Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
do wandelta,wczesniej bylam u puacz,tego lekarza polecaly mi klientki.zrobilam ranking 🙂 sprawdzilam tez ranking w necie.jestesmy nim zachwyceni.mam juz 37 lat dlatego to usg bylo dla mnie tak wazne.
Ja też do niego chodzę 🙂 Uwielbiam go 🙂


jest wspanialy,teraz ide 10go,ma na 100 proc potwierdzic plec.mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ciuszki kupuje...nie moge sie opanowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Rozstępy.. ah.. ja mam porblem z pękającymi pojedynczymi naczynkami, bo to też częste u ciężarnych. nnajgorsze są uda, tam jest uch najwięcej. A że mam skłonnośc do pękania naczynek po mamie, to jeszcze przed ciążą miałam z tym problem 😞
ja mam po poprzedniej ciaży takie przeźroczyste rozstępy, na wysokości kości miednicy - nie likwiduje ich bo są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Rarazie nowyc brak, a zpiersi zniknęły, bo zrobiły mi się też takie przeźroczyste w okolicach brodawek - od szybkiego nawału mleka - cycki nie nadażały mi się rozciągac ;/
a jak zlikwidowac rozstepy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aleksandrasojka napisał(a):
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
do wandelta,wczesniej bylam u puacz,tego lekarza polecaly mi klientki.zrobilam ranking 🙂 sprawdzilam tez ranking w necie.jestesmy nim zachwyceni.mam juz 37 lat dlatego to usg bylo dla mnie tak wazne.
Ja też do niego chodzę 🙂 Uwielbiam go 🙂


jest wspanialy,teraz ide 10go,ma na 100 proc potwierdzic plec.mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ciuszki kupuje...nie moge sie opanowac.
ja ide 9 maja, plec na 100% okreslil mi w 18 tyg, mam nadzieję, że teraz też potwierdzi.A to Twoje drugie dziecko, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
do wandelta,wczesniej bylam u puacz,tego lekarza polecaly mi klientki.zrobilam ranking 🙂 sprawdzilam tez ranking w necie.jestesmy nim zachwyceni.mam juz 37 lat dlatego to usg bylo dla mnie tak wazne.
Ja też do niego chodzę 🙂 Uwielbiam go 🙂


jest wspanialy,teraz ide 10go,ma na 100 proc potwierdzic plec.mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ciuszki kupuje...nie moge sie opanowac.
ja ide 9 maja, plec na 100% okreslil mi w 18 tyg, mam nadzieję, że teraz też potwierdzi.A to Twoje drugie dziecko, tak?


tak,mam z pierwszego malzenstwa syna,ma teraz 19 lat ale bardzo sie cieszy na brata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aleksandrasojka napisał(a):
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
do wandelta,wczesniej bylam u puacz,tego lekarza polecaly mi klientki.zrobilam ranking 🙂 sprawdzilam tez ranking w necie.jestesmy nim zachwyceni.mam juz 37 lat dlatego to usg bylo dla mnie tak wazne.
Ja też do niego chodzę 🙂 Uwielbiam go 🙂


jest wspanialy,teraz ide 10go,ma na 100 proc potwierdzic plec.mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ciuszki kupuje...nie moge sie opanowac.
ja ide 9 maja, plec na 100% okreslil mi w 18 tyg, mam nadzieję, że teraz też potwierdzi.A to Twoje drugie dziecko, tak?


tak,mam z pierwszego malzenstwa syna,ma teraz 19 lat ale bardzo sie cieszy na brata
heheehe, a pierwszą ciąże też Wandelt prowadził? Jeśli tak to pewnie na Lutyckiej rodziłaś. My tu dziś z laskami z Poznania dyskutowałyśmy na temat szpitali, ale nie wiemy w końcu gdzie najlepiej rodzić.Dobrze , że jeszcze jest czas, można ze spokojem się zastanowić nad tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Rozstępy.. ah.. ja mam porblem z pękającymi pojedynczymi naczynkami, bo to też częste u ciężarnych. nnajgorsze są uda, tam jest uch najwięcej. A że mam skłonnośc do pękania naczynek po mamie, to jeszcze przed ciążą miałam z tym problem 😞
ja mam po poprzedniej ciaży takie przeźroczyste rozstępy, na wysokości kości miednicy - nie likwiduje ich bo są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Rarazie nowyc brak, a zpiersi zniknęły, bo zrobiły mi się też takie przeźroczyste w okolicach brodawek - od szybkiego nawału mleka - cycki nie nadażały mi się rozciągac ;/
a jak zlikwidowac rozstepy?


