Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ciekawe, czy po porodzie jest jakoś inaczej???


ponoć jest ... ale myślę że tylko lepiej hehe 😁
heeheh też mi się tak zdaje 🙂 Poczekamy, może sie wypowiedzą te mamuśki, które już mają to za sobą 🙂


ja tak słyszałam od kilku dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobrze ze taki zabieg nie jest zbytnio drogi bo akurat w paznokietki w lecie będę inwestować bo stopa wygląda od razu lepiej w japonkach 😁

a powiedzcie mi czy odkąd jesteście w ciąży to farbujecie włosy? ja już farbowałam bo przed ślubem, a teraz już mam odrosty i wypadałoby przed świętami się odświeżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja robiłam pasemka jakiś czas temu,nawet fryzjerka ci powie że najlepiej po 3 miesiącu 🙂 Tylko że ja zazyczyłam sobie aby nie farbowała mi włosów od samej skóry,aby ta chemia nie wchłaniała sie bezpośrednio bo to jednak 4 miesiac 🙂 Ale przed slubem bede robic juz je normalnie.

Czytałam tez o lakierach do paznokci,nie ma dowodow ale tez nie jest to zdementowane ze lakiery w jakis sposob moga byc wchłaniane,dlatego rzadko maluje ale latem tez bede musiała zainwestowac i zrobic u stup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęście że moja teściowa ma zakład kosmetyczno fryzjerski gdzie zresztą pracuje 🙂 wszystko mogę sobie zrobić :P na ślub planuje przedłużyć włoski i zagęścić i wydłużyć rzęski ale obawiam sie ze z tym 2 będzie trudno bo nie wylezę 2 godz bez toalety hihi 😉 a paznokietki to obowiązkowo bede robic , bo stópki muszą byc piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Ja mam to szczęście że moja teściowa ma zakład kosmetyczno fryzjerski gdzie zresztą pracuje 🙂 wszystko mogę sobie zrobić :P na ślub planuje przedłużyć włoski i zagęścić i wydłużyć rzęski ale obawiam sie ze z tym 2 będzie trudno bo nie wylezę 2 godz bez toalety hihi 😉 a paznokietki to obowiązkowo bede robic , bo stópki muszą byc piękne 🙂
No to Ty masz luksus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o która parę Ci chodzi, ja oglądam nowe odcinki licealnych ciąz i powiem wam że szlag mnie trafia czasami jak te matki mówią a Ci ojcowie to normalnie jakaś pomyłka jak oni podchodzą do dziecka jak do zabawek. Dobrze że my mamy takie wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cykl 2,8 odcinek na mtv polska oglądam 😉 poznała chłopaka po 2 miesiacach sie z nim przespała,zaszła w ciaze i zerwali ze soba. Miala mala oddac doadopcji,byl juz notariusz,spisali dokumenty ale wpadla w depresje i poleciala po dziecko teraz sie nim zajmuje. Ogladajac wszystkie te odcinki chyba raz trafil sie normalny chlop,ktory pracowal, pomagal swojej dziewczynie w opiece przy dziecku. Najlepsze sa nastoletnie matki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde chciałam się wybrać do sklepów, ale samochód mi odmówił współpracy. Okazało się, że jakiś kot chyba wlazł pod maskę i przegryzł jeden z kabli napięciowych idących do silnika...i dupa....Muszę czekać na mężulka, który dopiero w piątek przyjedzie. Kupił mi już ten kabel i go zamontuje. A póki co jestem bez samochodu, a tu wszędzie tak daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis sie wybieram na echo serca i znowu czeka mnie wyprawa do centrum, po wczorajszym dniu czuje siee jakbym przebigla maraton

strasznie zmeczona, ciekawe czy dzis ktos ustapi mi miejsce w pociagu.

dostalam dzis album komunijny ktory kupilam na allegro i musze powiedziec ze jest sliczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też piękna pogoda lecz brak chęci na spacer, wiec pewnie bede siedzieć w domku cały dzień,, może później wyjdę na huśtawkę na podwórko i poopalam sie troche 😉.
witaj aga, ja jestem magda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To pewnie nic złego, podejrzewam że większość z nas tak ma- ja już nie pamiętam co tam mi wyszło w ostatnim badaniu. Teraz po świętach też idę na krew i mocz bo na 9 maja muszę mieć znów wyniki- mam nadzieję, że mocz mi się poprawił. A co do zakupów, to ja nie mogłam do zeszłego tygodnia wchodzić do sklepów w ogole, bo zaraz albo mdlałam, albo mi sie cofało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...