Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laseczki idę się prysznicować i kosić...coby wstydu jutro u gina nie było 🙂 Chociaż szczerze mówiąc już mi to wisi i powiewa jak wygląda moja Katarzyna 🤢
Mam już lekkiego stresa...ciekawe czy zasnę...???
Dobranoc kochane i do jutra 😘 😘 odezwę się,jak wrócę 🙂...jeśli wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
helou Dziewoje!
Smerfetka mi prrzyslala fotke ..
Swojego Kacperka !Poszla za rada Zochy i napila sie olejku rycynowego (mial pomoc na zaparcia) 🤪 rodzila 12h,dzisiaj o 11:55
wazyl 3630 i mierzyl 56cm



Ale słodki 🙂 🙂 🙂 GRATULACJE SMERFETKA!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A moj maz sie przeziebił
jeszcze tego brakowało teraz 😞
czyli z wspomagania nici, nie wiadomo czy wpuszcza go na porodowke i jeszcze zawsze to niebezpieczne dla dzidzi w razie w 😞
a tak poza tym wspolczuje 😞 i musze go nafaszerowac czyms jak tylko wroci

🤨 🤨 🤨


u mnie też się wszyscy porozkładali 😠 mały przyniósł z przedszkola choróbsko, a teraz chory i on i mąż i teściowa, ja się jakoś jeszcze trzymam... to najgorszy moment na chorowanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
helou Dziewoje!
Smerfetka mi prrzyslala fotke ..
Swojego Kacperka !Poszla za rada Zochy i napila sie olejku rycynowego (mial pomoc na zaparcia) 🤪 rodzila 12h,dzisiaj o 11:55
wazyl 3630 i mierzyl 56cm



Gratuluje 🙂
ja kombinować z tym olejem nie bede,poczekam i tak mnie przeczyszcza już od dwóch dni.
Ide sie poprzytulać do męża,dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
paczcie co znalazłam,opinie o moim doktorku 😁
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/2635/Grzegorz-Kaczmarek/ginekolog_poloznik/Kepno
żem kurwa trafiła

na tej stronie moj ma same max i same min , ciezko okreslic dla jednych koszmar ktorym zrujnowal zycie i macierzynstwo dla innych wyrocznia i jedyny ktoremu ufają, nie spójne te opinie...

moja opinia z pewnością kwalifikuje się do tej najniższej skali oceny. fakt, komentarzy jest mało ale głównie potwierdzające to w jakiej sytuacji ja jestem,jak mnie traktuje i jak wyglądają wizyty. sama sobie jestem winna,raz już zmieniłam lekarza ze względu na odległość a doktorek był prześwietny...dobrze że to już finisz.


ja o swojej gin też znalazłam opinie - są i te pozytywne i negatywne. Do negatywnych zaliczono tam pazerność, szybkie tempo wizyty i brak zainteresowania w szpitalu swojąpacjentką - i to sie niestety potwierdza.
Tez sie ciesze ze to juz koniec. tylko czeka mnie jeszcze jedna wizyta w poniedziałek -znów 100 zł ehh


Kurde, ja ostatnio -w poniedziałek nic nie płaciłam u mojego...a miałam i ktg i samolot i usg...chyba faktycznie dobrze trafiłam 🙂 Ciekawe co będzie jutro 🙂
No jak widac nie wszystko musi isc pod gore! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzięki MAMUSIE - Czarna, Aniulka, Mariolka, Maga czyli mialyscie w kregoslup.
A tatusiowie mogli byc w tym przypadku z wami ewentualnie gdybyscie chcialy?
Ok to teraz czekam na rodzące SN czy brały coś wogole?


ja przy porodzie sn miłam podany dolargan, bóle były nie do wytrzymania, wszystko szło mi w kręgosłup, na ktg nic nie pokazywało a ja wyłam z bólu, na ktg pokazuje tylko te brzuszne skurcze, spinanie a tych krzyzowych nie.
to jest wlasnie to co mialam ja ....az boje sie jutro jechac na IP....niewiem nawet czy mnie przyjma ,a jak przypomne sobie qrwa porod to mi slabo.. 😞
a Marta Jasna do 24tej powinna urodzic ..biedna ma rozw.na 5cm i wije sie z bolu,a chodzic Jej kaza(co by przyspieszyc rozwarcie i porod..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide w pizdu! papaa dziewczynki,oby Wam sie nie korkowalo wszystko i zgodnie z mysla poszlo gladko i sprawnie .. 🤢 buziaki kochane 😘