Likwidowanie rozstepów napewno słono kosztuje , polecam Mustele ona naprawde jest świetna , ja zamawiałam przez internet to taniej wyszło ,
koleżanka miała tak z piersiami w 3 dobie dostała takiego biustu z pokarmem że skóra jej popękała niemiłosiernie i uratowała się właśnie Mustela a nie smarowała się wczesniej na biuście
Dlatego kurcze trzeba się smarowac , bo lepiej zapobiegac , niz pozniej to świnstwo likwidowac ,
ja się smaruje od piersi az do kolan ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
Agamu napisał(a):
aleksandrasojka napisał(a):
do wandelta,wczesniej bylam u puacz,tego lekarza polecaly mi klientki.zrobilam ranking 🙂 sprawdzilam tez ranking w necie.jestesmy nim zachwyceni.mam juz 37 lat dlatego to usg bylo dla mnie tak wazne.
Ja też do niego chodzę 🙂 Uwielbiam go 🙂


jest wspanialy,teraz ide 10go,ma na 100 proc potwierdzic plec.mam nadzieje ze sie nie zmieni bo ciuszki kupuje...nie moge sie opanowac.
ja ide 9 maja, plec na 100% okreslil mi w 18 tyg, mam nadzieję, że teraz też potwierdzi.A to Twoje drugie dziecko, tak?


tak,mam z pierwszego malzenstwa syna,ma teraz 19 lat ale bardzo sie cieszy na brata
heheehe, a pierwszą ciąże też Wandelt prowadził? Jeśli tak to pewnie na Lutyckiej rodziłaś. My tu dziś z laskami z Poznania dyskutowałyśmy na temat szpitali, ale nie wiemy w końcu gdzie najlepiej rodzić.Dobrze , że jeszcze jest czas, można ze spokojem się zastanowić nad tym.

pierwsze rodzilam na engla,ale 10 lat temu rodzilam z siostra w sw.rodzinie.bez poloznej i lekarza,ale byla super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Rozstępy.. ah.. ja mam porblem z pękającymi pojedynczymi naczynkami, bo to też częste u ciężarnych. nnajgorsze są uda, tam jest uch najwięcej. A że mam skłonnośc do pękania naczynek po mamie, to jeszcze przed ciążą miałam z tym problem 😞
ja mam po poprzedniej ciaży takie przeźroczyste rozstępy, na wysokości kości miednicy - nie likwiduje ich bo są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Rarazie nowyc brak, a zpiersi zniknęły, bo zrobiły mi się też takie przeźroczyste w okolicach brodawek - od szybkiego nawału mleka - cycki nie nadażały mi się rozciągac ;/
a jak zlikwidowac rozstepy?


Likwidowanie rozstepów napewno słono kosztuje , polecam Mustele ona naprawde jest świetna , ja zamawiałam przez internet to taniej wyszło ,
koleżanka miała tak z piersiami w 3 dobie dostała takiego biustu z pokarmem że skóra jej popękała niemiłosiernie i uratowała się właśnie Mustela a nie smarowała się wczesniej na biuście
Dlatego kurcze trzeba się smarowac , bo lepiej zapobiegac , niz pozniej to świnstwo likwidowac ,
ja się smaruje od piersi az do kolan ....
Ja jak ogladam Twoje fotki na nk to wpadam w kompleksy tak ladnie wygladasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Rozstępy.. ah.. ja mam porblem z pękającymi pojedynczymi naczynkami, bo to też częste u ciężarnych. nnajgorsze są uda, tam jest uch najwięcej. A że mam skłonnośc do pękania naczynek po mamie, to jeszcze przed ciążą miałam z tym problem 😞
ja mam po poprzedniej ciaży takie przeźroczyste rozstępy, na wysokości kości miednicy - nie likwiduje ich bo są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Rarazie nowyc brak, a zpiersi zniknęły, bo zrobiły mi się też takie przeźroczyste w okolicach brodawek - od szybkiego nawału mleka - cycki nie nadażały mi się rozciągac ;/
a jak zlikwidowac rozstepy?


