Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No pewnie super wieści tu i super wieści tam a żadna mi nie pogratulowała rozwarcia AŻ na OPUSZEK PALCA!!! Boje sie że teraz mi Emilka wyleci hahahaha 🤪 😁 😁 już głupieje od tego czekania 😮 🤪 😁 😁



Anulka a ile Ty po terminie jestes ???


jeden dzień 😎


to moze wez starego na warsztat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mojego wypisywali z wagą 3,550 a już ma 4,600 plus gips 😮 jest co dźwigać 😉 okrągłe 5 kg 🤪
biedulek z tym gipsikiem musi byc bidny ...taki male nosie 😘 😘 😘


najważniejsze że pomagają 🙂 a i wierzga nogami jak szalony . Mocny Kaliszek 🙂 🙂 🙂
Jeszcze żeby można było ten gips mieć od kolan a tu duuupa muszą być całe bo by się mógł z niego wyślizgnąć . Żal mi go bardzo i wolałabym żeby mnie całą zagipsowali żeby on tego nie przechodził ale sie nie da 😞



Asia a jak dlugo twoj Tymus musi byc w tym gipsiku ???


za dwa tygodnie będą podejmować decyzję co dalej , póki co jeżdzimy na wymiane co tydzień ... wszystko się okaże w "praniu" jak to lekarz określił ale po wczorajszej wizycie jestem mega zadowolona bo poprawa jest duża 😁 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No pewnie super wieści tu i super wieści tam a żadna mi nie pogratulowała rozwarcia AŻ na OPUSZEK PALCA!!! Boje sie że teraz mi Emilka wyleci hahahaha 🤪 😁 😁 już głupieje od tego czekania 😮 🤪 😁 😁



Anulka a ile Ty po terminie jestes ???


jeden dzień 😎


to moze wez starego na warsztat


wziełabym ale sie boje ☺️ że Emilka sie wystraszy nie bedzie wiedziała o co chodzi i pępowina jeszcze bardziej sie Jej na szyjce zaciśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No pewnie super wieści tu i super wieści tam a żadna mi nie pogratulowała rozwarcia AŻ na OPUSZEK PALCA!!! Boje sie że teraz mi Emilka wyleci hahahaha 🤪 😁 😁 już głupieje od tego czekania 😮 🤪 😁 😁



Anulka a ile Ty po terminie jestes ???


jeden dzień 😎


to moze wez starego na warsztat


też Ani podpowiadałam to się boi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też do zakładów się nie dołączam 😞 Niech rozpakowane obstawiają... meggi, czyli Ty pierwsza będziesz no chyba że Ania znajdzie upragnioną meduzę :P Mnie dziś muli cały dzień, od teściowej wiem że to może być początek. Ale ja już nie wierzę w takie prognozy... Usta i ręce opuchnięte od miesiąca, brzuch klapnięty od półtora, eh...
Jestem dowodem na to, że te wszystkie wiesiołki aplikowane "dowcipnie", skakanie po mężu i po piłce, jabłeczniki i inne przysmaki to pic na wodę fotomontaż 😞 A może mój dżin ma rację mówiąc, że Olga nie dorosła jeszcze do wyjścia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Ide sie pokulać po chacie..i szukać meduzy w majtach 😁 😁

Mówie Wam dobranoc Dziewuszki 😘 😘
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jestes the best ! 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
ja też do zakładów się nie dołączam 😞 Niech rozpakowane obstawiają... meggi, czyli Ty pierwsza będziesz no chyba że Ania znajdzie upragnioną meduzę :P Mnie dziś muli cały dzień, od teściowej wiem że to może być początek. Ale ja już nie wierzę w takie prognozy... Usta i ręce opuchnięte od miesiąca, brzuch klapnięty od półtora, eh...
Jestem dowodem na to, że te wszystkie wiesiołki aplikowane "dowcipnie", skakanie po mężu i po piłce, jabłeczniki i inne przysmaki to pic na wodę fotomontaż 😞 A może mój dżin ma rację mówiąc, że Olga nie dorosła jeszcze do wyjścia...
no a pilke probowalas? jesli nie to jak znajdziesz sie w szpitalu i bedziesz naprawde zdesperowana to sobie skacz..ja nie wierzylam tez w te brednie i raczej nikt by mnie nie przekonal..ale jednak pila dala rady! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka
widze ze nikogo nie ma a ja chce sie pozalic 🥴
maz nie chce juz spac ze mna w lozku ,codziennie znajduje pretekst zeby spac w pokoju goscinnym a nie ze mna w sypialni 😞 ehh mam dosc 😞 cz\y wasi tez tak maja ?
wspolczuje Ci kochana..moj to ochoczo sie laduje do wyrka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka dobra z ta meduza..

