Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1563375777.html

tu jest w bardzo rozsądnej cenie i dobrze wyposażone 🙂

fajne ale nie ma kółek,a czasem trzeba gdzieś przejechać w inną część pokoju,jak to z rozkładanym łóżkiem 🙂 Szukaj raczej na kółkach,tak myślę 🙂 🙂


są dwa z przodu do przewożenia 🙂 , i właśnie dlatego jak pojade na zakupy dla maleństwa to mój mnie zawiezie o 9 rano i odbierze o 21 hehe bo ja mam wiecznie jakieś ale i dylemat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1563375777.html

tu jest w bardzo rozsądnej cenie i dobrze wyposażone 🙂

fajne ale nie ma kółek,a czasem trzeba gdzieś przejechać w inną część pokoju,jak to z rozkładanym łóżkiem 🙂 Szukaj raczej na kółkach,tak myślę 🙂 🙂


są dwa z przodu do przewożenia 🙂 , i właśnie dlatego jak pojade na zakupy dla maleństwa to mój mnie zawiezie o 9 rano i odbierze o 21 hehe bo ja mam wiecznie jakieś ale i dylemat 😜


a Ty będziesz kupowała czy już masz ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane 🙂
zaraz Was nadrobię 🙂

u mnie dziś dzieć sprzątacza, jutro to samo, jutro czeka mnie umycie okien i zmiana pościeli, a zis wyprasowałam, umyłam łazienke, ogarnełam salon - ogólnie nie nudze sie dzisiaj.

na świea wyjeżamy na wies do babci męza, ale mimo wszystko ogarne chalupę bo tak głupio bru zostawić hehe 🙂

ps. nadal nie czuję ruchów, a niedługo 18 tc.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !


a jak sobie przypomnę 1szą spowiedż przed ślubną to aż mnie trzęsie , bo najpierw trzymał mojego 10min a potem mnie i najlepiej by było jakbym wlazła do konfesjonału i pokazywała na nim jak to robiłam z moim przed ślubem...poprostu trafiłam na takiego zboka że szok 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć Kochane 🙂
zaraz Was nadrobię 🙂

u mnie dziś dzieć sprzątacza, jutro to samo, jutro czeka mnie umycie okien i zmiana pościeli, a zis wyprasowałam, umyłam łazienke, ogarnełam salon - ogólnie nie nudze sie dzisiaj.

na świea wyjeżamy na wies do babci męza, ale mimo wszystko ogarne chalupę bo tak głupio bru zostawić hehe 🙂

ps. nadal nie czuję ruchów, a niedługo 18 tc.. 😞


to masz jeszcze siłę ?? 🙂 ja dziś umyłam tylko szkliwo w kuchni i krzyże mi chce rozerwać 😞 ale chce coś pomóc w domu bo głupio tak całkiem nic nie robić .... więc pomalutku a do celu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu a jaki wkoncu wozek zamowilas?
Ten, o którym już kiedyś mówiłam http://swiatpociech.pl/zdjecia-wozek-wielofunkcyjny-3w1-izzy-4baby,Izzy5,jpg,1791 kolor czerwono-czarny 🙂

Agum a on nie ma pompowanych kół?
No nie ma niestety, dlatego miałam dylemat. Ale znajomi maa tej samej firmy , troszkę inny model i sa zadowoleni z tych kół. Więc mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !


a jak sobie przypomnę 1szą spowiedż przed ślubną to aż mnie trzęsie , bo najpierw trzymał mojego 10min a potem mnie i najlepiej by było jakbym wlazła do konfesjonału i pokazywała na nim jak to robiłam z moim przed ślubem...poprostu trafiłam na takiego zboka że szok 😠

Ja myśle że na spowiedzi przed slubem nie bede mu mówić o seksie,bo w sumie juz nie współzyjemy. No sa takie ewenementy. boje sie tych spowiedzi przed slubem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !


a jak sobie przypomnę 1szą spowiedż przed ślubną to aż mnie trzęsie , bo najpierw trzymał mojego 10min a potem mnie i najlepiej by było jakbym wlazła do konfesjonału i pokazywała na nim jak to robiłam z moim przed ślubem...poprostu trafiłam na takiego zboka że szok 😠

Ja myśle że na spowiedzi przed slubem nie bede mu mówić o seksie,bo w sumie juz nie współzyjemy. No sa takie ewenementy. boje sie tych spowiedzi przed slubem 😞


druga już była bez porównania bo trwała normalnie jak zwykła spowiedż 🙂 zależy na jakiego "mędrce" się natrafi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !


