Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szotka napisał(a):
hee...jeżeli odziedziczy charakter po tatusiu to pewnie tak będzie że poczuje solidnego kopniaka.Tylko nie mogę się już doczekać 🙂
ja tez nic nie czuję,trochę się martwię,ale jestem dobrej myśli i czekam z niecieprliwością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu masz jakieś typowe zachcianki ? wolisz słodycze i owoce czy cos ostrzejszego? dzisiaj pierwszy raz zjadłam od dawien dawna kanapke z szynka hehe
zachcianek nie mam wcale, w koncu zaczęlam jeść trochę więcej, ale ogolnie bardziej idę na ostre rzczy. Słodyczy nigdy nie lubiłam, teraz tez się to nie zmieniło 🙂 Niestety wszelkie szynki, mięcha itp omijam szerokim łukiem nadal i zapachy mnie odrzucają. Za to uwielbiam ostatnio jajka gotowane 🙂 A niby ostre i kwaśne to na chłoca, a u mnie jest odwrotnie. Z restą nigdy nie wierzyłam w takie ludowe mądrości 🙂 ...Chyba, że się okaże na usg, że Gabrysi jednak siusiak urósł heheehe. Mam nadzieję, że jednak nie, gin mówił, że babka na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Agamu w takim razie czekam na radosną nowinę od ciebie.Moja mama to się ze mnie śmieje i mówi że mam jeszcze trochę czasu.A mój Zbyszek że pewnie dostanę piękny prezent na święta 🙂Na to liczę.
Mi też wszyscy mówią, że mam czekać spokojnie, ale łatwo mówić,jak wszystkie już coś czują, a my nic. Chyba faktycznie nasze dzieciaczki czekają na swiąteczny prezent z tym ruszaniem! Oby 🙂 No to czekamy do świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam na spacerku a potem pół godziny w ogrodku na sloneczku siedzialam buzie oliwka wysmarowalam i powiem wam ze troche mnie sloneczko chwycilo 🙂 tak pare dni po pół godziny i chociaz na buzi sie opale 🙂 a pudru nie uzywam a juz blada bylam chociaz dosyc ciemna karnacje mam to laruni mi co nie co z urody zabiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się w sobotę załatwiłam.Robiłam z mamą w ogródku i ogólnie cały dzień na dworze byłam to jak wieczorem wróciłam do domu to myślałam że mnie strasznie owiało bo cała czerwona byłam i twarz mnie paliła a na drugi dzień się okazalo że to opalenizna była.gorzej z nogami bo białe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chodzę prywatnie do gina i jestem bardzo zadowolona, za badania nie płacę, ponieważ jestem objęta programem dla ciężarnych, musze tylko 3 razy podczas ciąży spotykać sie z położna, wypełniac różne ankiety, dodatkowo pobierają mi ślinę do badań i włosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja ogolnie zawsze kochalam sie opalac ale teraz to sie boje o dzidzie i zadowole sie jak opale buzke potem rece i nogi heh a nogi zawsze najszybciej mi sie opalaja dzisiaj tylko buzie opalalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też chodzę prywatnie, za wizytę płacę 100,50 zł lub nic 🙂 I usg mam za każdym razem robione w cenie wizyty. A za te badania krwi itp to niestety płacę. Nawet gadałam z rodzinnym moim lekarzem, żeby mi wystawił skierowanie na mocz i krew, ale mi powiedział, że im za ciężarne nie refundują, więc mi nie da. Nie wiem, czy tak jest, czy on ściemnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
leginsik a to bedzie woje pierwsze dziecko? 🙂

Tak,pierwsza upragniona ciąża 🙂 🙂
dzisiaj tak na balkonie postałam i jak spojżałam na te moje białe łapska to sie przestraszyłam,normalnie promienie słoneczne sie ode mnie odbijaja jak ja bede latem wyglądać 😁 😮 bede wystawiac na balkonie nogi zeby troche nabraly koloru a ramiona i buzie to juz mam nadzieje slonce samo łapnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak jak Ty Agamu za wizyte plac 100 tylko raz zdazylo mi sie 170 zaplaviv ale to bylo za badania pod koniec I trymestru a skierowanie na mocz i krew zawsze mi daje moglabym isc za darmo ale ja chodze tez prywatnie bo w szczecinie nawet lekarza rodzinnego nie mam wybranego i dlatego prywatnie wszystko zalatwiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leginsik damy rade 🙂 heh 🙂 to moja tez perwsza upragniona ciąża 🙂 to Ty tez szybko ruchy poczulas 🙂 mi gadali w rodzinie ze pewnie po 20 tygodniu poczuje a tu popatrz 🙂pomylili sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kopniaki pewnie poczuje później ale pukanie juz tak pewniej czuje od 15 tygodnia,niby to tez figura ma znaczenie,jesli dziewczyna jest szczupła to szybciej może poczuć 🙂 No pewnie że damy ! Ciąża też jest wspaniałym okresem,ale już nie moge sie doczekac kiedy po raz pierwszy przytule sie do maleństwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...