Mnie moj gin powiedzial, ze nie bedzie mnie dluzej trzymal, ze moj organizm nie potrafi wyslac w 40tyg znaku ze to juz czas, wiec wywolywanko- sranko w sobote..
Kochane postaram sie po wszystkim napisac co i jak .. chociaz nie wiem czy bede miec sile .. ale chociaz na dwa slowka to napewno do was wpadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
ja też do zakładów się nie dołączam 😞 Niech rozpakowane obstawiają... meggi, czyli Ty pierwsza będziesz no chyba że Ania znajdzie upragnioną meduzę :P Mnie dziś muli cały dzień, od teściowej wiem że to może być początek. Ale ja już nie wierzę w takie prognozy... Usta i ręce opuchnięte od miesiąca, brzuch klapnięty od półtora, eh...
Jestem dowodem na to, że te wszystkie wiesiołki aplikowane "dowcipnie", skakanie po mężu i po piłce, jabłeczniki i inne przysmaki to pic na wodę fotomontaż 😞 A może mój dżin ma rację mówiąc, że Olga nie dorosła jeszcze do wyjścia...
no a pilke probowalas? jesli nie to jak znajdziesz sie w szpitalu i bedziesz naprawde zdesperowana to sobie skacz..ja nie wierzylam tez w te brednie i raczej nikt by mnie nie przekonal..ale jednak pila dala rady! 😉

Piłkę też mam przerobioną 😞 Nabyłam takową i dzielnie na niej skakałam a po skręceniu nogi kręciłam bioderkami 😉 I nic jak widać...
Podobno przez stres się mała Frania wycofała i zaczynamy zabawę od nowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia- ja Ci gratulowalam chyba rozwarcia na opuszek!! 😁 🤪 🤪
Asia- Tymonek to juz spory chlopak 🤪 🤪 a niedlugo atrakcje z gipsami sie skoncza.. sama zobaczysz 🙂
Asiulka- szakirka pewnie sie odgrywa za zmiane sytuacji.. wiesz.. tyle lat byla tylko mams i ona a teraz mama poswieca cala swoja uwage nowej coreczce.. pewnie bedzie Wam ciezko, ale rozmawiaj z nia duzo i dacie rade 😘 btw ja tez walcze z medela, bo moj zarlok zjada 140ml czasem (i nie ulewa!) i tyle to ja nie mam 😮 jak ustukam 100 co 2h z obu piersi to fajnie jest.. ale sie nie poddajemy 😜
dwupaki- ja nie obstawiam, nigdy mi to nie wychodzzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
hejka
widze ze nikogo nie ma a ja chce sie pozalic 🥴
maz nie chce juz spac ze mna w lozku ,codziennie znajduje pretekst zeby spac w pokoju goscinnym a nie ze mna w sypialni 😞 ehh mam dosc 😞 cz\y wasi tez tak maja ?


powieddz mu, ze go teraz potrzebujez i jest Ci ciezko.. malzenstwo nie powinno sie wspierac tylko wtedy jak jest fajnie.. moj wstaje na kazde karmienie w nocy ze mna, czasem przysypia ze zmeczenia, ale i rtak jeste mu wdzieeczna.. czasem karmi za mnie odciagnietym 🤪 porozmawwiaj szczerze ze swoim- rozmowa to podstawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
melduję się po wizycie. Skierowanie odebrane, w poniedziałek rano meldujemy się na IP. Ciąża nie jest przenoszona, dużo wód płodowych, kłaczki pływają w nich, więc jest git. Zwapnień na łożysku nie przybyło i nic nie zapowiada rychłego zakończenia ciąży...