Gdzieżeś polazła Asik na cały boży dzien??
toż to pustki uczyniła na forum moim droga Joanno tym zniknieniem swoim........ 🙃 🙃
buaahahhahaahahaha 🙂 a imie Amelka bralam pod uwage,ale Kochanowski mnie jednak napawa smutkiem i zawsze kojarzylabym z Trenami... 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laseczki idę się prysznicować i kosić...coby wstydu jutro u gina nie było 🙂 Chociaż szczerze mówiąc już mi to wisi i powiewa jak wygląda moja Katarzyna 🤢
Mam już lekkiego stresa...ciekawe czy zasnę...???
Dobranoc kochane i do jutra 😘 😘 odezwę się,jak wrócę 🙂...jeśli wrócę 🙂
daj znaki KochANA powodzenia.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Smerfetki !! Super, że ruszyła wrzesień dalej 🙂 U nas cisza i spokój, więc jak się sytuacja nie zmieni jutro idę na kolejne plotki - jak chodzę to mam skurcze, więc tak będę łazić :P
Jutro M. jedzie do ortopedy i zobaczymy co z tym jego kolanem... Ech...Byle by go nie chcieli zagipsować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie... weszłam się tylko pożgnać z Wami na jakiś czas... a tu widzę że olej podziałał na naszą smerfetkę... Super, zę ma już ślicznego smerfika swojego tylko kurcze czemu na mnie to tak nie podziałało?????????????
ja już spakowana, najedzona i rozgoryczona faktem, że musze jutro do tego szpitala maszerować... smutno mi...
mam nadzieję ze jak wróćę to przynajmniej Agata i Aśka będą już miały swoje kruszynki.. chociaż najlepiej zeby już wszystkie teraz szły ładnie w kolejce... życzę Wam tego!!!!!!
jak coś to mój mąż tu wpadnie i da znać co ze mną... bądzcie mimo wszystko dla niego miłe 😉
Do "zobaczenia" mam nadzieje wkrótce w większym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
no nie... weszłam się tylko pożgnać z Wami na jakiś czas... a tu widzę że olej podziałał na naszą smerfetkę... Super, zę ma już ślicznego smerfika swojego tylko kurcze czemu na mnie to tak nie podziałało?????????????
ja już spakowana, najedzona i rozgoryczona faktem, że musze jutro do tego szpitala maszerować... smutno mi...
mam nadzieję ze jak wróćę to przynajmniej Agata i Aśka będą już miały swoje kruszynki.. chociaż najlepiej zeby już wszystkie teraz szły ładnie w kolejce... życzę Wam tego!!!!!!
jak coś to mój mąż tu wpadnie i da znać co ze mną... bądzcie mimo wszystko dla niego miłe 😉
Do "zobaczenia" mam nadzieje wkrótce w większym gronie 🙂


No wiesz... zawsze jesteśmy miłe!! miłe i sympatyczne 🙂 🙂
3mamy za was kciuki!!!!! do zobaczenia kochana 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki my już w domku,próbujemy się ogarnąć, pozdrawiam gorąco nadrobić was mi się uda, idę się kompulkać i zastrzyk w brzucha gratulacje dla mam które się już wypakowały.

Witamy 🙂
Gratulejszyn!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam do apteki po ten olej , ale nie bylo, moze i lepiej :/
Kude ale Sasetka mnie zmotywowała ha 🙃 🙃
na jutro rano mam obiecany malzenski masaz no ciekawe
jak wroce tu i bede rzucac piorunami tzn ze nic z tego

dobranoc kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry (nie wiem czy to dobre słowo)
mama chwilke maly nakarmiony odpoczywa,noc jak codzien mniej wiecej bedzie 4 godz snu łacznie(tak mysle bo mam zamiar jeszcze sie polozyc)\
zycze dzis nawaly rozpakowan kobitki z terminem juz czas bo wrzesien przeleci 🙂hehe wiem wiem zeby tak mozna bylo urodzic na zyczenia
trzymajcie sie Kochane buziaki !! 😆 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry. Ja już zajadam się płatkami i ide chyba zaraz do kibelka na kolejne przeczyszczenie 🤢
Rodźta dziewuchy co bym mogła napawać się zdjęciami waszych maleństw 🙂
Agata i Aśka,Wy stare weteranki powodzenia ! Bez swoich brzdąców nie wracajcie na brzuszka !!! 🤪
Ja już od dzisiaj podlegam pod zwykłego,szarego użytkownika,frustrujące i dołujące zarazem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
I ja się witam 🙂
Oczywiście nadal nic 😠 😠 😠
Szykuję się więc do gina, mam pełne pory strachu...nie wiem co on mi tam zaserwuje i nie wiem co dalej ze mną będzie. Boję się jak cholera 🤢 🤢 🤢 🤢


