Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny powiedzcie co tam u was bo nie mam jak podczytać....
Widzę że Laura już w domu 🙂Ja z cycami też tak miałam nie załamuj się.
Maga a jak twoje problemy z laktacją?Już wszystko ok?
No i kto jest jeszcze w dwupaku a kto pożegnal ten piękny stan?
Ja dzisiaj wybieram się na jakieś zakupy coby pustki w swojej garderobie lekko zmniejszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Szotka 🙂
jak Alicja?
Letka i Anulcia jeszcze w dwupaku a Maggi albo rodzi albo urodziła 🙂
Ja garderoby nie bede uzupełniac musze jak najszybciej pozbyc sie tych dodtakowych kg a narazie chodze w ciazowych spodniach na szczescie brzuszek coraz mniejszy i nie zapowiada sie zeby mi zostaa wiszaca galaraeta 🙂wczoraj zamówiam sobie pas poporodowy i od wtorku bede w nim smigac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
WItamy się :*

Informacyjnie: zaliczamy sie do szczesliwców ktorzy mają regularną kolke miedzy 21:00 a 1:00... oj boli serduszko jak boli ten brzuszek ... kurna pomimo diety takiej suchej no 😞 dzis od rana mama faszeruje sie kompotem jabłokowym i rozgotowanymi jablkami, herbata koperkową, na obiad bedzie jesc ziemnieki z kefirem a potem buraczki gotowane nie ma bata zeby sie nie wykupkać lekko po tym,...
a tak to mamy cieply oklad zelowy na brzuszku z okularow ktore mama chlodzi sobie na migreny 🙃
i masujemy sie masujemy ale ta kolka i tak musi swoje odczekac a potem jak reka odjal, pojemy i spimy do rana...
a teraz w oczekiwaniu na kupe 🤪 🤪 🤪


Luiza a moze tak ja meczy wlasnie przez te wode koperkowa? bo one przeciez sa gazotworcze, wiec jesli mala ma duzo gazw i ma problem wydalic to przez to moze byc ich jeszcze wiecej i jeszcze wiekszy problem.. ? u nas to tak wlasnie dzialalo, wiec przestalam stsowac. no i czasem niektore dzieciaczki nie toleruja jablek 😁 moze tez sprobuj? w sumie to nic Ci nie szkodzi na chwile odstawic, skoro i tak dietka eliminacyjna..

a ja.. uwaga.. zjadlam wczoraj dwa kawalki pizzy hawajskiej 🤪 🤪 🤪 uhh odmawialam sobie tej przyjemnosci.. bo wiedzialam, ze jak sprobuje to bede miala ochote czesciej 🙃 i tak wlasnie bedzie, narazie zlych reakcji nie odnotowano 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dzieńdoberek 🙂

My stosujemy ciągle Happy Newborn, bo mamusia nieopatrznie zrobiła za duże zakupy... tak na dwa miesiące myślę 😮 😮 😮 😁 😁 ale one są do 5 kg, więc co za różnica 😜 😜 😁 😁
Pampersy Newborn próbowałam, ale Tadeo ma po nich zaczerwienienia na nóżkach, tam gdzie te plastikowe falbanki są, więc używamy ich od wielkiego dzwonu. Huggies też próbowałam, ale nam siusie i kupy wyciekały bokiem... Więc teraz leżą i się marnują.

A DZIŚ TADZIO PRZESTAJE BYĆ NOWORODKIEM!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


aaaaa!!! jaki duzy kawalek juz 😁 😁 chociaz mlodszy od Antosia o 3 dni 🤪 dorosle chlopaki, no nie? 😁
stosujemy te same pieluchy 🙂 ja jestem nimi zachwycona, dzisiaj wchlonely kupsko na miare.. ho ho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
dziewczyny powiedzcie co tam u was bo nie mam jak podczytać....
Widzę że Laura już w domu 🙂Ja z cycami też tak miałam nie załamuj się.
Maga a jak twoje problemy z laktacją?Już wszystko ok?
No i kto jest jeszcze w dwupaku a kto pożegnal ten piękny stan?
Ja dzisiaj wybieram się na jakieś zakupy coby pustki w swojej garderobie lekko zmniejszyć 🙂


