Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No więc, po wizycie praktycznie żadnych rewelacji 🤢 rozwarcie jest na marny opuszek palca 😠 mam skierowanie do szpitala na 5 października..czyli Myszka będzie z tego samego miesiąca co Mamusia.. Będe październikową Mamą a nie wrześniową...nie wiem czy będziecie mnie jeszcze koffały czy bede musiała iść sobie na październik.... 😞

Jestem zawiedziona 😞


mnie rozwarcie na 3cm zrobilo sie w ciagu 3 dni, bo mialam wizyte i nic nie bylo a w szpitalu okazalo sie, ze juz jest.. wiec kto wie kto wie, moze jeszcze nie trzeba bedzie wywolywac 😁 a nawet jesli to juz mozesz kochana odliczac, bo zostalo Wam mniej niz tydzien! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia


Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kurwa!!!!!!!!!!! oszaleję, Gabi od dwóch godzin wyje!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest przewinięta, jeść nie chce....za to wyje jak opętana!!!!!!!!!!! A ja nerwowo tego nie wytrzymuję!!!!!!!!!!! CHYBA JESTEM ZŁĄ MAMĄ 🤢 😞 😞 😞


mam dziś to samo 🤢 🤢 🤢 teraz Młody usnął ale nie wiem na jak długo .... od rana masakra 🤢 🤢 🤢


heh, mnie tez czasem lapie bezsilnosc, chociaz ja odpadam, jak Antoś placze kilka minut 😁 na szczescie mam niezawodny uspokajacz- cycki 🤪 🤪 nie wiem co bym bez nich zrobila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
ale jestem zmeczona padam na twarz.. nocka nie przespana prawie cala nate nie mam siły trzymac małej na rekach do tego kregosłup mnie boli od schylania sie po nia do kojca i na przewijak.. super.. 🥴


moze chusta? 🙂 nam juz przyszla, sliiiczna jest 😁 i moze dzisiaj ja pierwszy raz wyprobujemy 🤪 a w weekend bede sie uczyc sama wiazac, bo mam taka przyleppe, ze nie da sie go odlozyc na chwile nawet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Landusia napisał(a):
ale jestem zmeczona padam na twarz.. nocka nie przespana prawie cala nate nie mam siły trzymac małej na rekach do tego kregosłup mnie boli od schylania sie po nia do kojca i na przewijak.. super.. 🥴


mnie napierdziela strasznie szyja i łopatki 🥴
Dziś to najchętniej wepchałabym Tymonka do brzuszka choć na parę godzin ☺️ ☺️ ☺️


hehe tez tak sobie czasem mowie 😁 😁 zwlaszcza kiedy sie drze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Powiem wam że już mi się chyba wszystko poukładało bo już mi lepiej ... ale ogólnie ciężko było ... wiele łez popłyneło wiele emocji ... ale już jestem na takim etapie stabilizacji , więc chcem już do ludzi wyjśc ... i byc znowu po prostu
Mam tylko ciągle ogomny problem z karmieniem a raczej mała ilością pokarmu ... muszę podawac mieszanę bo Wojtuś mało waży i mimo ze tamten tydzien walczyłam z pokarmem by było go więcej to dupa blada ... tylko waga wojtka się nie podniosła za bardzo bo jak na dziecią 3 tyg miał 3690 wię malutko .... i niestety ... walcze z laktatorem by obudzic te cyce ale coś kepsko jak siadam do odciagania to 30 min i tylko mam 30 ml ... to jak kot napłakał bo wojtuś już musi jeśc sztucznego 90 -110 ml ... ehh ciąża sprawa z tymi cycami


3690 to nie jest malo.. to przeciez zalezy ile na masie przybral i czy w ogole przybral.. bo nie zorientowalam sie do konca z tego co napisalas 😜
Antos ma 3520 i 500g przybral w 3tyg i pediatra mowila, ze to jak najbardziej w porzadku i normalnie 🙂
jesli bardzo chcesz karmic piersia to odciagaj czesciej.. co 2h np.. ja tez sie mecze z mniejsza podażą niż jest popyt, ale jakos tam walcze dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
INFO OD IZY RYBKI

JEST SAMA, NIE MA KTO JEJ POMÓC, MĄŻ W PRACY, NIE MA JAK WEJŚĆ NA BRZUSZEK
MAŁEMU ODPADŁ PĘPEK ALE KREW SIĘ SĄCZY, PUPCIE MA BRZYDKĄ KREMY NIE POMAGAJĄ, CAŁY CZAS WISI NA PIERSI, MAŁY NIE MA POPRAWY WAGOWO I NIE MA JAK SIĘ RUSZYĆ.