głowa do góry
z Gabi nic sie nie dzieje postanowiła troszke dluzej pozostac tam gdzie jest najprzyjemniej 🙂 u nas jesli jest wszystko ok nie ma zadnych patologii typu cukrzyca to kobitki maja wywolywana ciaze ale dopiero w 42tyg (daja skierowanie do szpitala)
ale mam nadzieje ze u Ciebie niebawem sie rozpocznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzięki MAMUSIE - Czarna, Aniulka, Mariolka, Maga czyli mialyscie w kregoslup.
A tatusiowie mogli byc w tym przypadku z wami ewentualnie gdybyscie chcialy?
Ok to teraz czekam na rodzące SN czy brały coś wogole?


ja przy porodzie sn miłam podany dolargan, bóle były nie do wytrzymania, wszystko szło mi w kręgosłup, na ktg nic nie pokazywało a ja wyłam z bólu, na ktg pokazuje tylko te brzuszne skurcze, spinanie a tych krzyzowych nie.
to jest wlasnie to co mialam ja ....az boje sie jutro jechac na IP....niewiem nawet czy mnie przyjma ,a jak przypomne sobie qrwa porod to mi slabo.. 😞
a Marta Jasna do 24tej powinna urodzic ..biedna ma rozw.na 5cm i wije sie z bolu,a chodzic Jej kaza(co by przyspieszyc rozwarcie i porod..)



ja rodziłam bez znieczulenia chociaż było dostępne niestety u mnie akcja tak postępowala ze do konca nie wiadomo bylo czy cesarka sie nie skonczy wiec znieczulenia nie dali 😞
ahha przestrzegam przed bólami krzyzowymi masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Myszki 🙂 Lece pod prysznic i sie szykuje do szpitala...Zoladek mi skacze,skurczy brak kij wie co tam ze mna bedzie...
Przed wyjazdem jednak donosze uprzejmie,ze Martula -Jasna urodzila 🤪 Wczoraj o godz.20:40
Laryska ma 53cm i 2.900kg 😎



P.S ciekawe komu ja doniese jak urodze... 😮 😮 😮 komus doniese zapewne ...sciskam ,pozdrawiam ,caluje i trzymajcie sie dzielnie dziewczyneczki,a jak cos sie wydarzy -prosze o smsik 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
no nie... weszłam się tylko pożgnać z Wami na jakiś czas... a tu widzę że olej podziałał na naszą smerfetkę... Super, zę ma już ślicznego smerfika swojego tylko kurcze czemu na mnie to tak nie podziałało?????????????
ja już spakowana, najedzona i rozgoryczona faktem, że musze jutro do tego szpitala maszerować... smutno mi...
mam nadzieję ze jak wróćę to przynajmniej Agata i Aśka będą już miały swoje kruszynki.. chociaż najlepiej zeby już wszystkie teraz szły ładnie w kolejce... życzę Wam tego!!!!!!
jak coś to mój mąż tu wpadnie i da znać co ze mną... bądzcie mimo wszystko dla niego miłe 😉
Do "zobaczenia" mam nadzieje wkrótce w większym gronie 🙂
trzymaj sie Zocha! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Poszłam do apteki po ten olej , ale nie bylo, moze i lepiej :/
Kude ale Sasetka mnie zmotywowała ha 🙃 🙃
na jutro rano mam obiecany malzenski masaz no ciekawe
jak wroce tu i bede rzucac piorunami tzn ze nic z tego

dobranoc kochane 😘 😘
u mnie w nocy byl masaz z balsamowaniem doglebnym ☺️ Ja sie opieralam (wyjatkowo nie bylo mi do smiechu)a moj wzial spr w swoje rece..no i cisza..(slabe skurczyki rzadko ..).ale zobaczymy 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...