Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny..czy Wasze Maluszki przed wielkim finałem wyciszyły sie? czy były takie jak zawsze?Moja dzisiaj tak spokojniejsza jakaś..wypina sie i rzuca nogami ale nie tak jak zawsze,że wariowała ile wlezie..
moja wyciszyla sie w szpitalu ,a wariowac zaczela wlasnie przed samym porodem hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny ..czy Wasze maluchy tez maja bialka oczkow takie jakies ...zamglone,szarawe jakby i gdzie niegdzie czerwone plamki???Moja Zabka nie ma bialych takich i juz nie pamietam czy to normalne ...schizuje ,panikuje ..jutro bedzie polozna to mnie oswieci moze... 😮


Musisz zaczynać posty tak jak ja??? 🤪 😁 😁 😜
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁faktycznie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Asia to chyba normalne, Szymek na początku też miał takie "zamglone" spojrzenie, teraz jest już ok.
żegnam się, idę szykować kąpiel dla małego. po raz pierwszy będę go kąpać samego, do tej pory mężulek go trzymał w wanience... trzymajcie kciuki 🙂
trzymamy Kochana 🙂Mnie to jutro czeka 🙂hihi moj Kocur jutro ma druga zmiane ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro jade do lekarza po zaswiadczenie do becikowego i do USC ...Olusie zostawie z siostra Andrzeja..Boze ja sie zatesknie za Nia... 😲 😲 😲 😲 odciagne pokarm (Medelka elektrik -swietna sprawa !-polecam Dziewczynki naprawde goraco)
Mam nadz,ze przetrwam te rozlake... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Dziecie caly dzien spi ,je i lezy sobie w lozeczku ..oczywiscie juz schizuje ,ze jest za cicha...za spokojna...Zawsze byla grrzeczna ,ale nie do przesady ...
Boze nie dogodzisz babie.. 😁 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moje Dziecie caly dzien spi ,je i lezy sobie w lozeczku ..oczywiscie juz schizuje ,ze jest za cicha...za spokojna...Zawsze byla grrzeczna ,ale nie do przesady ...
Boze nie dogodzisz babie.. 😁 😁 😁 😎


Haha 😁 W ciąży schizy po porodzie też 😁 Trza sobie życie umilać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moje Dziecie caly dzien spi ,je i lezy sobie w lozeczku ..oczywiscie juz schizuje ,ze jest za cicha...za spokojna...Zawsze byla grrzeczna ,ale nie do przesady ...
Boze nie dogodzisz babie.. 😁 😁 😁 😎


Haha 😁 W ciąży schizy po porodzie też 😁 Trza sobie życie umilać 😎
co by bylo weselej 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Hej!! Pisałam do was ostatnio i zostałam nie zauważona... no cóż bywa i tAK...Ja wreszcie dziś odpoczywam Dawidek cały czas prawie śpi i je... Karmie butelką ponieważ miałam bardzo mało mleka i wspomagałam sie herbatkami i dupa... Dawidek w 2 tygodnie przybrał 800 gram 🙂 duży chłop się robi 🙂 no i noce mamy cudne bo budzę się tylko raz i raz nad ranem na karmienie 🙂 pozdrowionka i buziaki dla was i maluszków:*:*:*

szkoda że mój nie jest taki grzeczny...
dziewczyny a jak długo wasze dzieci jedzą z cycka? bo mój to najczęściej po 20 min... najdłużej to 30 min, ale tak aktywnie bez spania w międzyczasie. nie wiem ile je, bo raczej nie da się tego zmierzyć...
któraś pisała o katarku - mój ma, na szczęście chyba już przechodzi. stosujemy wodę morską, 5 kropli dziennie wit. C - Cebion i aspirator do noska
Luiza super że już w czwartek będziesz miała swoją kruszynkę przy sobie!!!