Likwidowanie rozstepów napewno słono kosztuje , polecam Mustele ona naprawde jest świetna , ja zamawiałam przez internet to taniej wyszło ,
koleżanka miała tak z piersiami w 3 dobie dostała takiego biustu z pokarmem że skóra jej popękała niemiłosiernie i uratowała się właśnie Mustela a nie smarowała się wczesniej na biuście
Dlatego kurcze trzeba się smarowac , bo lepiej zapobiegac , niz pozniej to świnstwo likwidowac ,
ja się smaruje od piersi az do kolan ....
Ja jak ogladam Twoje fotki na nk to wpadam w kompleksy tak ladnie wygladasz


☺️ ☺️ ☺️ Wszystkie w ciąży wygladamy bardzo super ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
cały weekend mnie nie było,bo postanowiłam w weekendy spędzać czas z mężulkiem i nawet nie zaglądać do kompa,ale czytania za to teraz mam 😮 😮 😮
Chodziliśmy na spacerki,rozglądaliśmy się za wózkiem,wybraliśmy już lidera którego na pewno kupimy 🙂
Widziałam że pisałyście o ginach,ja też chodzę prywatnie i od początku ciąży za wizyty,USG i wszystkie badania wywaliłam już ponad tysiaka,ale po jednej stracie dzidziusia pieniądze nie grają już dla mnie roli,myślałam tylko o tym by wybrać najlepszego lekarza,z najlepszym sprzętem,i jestem z niego bardzo zadowolona i czuję że wszystko w mojej ciąży prowadzone jest tak jak powinno być,mogę dzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy i zawsze mi pomoże,jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis pierwszy raz od 5 miesiecy wybralam sie sama do centrum warszawy, pociagiem zreszta aby nie martwic sie o parking.

zmeczylam sie tak strasznie ale kupilam super kozaczki rozowe tak dla 2 latki, jak bede miec chlopca iooddam kolezance.

jak wsiadlam do powrotnego pociagu to bylam tak zmeczona ze usiadlam na podlodze bo nikt mi nie chcial miejsca ustapic a naprawde nie moglam stacc.

teraz usypiam ze zmeczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wszystkim 🙂 U mnie jak zwykle pochmurno do południa pewnie znowu słoneczko bedzie świecic,ale wczoraj sie wygrzałam na balkonie 🙃 Zapowiadali 24 C 🤪 tylko w święta ma być chłodniej 😞
Ide dzisiaj do spowiedzi bo juz chyba pół roku nie byłam,a do lipca nie tak daleko jeszcze mi później ksiądz rozgrzeszenia nie da i by było 🤢 😁
Wczoraj moje Kochanie przystawiło ucho do brzuszka i słuchał co tam się dzieje,dzidzia wywijała chyba bo cos tam słyszał hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂 mój tez wczoraj w brzusio sie wsluchiwal i dzidzia szalala 🙂 wczoraj dosyc wczesnie spac poszlam bo juz o 22 i juz dzisiaj od 5sppac nie moglam a mala coraz glosniej w tym brzusiu szaleje heh o 6 kawalek chcleba zjadla i spowrtotem zasnelam i spalam do 9 🙂 u mnie pogoda piekna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje 🙂 zaraz wysle zdjecie do galeri w czarnych i w blond pasemkach plis doradzcie jaki mi lepiej pasuje bo mam dylemat jak sobie pofarbowac osobiscie mam swoje naturalne braz ale w najblizszej przyszlosci chcialabym to zmienic 🙂 znudzil mi sie naturalny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...