Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jezu...byliśmy w Biedronie i później z Mają w lesie. Miałam 2 skurcze tak mocne, że myślałam, że zejdę,rzygnę i zemdleję równocześnie...więc jestem pełna nadziei, że się coś w końcu zacznie klarować 🙂
ANIA100 trzymam kciuki z całej siły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jezu...byliśmy w Biedronie i później z Mają w lesie. Miałam 2 skurcze tak mocne, że myślałam, że zejdę,rzygnę i zemdleję równocześnie...więc jestem pełna nadziei, że się coś w końcu zacznie klarować 🙂
ANIA100 trzymam kciuki z całej siły 🙂
a widzisz ,a u mnie nic ..kompletnie..ino zupke bede jesc z botwinki ..to mi pozostalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Dziewczynki, jak tam nasz dobrostan?? 🙂 🙂 🙂
U mnie w miarę spokój, Tadeo jest grzeczny, tylko by ciągle u cyca wisiał, a smoczek to z łaską bierze... POLECAM WAM BEPANTHEN DO BRODAWEK!!! Maltan jednak nie zdał egzaminu przy moim wymagającym dziecięciu 😜 😉
A, i jak któraś jest lub będzie nacięta, to polecam też przykładać do rany jałowy gazik nasączony Rywanolem, przyspiesza gojenie i codziennie czuć, że jest lepiej 🙂
A ile już mamy dzieciaczków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry Dziewczynki, jak tam nasz dobrostan?? 🙂 🙂 🙂
U mnie w miarę spokój, Tadeo jest grzeczny, tylko by ciągle u cyca wisiał, a smoczek to z łaską bierze... POLECAM WAM BEPANTHEN DO BRODAWEK!!! Maltan jednak nie zdał egzaminu przy moim wymagającym dziecięciu 😜 😉
A, i jak któraś jest lub będzie nacięta, to polecam też przykładać do rany jałowy gazik nasączony Rywanolem, przyspiesza gojenie i codziennie czuć, że jest lepiej 🙂
A ile już mamy dzieciaczków??

hej hej ja tez polecam bepanthen albo purelan albo najlepiej wlasne mleczko 🙂
co do krocza i naciecia to mialam niestety goi sie srednio a musze brac jeszcze antybiotyk wiec moze jakos bedzie
trzymam kciuki za Dwupaczki szybkiego rozpakowywanka 😁 😁 😎 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
penie ze pokaze 🙃
🙂jak wojne wygra 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Oddalam walkowerem, musze sie zbierac do lekarza, bede wieczorem walczyc!!!!!!!!!!111

zastanowie sie czy pokaze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry Dziewczynki, jak tam nasz dobrostan?? 🙂 🙂 🙂
U mnie w miarę spokój, Tadeo jest grzeczny, tylko by ciągle u cyca wisiał, a smoczek to z łaską bierze... POLECAM WAM BEPANTHEN DO BRODAWEK!!! Maltan jednak nie zdał egzaminu przy moim wymagającym dziecięciu 😜 😉
A, i jak któraś jest lub będzie nacięta, to polecam też przykładać do rany jałowy gazik nasączony Rywanolem, przyspiesza gojenie i codziennie czuć, że jest lepiej 🙂
A ile już mamy dzieciaczków??

witajcie !!! 🤪 Bepanthen to Bepanthen-od lat jak widac skuteczny! 😉
a dzieciow to chyba ze 20szt mamy albo lepiej...a u mnie dzis termin i cisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry Dziewczynki, jak tam nasz dobrostan?? 🙂 🙂 🙂
U mnie w miarę spokój, Tadeo jest grzeczny, tylko by ciągle u cyca wisiał, a smoczek to z łaską bierze... POLECAM WAM BEPANTHEN DO BRODAWEK!!! Maltan jednak nie zdał egzaminu przy moim wymagającym dziecięciu 😜 😉
A, i jak któraś jest lub będzie nacięta, to polecam też przykładać do rany jałowy gazik nasączony Rywanolem, przyspiesza gojenie i codziennie czuć, że jest lepiej 🙂
A ile już mamy dzieciaczków??

