Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem dziewczyny 🙂
Zbadał mnie i stwierdził, że dziś powinno się zacząć po tym jego grzebaniu....najprawdopodobniej po południu rozpoczną się skurcze i wieczorem powinniśmy już być na porodówce 🙂...w razie, gdyby jednak nic się nie działo mamy do niego zadzwonić po 20 i powie co dalej.
Cieszę się, a z drugiej strony jestem posrana 🙂


oooł jeeeeeeeeeeeeee to oby sie zdadziało!!!!!!!!!!!!!


a u mnie nastała wiekopomna chwila zaraz bede miec masaze szyjki z żelem juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



ALE TAKI MAŁŻEŃSKI MASAŻ ?? 😁




NOOOOOOOO W KOŃCU Uległa bestia!!!!!!!!!!!!!!!!! dlatego ja bede potem ha!! \bo jeszcze potem obiad i odprawić do pracki.
mam nadzieje ze to zadziala dzis lub jutro 🤪 🤪 🤪 🤪


JA OSTATNIO MIALAM TAKI MASAZ I NIC ALE DZISIAJ TEŻ WEZME GO W OBROTY 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem dziewczyny 🙂
Zbadał mnie i stwierdził, że dziś powinno się zacząć po tym jego grzebaniu....najprawdopodobniej po południu rozpoczną się skurcze i wieczorem powinniśmy już być na porodówce 🙂...w razie, gdyby jednak nic się nie działo mamy do niego zadzwonić po 20 i powie co dalej.
Cieszę się, a z drugiej strony jestem posrana 🙂


oooł jeeeeeeeeeeeeee to oby sie zdadziało!!!!!!!!!!!!!


a u mnie nastała wiekopomna chwila zaraz bede miec masaze szyjki z żelem juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



ALE TAKI MAŁŻEŃSKI MASAŻ ?? 😁




NOOOOOOOO W KOŃCU Uległa bestia!!!!!!!!!!!!!!!!! dlatego ja bede potem ha!! \bo jeszcze potem obiad i odprawić do pracki.
mam nadzieje ze to zadziala dzis lub jutro 🤪 🤪 🤪 🤪


JA OSTATNIO MIALAM TAKI MASAZ I NIC ALE DZISIAJ TEŻ WEZME GO W OBROTY 😁


TO MIŁEGO MASAŻU SZYJKI LUIZKO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki
Boże jak to cudownie jest być mamą!!!!!!!!!!!!!. Mój Mateuszek jest przecudowny. Dziś w nocy przespał 5 godzin także pierwszy raz od porodu jestem wyspana 😁. Wczoraj byłam na pierwszym spacerku. Niestety strasznie nie lubi kąpieli, mam nadzieje ze mu to minie. W cyckach mega dużo pokarmu, takze spuszczam laktatorem. Dziewuszki jeszcze w dwupaku życzę szczęsliwego rozwiazania .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej dziewuszki
Boże jak to cudownie jest być mamą!!!!!!!!!!!!!. Mój Mateuszek jest przecudowny. Dziś w nocy przespał 5 godzin także pierwszy raz od porodu jestem wyspana 😁. Wczoraj byłam na pierwszym spacerku. Niestety strasznie nie lubi kąpieli, mam nadzieje ze mu to minie. W cyckach mega dużo pokarmu, takze spuszczam laktatorem. Dziewuszki jeszcze w dwupaku życzę szczęsliwego rozwiazania .


Dziękujemy 😘 Mamy nadzieje,że już niedługo poczujemy jak to jest być Mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema mamuski i dwupaczki ....
Julcia smacznie spi kochany nasz aniołek .....
Noc w miare przespana ,na małe karmienia cyckiem ......juz chciałabym isc na jakis spacer , ale jeszcze troszke trza poczekac .....
Boze czy wy tez tak macie laski patrzac na swoje nunie , ze chce wam sie płakac ze szczecia .....nie ma dnia jak mi łezki nie poleca ze szczescia ze ja mam .....matko jaka ja jestem szczesliwa .....i nigdy nie wybaczyłabym sobie ze cos moze sie jej stac .....jest taka słodziutka......
Julcia ma dzisiaj swoj urodziny .....1 tydzien.... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
zgłaszam, że oprócz bólu jak na okres i pojedynczych skurczy na razie nic...ale do 20 jeszcze dużo czasu, może coś się ruszy 🙂

o cos sie ruszyło ....


Agusiuuu czy już warkoczyki Julci zrobione?? 🤪

Ania Ty sie nie smiej ale ja mam wrazenie ze coraz wiecej ma tych włosów hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i dwupaczki ....
Julcia smacznie spi kochany nasz aniołek .....
Noc w miare przespana ,na małe karmienia cyckiem ......juz chciałabym isc na jakis spacer , ale jeszcze troszke trza poczekac .....
Boze czy wy tez tak macie laski patrzac na swoje nunie , ze chce wam sie płakac ze szczecia .....nie ma dnia jak mi łezki nie poleca ze szczescia ze ja mam .....matko jaka ja jestem szczesliwa .....i nigdy nie wybaczyłabym sobie ze cos moze sie jej stac .....jest taka słodziutka......
Julcia ma dzisiaj swoj urodziny .....1 tydzien.... 🤪 🤪 🤪


Wszystkiego najlepszego dla Julci 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
zgłaszam, że oprócz bólu jak na okres i pojedynczych skurczy na razie nic...ale do 20 jeszcze dużo czasu, może coś się ruszy 🙂

o cos sie ruszyło ....


