop kolki a inne wsjo jedza i nic sie nie dzieje.

Mi położna mówiła, że karmiąc piersią jesz wszystko-tylko z głową 🙂 i tego będę się trzymać....jeśli będę karmić oczywiście 🙂
dokladnie 🙂eksperymentalnie -inaczej sie nie da.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczynki
W piątek mnie wypuścili ale z tej radości nawet do kompa nie zaglądałam.... Sprzątałam domek i przygotowywałam pokój dla Miłoszka. Tak jak Karolcia mam trochę za dużo wód płodowych i cukrzycę, jestem na isulinie. Nie wykryta wcześniej cukrzyca zahamowała trochę wzrost synusia. Ale już jest lepiej. Leżałam z Karolincią łóżko w łóżko..... czyli jednak swiat jest mały. Dzisiaj podali jej żel i zobaczymy co będzie.
Ja teraz na trochę znikam bo muszę pozałatwiać trochę spraw, między innymi wypis ze szpitala. Jak będę w szpitalu to poecę zobaczyć co z Karolcią....
Buziaczki i do potem.... 😘 😘 😘 😘
ucaluj Ja tam od nas 🙂 😘 😘 😘 a co wogole z Toba Kochana??po jaki czort tam tyle lezalas?i co dalej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wściekłam 😠 😠 😠 próbowałam rozłożyć ten stelaż do wózka i zapomniałam jak się to robiło!!!!!!!!!!! Kurwicy zaraz dostanę 😠 😠 😠 😠 😠
Zadzwoniłam do Tomka,który próbował mi wytłumaczyć,jak to szło,to jeszcze jemu sie dostało!
Jezu chcę już urodzić, bo normalnie nie ręczę za siebie już po mału....mam takiego wnerwa,że bez kija nie podchodź! Kurwa 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://szpitalmadalinskiego.pl/sites/default/files/dieta-karmienie.pdf

SMERFETKO może to Ci uatwi spojrzeć z pozytywna myśla w najbliższą przyszłość 🙂


Doris, ale ja wcale a wcale nie jestem negatywnie nastawiona 😆 Podpytuje tylko, bo mam wrażenie, że rodzinka ma zamiar "karmic mnie" na początku jedynie rosołkami.
Ale tabelka super!Bardzo dziękuję. Przestudiuje i będę mądrzejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ale się wściekłam 😠 😠 😠 próbowałam rozłożyć ten stelaż do wózka i zapomniałam jak się to robiło!!!!!!!!!!! Kurwicy zaraz dostanę 😠 😠 😠 😠 😠
Zadzwoniłam do Tomka,który próbował mi wytłumaczyć,jak to szło,to jeszcze jemu sie dostało!
Jezu chcę już urodzić, bo normalnie nie ręczę za siebie już po mału....mam takiego wnerwa,że bez kija nie podchodź! Kurwa 😠 😠 😠 😠
hehe jak mi milo,ze nie jestem sama...czesto sie wyladowuje na ludziach Bogu ducha winnych... ☺️
jeszcze troche Agatka ...ochłon!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ale się wściekłam 😠 😠 😠 próbowałam rozłożyć ten stelaż do wózka i zapomniałam jak się to robiło!!!!!!!!!!! Kurwicy zaraz dostanę 😠 😠 😠 😠 😠
Zadzwoniłam do Tomka,który próbował mi wytłumaczyć,jak to szło,to jeszcze jemu sie dostało!
Jezu chcę już urodzić, bo normalnie nie ręczę za siebie już po mału....mam takiego wnerwa,że bez kija nie podchodź! Kurwa 😠 😠 😠 😠
hehe jak mi milo,ze nie jestem sama...czesto sie wyladowuje na ludziach Bogu ducha winnych... ☺️
jeszcze troche Agatka ...ochłon!!!


