Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
o masz ! to super że Kasia urodziła 😁
jak ona sie wspomagała ? bo pamiętam że coś mówiła , że zastosuje jakies naturalne przyśpieszacze. to i ja bym spróbowała bo mój to ni huhu sie nie wybiera ! 😠


biegnij po olejek rycynowy 🙂 😜 Ty dziś masz termin 🙃 😁 więc pytam co Ty tu robisz Kochana ? 🤪
A i Luizki nie widać od rana ... a pobolewał ją coś brzuch więc może i ją wzięło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w szpitalu co chce rodzic to w dniu planowanej cesarki trzeba sie stawic na IP 7-7.30 więc raczej w poniedziałek nie urodze bo na 9.15 ide z Kuba na kontrole do logopedy bo dzwonili tez sobie po 2 latach przypomnieli ze chodził ale co mi szkodzi to pod domem i niech zobacza jak pięknie mówi 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
w szpitalu co chce rodzic to w dniu planowanej cesarki trzeba sie stawic na IP 7-7.30 więc raczej w poniedziałek nie urodze bo na 9.15 ide z Kuba na kontrole do logopedy bo dzwonili tez sobie po 2 latach przypomnieli ze chodził ale co mi szkodzi to pod domem i niech zobacza jak pięknie mówi 😁 🙃 🙃


no pewnie że nie zaszkodzi podejść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Laski nie wiem czy wiecie , ze nasza Luiza urodzila. Dokladnie o 15.15. Nie zna wagi malej, bo urodzila sie w zielonych wodach i z pepowina na szyi. Wzieli ja do inkubatora. Biedna jest zalamana. Prosi abysmy narazie nie zadawali pytan, bo przezyla koszmar i musi odpoczac



Luizka trzymam kciuki za ciebie i Laurke !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej otwieram forum a tu takie wieści.Najważniejsze że już się nią zajęli.teraz trzeba wierzyć że będzie dobrze.Ja w to wierzę.
A tak na marginesie mam termin na dzisiaj....a moje maleństwo dzisiaj kończy pierwszy tydzień życia.Szok. teraz spróbuje podczytać co jeszcze u was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Laski nie wiem czy wiecie , ze nasza Luiza urodzila. Dokladnie o 15.15. Nie zna wagi malej, bo urodzila sie w zielonych wodach i z pepowina na szyi. Wzieli ja do inkubatora. Biedna jest zalamana. Prosi abysmy narazie nie zadawali pytan, bo przezyla koszmar i musi odpoczac


Będzie dobrze !!!!!!!musi być !!!!!!!!!!!!!!!jak będziesz miała z nią kontakt to powiedz jej ze jesteśmy myslami i z nia I jej Laurka i całujemy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Laski nie wiem czy wiecie , ze nasza Luiza urodzila. Dokladnie o 15.15. Nie zna wagi malej, bo urodzila sie w zielonych wodach i z pepowina na szyi. Wzieli ja do inkubatora. Biedna jest zalamana. Prosi abysmy narazie nie zadawali pytan, bo przezyla koszmar i musi odpoczac

3mam kciuki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Laski nie wiem czy wiecie , ze nasza Luiza urodzila. Dokladnie o 15.15. Nie zna wagi malej, bo urodzila sie w zielonych wodach i z pepowina na szyi. Wzieli ja do inkubatora. Biedna jest zalamana. Prosi abysmy narazie nie zadawali pytan, bo przezyla koszmar i musi odpoczac


Luiza kochana trzymamy tu za Ciebie i Laure kciuki z Antosiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Laski nie wiem czy wiecie , ze nasza Luiza urodzila. Dokladnie o 15.15. Nie zna wagi malej, bo urodzila sie w zielonych wodach i z pepowina na szyi. Wzieli ja do inkubatora. Biedna jest zalamana. Prosi abysmy narazie nie zadawali pytan, bo przezyla koszmar i musi odpoczac


Luiza kochana trzymamy tu za Ciebie i Laure kciuki z Antosiem!


Dołączamy się i my do tego 🙂 będzie dobrze , wierze w to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
ja tak tylko na chwile wpadlam, bo Antoś juz na tatusiu zasnal sobie i trzeba korzystac i tez sie klasc 😉 😉
chcialam tylko napisac Asia, ze my tu w trojke trzymamy kciuki na Was i Tymonka!! na pewno wszystko bedzie dobrze, przyda sie tylko duzo wytrwalosci z Waszej rodzicow strony.. najwazniejsze, ze jestesci przy nim 😘
Asi i Agatce powodzenia!
a dziewczynom ktore maja termin jutro- oby sie spelnilo! 😁 Luizka chyba Ty masz? 😁 to szybkiego 😉


nooooooooooooo Jaaaaaa błagam o tooooooooooooooo
wlasnie mialam male czyszczonko oł jeeeeeeeeeeeeee 🙃 🙃 🙃 🙃
i boli mnie co nieco juz dlugo oł hjeeeee
przescignely mnie laseczki i wjechaly mi na ambicje hehe


popatrz, sprawdzilo Ci sie 😘 wszystko bedzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ania przepraszam ale nie moge znalesc o co sie pytałas odnosnie cc, powtorz pytanie ..


1. jak wygłąda wasz połóg po cc? czy jest mniej intensywny niż myślałyście? - ja mam taki jakby słaby okres , koleżanka co leżała ze mną też tak miała, ale nie mam pewności czy to normalne?
2. czy boli was krzyż po znieczuleniu?
3. jak rana, czy jak wstajecie rwie was niemiłosiernie? ja aż czasami wyję z bólu, jak rozchodzę czuję się jakbym nie była cięta, ale wstawanie i siedzenie w złej pozycji jest dla mnie udręką.

Czekam na odp od wszystkich lasek od cc!! 😘

Co do 1) ja myslałam ze bedzie tego wiecej , ale powim Ci ze dopiero od wczoraj jakos mi intensywnij leci , na poczatku mogłam wkładki nosci , a teraz powiem Ci ze troszku leci
Co do boli kregosłupa po znieczuleniu , ja nic nie czuje zadnego bolu ....
Jezeli chodzi o rane to tylko jak rano wstaje po nocy to mnie rwie a tak jest calkiem dobrze , nie mam problemow ....


u mnie co do 1 to w szpitalu bylo bardzo intensywnie, ale to dlatego (tak mowily polozne), ze maly bardzo czesto ssal piers i sie szybciej obkurczala macica. teraz to juz ledwo ledwo, ale ja juz jestem prawie 3tyg po 😉 (we wtorek bedzie)
co do 2 to boli. teraz juz mniej, ale jakos tydz temu to wylam z bolu
no do 3 to szkoda sie wypowiadac, mnie dalej boli. chodzimy teraz na spacery, wiec troche sie polepszylo, bo juz to rozchodzilam 🙂 no ale ja bardzo ciezko znioslam cc, wiec moze dlatego. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...