Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maggie003 napisał(a):
Asiulka -- ja to az sie boje jak moja cora zareaguje na braciszka, a potrafi pokazac pazurki i charakterek, wiec pewnie jedziemy na tym samym wozku ...
A co do sciagania pokarmu.. To dziewczynki przedewszystkim pijcie duuuuuuuzzzzooooooo plynow !!!
no jest meksyk..najgorsze,ze ta szkola sie teraz zaczela ..i dzidzia -sie nam nalozylo....dzis od rana ciag dalszy czytanki(powtarzanie w kolko ..leb mi peka)....wkoncu poszla do szkoly 🤢
a ja wody zlopie ze 3l dziennie.Normalnie caly czas pije ,a jak karmie to w tym czasie szklanka wody ,albo dwie ...no i mleko wraca do normy 🙂
Jak tylko Kami wroci ze szkoly i mnie wnerwia to juz mam malo mleka ....ja pierdziu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Milego dnia dziewczynki 🙂Ania ,Iwonka,Madzia dawajcie czadu dziewuszki ,trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie:* Chocm Madzia to juz cc ,wiec Iwonka kontra Anulcia-szczerzenie mam pojecia na kogo obstawic i wstrzymam swoj glos.Nie bede rozjuszać lwic hihi 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
my dzisiaj na 10.30 jedziemy do urzedu po akt .Noc w maire przespana tyle ze mati troszke mi sie prezył bo wczoraj zjadlam chleb na zakwasie 😠i koło 6 rano skonczyo sie tak ze wyladował u nas w łóżku i spi do tej pory bo mi go ża przełożyc .Luizka dzielna z Ciebie kobitka i z Twojej córci brawo za cycocha 🙂
Gratulacje dla Karolajny i Leginsika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No pewnie super wieści tu i super wieści tam a żadna mi nie pogratulowała rozwarcia AŻ na OPUSZEK PALCA!!! Boje sie że teraz mi Emilka wyleci hahahaha 🤪 😁 😁 już głupieje od tego czekania 😮 🤪 😁 😁


ANULCIA ja CI GRATULLUJE tak gigantycznego rozwarcia 🤪 🤪 🤪a swoja droga juz niebawem i Ty sie doczekasz i bedziesz teskniła za przespanymi nockami hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszyskie mamusie obecne i te co czekaja... Dziendobry 🙂 Jesli wasze dziecko bedzie mialo kolki kupcie sobie krople sab simplex, to sa niemieckie krople w polsce ich nie ma wiec pewnie tylko w necie, a jak nie to moja polozna ma bede mogla Wam nawet powysylac od niej, na chwile obecna kosztowaly 42zl ale bardzo dziecku pomagaja, nie warto meczyc malenstwa, dla porownania espumisan 28 a mojej Olusi nie pomogl nic, Ona plakala a ja razem z nia z bezsilnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
hej,
PYTANIE DO KARMIĄCYCH PIERSIĄ : CO jecie???? jakich przypraw używacie???? chcę jutro upiec schab ale nie mam pojęcia jak to zrobić... w szpitalu jadłam to co dawali i mała miała problem z brzuszkiem , węc w domu jem bardzo ostrożnie... mama ugotowała mi taki bardzo lekki rosołek i mam go już dosyć bo on nie ma smaku.. jest właściwie bez soli.. poza tym wszystko bardzo delikatne,.. tylko bułki białe albo angielka z wędliną drobiową albo szyneczką lub dzemem jabłkowym bo nawet nie jestem pewna czy próbować innych smaków- np truskawka???
niby mówili na szkole rodzenia co można jeść ale wtedy mi się wydawało ze ja będę jadła z umiarem ale w miarę wszystko.. a tu taka niespodzianka i teraz nie wiem co i jak.... 😞
pomóżcie!!!!!


dzemy mozna jesc wszystkie bo sa to produkty juz przetworzone ,gotowane,przyprawy to sól,majeranek,koperek,anyż i z tego co ja wiem to wszystko z pietruszka i selerem trzeba uważac bo sa alergiczne.Ja np.ugotowałam sobie krupnik na wywarze z warzyw i by dobry,jem chudy biay ser z dzemem ,mieso jak na razie jem tylko gotowane schab środkowy i piers z indyka a jutro planuje zrobic pulpety pewnie z indyka .Uważałabym na mięso z kurczaka bo ono znowu hormonami nafaszerowane .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Wszyskie mamusie obecne i te co czekaja... Dziendobry 🙂 Jesli wasze dziecko bedzie mialo kolki kupcie sobie krople sab simplex, to sa niemieckie krople w polsce ich nie ma wiec pewnie tylko w necie, a jak nie to moja polozna ma bede mogla Wam nawet powysylac od niej, na chwile obecna kosztowaly 42zl ale bardzo dziecku pomagaja, nie warto meczyc malenstwa, dla porownania espumisan 28 a mojej Olusi nie pomogl nic, Ona plakala a ja razem z nia z bezsilnosci


