Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jasna ja bym zostawiła te ciemne włosy 🙂Ale najważniejsze, żebyś Ty się w nich dobrze czuła.Mi też odwaliło kiedyś i farbnęłam sie na ciemno i wyglądałam jak egipski poganiacz wielbłądów, ale ja mam jasną karnację, więc wygladało to żałośnie. Piszę tu, żeby tego zdjęciowego forum nie zaśmiecać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Dziewczynki ...
U mnie dziś też z rana słonka brak ... pewnie sie tez pojawi popołudniu ...
Pisałyście o podsłuchiwaniu dzidzi to ja planuję kupic zwykłe słuchawki lekarskie , wtedy bardzo fajnie słychac co u dzidzi w brzuszku ... siostra moja tak podsłuchiwała swojego synka ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
przez ponad tydzień nie miałam neta nie wiem co sie tu u mnie dzieje no ale w koncu dziś znów jestem mam takie zaległości że nie wiem od czego zacząć 🙃 😁

u mnie będzie chłopczyk (najprawdopodobniej bo mignąl nam w ułamku sekundy 🙂

poza tym w końcu mogłam wkleić zdjęcie profilowe
pozdrawiam dziewczynki i właczam sie juz w koncu do życią na BRZUSZKU 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo ochty heh ja wczoraj mega ochote na popcorn mialam heh i tez wieczorkiem do sklepu poszlam po niego 🙂wiem ze duzo kalori ma nigdy za nim nie rzepadalam kupowalam zawsze jak do kina szlam a wczoraj musialam go zjesc 🙂 a loda jednego tez codziennie musze zjesc 🙂 uwielbiam zapy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie wczoraj jeszcze spotkalo 😞 automat mi sie popsul 😞 mieszkanie wynajmujemy i ten automat wlascicieli jest maz mowi ze oddamy go wlascicielowi niech naprawi nam kase potem z kaucji wezie a my sobie nowy kupimy i zas wydatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj strasznie mnie tez zoladek bolal, moj mi mowil ze dzidzia moze zaczyna szukac wiecej miejsca, ja to sama niewiem . od tego siedzenia w domu lenia mam i niechce mi sie ruszac od komputera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalam o szkole rodzenia ale nie wiem czy pojde od lipca sie zaczynaja zajecia a maz urlop ma i pewnie w rozjazdach bedziemy a nie wiem czy oplaca sie na polowe kursu tylko isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...