hej 🙂 Legins urodzila juz Hanie 😁
a problemy z laktacja ciag dalszy... przestalam juz nawet dostawiac do cyca, bo wtedy tylko pociumka i spi i odciagam laktatorem co 2h po 10min.. mam nadzieje, ze cos sie rozkreci. pije hektolitry ( 😉 ) plynow 😁 no i czekam na efekt.. ale jak narazie to malemu nie starcza nawet jak na jedno karmienie mu uciulam 120.. 🥴 bo ostatnio zjadl 180 !!!!!!!! gdzie on to miesci!? 😁 dlatego takie kupska sadzi 🙃 wiec chcac nie chcac biedna matka jego musi mu podawac modyfikowane.. 🥴 nie mam ochoty patrzec, jak dziecko z glodu sie meczy 😞 no i juz troche mniej sie tym mm przejmuje.. podchodze tak: zobacze czy mi sie uda rozkrecic.. jak nie to nie powiem sobie, ze nic nie zrobilam.. 🙂 bo juz nie wiem co wiecej moge zrobic 😁
a jak Ala? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
U nas nocka cudowna tak samo jak cudowna jest moja Emilka, mój aniolek. 🙂
wychodzi słoneczka to zaraz wybędziemy na spacerek. Temat pieluch i kremów, to tak jak mówiłyśmy trzeba przetestować i w praniu wyjdzie. U nas tylko pampers wchodzi w grę wszystkie inne uczulają, może jak będzie starsza to się zmieni. A mała ma tak wrażliwą i dlikatną skórkę że przy odbycie zrobiła jej się ranka, i przetestowałam wszystkie mozliwe specyfiki i wygrywa na razie bepanthen i mycie każdorazowo w rumianku. Mała nie ma żadnych odparzeń, uczuleń a takie dzidostwo musiało się pojawić, lekarz mówił że to częste u dzieci i szybko się zagoi i mam nie fisiować, no ale.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu a próbowałaś pudrowac małej tyłek? ja swojemu każdorazowo pudruję pupę. Jak tego nie robię to tez jest zaczerwieniona..

my na spacer wyjdziemy pewnie po obiedzie, zaraz Grzesie pójdzie na drzemkę, M już śpi. W nocy mam z nim pobudki średnio co 3 h, sam się tak budzi, nie wybudzam go w ogóle do jedzenia.. ah, żeby tak nockę mi cała przespał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łaaa....net mi się zawiesza jeszcze na dodatek....
U Ali wszystko ok ma swoje godziny marudzenia i twardo sie ich trzyma 🙂jak narazie cieszymy się weekendem z tatusiem więc trochę czasu więcej mam.
Ja pas poporodowy mam i nawet staram sie go nosić.Mi zostało jeszcze tylko 4/5 kg do stanu sprzed ciąży więc tragedii nie ma.A ciuchy to chyba raczej tak dla poprawy samopoczucia chcę sobie kupić 🙂
U mnie też jakoś tego mleka coraz mniej się robi.ale ja juz też nie dostawiam tylko ściągam i daję z butli bo nie mogła się najeść.Wolalam nerwów nam zaoszczędzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja malutka cos na buzi dostała...na policzkach i brodzie ma takie wypryski. nie wiem co na to poradzić...raczej nie jest to uczulenie bo już chyba sprawdziłam wszystko co mogłoby uczulać.jak tak dalej pójdzie to będę musiała się do lekarza z tym wybrać.A może któraś wie co to może być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szotka - to jest taki kryzys z piersiami, potem mleko znów nawróci 🙂 chyba, że juz chcesz do konca ściągac mleczko to może rzeczywiście być go coraz mniej ;/ ja bym nerwowo nie wytrzymała ściagając mleko do butli, zawsze jak próbowałam przy grześku to robic to zlatywało mi z 20 ml i koniec 😁 a jak sam spijał to widac było że całą pierś opróżniał.

idę na obiadek, teściowa ugotowała 😎 😎 mam dziś wolne od garów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
A moja malutka cos na buzi dostała...na policzkach i brodzie ma takie wypryski. nie wiem co na to poradzić...raczej nie jest to uczulenie bo już chyba sprawdziłam wszystko co mogłoby uczulać.jak tak dalej pójdzie to będę musiała się do lekarza z tym wybrać.A może któraś wie co to może być...

potowki kochana .....za ciepło moze ubierasz ja tez tak miałam , albo jak ulewa to czesto wychodza na brodzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Aniu a próbowałaś pudrowac małej tyłek? ja swojemu każdorazowo pudruję pupę. Jak tego nie robię to tez jest zaczerwieniona..