hm sama nie wiem.. aktywnie to raczej krotko 😁 pozniej sobie tak ciumka i przysypia, bo sie meczy 😁 no chyba, ze mu mleko wolno leci to sie denerwuje i mocno szybko ssie..
i nie martw sie, ze maly mniej 'grzeczny' 😉 tak to juz bywa, jak dzieci sa na piersi 😉 nie zapychaja sie tak jak butelka i szybciej sie trawi mleko matki- wiec mniej spia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny ..czy Wasze maluchy tez maja bialka oczkow takie jakies ...zamglone,szarawe jakby i gdzie niegdzie czerwone plamki???Moja Zabka nie ma bialych takich i juz nie pamietam czy to normalne ...schizuje ,panikuje ..jutro bedzie polozna to mnie oswieci moze... 😮


plamek sie odnotowalam 🙂 bialka raczej normalny kolor..wiadomo nigdy nie sa super biel.. ale tak jak u nas mniej wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
A jutro jade do lekarza po zaswiadczenie do becikowego i do USC ...Olusie zostawie z siostra Andrzeja..Boze ja sie zatesknie za Nia... 😲 😲 😲 😲 odciagne pokarm (Medelka elektrik -swietna sprawa !-polecam Dziewczynki naprawde goraco)
Mam nadz,ze przetrwam te rozlake... 🤢


hehe my jak małego babcia na spacer zabrala to taaak tesknilismy, ze maz az pobiegl na dol odebrac go 🤪
a medela electric jutro do mnie zawita juz 😁 oby.. bo kurierem wyslana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia to chyba normalne, Szymek na początku też miał takie "zamglone" spojrzenie, teraz jest już ok.
żegnam się, idę szykować kąpiel dla małego. po raz pierwszy będę go kąpać samego, do tej pory mężulek go trzymał w wanience... trzymajcie kciuki 🙂


ja jeszcze tez sama nie kapalam 😁 i narazie sie nie zapowiada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moje Dziecie caly dzien spi ,je i lezy sobie w lozeczku ..oczywiscie juz schizuje ,ze jest za cicha...za spokojna...Zawsze byla grrzeczna ,ale nie do przesady ...
Boze nie dogodzisz babie.. 😁 😁 😁 😎


hehe nasz przez pierwsze 2tyg tez tylko spal i jadl 😁 pozniej sie zaczelo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ciekawe jak tam Kamiska i Jaś z tym cholernym zakazeniem ? Nie macie jakichs wiesci? 🤢
a co z Kamisia i Jasiem????

Jakiś czas temu napisała , że są w szpitalu, tez z zakazeniem ukl, moczowego 😞 ale nic wiecej nie odpisala potem juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal migrena... bosko:/ 72 h miewałam ale nie 9 dni 🤢 🤢 juz ledwo sie trzymam tak mnie wykancza franca... i jak sie okazuje podczas karmienia tylko mozna paracetamol... rewelacja:/
zobacze jak to bedzie bo jak nie popusci troche to bede musiala zrezygnowac z karmienia bo bol i stres moj wcale nie lepszy bedzie dla dziecka .... eh zawsze cos.. ala ciaz emialam spokoj z tym dziadostwem..

Dzieki dziewczyny za wszystkie cieple slowa w zwiazku z Laurą :*:*:* juz niedlugo bedzimy razem pisac do was 🙂

zycze
owocnej nocy brzuszkom
spokojnej nocy mamusiom
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
widze ze dzis pierwsi jestesmy 😉 aale mielismy nocke od 23 do po 4 Antoś spal 🤪
medela electric powinna dzis zawitac, wiec odbudowujemy laktacje 😁 mam nadzieje, ze mi sie uda 🙂 bo narazie to sie oboje meczymy za dnia, jak je czesciej a prdukacja nie nadaza..
i chusta tez powinna dzis byc!! 🤪 dla mojej malej przylepy to ideale rozwiazanie bedzie 😉 i w koncu zaczne w domu wiecej robic 😁
a tak poza tym to Antoś dziś ma skonczone 4 tygodnie !!!!!! 🤪 jak ten czas leci.. a 30stego juz bedzie niemowlakiem 🤪 wyzszy level 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemankoo
nadal 2 w 1 🙂 ale dzisiaj przeżyłam traume o 5 rano myslalam ze mi ody odchodza ale patrze a tam czop jednak jak myslalam ze mi juz odszedł to byl falszywy alarm dzisiaj na stówe to był on !! i bolał mnie brzuch ale przestał no nic czekam na rozwój akcji
ejjj jestem juz uzytkownikiemm nie bawie sie takkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...