hej hej ja tez polecam bepanthen albo purelan albo najlepiej wlasne mleczko 🙂
co do krocza i naciecia to mialam niestety goi sie srednio a musze brac jeszcze antybiotyk wiec moze jakos bedzie
trzymam kciuki za Dwupaczki szybkiego rozpakowywanka 😁 😁 😎 😁

trzymaj,trzymaj Kamisiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
penie ze pokaze 🙃
🙂jak wojne wygra 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Oddalam walkowerem, musze sie zbierac do lekarza, bede wieczorem walczyc!!!!!!!!!!111

zastanowie sie czy pokaze 😜
to zbieraj sie-masz dzis dzien na pokazywanie! 😜 😜 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzięki za info co dzieje się na brzuszku i za wsparcie w trudnych chwilach pobytu w szpitalu.
😘

Ja tez do brodawek polecam bephanten, zanim mąż mi go kupił myślałam, że oszaleje z bólu jak mały zaciągnął. Maść dużą ulgę przynosi. Jeśli któraś będzie miała cc - kupcie octonisept na ranę(chociaż w szpitalu do pępka małemu psikali, ja też tak robię mimo, że mam gaziki kupione), jest bardzo dobre, podobno najlepsze. Rana jakoś się w miarę goi.


Co do mojego szczęścia postaram się dziś foty wrzucić. To najśliczniejsze dziecko na świecie 😜 😜 i taki kochany. Muszę go wybudzać do jedzenia co 3 godz, bo by ciągle spał. Moje dziecko wogóle nie płacze ( no chyba, że podczas kąpieli )

a co nowego na brzuszku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Dziewczyny dzięki za info co dzieje się na brzuszku i za wsparcie w trudnych chwilach pobytu w szpitalu.
😘

Ja tez do brodawek polecam bephanten, zanim mąż mi go kupił myślałam, że oszaleje z bólu jak mały zaciągnął. Maść dużą ulgę przynosi. Jeśli któraś będzie miała cc - kupcie octonisept na ranę(chociaż w szpitalu do pępka małemu psikali, ja też tak robię mimo, że mam gaziki kupione), jest bardzo dobre, podobno najlepsze. Rana jakoś się w miarę goi.


Co do mojego szczęścia postaram się dziś foty wrzucić. To najśliczniejsze dziecko na świecie 😜 😜 i taki kochany. Muszę go wybudzać do jedzenia co 3 godz, bo by ciągle spał. Moje dziecko wogóle nie płacze ( no chyba, że podczas kąpieli )

a co nowego na brzuszku??
kulamy sie Aneczko ,kulamy 🙂
a na fotki czekamy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
my nadal się kulamy 😠 wczoraj wieczorem odeszło mi kawałeczek czopa, bardziej zółtawy gęsty śluz no i położyłam się i czułam jak mały strasznie głową napierał - myślałam że wody mi odeją. profilaktycznie połozyłam ceratke pod dupe i.. uspokoiło się. Dziś rano też minimalnie było tego sluzu, ale poza tym to nic a nic, żadnych kurczy, twardnienia... ehh.. a ponoć miała szybko mi ta akcja porodowa nastapić..
juz zaczynam mieć dość, leje się ze mnie, głowa mokra mimo ze na dworzu nie jest za ciepło. Seksu mi babka zakazała, bo jak nie mam skurczy a nie daj boże po stosunku by wody odeszły to poród będzie "od dupy strony" bez wód i bez skurczy. Mogę dopiero "ten teges" jak będą skurcze.. grrr
rozniosę zaraz coś. I do tego ten katar! nic przez niego nie czuje 😞

Trzymam kciuki za Anię100!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ciekawe co u AGI CZARNEJ [color=red][/color]ostatnio strasznie nas olała 😞

pisałam wczoraj ze w środe prawdopodobnie juz wyjdzie,czuje sie bardzo dobrze jakby nie miała cc,jej babelek równiez ma sie swietnie.

ja narobiłam lecza na 2/3 dni co by chłop miał co jeśc wiec moge jechać rodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...