a jak sobie przypomnę 1szą spowiedż przed ślubną to aż mnie trzęsie , bo najpierw trzymał mojego 10min a potem mnie i najlepiej by było jakbym wlazła do konfesjonału i pokazywała na nim jak to robiłam z moim przed ślubem...poprostu trafiłam na takiego zboka że szok 😠

Ja myśle że na spowiedzi przed slubem nie bede mu mówić o seksie,bo w sumie juz nie współzyjemy. No sa takie ewenementy. boje sie tych spowiedzi przed slubem 😞
My przed ślubem byliśmy u tego samego księdza-palanta jakiegoś, ja byłam pierwsza, powiedziałam co tam miałam i nówka. A męża trzymał chyba z pół godziny, dał mu wykład o seksie, nie chodzeniu do kościoła itp.Nie wiem, czy dałby mu rozgrzeszenie w końcu. Więc mąż wstał i wyszedł. I pojechaliśmy do innego kościoła i rozgrzeszenie dostał. Dla mnie jest to załosne te całe spowiedzi przedmałżenśkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !


a jak sobie przypomnę 1szą spowiedż przed ślubną to aż mnie trzęsie , bo najpierw trzymał mojego 10min a potem mnie i najlepiej by było jakbym wlazła do konfesjonału i pokazywała na nim jak to robiłam z moim przed ślubem...poprostu trafiłam na takiego zboka że szok 😠

Ja myśle że na spowiedzi przed slubem nie bede mu mówić o seksie,bo w sumie juz nie współzyjemy. No sa takie ewenementy. boje sie tych spowiedzi przed slubem 😞
My przed ślubem byliśmy u tego samego księdza-palanta jakiegoś, ja byłam pierwsza, powiedziałam co tam miałam i nówka. A męża trzymał chyba z pół godziny, dał mu wykład o seksie, nie chodzeniu do kościoła itp.Nie wiem, czy dałby mu rozgrzeszenie w końcu. Więc mąż wstał i wyszedł. I pojechaliśmy do innego kościoła i rozgrzeszenie dostał. Dla mnie jest to załosne te całe spowiedzi przedmałżenśkie...


i bardzo dobrze zrobił !!! ja w pewnym momencie też myślałam że odejdę od konfesjonału bo pajac wypytywał takich szczegółów że szok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jeszcze dość dlugo nad tym myślałam
http://allegro.pl/moolino-lozeczko-turystyczne-kolyska-3kol-gratis-i1549602282.html
już normalnie mam niezły mętlik w głowie hehe najlepiej będzie jak pojeżdżę po sklepach i pooglądam, po dotykam 🙂 może będzie coś łatwiej
Najlepiej chyba pomacać i zobaczyć naocznie, że tak powiem, Ale tu na allegro są w dosć dobrych cenach. W sklepach widziałam tak za 250 w zwyż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się szczerze przyznaję, że nie chodzę do kościoła. Właśnie ze wzglęgu na księży. Wierzyć wierzę, ale idę się pomodlić ,jak czuję taką potrzebę. A jak słyszę ich opowieści o polityce, albo gadki w stylu, że posiadanie jednego dziecka to wstyd (tak powiedział księżulo na ślubie mojej koleżanki) to mnie szlag trafia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Pedofilia się szerzy u kleryków,okradanie własnej parafii i inne tego typu rzeczy. Więc niech taki ksiądz też nie przesadza,bo jestem dużą dziewczynka,wiem co to seks,wiem jakie sa grzechy gowne i mam w sobie pokore aby sie z tego spowiadac


ach nawet nie chcę zaczynać dyskusji na temat księży i zakonnic bo odrazu mam podniesione ciśnienie 😠 jak dla mnie powinni być pastorzy i nie musieli by się ukrywać że mają baby na boku i rodzinę tak jak to jest u mnie , proboszcz dawał ślub swojemu synowi .... i cała wieś o tym wiedziała
Jestem tego samego zdania !


a jak sobie przypomnę 1szą spowiedż przed ślubną to aż mnie trzęsie , bo najpierw trzymał mojego 10min a potem mnie i najlepiej by było jakbym wlazła do konfesjonału i pokazywała na nim jak to robiłam z moim przed ślubem...poprostu trafiłam na takiego zboka że szok 😠