my na spacer wyjdziemy pewnie po obiedzie, zaraz Grzesie pójdzie na drzemkę, M już śpi. W nocy mam z nim pobudki średnio co 3 h, sam się tak budzi, nie wybudzam go w ogóle do jedzenia.. ah, żeby tak nockę mi cała przespał 😜


Tak, tak mąka ziemniaczana też poszła w ruch, ona nie ma nic zaczerwienienia tylko rankę, jak to lekarz powiedział efekt delikatnej skóry plus zatrważająca ilość kup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie i mamusie ...
Noc przespana....moja tez sie napina i ma twardy brzuszek ale nie wiedziałam ze po herbacie koperkowej.....głupia matka 🤪 🤪 🤪, ja pije na laktacje i ona wali takie baki ....ze szok jak stara ....
chyba bede musiała zakupuc ta rumiankowa herbatke ,a sama przestac pic ten koper .....
Dzieki laski za podpowiedz z dupcia ....krem bepanthen mam wiec bede smarowac , a Dorcia o tym linomagu tez słyszałam ze super ....odparzen nie ma tylko te krostki....na pewno od jedzenia mojego ....
Zbieramy sie na obiadek do tesciowej 🤪 🤪
Pozdrawiamy ....
Gratulujemy 2 tyg dla wspaniałych niunek , 4 tyg dla Tadzia ....i wszytskim mamusia wytrwalosci i przespanych nocek ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Aniu a próbowałaś pudrowac małej tyłek? ja swojemu każdorazowo pudruję pupę. Jak tego nie robię to tez jest zaczerwieniona..

my na spacer wyjdziemy pewnie po obiedzie, zaraz Grzesie pójdzie na drzemkę, M już śpi. W nocy mam z nim pobudki średnio co 3 h, sam się tak budzi, nie wybudzam go w ogóle do jedzenia.. ah, żeby tak nockę mi cała przespał 😜


Tak, tak mąka ziemniaczana też poszła w ruch, ona nie ma nic zaczerwienienia tylko rankę, jak to lekarz powiedział efekt delikatnej skóry plus zatrważająca ilość kup.

Ania mi sie tez wydaje ze moja od tych kup ma te krostki ....nie ma pieluchy w ktorej nie ma wielkiej kupy ....zawsze cos .....nie dziwie sie ze pozniej ma krostki biedne dziecko .... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja krostki na pupci miała nie od kupki tylko od siuśków.teraz smaruje nievą przy przebieraniu i juz nic się nie pojawia.
Ah a potówki to napewno nie są i właśnie to mnie zastanawia.potówki powinny byś przezroczyste a to są normalnie białe krostki z dużym zaczewienieniem.i to jeszcze zebrane w takie grupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny! próbowałam nadrobić, ale nie dam rady, zwłaszcza że synek marudzi... wczoraj dzionek przespał i nocka była przerąbana 🤢
zaraz trzeba obiadek przyszykować bo mężuś z pacy przyjdzie a potem chyba teściowie nas odwiedzą...
też słyszałam same dobroci o tych kroplach z niemiec, ale jak narazie synek nie ma kolek mimo że mamusia je wszystko 🙂 no prawie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
moja krostki na pupci miała nie od kupki tylko od siuśków.teraz smaruje nievą przy przebieraniu i juz nic się nie pojawia.
Ah a potówki to napewno nie są i właśnie to mnie zastanawia.potówki powinny byś przezroczyste a to są normalnie białe krostki z dużym zaczewienieniem.i to jeszcze zebrane w takie grupki.

moze cos zjadłas , ja sobie do rosołu walnełam dużo pietruszki i selera , a pozniej przecztałam ze to uczula , mała do dzisiaj ma krosteczki ale juz coraz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Nasza Julcia za tydzien w niedziele w swoj pierwszy miesiąc bedzie miała chrzciny 🙂 🙂 🙂Musiałam sie pochwalic , a co......

super, my planujemy 6 listopada

ja to chce szybko , akurat bedzie miała m-c mam nadzije ze bedzie ciepło za tydzien ,,,,a poza tym ze wzgledu na moja bratowa ona na poczatku listopada rodzi , a juz jest jej ciezko , a chciałabym zeby była z moim bratem , ktory jest chrzesnym ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...