Już mi lepiej 🙂 Zjadłam loda 🤪 🤪 zadzwoniłam do Tomka,coby go przeprosić....i poczekam aż wróci i przypomni mi co i jak z tym wózkiem, bo jeszcze go rozwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nic mi nie mówicie o wkurwianiu sie bo ja jestem w tym najlepsza a do tego cholernie złośliwa 😜 😜nawet moja mama mi powiedziaa ze Marcin ma anielska cierpliwosc do mnie i jak tak dalej bede sie zachowywac to on nie wytrzyma ☺️i troche ma racji i głupio samej przed soba mi sie zrobiłło ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też czasem sama zastanawiam się co się ze mną dzieje. Zachowuję się momentami jak przysłowiowy pępek świata. Wszystko musi być tak jak sobie pomyśle (i nawet nie koniecznie powiem 😁). Czasem ryczę bo przyjaciółka nie odebrała telefonu, a czasem bo mąż ma popołudniową drzemkę a ja chciałabym właśnie teraz o czymś pogadać. I jak On mógł właśnie teraz przysnąć 🙃 Na szczęście taki nastrój przychodzi i odchodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogóle to cześć 🙂
wpadłam tylko zobaczyć co sied zieje i widzę że mamy TADEUSZA NA ŚWIECIE 🤪 🤪 super 🙂
u mnie zdarzają sie mocne, bolesne skurcze ale szybko się kończą.. zresztą to dobrze bo mi się wczoraj wieczorem chłop pochorował.. 38 stopni ma, gile, kaszel itd...
wiec póki co lepiej żeby Zosia siedziała w brzuszku 🤨 zaraz ide do kuzynki kosmetyczki na wszystkie 20 paznokietków 🙂 cieszę sie strasznie bo do stóp to uż sama nie dosięgam... 🤢 mam nadzieję że mi to uż na porodówkę wystarczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a nic mi nie mówicie o wkurwianiu sie bo ja jestem w tym najlepsza a do tego cholernie złośliwa 😜 😜nawet moja mama mi powiedziaa ze Marcin ma anielska cierpliwosc do mnie i jak tak dalej bede sie zachowywac to on nie wytrzyma ☺️i troche ma racji i głupio samej przed soba mi sie zrobiłło ☺️ ☺️ ☺️


Mam dokładnie tak samo.... ☺️ ☺️ ☺️ Zawsze byłam nerwusem i zawsze musiałam mieć ostatnie zdanie (nie ważne ,czy mam rację czy nie ), a teraz to już w ogóle masakra. Moja mama mówi, że Tomek dostanie aureolę za życia już....i ma rację,podziwiam go, że znosi ten mój charakterek...ja bym ze sobą nie wytrzymała chyba 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to cześć 🙂
wpadłam tylko zobaczyć co sied zieje i widzę że mamy TADEUSZA NA ŚWIECIE 🤪 🤪 super 🙂
u mnie zdarzają sie mocne, bolesne skurcze ale szybko się kończą.. zresztą to dobrze bo mi się wczoraj wieczorem chłop pochorował.. 38 stopni ma, gile, kaszel itd...
wiec póki co lepiej żeby Zosia siedziała w brzuszku 🤨 zaraz ide do kuzynki kosmetyczki na wszystkie 20 paznokietków 🙂 cieszę sie strasznie bo do stóp to uż sama nie dosięgam... 🤢 mam nadzieję że mi to uż na porodówkę wystarczy 😉


no to się porobiło! Mój na szczęście powoli dochodzi już do siebie, ale jak przytargał to choróbsko do domu to myślałam, że Go uduszę. Przeraziłam się po pierwsze, że zacznie się poród i nie będzie mógł być z nami, a po drugie, że nas zarazi. Gin przestrzegała, żeby teraz bardzo uważać, a tu masz zarazę w domu. 😠 Zocha może łykaj sobie zapobiegawczo jakiś rutinoskorbin i witaminkę C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to cześć 🙂
wpadłam tylko zobaczyć co sied zieje i widzę że mamy TADEUSZA NA ŚWIECIE 🤪 🤪 super 🙂
u mnie zdarzają sie mocne, bolesne skurcze ale szybko się kończą.. zresztą to dobrze bo mi się wczoraj wieczorem chłop pochorował.. 38 stopni ma, gile, kaszel itd...
wiec póki co lepiej żeby Zosia siedziała w brzuszku 🤨 zaraz ide do kuzynki kosmetyczki na wszystkie 20 paznokietków 🙂 cieszę sie strasznie bo do stóp to uż sama nie dosięgam... 🤢 mam nadzieję że mi to uż na porodówkę wystarczy 😉


no to się porobiło! Mój na szczęście powoli dochodzi już do siebie, ale jak przytargał to choróbsko do domu to myślałam, że Go uduszę. Przeraziłam się po pierwsze, że zacznie się poród i nie będzie mógł być z nami, a po drugie, że nas zarazi. Gin przestrzegała, żeby teraz bardzo uważać, a tu masz zarazę w domu. 😠 Zocha może łykaj sobie zapobiegawczo jakiś rutinoskorbin i witaminkę C.

