Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Hejka!
tu leer.. postanowilam napisac bo niektóre z was zapraszały mnie na forum ponownie , wiec jesli komus przeszkadza moja obecnosc trudno. 🤢
mogłabym zapoznac sie z tableka 😉 i sprubuje sie znow wdroczyc w tematy 🙂




WITAMYYYYYYYYY!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
Hejka!
tu leer.. postanowilam napisac bo niektóre z was zapraszały mnie na forum ponownie , wiec jesli komus przeszkadza moja obecnosc trudno. 🤢
mogłabym zapoznac sie z tableka 😉 i sprubuje sie znow wdroczyc w tematy 🙂


tabelka najaktualniejsza z dzisiaj jest na fasolkach
a dzis Asia i Agatka są na tapecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
UWAGA 😁 MAM INFOOD ASIULKI 😎

Zaraz ma usg,czeka na lekarke,skurcze czuje dość intensywnie,ale nie jest mocno,potem będzie miała ktg i da znać 😎



Fajnie ze dala znac! pozdrow ja powiedz zeby parła dzielnie i niech szybko wraca z Oleńką !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Hejka!
tu leer.. postanowilam napisac bo niektóre z was zapraszały mnie na forum ponownie , wiec jesli komus przeszkadza moja obecnosc trudno. 🤢
mogłabym zapoznac sie z tableka 😉 i sprubuje sie znow wdroczyc w tematy 🙂


Opowiadaj co tam u Was? Jak Malutka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA 😁 MAM INFOOD ASIULKI 😎

Zaraz ma usg,czeka na lekarke,skurcze czuje dość intensywnie,ale nie jest mocno,potem będzie miała ktg i da znać 😎



Fajnie ze dala znac! pozdrow ja powiedz zeby parła dzielnie i niech szybko wraca z Oleńką !!!


pojszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
KURNA JASNA MA TEN SAM TERMIN CO JA, A JUŻ ODJECHAŁA 😁 😁 😁 A JA TEŻ CHCE!!!!

A mnie wyprzedzono z hukiem....
ja chce dzis tez w nocy jechac ku.wa albo ooo rano bo moze bym jeszcze pospała ten ost raz 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzymam kciuki za dziewczyny!

pokazałabym zdjecia chetnie ale niestety nie moge poniewaz jestem nowym uzytkownikiem...
jak tylko bede mogła to wstawie 🙂

co u nas.. hmmm.. zyjemy sobie intensywnie nadinka rosnie jak na drozdzach ja spelniam sie jako mama i zona i powiem wam ze myslalam ze bedzie to prostrze ale staram sie z calych sil byc jak najlepsza mama i partnerka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
trzymam kciuki za dziewczyny!

pokazałabym zdjecia chetnie ale niestety nie moge poniewaz jestem nowym uzytkownikiem...
jak tylko bede mogła to wstawie 🙂

co u nas.. hmmm.. zyjemy sobie intensywnie nadinka rosnie jak na drozdzach ja spelniam sie jako mama i zona i powiem wam ze myslalam ze bedzie to prostrze ale staram sie z calych sil byc jak najlepsza mama i partnerka. 🙂


Malutka jest cudowna 😁 mój Mąż jak zobaczył zdjęcie na nk jak Malutka leży na ramieniu Twojego Męża to wyskoczył z tekstem "Ale ma fajnie..ja też chce wziąć już Naszą Kluseczke w ramionaaaa" 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa na pewno kazdej z nas , ktroa zostaje mamą pierwszy raz niełatwo, ale my nierozpakowane juz nie mozemy sie doczekac tych emocji i malenstw ii kupek i płaczu

Bedziemy czekac na nowe foteczki bo widzielismy tylko jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
aaa na pewno kazdej z nas , ktroa zostaje mamą pierwszy raz niełatwo, ale my nierozpakowane juz nie mozemy sie doczekac tych emocji i malenstw ii kupek i płaczu

Bedziemy czekac na nowe foteczki bo widzielismy tylko jedną



I tych słodziutkich uśmieszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Wiecie co ryczec mi sie chce 🥴 🥴 🥴jestem tym taka zmeczona juz 🤢 🤢


Kochana cyc w góre 😁 😁 Damy rade 🙂 Ja z usg mam termin na jutro..i widać jednak to jeszcze nie miejsce i nie czas 😁 😁 jak Nasze Malutkie mogą chcieć wyjśc jak tak Im tam błogo 😁 Dostają żarełka pod dostatkiem 😁 toć My Kochana z tej grupy co lubimy se podjeść ☺️


Moja to uwielbia stosować terror na MATCE 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia GRATULUJĘ 😘 😘 😘 super że już po wszystkim i Ty jesteś 🙂 czekamy na fotkę Fabianka 🙂

a Agatka pisała coś po telefonie do gina ?
ASIULKA widzę że się rozkręca 🙃 😁 Będzie moja synowa lada chwila 😜
Madziara fajnie że jesteś znowu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Monia GRATULUJĘ 😘 😘 😘 super że już po wszystkim i Ty jesteś 🙂 czekamy na fotkę Fabianka 🙂

a Agatka pisała coś po telefonie do gina ?
ASIULKA widzę że się rozkręca 🙃 😁 Będzie moja synowa lada chwila 😜
Madziara fajnie że jesteś znowu 😘 😘 😘


A Tymon pewnie na panienki poszedł i Mamusia ma czas dla Siebie 😁 😁 😁 Osttanie chwile wolności przed narodzinami Żony 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Monia GRATULUJĘ 😘 😘 😘 super że już po wszystkim i Ty jesteś 🙂 czekamy na fotkę Fabianka 🙂

a Agatka pisała coś po telefonie do gina ?
ASIULKA widzę że się rozkręca 🙃 😁 Będzie moja synowa lada chwila 😜
Madziara fajnie że jesteś znowu 😘 😘 😘


A Tymon pewnie na panienki poszedł i Mamusia ma czas dla Siebie 😁 😁 😁 Osttanie chwile wolności przed narodzinami Żony 😁 😁 😁


Tymonek z tatą na wyrze 🙂 wykąpany , pojedzony obserwuje otoczenie 😉 więc jest chwila żeby zaglądnąć do Was. Powiem Wam że strasznie mi brzuszka brakuję ... staram się ile mogę ale nawał obowiązków i cały czas obróbka przy Młodym i czasu brak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Monia GRATULUJĘ 😘 😘 😘 super że już po wszystkim i Ty jesteś 🙂 czekamy na fotkę Fabianka 🙂

a Agatka pisała coś po telefonie do gina ?
ASIULKA widzę że się rozkręca 🙃 😁 Będzie moja synowa lada chwila 😜
Madziara fajnie że jesteś znowu 😘 😘 😘


A Tymon pewnie na panienki poszedł i Mamusia ma czas dla Siebie 😁 😁 😁 Osttanie chwile wolności przed narodzinami Żony 😁 😁 😁


Tymonek z tatą na wyrze 🙂 wykąpany , pojedzony obserwuje otoczenie 😉 więc jest chwila żeby zaglądnąć do Was. Powiem Wam że strasznie mi brzuszka brakuję ... staram się ile mogę ale nawał obowiązków i cały czas obróbka przy Młodym i czasu brak 🤢


Wybaczamy 🙂 przecież każdą z Nas to czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...