uh.. nawet sudocrem nie pomaga? 😮 myslalam, ze nie ma takiego odparzenia, ktorego by nie zwalczyl 🤪 moze nie stosowala i warto jej napisac? 🙂
\
aha.. Legins gratulacje!!!! w koncu sie doczekalas! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ehhh a ja mam schizo..bo mi kazali dopiero po 7 dniach od terminu sie zgłosić do szpitala...a już tydzień temu miałam świecące łożysko 😞 Jestem załamana... 😞 spać nie moge,bo brzusio duży...Emilka kopie jak sie położe bo pewnie Jej ciasno... 😞 zresztą Ona cały czas kopie tak jakby dawała znać że Jej strasznie ciasno 😞

Ania a na kiedy miałas termin .....


na wczoraj.. martwi mnie łożysko,bo wiem że jest już świecące i zwapnione..i nie wiem co z pępowiną..jutro chyba pójde na usg i posprawdzam przepływy...

ja sie dziwie ze oni nie zatrzymsli cie w szpitalu....


Ja sie dziwie że jeszcze nie rozwaliłam im tego cyrku..moja gin dała mi skierowanie na 28 września do szpitala żeby tam mnie zbadali zrobili mi full serwis itd..ale jak byłam na prywatnej wizycie u zastępcy ordynatora to mnie wyśmiała 😮i powiedziała żeby nie przyjeżdżać nawet... 😞


to moze faktycznie idz na usg i posprawdzaj przeplywy.. 🥴 eh, niby juz tak blisko, ale jeszcze tyle nerwow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEŚMY W DOMU !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Córcia - zdrowa całkowicie, przebadana na wylot nawet nie mamy zadnych specjalnych zalecen.

Ale stresik był hehe 🙂 bałam sie pierwszego przewijania ale ładnie mi poszło z kupsztalkiem 🙂
Karmienie jest miłe,ale niestety mala od poczatku pila z butli i nie ma pojecia jak zlapac cycca narazie jestesmy po 2 nieudanych probach:/ po czym podajemy odciagniete z butli , bedziemy probowac uczyc sie dalej. pierwsza noc przed nami, poki co malutka jest bardzo grzeczna i spokojna padła po wizycie babci i dziadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
JESTEŚMY W DOMU !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Córcia - zdrowa całkowicie, przebadana na wylot nawet nie mamy zadnych specjalnych zalecen.

Ale stresik był hehe 🙂 bałam sie pierwszego przewijania ale ładnie mi poszło z kupsztalkiem 🙂
Karmienie jest miłe,ale niestety mala od poczatku pila z butli i nie ma pojecia jak zlapac cycca narazie jestesmy po 2 nieudanych probach:/ po czym podajemy odciagniete z butli , bedziemy probowac uczyc sie dalej. pierwsza noc przed nami, poki co malutka jest bardzo grzeczna i spokojna padła po wizycie babci i dziadka



Super Kochana!Cieszymy sie razem z Wami !!!!! 😘 😘

I czekamy na nowe foty Laury 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
JESTEŚMY W DOMU !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Córcia - zdrowa całkowicie, przebadana na wylot nawet nie mamy zadnych specjalnych zalecen.

Ale stresik był hehe 🙂 bałam sie pierwszego przewijania ale ładnie mi poszło z kupsztalkiem 🙂
Karmienie jest miłe,ale niestety mala od poczatku pila z butli i nie ma pojecia jak zlapac cycca narazie jestesmy po 2 nieudanych probach:/ po czym podajemy odciagniete z butli , bedziemy probowac uczyc sie dalej. pierwsza noc przed nami, poki co malutka jest bardzo grzeczna i spokojna padła po wizycie babci i dziadka


CESZYMY SIĘ RAZEM Z TOBĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
No więc, po wizycie praktycznie żadnych rewelacji 🤢 rozwarcie jest na marny opuszek palca 😠 mam skierowanie do szpitala na 5 października..czyli Myszka będzie z tego samego miesiąca co Mamusia.. Będe październikową Mamą a nie wrześniową...nie wiem czy będziecie mnie jeszcze koffały czy bede musiała iść sobie na październik.... 😞

Jestem zawiedziona 😞

Ty jak cos trzasniejsz to nic tylko toba wstrzasnac 🙂 Kochamy kochamy i nigdzie nie puscimy marudko :*:*::*
nie nawidze tylko slowa rozwarcie:/ tzn jego brak:/
zycze ci aby ono postepowalo jak najszybciej! jeszcze przed porodem albo w czasie porodu bardzo szybko!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
ale jestem zmeczona padam na twarz.. nocka nie przespana prawie cala nate nie mam siły trzymac małej na rekach do tego kregosłup mnie boli od schylania sie po nia do kojca i na przewijak.. super.. 🥴

wspolczuje
Mnie juz boli po1 przewijaniu + jednym sprawdzeniu czy nie trzeba zmienic.... od 2 lat mialm problemik z rwąkulszową czuje z ena bank bedzie ciekawie w tej kwestii 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
INFO OD IZY RYBKI

JEST SAMA, NIE MA KTO JEJ POMÓC, MĄŻ W PRACY, NIE MA JAK WEJŚĆ NA BRZUSZEK
MAŁEMU ODPADŁ PĘPEK ALE KREW SIĘ SĄCZY, PUPCIE MA BRZYDKĄ KREMY NIE POMAGAJĄ, CAŁY CZAS WISI NA PIERSI, MAŁY NIE MA POPRAWY WAGOWO I NIE MA JAK SIĘ RUSZYĆ.


