Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Luzika Ty dołączasz jutro do Asi i Agatki 🙃 😁 i nie ma że boli 😜

Jeny no chcialabym no choćby dziś .. czekam na efekty dzisiejszego małzenskiego masazu szyjki z duuużą dawą żelu 😁 😁 😁 😁 😁 bo jak nic to akze po powrocie poprawić !! 😁 😁


🤪 😁 😁 Kochana do oporu albo olej rycynowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Luzika Ty dołączasz jutro do Asi i Agatki 🙃 😁 i nie ma że boli 😜

Jeny no chcialabym no choćby dziś .. czekam na efekty dzisiejszego małzenskiego masazu szyjki z duuużą dawą żelu 😁 😁 😁 😁 😁 bo jak nic to akze po powrocie poprawić !! 😁 😁


🤪 😁 😁 Kochana do oporu albo olej rycynowy 😉

Ja sie boje go wypic... 😮 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
my po wczorajszej wizycie u ortopedy ... przyjechaliśmy już z gipsami 😞 niestety ale nie obejdzie się bez nich 🥴 Najważniejsze że już pod opieką jesteśmy bardzo dobrego lekarza , czeka nas co tygodniowa wizyta na zmianę bo Tymonek rośnie a i stópki będą systematycznie naprostowywane ... nie umieli mi powiedzieć jak długo potrwa leczenie i ile zabiegów nas czeka ... wszystko wyjdzie w praniu 🤢 😞 Tymonek ogólnie był grzeczny natomiast zakładanie było koszmarne 😞 nie wyobrażacie sobie jak serce mi pękało jak go trzymałam a oni mu zakładali gipsy , tak mocno płakał 😞 . Po powrocie dwa razy mocno zwymiotował a i co usnął budził się z mega płaczem ... mówią że to nie boli tylko że dzieci mocno to przeżywają , moje maleństwo przeżywa . W nocy spał z nami , czuł się na pewno bezpieczniej , stracił apetyt ale już od południa widzę poprawę i jest ok , będzie się musiał przyzwyczaić do sytuacji . Nauczyłam się już wszystkiego przez te 2 tygodnie a od wczoraj uczę się na nowo , jedzenie , spanie , kąpanie , cały czas muszę myśleć jak mam się z nim obchodzić żeby nóżki były w odpowiednim ułożeniu. Jestem załamana , płaczę jak Tymuś płaczę nie śpię jak on nie śpi i ogólnie dopadła mnie prze okropna bezsilność .


Asiu Kochana 😘ciężko jest patrzeć jak własne Dzieci cierpią,ale pomyśl,że jeszcze troszke i bedzie po wszystkim..Tymuś wybiegnie z domku z piłką i zacznie sobie kopać do bramy 🤪 3maj sie i nie załamuj!!!musisz mieć teraz dużo siły i być silna 😘 😘


tych sił to mam nadzieje że mi przybędzie bo póki co masakra 🤢 dobrze że mój panuje nad sytuacją ... dzięki Ania 😘
Przychodzi chwila jak zobaczysz swoje dziecko i rodzi się taka wieź i miłość 🙂 piękne to jest .

Ja zawsze elzke uronie jak wy tak piszecie o tej chwili ujrzenia swojego malenstwa 😘 😘 😘 😘, nie moge sie juz doczekac jak je zobacze i przytule i jak zobacze mine i rakcje meza jak sie zakocha i bedzie wzruszony ahhhhhh 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃


Mnie ciarki atakują ☺️a jak mój J mówi,że nie może sie doczekać Emilki..żeby wziąć Ją na ręce..przytulić..i że jesteśmy dla Niego Najważniejszymi Kobietami...aż na serduchu sie miło robi i płakuniać sie chce,że sie ma takie Szczęście...


w chłopach budzi się też uczucie , mój mnie zaskakuje z dnia na dzień , wyznania dla mnie i Tymusia , czułości a ja jak opentana się wyżywałam nad nim 🤢 🥴 ah te hormony .
Jak Emila będzie z Wami to dopiero będą wyznania i czułości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Novika o co kaman z tym facetem?? ja dzis mało bystra ..


