Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
wkółko ogladam nasze wrzesnioowe bejbki, chyba tu sie udzielam duzo na forum bo nie mam jeszcze zajecia jak znikne to nie wiem kiedy wroce jeszcze nie wiem co mnie czeka 🤪 🤪 ale pragne juz kupeczek krzykow i zdartych sutkow tylko niech juz wraca moja mamla dupeczka.

moze dzis już ją bede mogla pomacac troche boze co za ironia...


hehe no na pewno kochana bedziesz miala troche mniej czasu na forum 😁 ale moze nie w tych pierwszych tygodniach.. jazda zaczyna sie dopiero od ok 3tyg 🤪 tak to spia i jedza 😁 chociaz Antek w sumie tutaj dalej sie nie wyroznia 😁 ale czasem tez krzyczy i te okresy czuwania sa juz dluzsze 😉

Uswiadamiam cie ze moja coreczka wraca pod koniec swojego 2 tygodnia 😁 wiec chyba kurat trafie na ten jakze wspanialy moment co by sie wykazac 😁


buhehe, spoooko, jest wesolo 🤪
Antos starszy o 2tyg od swej oblubienicy 😁 bo jutro skonczy 4 tydzien!!!!! taak mi zlecialo.. 🤨 boje sie, ze ani sie obejrze a juz bedzie uciekal z domu na imprezy 😉


Madzia - He do laski do DeGie bedzie sie wymykał 😜

Asiulka no pikny bukietto!
A u nas obylo sie bez euforii i prezentów bo chyba przez powage sytuacji, ale dla mnie najlepszym podziekowaniem za porod byla sama obecnosc mojego R i to ze nie spierdolił gdzie pieprz rosnie i wytrwal te 12h!! choc czasem juz wychodzil a ja wrzeczalam i blagalam zeby mnie nie zostawial 😮 😮 wiecie to straszne teraz juz z perspektywy bawi mnie cyrk jaki tam odstawialam ale mojego R nie bardzo nadal 😜 😜

o ja teraz juz rzeczywiscie mykam, wszamam pyszny rosolek z kluseczkami lanymi i kurczczkowego cycusia w jarzynowym sosiku i jade , a nuz juz dzis pododtykam ajak nie to przynajmniej napatrze sie na moje sloneczko kochane

Ja sie nie darlam-nie mialam sily 🙂hehe a Andru tez towarzyszyl mi przy kazdym skurczu ,dzielnie ze mna oddychal i wspieral...jak na moment chcial odejsc kawe zaparzyc sobie -to juz go wolalam ...balam sie sama zostac z tym bolem....a jedna laska darla sie w nieboglosy ..Boze kazdy inaczej przechodzi bol..w moim akurat przykladzie jest to bezsilnosc...cicha jak mysz dzielnie walczylam hehe Andrzej sie smial z poloznymi ze dla tej laskin jakiego egzorcyste trza wolac ,bo glos nieludzki miala 😉 ale fajnie sie tak smiac ...z boku
Jak ja sie ciesze ze juz po wszystkim..byla to bolesna i najpiekniejsza zarazem chwila w moim zyciu -wspomnienia bezcenne i w porownaniu z pierwszym porodem-byla "sielanka" a to dzieki wsparciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
wkółko ogladam nasze wrzesnioowe bejbki, chyba tu sie udzielam duzo na forum bo nie mam jeszcze zajecia jak znikne to nie wiem kiedy wroce jeszcze nie wiem co mnie czeka 🤪 🤪 ale pragne juz kupeczek krzykow i zdartych sutkow tylko niech juz wraca moja mamla dupeczka.

moze dzis już ją bede mogla pomacac troche boze co za ironia...


hehe no na pewno kochana bedziesz miala troche mniej czasu na forum 😁 ale moze nie w tych pierwszych tygodniach.. jazda zaczyna sie dopiero od ok 3tyg 🤪 tak to spia i jedza 😁 chociaz Antek w sumie tutaj dalej sie nie wyroznia 😁 ale czasem tez krzyczy i te okresy czuwania sa juz dluzsze 😉