Oo dobrze, ze wkoncu dala znac ze z nimi wsjo ok !! Jeny sama,,... ja od nast tyg sama moj R popoludniowki :/ jeny jeny juz mam stresa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynki Asiulka mi napisała,że Leginsik dzisiaj o 13:30 urodziła Hanie 🙂


GRATULACJE!!!!!!
No czyli juz was mniej dziewczynki - brzuszki wiec i wy sie nie martwcie lada chwila wasz czas 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Tiaaaaa 🥴

Doczytałam to wszystkie polajzły 😁 😁

To ja ide nadrobic seriale w necie

Owocnej nocki dla pozostałych 2 paczków kochanych naszych !!!!
spokojnej nocy dla mamus

a przed nami jutro WielKI dzien!! w koncu 1 dzien z malutką w domu , troszke mam stresika 🙃 🙃



jeej ale fajnie 🙂 bylismy dzisiaj w klimontowie na bioderkach- juz troche lepiej, kontrola za 4mies, ale dalej sie podwojnie pieluszkujemy no i nigdzie Was nie widzielismy 😞 chociaz nie wiem czy bym zalapala ktora to Ty, bo tyle tam rodzin z dziecmi 🤪 🤪 i jak jedno wylo to drugie tez syrene wlaczalo 😁 nawet Antoś się na chwile przylaczyl, choc taki malutki jescze 😁

Tez patrzalam za wami
Byslismy o 11-30 mniej wiecej do 12:00 ale wyszlismy to biegiem w sumie. nie widzialam za wiele dzieci malutkich to chyba nie ta godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
witam. za prośbą mojej narzeczonej uprzejmie informuję, że dziś o godzinie 10.15 przyszedł na świat nasz synuś o imieniu Dominik.


OOOOOOOOOOOOOOOOO heheh
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
hehe zawalilam forum postami 😁 ale nadrabiam, poki ssaczek sobie spi na ramieniu u mnie 🙂

Magda ty czym go przepajasz....ja czasmi daje wode przygotowana z cukrem , lub sama wode na czkawke....


Niczym, młodzież jedzie tylko na mleku z piersi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kurwa!!!!!!!!!!! oszaleję, Gabi od dwóch godzin wyje!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest przewinięta, jeść nie chce....za to wyje jak opętana!!!!!!!!!!! A ja nerwowo tego nie wytrzymuję!!!!!!!!!!! CHYBA JESTEM ZŁĄ MAMĄ 🤢 😞 😞 😞


mam dziś to samo 🤢 🤢 🤢 teraz Młody usnął ale nie wiem na jak długo .... od rana masakra 🤢 🤢 🤢


cześć dziewczyny!! jak was czytam to mi sie smiac chce!! moj maly dzis od 3 do 5 rano dał mi tak popalic ze szok. Ryczalam razem z nim, potem na niego krzyczalam, potem znowu ryczalam i kurwowalam. Jak usnal wymeczony mialalm straszne wyrzuty sumienia ze jestem zla mama. Ale to by swiety nie wytrzymal!! teraz po poludniu chwile tez dal mi do wiwatu. Na szczescie tylko chwile!!1
ciesze sie ze nie jestem sama. Juz sie balam ze cos go moze boli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde musze sie Agatki poradzic jak to karmienie swpim tylko mlekiem polaczone z odciagniem ma wygladac!!!!!!!

poki co moje dziecie nie wie co to CYC a malego nie mam 😮 😮 😮 😮
AGATKO z Obornik gdzie jestes I need You!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
No i tradycyjnie odbyłam krótki spacerek z Emilką w piżamie........ 🙃 🤨 😉,Jakoś nie umiem się zorganizować 🤢, zasneła mam nadzieję ze długoooooo pośpi, a ja mam tyle pracy,a już mi się nic nie chce,nie mam siły i najchetniej to bym poszła spać razem z nią, powinnam ale................ Jeszcze to moje biodro jak napierdziela, chodzić nie mogę.........A my jutro mamy wizytę u pediatry,trzymajcie za nas kciuki.


a myslalam ze tylko ja jestem taka przemeczona!! w domu burdel, nie mam kiedy sprzatac, noce zarwane, oczy na zapalki i okropne wyrzuty sumienia o ten balagan. A maly tylko chce na rece i do cyca. Wczoraj na szczescie udalo mi sie poprasowac jego ciuszki od 20 do 24 zrobilam wszystko, potem chcialam isc spac ale babel sie obudzil 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...