Agusiuuu czy już warkoczyki Julci zrobione?? 🤪

Ania Ty sie nie smiej ale ja mam wrazenie ze coraz wiecej ma tych włosów hi hi ....


świetne ma te włosiiiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luiza wczoraj sie pytałałas czy przy cc mogł byc moj M ....niestety nie , ale jak wyjeli mała dali mi ja pocałowac i zobaczyc i od razu wynisli dla mojego M , on tam czekał z 10 min na nia , po czym poszedł z połozna na wazenie , mierzenie i cały czas miał ja przy sobie , ja dostałam od razu po szyciu .....i cały czas bylismy razem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Wszystkiego naj dla Juleczki 😘 😘 😘
Ja juz mam łezki na sama mysl ze moje malenstwo wkoncu zobacze 🙂
Lecem uszykowac szybko obiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Luiza wczoraj sie pytałałas czy przy cc mogł byc moj M ....niestety nie , ale jak wyjeli mała dali mi ja pocałowac i zobaczyc i od razu wynisli dla mojego M , on tam czekał z 10 min na nia , po czym poszedł z połozna na wazenie , mierzenie i cały czas miał ja przy sobie , ja dostałam od razu po szyciu .....i cały czas bylismy razem ....


A czyli nie najgorzej.. calkiem ok

a jak ta twoja blizna sie goi? rzecywiscie zrobili tak jak mowilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i dwupaczki ....
Julcia smacznie spi kochany nasz aniołek .....
Noc w miare przespana ,na małe karmienia cyckiem ......juz chciałabym isc na jakis spacer , ale jeszcze troszke trza poczekac .....
Boze czy wy tez tak macie laski patrzac na swoje nunie , ze chce wam sie płakac ze szczecia .....nie ma dnia jak mi łezki nie poleca ze szczescia ze ja mam .....matko jaka ja jestem szczesliwa .....i nigdy nie wybaczyłabym sobie ze cos moze sie jej stac .....jest taka słodziutka......
Julcia ma dzisiaj swoj urodziny .....1 tydzien.... 🤪 🤪 🤪


Wszystkiego najlepszego dla Julci 🙂 😘

a dziekujemy kochana.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ciekawe jak tam Asulka ZG pisałam smska,żeby sie trzymała 🙂 i że czekam na dobre wieści 🙂


Asia na 12.30 szła jeszcze do gina swojego po skierowanie do szpitala,bo jej nie dał ostatnio...a bez tego jej nie przyjmą nawet... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i dwupaczki ....
Julcia smacznie spi kochany nasz aniołek .....
Noc w miare przespana ,na małe karmienia cyckiem ......juz chciałabym isc na jakis spacer , ale jeszcze troszke trza poczekac .....
Boze czy wy tez tak macie laski patrzac na swoje nunie , ze chce wam sie płakac ze szczecia .....nie ma dnia jak mi łezki nie poleca ze szczescia ze ja mam .....matko jaka ja jestem szczesliwa .....i nigdy nie wybaczyłabym sobie ze cos moze sie jej stac .....jest taka słodziutka......
Julcia ma dzisiaj swoj urodziny .....1 tydzien.... 🤪 🤪 🤪

Wszystkiego naj dla Naszej słodkiej Juleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ciekawe jak tam Asulka ZG pisałam smska,żeby sie trzymała 🙂 i że czekam na dobre wieści 🙂


Asia na 12.30 szła jeszcze do gina swojego po skierowanie do szpitala,bo jej nie dał ostatnio...a bez tego jej nie przyjmą nawet... 🤢 🤢


ahaaa..wiec czegoś nie doczytałam 🙂

Wrześniówki chcą NOWYCH DZIECIACZKÓW 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Luiza wczoraj sie pytałałas czy przy cc mogł byc moj M ....niestety nie , ale jak wyjeli mała dali mi ja pocałowac i zobaczyc i od razu wynisli dla mojego M , on tam czekał z 10 min na nia , po czym poszedł z połozna na wazenie , mierzenie i cały czas miał ja przy sobie , ja dostałam od razu po szyciu .....i cały czas bylismy razem ....


A czyli nie najgorzej.. calkiem ok

a jak ta twoja blizna sie goi? rzecywiscie zrobili tak jak mowilas?

zrobili mi tak jak kazdemy, czyli na dole , goi sie super , juz mi dzisiaj sciagneli szwy.....w sumie nic nie czuje moze troszke przy wsawaniu .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...