Uswiadamiam cie ze moja coreczka wraca pod koniec swojego 2 tygodnia 😁 wiec chyba kurat trafie na ten jakze wspanialy moment co by sie wykazac 😁


buhehe, spoooko, jest wesolo 🤪
Antos starszy o 2tyg od swej oblubienicy 😁 bo jutro skonczy 4 tydzien!!!!! taak mi zlecialo.. 🤨 boje sie, ze ani sie obejrze a juz bedzie uciekal z domu na imprezy 😉


Madzia - He do laski do DeGie bedzie sie wymykał 😜

Asiulka no pikny bukietto!
A u nas obylo sie bez euforii i prezentów bo chyba przez powage sytuacji, ale dla mnie najlepszym podziekowaniem za porod byla sama obecnosc mojego R i to ze nie spierdolił gdzie pieprz rosnie i wytrwal te 12h!! choc czasem juz wychodzil a ja wrzeczalam i blagalam zeby mnie nie zostawial 😮 😮 wiecie to straszne teraz juz z perspektywy bawi mnie cyrk jaki tam odstawialam ale mojego R nie bardzo nadal 😜 😜

o ja teraz juz rzeczywiscie mykam, wszamam pyszny rosolek z kluseczkami lanymi i kurczczkowego cycusia w jarzynowym sosiku i jade , a nuz juz dzis pododtykam ajak nie to przynajmniej napatrze sie na moje sloneczko kochane


hehe pewnnie, ze bedzie do swojej Laurki jezdzic 🤪 ale na to ma przyzwolenie 😉

lec lec juz do swojej corci! 😘 i nie martw sie jeszcze nadrobisz w calowaniu dupci i stopek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki ,jak lezalam w szpitalu po porodzie to na drugi dzien Adru wlazl na sale z takim ogromniastym bukietem ,ze szok ..salowa znalazla nam dzban i postwil mi kolo loza ..a tu nbagle jak wpadla polozna z dymem ,ze za intensywny zapach itp...no fakt moze i nie przemyslal chlop sprawy ..i wracal spowrotem z tym bukietem do chalupy 😁 😁 😁 😁 😁
A powiem Wam ,ze bukiet cuudny..choc juz troche po przejsciach(bo i lecial z parapetu -przechylil sie wazon..)ale ma swoj urok 🙂 Taki o juz sie chwale 😉


i jak patrze na te kwiatki to sie smiac mi chce ..bidok wracal z kwiatami ,wygoniony z oddzialu 😁 😁 😁 🙃


hehehe widze, ze nasi faceci to samo mieli 😁 bo moj kupil mi piekny bukiet duzych rozowych lilii 🤪 i tez musialby wracac 😁 ale dal poloznym do ich pokoju, ale sie cieszyyylyy 🤪 🤪


hihih lilie,nie ma co piękne kwiaty jedne z moich ulubionych ale zapach mają intensywny, mój mi przytargał naręcze róż takich krótkich i mogły zostać w sali ale jak zozyliśmy jak sie gapią położne to im oddaliśmy do pokoju. 🙂