O Synusia 🙂

Jaaa cie
buaha no to fajny tekst
ale ze mnie głąb, masakra co odrobina seksu po dlugiej przerwie robi z mozgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Luzika Ty dołączasz jutro do Asi i Agatki 🙃 😁 i nie ma że boli 😜

Jeny no chcialabym no choćby dziś .. czekam na efekty dzisiejszego małzenskiego masazu szyjki z duuużą dawą żelu 😁 😁 😁 😁 😁 bo jak nic to akze po powrocie poprawić !! 😁 😁


🤪 😁 😁 Kochana do oporu albo olej rycynowy 😉

Ja sie boje go wypic... 😮 😮 😲


ja myślałam o nim jakbym się przeterminowała a tu proszę niespodzianka 2 tygodnie wcześniej 🙂 jakby nie było pierwszy termin miałam na dziś 🙂 potem niby na 9tego a tu się Tymuś 2 ukazał 🙂
Nie łam się a przełam się 😜 najwyżej będziesz miała mega biegunkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałabym mieć tez już swojego bąbla przy sobie.
na maxa męczy mnie już ten piękny stan , a do tego jeszcze non stop działa mi na nerwy mój stary. odnoszę wrażenie że robi wszystko by mnie zdenerwować. jeszcze byłabym w stanie to zrozumieć gdyby to poród przyśpieszyć miało a tutaj cisza :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Novika o co kaman z tym facetem?? ja dzis mało bystra ..


O Synusia 🙂

Jaaa cie
buaha no to fajny tekst
ale ze mnie głąb, masakra co odrobina seksu po dlugiej przerwie robi z mozgu


haha Krejzolka 😜 Mój powiedział,że mnie nie ruszyyy..bo Mała bardzo niziutko głowe ma..wczoraj na usg to mi babka prawie do kachy wjechała 🤨 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ania przepraszam ale nie moge znalesc o co sie pytałas odnosnie cc, powtorz pytanie ..


1. jak wygłąda wasz połóg po cc? czy jest mniej intensywny niż myślałyście? - ja mam taki jakby słaby okres , koleżanka co leżała ze mną też tak miała, ale nie mam pewności czy to normalne?
2. czy boli was krzyż po znieczuleniu?
3. jak rana, czy jak wstajecie rwie was niemiłosiernie? ja aż czasami wyję z bólu, jak rozchodzę czuję się jakbym nie była cięta, ale wstawanie i siedzenie w złej pozycji jest dla mnie udręką.

Czekam na odp od wszystkich lasek od cc!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Novika o co kaman z tym facetem?? ja dzis mało bystra ..


O Synusia 🙂

Jaaa cie
buaha no to fajny tekst
ale ze mnie głąb, masakra co odrobina seksu po dlugiej przerwie robi z mozgu


haha Krejzolka 😜 Mój powiedział,że mnie nie ruszyyy..bo Mała bardzo niziutko głowe ma..wczoraj na usg to mi babka prawie do kachy wjechała 🤨 🤪

No moj sie tez krepowal jezu ile namawiania bylo i fochów i gróźb az wkoncu na loitość i blaganie o uwolnienie z tego "błogosłąwionego" stanu ktory od 35 tygodnia ciazy przestal byc blogoslawionym...
musialam go tylko zapewnic ze mala spi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Novika o co kaman z tym facetem?? ja dzis mało bystra ..


O Synusia 🙂

Jaaa cie
buaha no to fajny tekst
ale ze mnie głąb, masakra co odrobina seksu po dlugiej przerwie robi z mozgu


haha Krejzolka 😜 Mój powiedział,że mnie nie ruszyyy..bo Mała bardzo niziutko głowe ma..wczoraj na usg to mi babka prawie do kachy wjechała 🤨 🤪

No moj sie tez krepowal jezu ile namawiania bylo i fochów i gróźb az wkoncu na loitość i blaganie o uwolnienie z tego "błogosłąwionego" stanu ktory od 35 tygodnia ciazy przestal byc blogoslawionym...
musialam go tylko zapewnic ze mala spi 🙂)


Haha dobry patent 😁 mój jest czujny i zawsze zerka na brzuszek,i widzi jak Emilka sie buszuje 🤪Ona chyba NIGDY nie śpi!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Novika o co kaman z tym facetem?? ja dzis mało bystra ..


O Synusia 🙂

Jaaa cie
buaha no to fajny tekst
ale ze mnie głąb, masakra co odrobina seksu po dlugiej przerwie robi z mozgu


haha Krejzolka 😜 Mój powiedział,że mnie nie ruszyyy..bo Mała bardzo niziutko głowe ma..wczoraj na usg to mi babka prawie do kachy wjechała 🤨 🤪

No moj sie tez krepowal jezu ile namawiania bylo i fochów i gróźb az wkoncu na loitość i blaganie o uwolnienie z tego "błogosłąwionego" stanu ktory od 35 tygodnia ciazy przestal byc blogoslawionym...
musialam go tylko zapewnic ze mala spi 🙂)


Haha dobry patent 😁 mój jest czujny i zawsze zerka na brzuszek,i widzi jak Emilka sie buszuje 🤪Ona chyba NIGDY nie śpi!!!!!