Gratulacje dla karolajny i leginsa 🙂

dobre wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny macie jakiś specjalny krem jak wychodzicie na spacer z maluchem ?


ja póki co smaruje tym kremem, co używamy po kąpieli, bo na ochronny krem jest jeszcze za ciepło. Dostałam próbki kremu/balsamu do ciała i twarzy cetaphil - dla mnie rewelacja. Specjalnie dla skóry atopowej, a mojemu M łuszczy sie mocno skórka, kremik pomaga. Do tego mamy też emulsję do kapieli. Także moge Wam z czystym sumieniem polecić te kosmetyki 🙂

a tak w ogóle cześć 🙂
Luiza, dzieki za info odnośnie Leginsika. Napisłas mi, że urodziła Hanula 😮 ale kurcze nie było jej w tabelce, nie kojarzę dziewczyny ☺️ a może to chodziło o Karolajnę? bo czytam, że też urodziła ale wymiarów nie mogę zlokalizować.

w Sz-nie piękna pogoda, 24 stopnie 😁 skorzystalismy i 2 razy na swiezym powietrzu byliśmy 🙂

Hanula sie tu czasem pojawiala, podala nam to przekazalam
Karolajny narzeczony nie podal danych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny macie jakiś specjalny krem jak wychodzicie na spacer z maluchem ?
nie poki co..ale zakupie na kazda pogode chyba ten nivea baby 😉

ja tez kupilam ten nivea na kazda pogode, ciekawe kiedy bedziemy mogly wyjsc n 1 spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
No pewnie super wieści tu i super wieści tam a żadna mi nie pogratulowała rozwarcia AŻ na OPUSZEK PALCA!!! Boje sie że teraz mi Emilka wyleci hahahaha 🤪 😁 😁 już głupieje od tego czekania 😮 🤪 😁 😁

Szalona Aneczka 🙂
Gratulacje! Od czegos trzeba zaczac, lepszy rydz nic niz i potwierdzam ze nie nawidze tekstu "brak rozwarcia" lub "rozwarcie jeszcze za małe" wiec to ze masz jakiekolwiek to juz dobry znak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDAŁO NAM SIĘ DOSTAWIĆ DO PIERSI O 23:00 🤪 🤪

jestesmy dumni z corci za po 2 tyg na butli zlapala cycusia przy 5 karmieniu dzis!!!!

ale teraz meczymy sie cos z brzuszkiem ....

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!! 🤪

Czy jakies brzuszki dzis wyladowaly nam na porodowce?

Ja po pierwszej nocce... no i moje dziecie spi od 24-30 do teraz i nadl spi 🤪 ja sie wyspalam, odciagnelam mleczko, ale nasuwa mi sie pytanie czy wybudzac na karmienie nocne??? Probowalam jej wcisnac cycka ze dwa razy jak cos tam pojekiwała zanim sie rozplacze, ale został odepchniety z impetem 😮 wiec juz 6h spi i nic nie woła 😲 Nie to zeby nam tak nie pasiło 🙂 i tak tatus wyladowal na kanapie dzis 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Dzien dobry!! 🤪

Czy jakies brzuszki dzis wyladowaly nam na porodowce?

Ja po pierwszej nocce... no i moje dziecie spi od 24-30 do teraz i nadl spi 🤪 ja sie wyspalam, odciagnelam mleczko, ale nasuwa mi sie pytanie czy wybudzac na karmienie nocne??? Probowalam jej wcisnac cycka ze dwa razy jak cos tam pojekiwała zanim sie rozplacze, ale został odepchniety z impetem 😮 wiec juz 6h spi i nic nie woła 😲 Nie to zeby nam tak nie pasiło 🙂 i tak tatus wyladowal na kanapie dzis 😜 😜
Niewiem co Ci doradzic kochana ,bo moja za cyce by oczy wydrapala 😁 czy glodna czy nie (niekiedy tylko chce sie poczuc bezpieczniej ,a cyc dziala na Myche jak Persen 🙂) ssa ochoczo w dzien i nocy ,nie ma problemu,to ona sie domaga ,a ja lece juz z cycami na wierchu 😉 😁 😁 😁 😁 Ja bym chyba nie budzila dzieciaczka,jak tak slodko spi..pewnie sobie krzywdy nie zrobi i jak zglodnieje to bedzie krzyczec 🙂To tak tylko wg mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
UDAŁO NAM SIĘ DOSTAWIĆ DO PIERSI O 23:00 🤪 🤪

jestesmy dumni z corci za po 2 tyg na butli zlapala cycusia przy 5 karmieniu dzis!!!!

ale teraz meczymy sie cos z brzuszkiem ....

dobranoc 😘
my tez jestesmy z Was dumne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...