Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my od początku ciąży jak dowiedziałam się że nie ma przeciwwskazań to kochamy się normalnie tzn nie 3-4 razy za dnia ani 7-8 razy w tygodniu ale 3 raz na pewno i jedno mogę powiedzieć że to jest zupełnie co innego niż przedtem inne przeżycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas w sprawach łóżkowych nic sie nie zmienilo 🙂)

odnosnie nie ciekawych sytuacji w rodzinie to ja tez mam problemy z moim ojcem ktorego juz od paru lat nie uwazam za ojca po tym jak zrobil mi sprawe w sądzie o...no właśnie o złe zachowanie hehe bo broniłam mame jak kolejny raz chciał jej wpieprzyć, a najlepsze jest to ze jak gdyby nigdy nic razem mieszkamy. ja oczywiscie sie do niego nie odzywam od jakiś 4 lat odpowiadam czasem na jego pytanie i tyle. Nienawidze go i wiem ze on nienawidzi mnie , chory nawiedzony człowiek.

Jak sie okazalo ze jestem w ciazy, to mama była w szoku nie za pozytywnym teście też w koncu mamy po 21 lat studia ja nie mam pracy, ale wszystkko sie ulozylo slub byl zaplanowany na sierpien wiec musielismy go przyspieszyc. JESTEM SZCZESLIWA, mam wspaniałego męża a on wspaniałych rodziców którzy nam pomagają i są bardzo życzliwi nam . Radzimy sobie, i najwazniejsze kochamy sie na maxa przed slubem bylismy parą przez 6 lat.
no a teraz moja mama z moja tesciowa przescigają sie kto kupi lozeczko kto wózek jakie imiona mówią do mojego brzuszka teść skaka wokół mnie gotując zupki na jakie mam ochote, a mój ojciec- zero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 widze że poruszacie temat seksu..
u mnie w tych sprawach powoli nastaje przełom.. ostatnio po 5 miesięcznej przerwie miałam ochotę na igraszki mój facet był wniebowzięty ale niestety w połowie igraszek znów mi sie odechciało tak nagle ale nie pokazałam mu tego bo tak bardzo sie cieszył że wreszcie może sprawić mi przyjemność. Ale myślę że dobre i to, jak całkowite oziębienie jak do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ciekawe, czy po porodzie jest jakoś inaczej???


ponoć jest ... ale myślę że tylko lepiej hehe 😁
heeheh też mi się tak zdaje 🙂 Poczekamy, może sie wypowiedzą te mamuśki, które już mają to za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
hmmm ale dlaczego co innego? ja nie czuje różnicy... za pare tygodni napewno będzie ciężko ale póki co brzuch nie jest aż tak duży i nie mamy żadnych problemów.


bo jest tak jakby blokada u mnie i nie możemy się kochać bardzo głęboko jak zawsze ... dlatego śpimy na misie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...