Dokładnie, może zapobiegawczo dobrze byłoby coś łykać....bo z takim choróbskiem nie ma żartów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
zamówiłam sobie poduszke do karmienia bo stwierdziłam ze jak mam miec cc to napewno sie przyda 🙂
no i git! 🙂
Dorcia i jak tam ze staniorem ,bo ja w ciemnej dupie dalej... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a nic mi nie mówicie o wkurwianiu sie bo ja jestem w tym najlepsza a do tego cholernie złośliwa 😜 😜nawet moja mama mi powiedziaa ze Marcin ma anielska cierpliwosc do mnie i jak tak dalej bede sie zachowywac to on nie wytrzyma ☺️i troche ma racji i głupio samej przed soba mi sie zrobiłło ☺️ ☺️ ☺️


Mam dokładnie tak samo.... ☺️ ☺️ ☺️ Zawsze byłam nerwusem i zawsze musiałam mieć ostatnie zdanie (nie ważne ,czy mam rację czy nie ), a teraz to już w ogóle masakra. Moja mama mówi, że Tomek dostanie aureolę za życia już....i ma rację,podziwiam go, że znosi ten mój charakterek...ja bym ze sobą nie wytrzymała chyba 😜 😜
hehe ,ja podobnie mam 🙂
i swiecie przekonana jestem niekiedy ,ze taka nie jestem..ale jak sie tak zastanowic dluzej ,po opadnieciu emocji...to i cos w tym jest ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂

dziękuje za życzenia 😉 jeszcze raz.
co słychać ? powiększyła się nasza paczka ? 😉 😁
ostatnio pojawil sie Tadeo ,a poki co cisza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zamówiłam sobie poduszke do karmienia bo stwierdziłam ze jak mam miec cc to napewno sie przyda 🙂
no i git! 🙂
Dorcia i jak tam ze staniorem ,bo ja w ciemnej dupie dalej... 😮


zamówiłam juz na allgro o taki o 🙂 http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-eko-kropki-2-kolory-80-f-i1795840249.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a nic mi nie mówicie o wkurwianiu sie bo ja jestem w tym najlepsza a do tego cholernie złośliwa 😜 😜nawet moja mama mi powiedziaa ze Marcin ma anielska cierpliwosc do mnie i jak tak dalej bede sie zachowywac to on nie wytrzyma ☺️i troche ma racji i głupio samej przed soba mi sie zrobiłło ☺️ ☺️ ☺️


Mam dokładnie tak samo.... ☺️ ☺️ ☺️ Zawsze byłam nerwusem i zawsze musiałam mieć ostatnie zdanie (nie ważne ,czy mam rację czy nie ), a teraz to już w ogóle masakra. Moja mama mówi, że Tomek dostanie aureolę za życia już....i ma rację,podziwiam go, że znosi ten mój charakterek...ja bym ze sobą nie wytrzymała chyba 😜 😜
hehe ,ja podobnie mam 🙂
i swiecie przekonana jestem niekiedy ,ze taka nie jestem..ale jak sie tak zastanowic dluzej ,po opadnieciu emocji...to i cos w tym jest ☺️ ☺️ ☺️


Mam nadzieję, że Gabrysia będzie miała charakter Tomka 🙂 Bo ja mam po moim tacie-identyczne nerwusy,każdy musi mieć ostatnie słowo hihihhiih spięcia są,a jednocześnie kochamy się jak cholera! Córeczka Tatusia,jakby nie było 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂

dziękuje za życzenia 😉 jeszcze raz.
co słychać ? powiększyła się nasza paczka ? 😉 😁
ostatnio pojawil sie Tadeo ,a poki co cisza....


Wspaniale !!
kurcze ja mam skurcze od rana
i tak sobie siedzę i niby zapisuje ale nic sensownego z tego nie ma i w sumie się też modlę , może coś wymodlę ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zamówiłam sobie poduszke do karmienia bo stwierdziłam ze jak mam miec cc to napewno sie przyda 🙂
no i git! 🙂
Dorcia i jak tam ze staniorem ,bo ja w ciemnej dupie dalej... 😮


zamówiłam juz na allgro o taki o 🙂 http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-eko-kropki-2-kolory-80-f-i1795840249.html
sliczniutki 🙂Jak przyjdzie to daj znac jak tam rozmiarek itp..bo ja kurna jakos sie wynbieram do sklepu i wybrac sie dupa nie moge... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...