Ja myśle że na spowiedzi przed slubem nie bede mu mówić o seksie,bo w sumie juz nie współzyjemy. No sa takie ewenementy. boje sie tych spowiedzi przed slubem 😞
My przed ślubem byliśmy u tego samego księdza-palanta jakiegoś, ja byłam pierwsza, powiedziałam co tam miałam i nówka. A męża trzymał chyba z pół godziny, dał mu wykład o seksie, nie chodzeniu do kościoła itp.Nie wiem, czy dałby mu rozgrzeszenie w końcu. Więc mąż wstał i wyszedł. I pojechaliśmy do innego kościoła i rozgrzeszenie dostał. Dla mnie jest to załosne te całe spowiedzi przedmałżenśkie...


i bardzo dobrze zrobił !!! ja w pewnym momencie też myślałam że odejdę od konfesjonału bo pajac wypytywał takich szczegółów że szok 😮

mnie jeszcze sie dzisiaj zapytal ile mam lat,jakby to wiek mial jakies znaczenie. na niepelnoletnia nie wygladam wiec moze nie spelniam jakis kryterow wiekowych 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja się szczerze przyznaję, że nie chodzę do kościoła. Właśnie ze wzglęgu na księży. Wierzyć wierzę, ale idę się pomodlić ,jak czuję taką potrzebę. A jak słyszę ich opowieści o polityce, albo gadki w stylu, że posiadanie jednego dziecka to wstyd (tak powiedział księżulo na ślubie mojej koleżanki) to mnie szlag trafia!!


ja tak samo jestem wierząca nie praktykująca i jakbyś usłyszała moje kazanie na ślubie to byś chyba padła mi nie dużo brakowało a bym przed ołtarzem fikła 🤔 tak gamonia poniosło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1563375777.html

tu jest w bardzo rozsądnej cenie i dobrze wyposażone 🙂

fajne ale nie ma kółek,a czasem trzeba gdzieś przejechać w inną część pokoju,jak to z rozkładanym łóżkiem 🙂 Szukaj raczej na kółkach,tak myślę 🙂 🙂

ja już mam, dostałam od siostry 🙂

są dwa z przodu do przewożenia 🙂 , i właśnie dlatego jak pojade na zakupy dla maleństwa to mój mnie zawiezie o 9 rano i odbierze o 21 hehe bo ja mam wiecznie jakieś ale i dylemat 😜


a Ty będziesz kupowała czy już masz ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
malstep napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1563375777.html

tu jest w bardzo rozsądnej cenie i dobrze wyposażone 🙂

fajne ale nie ma kółek,a czasem trzeba gdzieś przejechać w inną część pokoju,jak to z rozkładanym łóżkiem 🙂 Szukaj raczej na kółkach,tak myślę 🙂 🙂

ja już mam, dostałam od siostry 🙂

są dwa z przodu do przewożenia 🙂 , i właśnie dlatego jak pojade na zakupy dla maleństwa to mój mnie zawiezie o 9 rano i odbierze o 21 hehe bo ja mam wiecznie jakieś ale i dylemat 😜


a Ty będziesz kupowała czy już masz ????

ja już mam,dostałam od siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
malstep napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu a jaki wkoncu wozek zamowilas?
Ten, o którym już kiedyś mówiłam http://swiatpociech.pl/zdjecia-wozek-wielofunkcyjny-3w1-izzy-4baby,Izzy5,jpg,1791 kolor czerwono-czarny 🙂

Agum a on nie ma pompowanych kół?
No nie ma niestety, dlatego miałam dylemat. Ale znajomi maa tej samej firmy , troszkę inny model i sa zadowoleni z tych kół. Więc mam nadzieję, że będzie dobrze 🙂

cholerka Agum ja bym się nie zdecydowała na inne koła niż pompowane 🥴 🥴 🥴 tyle się nasłuchałam od siostry że już nigdy więcej ,tylko pompowane że,i nie chodzi o firmę ale o same koła,podobno masakra zupełnie inaczej prowadzi się wózek na kołach pompowanych,wiem bo mam porównanie z dwoma wózkami.No i pamiętaj że rozmiar gondoli się liczy,jak największy,bo rodzimy na samą zimę i najczęściej kobitki o tym nie myślą,a w połowie zimy dzieci się już nie mieszczą w głębokim wózku i w grubaśnym ubranku.Co innego mają laski które rodzą na wiosnę,krócej wożą dzieci w gondoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...