czekam na te krople właśnie od bratowej z niemiec 🙂syszałam o nich ze rewelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Wszyskie mamusie obecne i te co czekaja... Dziendobry 🙂 Jesli wasze dziecko bedzie mialo kolki kupcie sobie krople sab simplex, to sa niemieckie krople w polsce ich nie ma wiec pewnie tylko w necie, a jak nie to moja polozna ma bede mogla Wam nawet powysylac od niej, na chwile obecna kosztowaly 42zl ale bardzo dziecku pomagaja, nie warto meczyc malenstwa, dla porownania espumisan 28 a mojej Olusi nie pomogl nic, Ona plakala a ja razem z nia z bezsilnosci


czekam na te krople właśnie od bratowej z niemiec 🙂syszałam o nich ze rewelka 🙂
Moja Olusia ma takie zajebiste kolki ze nawet one do konca nie pomagaja, ale jest ulga ogromna, juz moze jesc i spac, ale chyba i tak bede musiala kupic odgazowywacz do tylka, tylko o tym slyszalam nawet nie wiem jak to wyglada poki co jak krople nie daja rady pomagam termometrem, ale juz nie moge patrzec na jej bol, zebym mogla zabrac jej te kolki dla siebie niestety nie da rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zostalismy przy piersi 🙂
Jestem taka dumna z mojej córci ze po 2 tyg jej sie udalo zlapac, nie bylo lekko, ale jest dzielna i sie zmobilizowala i od wczoraj nie jemy z butli 🤪 🤪

co do dietki ja jeszcze szamam klopsiki wieprzowe gotowane na wodzie z jarzynkami taki sosik, wszamałam juz 2 razy bowinke, czesto jem rosół.
caly czas jade na kompocie jabluszkowym i to rewelka dla mojego krocza i luksus 😁
nic smazonego zdecydowanie a tak powoli bede wprowadzac nowe rzeczy jak juz mam malutka w domu.
Dziewczyny ja piernicze jakie to cudowne jest 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka hej helllooołłłłłłłłłłłłł 😁 😁

Meduzy w majtach nie znalazłam!!!
Skurczy brak!!!!!
Nic sie nie dzieje!!!!!!!!!!!!
ogólnie dupa dupa dupaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁
Już sama nie wiem czy sie śmiać czy płakać 😁 😁

Ps.Dziękuje Kochaniutkie za gratulacje..jestem szczerze wzruszona 🤪 😁 😁 😘 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
No i zostalismy przy piersi 🙂
Jestem taka dumna z mojej córci ze po 2 tyg jej sie udalo zlapac, nie bylo lekko, ale jest dzielna i sie zmobilizowala i od wczoraj nie jemy z butli 🤪 🤪

co do dietki ja jeszcze szamam klopsiki wieprzowe gotowane na wodzie z jarzynkami taki sosik, wszamałam juz 2 razy bowinke, czesto jem rosół.
caly czas jade na kompocie jabluszkowym i to rewelka dla mojego krocza i luksus 😁
nic smazonego zdecydowanie a tak powoli bede wprowadzac nowe rzeczy jak juz mam malutka w domu.
Dziewczyny ja piernicze jakie to cudowne jest 🤪 🤪 🤪
Ja tez dopiero po dwuch tygodnach zaczelam karmic piersia, jak laktator mi sutki powyciagal i mala mogla zalapac, teraz przy kolkach znowu na zmiane bytla z cycem i nie wiem jak bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Asiulka -- ja to az sie boje jak moja cora zareaguje na braciszka, a potrafi pokazac pazurki i charakterek, wiec pewnie jedziemy na tym samym wozku ...
A co do sciagania pokarmu.. To dziewczynki przedewszystkim pijcie duuuuuuuzzzzooooooo plynow !!!
no jest meksyk..najgorsze,ze ta szkola sie teraz zaczela ..i dzidzia -sie nam nalozylo....dzis od rana ciag dalszy czytanki(powtarzanie w kolko ..leb mi peka)....wkoncu poszla do szkoly 🤢
a ja wody zlopie ze 3l dziennie.Normalnie caly czas pije ,a jak karmie to w tym czasie szklanka wody ,albo dwie ...no i mleko wraca do normy 🙂
Jak tylko Kami wroci ze szkoly i mnie wnerwia to juz mam malo mleka ....ja pierdziu 🤢


No to masz kolorowo, ale to chyba sie unormuje z czasem
Zreszta kto jak kto Asik ale ty dasz rade dzielna kobito, co tam dla ciebie takie 2 małe dziołszeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
hejka hej helllooołłłłłłłłłłłłł 😁 😁

