Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny macie jakiś specjalny krem jak wychodzicie na spacer z maluchem ?
nie poki co..ale zakupie na kazda pogode chyba ten nivea baby 😉


też właśnie o tym myślę bo mam całą serie nivea i super się sprawdzają na Tymonku 🙂
synowa tez lubi nie narzeka 😆 😆 😆zgrana para! 😁 😁 😁
a Andru jak Kami odbiera to mu uszy juz schna...baba ciagle narzeka na Nia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂



Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik jak sie czujesz juz lepiej z ta twoja anemia.....i jak tam mała


oj Kochana lepiej dziekuje 🙂Tyle ze psychicznie siadam 😞
Moja Szakira nie chce sie uczyc ,jest nie grzeczna w szkole..codziennie skargi i uwagi....szkoda slow..lekcje odbrabiam z Nia nawet 8h dziennie..mozg mi sie lasuje 😞
Przez anemie cisnienie mi skoczylo (zawsze mialam idealnie..)140/90 i wiecej...szkoda slow[/quote
a szakirka moze zazdrosna o mała....dlatego tak sie odbija na ta szkoła....a z tym cisnieniem to nie dobrze kochana....a kiedy przychodzi połozna...musisz sie zapytac , bo to nie za dobrze a moze dlatego ze sie denerwujesz....
no wlasnie byla przedwczoraj i sie okazalo ze te cisnienie wysokie..niby od niskiej hemoglobiny....w szpitalu po porodzie tez mialam podobne..myslalam ze to po porodzie tak tylko...
a Ole wypisali ze szpitala z waga 3600 i juz nadrobila w kilkav dni bo wazy 3815 🤪

moja tez w pare dni 200 g, a pozniej w tydzien 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
ASIULKA ZG na anemię mi kazali brać BIOFER,bo po porodzie okazało się, że mam anemię i to taką , że chcieli mi krew przetaczać 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 kupuje sie to bez recepty i bierze 3 razy dziennie poł godziny przed jedzeniem 🙂
mi kazala 2 razy dziennie..mam to samo 😉jejciu to tez masz wesolo..a ile mialas hemoglobiny? ja nieco ponad 7 🥴

ja mam 5,87 🤢 🤢 🤢 🤢
uuuuuuu to jeszcze bardziej git....kiedy idziesz na kontrole do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂




Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁


brać chłopiny na warsztat i do roboty z rozwarciem 🤪 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mamy sposób na naszego "Kaliszka" 😁 🙃 VIVA heheh noż normalnie muzykalne dziecko jak cza 🤪 😁 😁 😁
hahaha zapusc mu muze te co w brzuszku sluchal i szalal..co to bylo ,bo zapomnialam..ale wizgal Ci wtedy ostro 😁 😁 😁 😁
A mi polozna mowila,zeby codziennie nie kapac malej,ze zmywa sie bariere ochronna skory itd...a Wy jak kapiecie?no i co z pepkiem?moczycie/moczylyscie?bo ja nie ,a na you tube widzialam ze myja z pepkami do wody...polozna mi tez nie kazala moczyc..


http://www.youtube.com/watch?v=tsOAsdCqUew 🤪 😁 😁 😁 😁
ja kąpie na "sucho" bo gipsiory więc nie zanurzam Młodego całego w wodzie ( i tak tego nie lubiał 😜 jedyny plus dla niego że ma gips heh 😉 )ale na początku myłam codziennie i starałam się nie moczyć pępurka
oooo totototo!!!!! 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎i bawimy sie!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mamy sposób na naszego "Kaliszka" 😁 🙃 VIVA heheh noż normalnie muzykalne dziecko jak cza 🤪 😁 😁 😁
hahaha zapusc mu muze te co w brzuszku sluchal i szalal..co to bylo ,bo zapomnialam..ale wizgal Ci wtedy ostro 😁 😁 😁 😁
A mi polozna mowila,zeby codziennie nie kapac malej,ze zmywa sie bariere ochronna skory itd...a Wy jak kapiecie?no i co z pepkiem?moczycie/moczylyscie?bo ja nie ,a na you tube widzialam ze myja z pepkami do wody...polozna mi tez nie kazala moczyc..

my kąpiemy co drugi dzien i pępucha też zamaczamy 🙂
no prosze ...i nic sie nie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂




Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁


brać chłopiny na warsztat i do roboty z rozwarciem 🤪 😁 😁 😁 😜


Ja sie boje ☺️ zwłaszcza,że wiem o pępowinie..i boje sie że Emilka sie wystraszy i sobie ją zaciśnie bardziej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
pierwszymi oznakami jest fakt że pisze sama ze sobą 🤪 😁 😁 😁 😁


buhahahaha 😁 😁 😁 😁 😁
ja jestem z synowa na rece i slamazarnie drapie lewa lapa! 😆


a jak Olka ? grzeczniutka ? cyca dajesz ?
daje daje,na okraglo na cycu wisi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
INFO OD IZY RYBKI

JEST SAMA, NIE MA KTO JEJ POMÓC, MĄŻ W PRACY, NIE MA JAK WEJŚĆ NA BRZUSZEK
MAŁEMU ODPADŁ PĘPEK ALE KREW SIĘ SĄCZY, PUPCIE MA BRZYDKĄ KREMY NIE POMAGAJĄ, CAŁY CZAS WISI NA PIERSI, MAŁY NIE MA POPRAWY WAGOWO I NIE MA JAK SIĘ RUSZYĆ.


Oo dobrze, ze wkoncu dala znac ze z nimi wsjo ok !! Jeny sama,,... ja od nast tyg sama moj R popoludniowki :/ jeny jeny juz mam stresa 😮


Dasz radę ja też od początku sama, czasami ciężko i płacz, ale do przodu.........

UMNIE JEST LEPIEJ ..POBUDKA PRZED 7 -TRZA USZYKOWAC SNIADANIE DLA KAMILI,WYPRAWIC DO SZKOLY,DZIEKI BOGU ANDRU PROWADZI JA I ODBIERA O 11;30 ALBO O 12;30 .POMAGA MI OBRAC NP.ZIEMNIAKI,WARZYWA I LECE Z OBIADEM-W MIEDZYCZASIE SZYBKI PRYSZNIC A TATA W TYM CZASIE SPACERKUJE Z OLA W LASKU ...JEMY NA WARIATA OBIAD..I BIEGIEM LECI DO PRACY...
A POTEM HARDCORE Z KAMILA I LEKCJE DO WIECZORA 🤢 MALA NA CYCU WISI ,A W DRUGIEJ RECE KSIAZKI I SZLACZKI I NERWY....Z KAMILA 😠 OLA JUZ MI NIE DAJE SPOKOJU..TYLKO CYCORA I CYCORA...
MLYN JAK CHOLERA CZASU NIE MA NA NIC ..
IDE POLOZYC MALA DO LOZECZKA I JAK SIE UDA POPRASUJE I UMYJE NACZYNIA 🤢


Najwidoczniej Kamilka potrzebuje większej uwagi bo teraz Olka na tapecie to się poczuła zagrożona ... Dobrze że masz Jędrzeja 🙂 chłopina jak złoto zawsze pomoże i odciąży. 🙂
😉 no naprawde duuzo pomaga mi ,jak mi go brak..byl z nami kilka dni i juz praca,ale mimo tego pomaga we wszystkim oby nie zapeszyc 🙂


Na pewno będzie pomagał , w końcu ma 3 super kobitki o które musi dbać ... nie ma to tamto 😜
Mój też odciąża a i dużo rodzice ...

hehe 3 babole ,biedaczysko 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃


Błogosławiony pomiędzy niewiastami 😎
😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 chlopina szczesliwy jak do roboty wyrusza 😉 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny macie jakiś specjalny krem jak wychodzicie na spacer z maluchem ?

z nivea na kazda pogode


to też ten zakupię 🙂
jak i Wy to i my 🙂a co my gorsze??? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik jak sie czujesz juz lepiej z ta twoja anemia.....i jak tam mała


oj Kochana lepiej dziekuje 🙂Tyle ze psychicznie siadam 😞
Moja Szakira nie chce sie uczyc ,jest nie grzeczna w szkole..codziennie skargi i uwagi....szkoda slow..lekcje odbrabiam z Nia nawet 8h dziennie..mozg mi sie lasuje 😞
Przez anemie cisnienie mi skoczylo (zawsze mialam idealnie..)140/90 i wiecej...szkoda slow[/quote
a szakirka moze zazdrosna o mała....dlatego tak sie odbija na ta szkoła....a z tym cisnieniem to nie dobrze kochana....a kiedy przychodzi połozna...musisz sie zapytac , bo to nie za dobrze a moze dlatego ze sie denerwujesz....
no wlasnie byla przedwczoraj i sie okazalo ze te cisnienie wysokie..niby od niskiej hemoglobiny....w szpitalu po porodzie tez mialam podobne..myslalam ze to po porodzie tak tylko...
a Ole wypisali ze szpitala z waga 3600 i juz nadrobila w kilkav dni bo wazy 3815 🤪

moja tez w pare dni 200 g, a pozniej w tydzien 400
konkret sztunia! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂




Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁


brać chłopiny na warsztat i do roboty z rozwarciem 🤪 😁 😁 😁 😜
jak pilki brak to skaczcie po chlopie do gory jak kangury 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mojego wypisywali z wagą 3,550 a już ma 4,600 plus gips 😮 jest co dźwigać 😉 okrągłe 5 kg 🤪
biedulek z tym gipsikiem musi byc bidny ...taki male nosie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂




Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁


brać chłopiny na warsztat i do roboty z rozwarciem 🤪 😁 😁 😁 😜


Ja sie boje ☺️ zwłaszcza,że wiem o pępowinie..i boje sie że Emilka sie wystraszy i sobie ją zaciśnie bardziej 😮
nie boj sie Kochana 🙂bedzie dobrze 😘 😘 😘Jezu jak sie Twoja Emili urodzi to ja normalnie urzadze sobie z Olusia impreze ,a ona lubi ze mna tanczyc ,rozne rytmy wchodza w gre 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂



Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁

To że idę do szpitala nie oznacza, że szybko urodzę... Mogą mnie tam trzymać do dwóch tygodni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂



Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁

To że idę do szpitala nie oznacza, że szybko urodzę... Mogą mnie tam trzymać do dwóch tygodni...
nie no darmozjada nie beda tak dlugo trzymac chyba 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂




Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁


brać chłopiny na warsztat i do roboty z rozwarciem 🤪 😁 😁 😁 😜


Ja sie boje ☺️ zwłaszcza,że wiem o pępowinie..i boje sie że Emilka sie wystraszy i sobie ją zaciśnie bardziej 😮
nie boj sie Kochana 🙂bedzie dobrze 😘 😘 😘Jezu jak sie Twoja Emili urodzi to ja normalnie urzadze sobie z Olusia impreze ,a ona lubi ze mna tanczyc ,rozne rytmy wchodza w gre 🤪 🤪 🤪


hahaha 🤪 😁 😁 ja sama urządze party w szpitalu mimo uśmiechu na dupie (znając moje szczęście) hehehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂



Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁

To że idę do szpitala nie oznacza, że szybko urodzę... Mogą mnie tam trzymać do dwóch tygodni...
nie no darmozjada nie beda tak dlugo trzymac chyba 😜 😉

oby... Zapas książek już mam zrobiony 🙂 Jeszcze tylko muszę dyżury wśród znajomych poustawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂



Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁

To że idę do szpitala nie oznacza, że szybko urodzę... Mogą mnie tam trzymać do dwóch tygodni...


pojedziesz i na drugi dzień będziesz sie już darła heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka tak serio to jesli nie ma oznak porodu i jestes po terminie to wezma Cie na wywolanie raz dwa..mnie by wzieli dawno,ale u mnie porod wisial na wlosku i ordynator zadecydowal,ze czekamy...i tak czekalam ,juz kurwicy dostawalam,az wkoncu wyskakalam sobie ,caly dzien z przerwami na jedzenie spedzilam na pilce 😉Pomoglo i podobno kazda laska co skakala na pilce wq nocy albo wieczorem jechala na porodowe 🙂Takze polecam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iwonka tak serio to jesli nie ma oznak porodu i jestes po terminie to wezma Cie na wywolanie raz dwa..mnie by wzieli dawno,ale u mnie porod wisial na wlosku i ordynator zadecydowal,ze czekamy...i tak czekalam ,juz kurwicy dostawalam,az wkoncu wyskakalam sobie ,caly dzien z przerwami na jedzenie spedzilam na pilce 😉Pomoglo i podobno kazda laska co skakala na pilce wq nocy albo wieczorem jechala na porodowe 🙂Takze polecam 😉


co mnie dziwi..że Nas z Letką różni jeden dzień terminu i Ona ma na poniedziałek a ja dopiero na środe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂



Nie zostawiaj mnie.... 😁 😁

To że idę do szpitala nie oznacza, że szybko urodzę... Mogą mnie tam trzymać do dwóch tygodni...
nie no darmozjada nie beda tak dlugo trzymac chyba 😜 😉

oby... Zapas książek już mam zrobiony 🙂 Jeszcze tylko muszę dyżury wśród znajomych poustawiać 🙂
z calego serducha zycze tego i Tobie i Aneczce ,bo juz biedne napewno macie dosc,a kto jak kto ale ja Was rozumiem i Agatka tez wie o czym mowa 😉 ale nim sie obejrzycie beda Wasze sloneczka sie do Was przysysac na okraglo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...