Ha czyli znalezlismy zalety tego ze moje dziecko mniej sie rusza 🙂 dobre i to za te stresy o ktore mnie przyprawiła 🙃 🙃

ale fajnie ze udalo sie zmierzyc twoja Emileczke, Laury nie dalo sie powiedzial ze tak nisko nie da rady buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Novika o co kaman z tym facetem?? ja dzis mało bystra ..


O Synusia 🙂

Jaaa cie
buaha no to fajny tekst
ale ze mnie głąb, masakra co odrobina seksu po dlugiej przerwie robi z mozgu


haha Krejzolka 😜 Mój powiedział,że mnie nie ruszyyy..bo Mała bardzo niziutko głowe ma..wczoraj na usg to mi babka prawie do kachy wjechała 🤨 🤪

No moj sie tez krepowal jezu ile namawiania bylo i fochów i gróźb az wkoncu na loitość i blaganie o uwolnienie z tego "błogosłąwionego" stanu ktory od 35 tygodnia ciazy przestal byc blogoslawionym...
musialam go tylko zapewnic ze mala spi 🙂)


Haha dobry patent 😁 mój jest czujny i zawsze zerka na brzuszek,i widzi jak Emilka sie buszuje 🤪Ona chyba NIGDY nie śpi!!!!!

Ha czyli znalezlismy zalety tego ze moje dziecko mniej sie rusza 🙂 dobre i to za te stresy o ktore mnie przyprawiła 🙃 🙃

ale fajnie ze udalo sie zmierzyc twoja Emileczke, Laury nie dalo sie powiedzial ze tak nisko nie da rady buuuuu

mnie tak cisnęła tym przyrządem,że aż bolało 😮i dzisiaj też boli 🤢 i podała bardzo orientacyjnie...no ale podała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie napiżdża i tak i tak, zeby to cos oznaczalo. chcoiaz jeszcze musze stwierdzic jakies rozpulchnienie tychże narządów bo sie czuje jak bym tam wymiona miała hhehe
ale nadal skurcza ani poł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Mnie napiżdża i tak i tak, zeby to cos oznaczalo. chcoiaz jeszcze musze stwierdzic jakies rozpulchnienie tychże narządów bo sie czuje jak bym tam wymiona miała hhehe
ale nadal skurcza ani poł 😞


ja mam dziwne "pierdzenie" kachy ☺️ 🤨 🤪 😁 😁 ale to ponoć normalne 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Mnie napiżdża i tak i tak, zeby to cos oznaczalo. chcoiaz jeszcze musze stwierdzic jakies rozpulchnienie tychże narządów bo sie czuje jak bym tam wymiona miała hhehe
ale nadal skurcza ani poł 😞


ja mam dziwne "pierdzenie" kachy ☺️ 🤨 🤪 😁 😁 ale to ponoć normalne 🤪 😁 😁

A to nie wiem co to za zjawisko 🙂 nie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
Lece , chyba się pójdę wykąpać i do wyra.
Wszyscy mnie wqrwiają 😞 ryczeć mi się chce ...

dobranoc dziewczęta :*

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, dawno mie nie było ale zostałam MAMĄ.
14 września o godzinie 3.12 urodziłam Fabianka, ma 53 cm. i 3435 kg. i jest cudowny.
I dobrze mnie giniol wymasował jak w ten sam dzien urodziłam, polecam masaż szyjki.
Proszę o skrót kto się rozpakował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, dawno mie nie było ale zostałam MAMĄ.
14 września o godzinie 3.12 urodziłam Fabianka, ma 53 cm. i 3435 kg. i jest cudowny.
I dobrze mnie giniol wymasował jak w ten sam dzien urodziłam, polecam masaż szyjki.
Proszę o skrót kto się rozpakował.

Ha dzis wlasnie byly rozwazania dlaczego cię nie ma i podejrzenia ze to juz 😁 super!!!
GRATULACJE!!!!!!!!!!
aGATKA MIALA DZIS cos w ten desen co ty i chyba dzis sie zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...