moje ulubine to lilie 🙂 maz zawsze pamieta 😉
hehe nam ordynator na obchodzie kazal wyniesc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się ze zdjętymi szwami z Katarzyny...jest o niebo lepiej, mimo, że nadal boli 🙂
I jesteśmy po pierwszym spacerku-zziajałam się jak cholera, dyszałam jak parowóz ,ale dzielnie szłam z wozem 🙂
Teraz mężuś szykuje obiadek,a ja poległam....KONDYCJI BRAK!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie po wizycie przepływy ok, łozysko 3 stopień ,
powiedziała ze młody ma włosy hehe\
wazy 3600 plus minus 300 g czyli wcale sie nie zdziwie ze wazy 3900
jeżeli nie urodze do piątku( nie wiem jak miałam w sumie to zrozumieć ) i jak mnie ebdzie pobolewał brzuch albo spuchną mi bardziej nogi to mam przyjechac do szpitala tam gdzie ma dyzur hmm moze chce mi wywołac czy cuś nie wiem jak mialam to odebrac czy jechac nawet jak by mnie nie bolało jak sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
melduje sie po wizycie przepływy ok, łozysko 3 stopień ,
powiedziała ze młody ma włosy hehe\
wazy 3600 plus minus 300 g czyli wcale sie nie zdziwie ze wazy 3900
jeżeli nie urodze do piątku( nie wiem jak miałam w sumie to zrozumieć ) i jak mnie ebdzie pobolewał brzuch albo spuchną mi bardziej nogi to mam przyjechac do szpitala tam gdzie ma dyzur hmm moze chce mi wywołac czy cuś nie wiem jak mialam to odebrac czy jechac nawet jak by mnie nie bolało jak sądzicie??


no ja myślę że masz przyjechać tak czy tak. Hee...ja się dowiedziałam że moja ma wlosy jak już ją rodziłam i położna mówi oo już widać główkę aleeee ma włosy długie i czarne 🙂Jakoś nie mogłam w to uwierzyć 🙂Mi na porodówce mówili że bedzie miała 3900 ale urodziła się 3500 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
melduje sie po wizycie przepływy ok, łozysko 3 stopień ,
powiedziała ze młody ma włosy hehe\
wazy 3600 plus minus 300 g czyli wcale sie nie zdziwie ze wazy 3900
jeżeli nie urodze do piątku( nie wiem jak miałam w sumie to zrozumieć ) i jak mnie ebdzie pobolewał brzuch albo spuchną mi bardziej nogi to mam przyjechac do szpitala tam gdzie ma dyzur hmm moze chce mi wywołac czy cuś nie wiem jak mialam to odebrac czy jechac nawet jak by mnie nie bolało jak sądzicie??


no ja myślę że masz przyjechać tak czy tak. Hee...ja się dowiedziałam że moja ma wlosy jak już ją rodziłam i położna mówi oo już widać główkę aleeee ma włosy długie i czarne 🙂Jakoś nie mogłam w to uwierzyć 🙂Mi na porodówce mówili że bedzie miała 3900 ale urodziła się 3500 🙂


też mysle ze pojechac nawet jak nie bedzie bolało , juz mam stresa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
szotka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
melduje sie po wizycie przepływy ok, łozysko 3 stopień ,
powiedziała ze młody ma włosy hehe\
wazy 3600 plus minus 300 g czyli wcale sie nie zdziwie ze wazy 3900
jeżeli nie urodze do piątku( nie wiem jak miałam w sumie to zrozumieć ) i jak mnie ebdzie pobolewał brzuch albo spuchną mi bardziej nogi to mam przyjechac do szpitala tam gdzie ma dyzur hmm moze chce mi wywołac czy cuś nie wiem jak mialam to odebrac czy jechac nawet jak by mnie nie bolało jak sądzicie??


no ja myślę że masz przyjechać tak czy tak. Hee...ja się dowiedziałam że moja ma wlosy jak już ją rodziłam i położna mówi oo już widać główkę aleeee ma włosy długie i czarne 🙂Jakoś nie mogłam w to uwierzyć 🙂Mi na porodówce mówili że bedzie miała 3900 ale urodziła się 3500 🙂


też mysle ze pojechac nawet jak nie bedzie bolało , juz mam stresa 😁

nie stresaj 🙂nie ma powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co chce napisac to małly mnie woła a teraz człapie moja siostra 🙂
co do porodu to sie nie wypowiadam tzn sam poród to była bajka cudowne przezycie i jakie mam zdjecia z sali porodowej cudne poprostu dzieki mojej anestezjolog 🙂ale to co sie działo po cięciu to .........nie nie bede pisała bo i dla mnie to zbyt trudne i do tego jeszcze nie wszystkie rozpakowane .Powiem tyle ze ciecie przy drugim dziecku jest duzo barrzdiej bolesne niz przy 1 bo macica sie boeśniej obkurcza ae tyle co powiem bo wspomnienia wywouja łzy w oczach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny oznajmiam że:

W czwartek moja córeczka wychodzi do domku !!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Dzis juz jest w łozeczku, dotykalismy jej maciupkie rączki a ona sie tak slodko usmiechała... jeny bezcenne!!!
nawet wytarłam jej buziulke bo mleczko sie ulało , jejku jak to cudnie moc zadbac o swoje malenstwo
jest taka slodka i taka delikatna, teraz normalnie nie moge sie doczekac,...... 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dziewczyny oznajmiam że:

W czwartek moja córeczka wychodzi do domku !!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Dzis juz jest w łozeczku, dotykalismy jej maciupkie rączki a ona sie tak slodko usmiechała... jeny bezcenne!!!
nawet wytarłam jej buziulke bo mleczko sie ulało , jejku jak to cudnie moc zadbac o swoje malenstwo
jest taka slodka i taka delikatna, teraz normalnie nie moge sie doczekac,...... 🤪 🤪 🤪 🤪
SUPER!! Cieszę się razem z Tobą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dziewczyny oznajmiam że:

W czwartek moja córeczka wychodzi do domku !!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Dzis juz jest w łozeczku, dotykalismy jej maciupkie rączki a ona sie tak slodko usmiechała... jeny bezcenne!!!
nawet wytarłam jej buziulke bo mleczko sie ulało , jejku jak to cudnie moc zadbac o swoje malenstwo
jest taka slodka i taka delikatna, teraz normalnie nie moge sie doczekac,...... 🤪 🤪 🤪 🤪


superowo cieszymy sie bardzo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
melduje sie po wizycie przepływy ok, łozysko 3 stopień ,
powiedziała ze młody ma włosy hehe\
wazy 3600 plus minus 300 g czyli wcale sie nie zdziwie ze wazy 3900
jeżeli nie urodze do piątku( nie wiem jak miałam w sumie to zrozumieć ) i jak mnie ebdzie pobolewał brzuch albo spuchną mi bardziej nogi to mam przyjechac do szpitala tam gdzie ma dyzur hmm moze chce mi wywołac czy cuś nie wiem jak mialam to odebrac czy jechac nawet jak by mnie nie bolało jak sądzicie??

Lepiej pojechac, tzn ja bym pojechala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
melduje sie po wizycie przepływy ok, łozysko 3 stopień ,
powiedziała ze młody ma włosy hehe\
wazy 3600 plus minus 300 g czyli wcale sie nie zdziwie ze wazy 3900
jeżeli nie urodze do piątku( nie wiem jak miałam w sumie to zrozumieć ) i jak mnie ebdzie pobolewał brzuch albo spuchną mi bardziej nogi to mam przyjechac do szpitala tam gdzie ma dyzur hmm moze chce mi wywołac czy cuś nie wiem jak mialam to odebrac czy jechac nawet jak by mnie nie bolało jak sądzicie??

Lepiej pojechac, tzn ja bym pojechala


no nic jak tak mówicie i do piątku nic sie nie wydarzy to pojade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mam nadzieje ze napisałaby że już po wszystkim , a Anulcia pewnie odpoczyywa 🙂

kurcze brzuchol mnie zaczoł boleć ,


Luizka jak mozesz opisać ból przy skurczach ??


Najpierw jak sie zapowiadało na poród to mnie bolał jak na okres ze 2 dni z czego juz tego drugiego tak dosc intensywnie a potem jezu nie jestem w stanie tego okreslic......jak by mi ktos wpychał dynie ..... nigdy nie czulam podobnego bólu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...