Meduzy w majtach nie znalazłam!!!
Skurczy brak!!!!!
Nic sie nie dzieje!!!!!!!!!!!!
ogólnie dupa dupa dupaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁
Już sama nie wiem czy sie śmiać czy płakać 😁 😁


Ps.Dziękuje Kochaniutkie za gratulacje..jestem szczerze wzruszona 🤪 😁 😁 😘 😘 😎


Na pocieszenie powiem ci ze moje dziecie jest takie jak w brzuszku, czyli spokojne, od karmienia do karmienia, nosze ją tlko do bekniecia poza tym lezy zawsze ladnie i sama sie uspoakaja, ja jestem zaskoczona, ale zachowuje sie jak w brzuszku, cisza i spokoj a w domu be zmian

Więc Anulcia szykuj sie bo jak Emi jest taka jak w brzuszku to nadrobicie raz dwa bez zaleglosci ten czas 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski bo ja jeszcze nie bylam u pediatry, bede w pn,
czy mam sama dawac jej te wit k+d3 jak jest w zaleceniu w ksiazeczce? bo kapsulki mam tylko nie wiem czy bez konsult z pediatra juz samej jej dawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja dałabym bo kazdy maluch dostaje 🙂
moja nadinka z przed wczoraj 🙂 tak mialam caly dzien 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/sam0557b.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9917/sam0557b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i tak mam teraz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Laski bo ja jeszcze nie bylam u pediatry, bede w pn,
czy mam sama dawac jej te wit k+d3 jak jest w zaleceniu w ksiazeczce? bo kapsulki mam tylko nie wiem czy bez konsult z pediatra juz samej jej dawac


od 8 dnia zycia sie podaje, tak nam kazali w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh nie wyspałam sie dzisiaj 😞 Śpie mega czujnie..niewygodnie mi budze sie co 30 min..boje sie,że Emilke zgniote..duży brzucholek mam..Ona lubi kopać mnie nóziami po lewej stronie a ja na lewej stronie własnie śpie i mam schizo że jak leże to Ona miejsca nie ma na nóżki i sie męczy..jak wstaje to brzuszek mam płaski z lewej strony..później wraca do normalnego stanu,ale boje sie że za bardzo Ją tam gniote... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzien dobry!! 🤪

Czy jakies brzuszki dzis wyladowaly nam na porodowce?

Ja po pierwszej nocce... no i moje dziecie spi od 24-30 do teraz i nadl spi 🤪 ja sie wyspalam, odciagnelam mleczko, ale nasuwa mi sie pytanie czy wybudzac na karmienie nocne??? Probowalam jej wcisnac cycka ze dwa razy jak cos tam pojekiwała zanim sie rozplacze, ale został odepchniety z impetem 😮 wiec juz 6h spi i nic nie woła 😲 Nie to zeby nam tak nie pasiło 🙂 i tak tatus wyladowal na kanapie dzis 😜 😜
Niewiem co Ci doradzic kochana ,bo moja za cyce by oczy wydrapala 😁 czy glodna czy nie (niekiedy tylko chce sie poczuc bezpieczniej ,a cyc dziala na Myche jak Persen 🙂) ssa ochoczo w dzien i nocy ,nie ma problemu,to ona sie domaga ,a ja lece juz z cycami na wierchu 😉 😁 😁 😁 😁 Ja bym chyba nie budzila dzieciaczka,jak tak slodko spi..pewnie sobie krzywdy nie zrobi i jak zglodnieje to bedzie krzyczec 🙂To tak tylko wg mnie


js bym raczej obudzila.. ponad 6h to chyba za duzo dla takiego maluszka.. 5 to jeszcze jeszcze 😁
moj tez wisi ciagle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej
jestesmy w domku hip hip hurra
dluga droga przed nami bo klopoty z brzuszkiem bedziemy teraz zwalczali ale najwazniejsze ze infekcja minela
wpadne pozniej dzieki za slowa otuchy Kochane 🙂 🙂


super,ze juz po 🙂 🙃
a co z brzuszkiem? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka
ja dałabym bo kazdy maluch dostaje 🙂
moja nadinka z przed wczoraj 🙂 tak mialam caly dzien 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/sam0557b.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9917/sam0557b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i tak mam teraz 🥴

Leeee leeeeee leeeeee jeny 🙂
ja jeszcze nie mialam 😮 😮 🤢 🤢 🤢 ale na pewno sie doczekam!! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej
jestesmy w domku hip hip hurra
dluga droga przed nami bo klopoty z brzuszkiem bedziemy teraz zwalczali ale najwazniejsze ze infekcja minela
wpadne pozniej dzieki za slowa otuchy Kochane 🙂 🙂


super,ze juz po 🙂 🙃
a co z brzuszkiem? 🤨


jprawdopodobniej nietolerancja laktozy i niedojrzalosc przewodu pokarmowego troszke trzeba poleczyc ale najwazniejsze ze w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...